image
Období
muži, Středomoravská liga mužů, Základní část
75. Zlín B - Přerov 02.02.2023 20:45 Nehoda P., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
15. kolo, zápas č. 75

datum: 02.02.2023 20:45

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Pavel Nehoda
Břetislav Kraváček

25. OP Prostějov - Hranice 03.02.2023 18:00 Hudec F., Krčmář D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.02.2023 18:00

místo: Národní sportovní centrum Prostějov, Prostějov

rozhodčí:
Filip Hudec
Daniel Krčmář

66. Šumperk - Zlín B 03.02.2023 20:00 Kapl A., Latík Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
14. kolo, zápas č. 66

datum: 03.02.2023 20:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Antonín Kapl
Zdeněk Latík

1. Přerov - Postřelmov 03.02.2023 20:45 Sokolovský L., Sochor J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.02.2023 20:45

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Ladislav Sokolovský
Jakub Sochor

79. DUKLA Olom. - UP Ol. B 08.02.2023 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
16. kolo, zápas č. 79

datum: 08.02.2023 20:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:



102. Hranice - Přerov 08.02.2023 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
21. kolo, zápas č. 102

datum: 08.02.2023 20:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:



77. Šumperk - Mohelnice 09.02.2023 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
16. kolo, zápas č. 77

datum: 09.02.2023 20:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



72. Lipník - DUKLA Olom. 10.02.2023 19:30 Dolinek I., Hudec F.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
15. kolo, zápas č. 72

datum: 10.02.2023 19:30

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Ivo Dolinek
Filip Hudec

80. Hranice - OP Prostějov 10.02.2023 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
16. kolo, zápas č. 80

datum: 10.02.2023 20:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:



76. Přerov - KK VM 10.02.2023 20:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
16. kolo, zápas č. 76

datum: 10.02.2023 20:45

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



84. Mohelnice - Přerov 16.02.2023 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Středomoravská liga mužů Základní část
17. kolo, zápas č. 84

datum: 16.02.2023 19:30

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, Skupina F
17183. Sokol Podolí - SK Žabovřesky "B" 04.02.2023 13:00 Marek V., Urbánek Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
10. kolo, zápas č. 17183

datum: 04.02.2023 13:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Vojtěch Marek
Štěpán Urbánek

17129. TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 04.02.2023 14:00 Hudec F., Mainuš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
11. kolo, zápas č. 17129

datum: 04.02.2023 14:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Filip Hudec
Michal Mainuš

17184. Sokol Podolí - Basket Kohouti 05.02.2023 10:00 Marek V., Tesař O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
10. kolo, zápas č. 17184

datum: 05.02.2023 10:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:
Vojtěch Marek
Ondřej Tesař

17128. TJ Spartak Uherský Brod - Basket Kohouti 11.02.2023 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
11. kolo, zápas č. 17128

datum: 11.02.2023 10:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



17127. Basket Valmez - SK Žabovřesky "B" 11.02.2023 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
11. kolo, zápas č. 17127

datum: 11.02.2023 14:30

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



17185. Sokol Podolí - Basket Valmez 12.02.2023 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
11. kolo, zápas č. 17185

datum: 12.02.2023 13:00

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina F
15154. TJ Šumperk - TBS Přerov 11.02.2023 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina F
8. kolo, zápas č. 15154

datum: 11.02.2023 16:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:



mladší minižáci U12, Středomoravský přebor, Základní část
65. Prostějov - Mohelnice MIX 11.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 65

datum: 11.02.2023 09:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



69. Basket Valmez MIX - Jeseník MIX 11.02.2023 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 69

datum: 11.02.2023 10:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



66. Prostějov - Mohelnice MIX 11.02.2023 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 66

datum: 11.02.2023 11:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:



70. Basket Valmez MIX - Jeseník MIX 11.02.2023 11:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
9. kolo, zápas č. 70

datum: 11.02.2023 11:45

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



nejmladší minižáci U10, Středomoravský přebor, Základní část
47. OSK Olomouc - BCM Olomouc 11.02.2023 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 11.02.2023 13:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:



48. OSK Olomouc - BCM Olomouc 11.02.2023 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Středomoravský přebor Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 11.02.2023 14:30

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:



mladší minižákyně U12, Středomoravský přebor, Turnaje
3. SK K2 Prostějov - OSK Olomouc 07.02.2023 17:30 Krčmář D., Krčmář D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Středomoravský přebor Turnaje
1. kolo, zápas č. 3

datum: 07.02.2023 17:30

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Dominik Krčmář
Daniel Krčmář

2. Mohelnice - SK K2 Prostějov 14.02.2023 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižákyně U12, Oblasti
Středomoravský přebor Turnaje
1. kolo, zápas č. 2

datum: 14.02.2023 16:30

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí: