image
Období
muži, Západočeská liga mužů, Základní část
9. Sj. Plzeň - Loko Plzeň "B" 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Západočeská liga mužů Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021

místo: Hala TJ Slavoj Plzeň, Plzeň

rozhodčí:



11. Loko Plzeň "C" - BK Sokolov 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Západočeská liga mužů Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.11.2021

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:



12. Loko Plzeň "D" - SKB Rokycany "B" 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Západočeská liga mužů Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 06.11.2021

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:



10. BK Jiskra Domažlice - BK Klatovy "B" 06.11.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Západočeská liga mužů Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 06.11.2021 18:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:



muži, Krajský přebor, Základní část
1. BKK Holýšov - Slavoj Tachov 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Krajský přebor Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 06.11.2021

místo: Sportovní hala, Holýšov

rozhodčí:



muži, Krajský pohár mužů, Krajský pohár
6. Loko Plzeň "D" - BK Klatovy "B" 30.10.2021 Galajda V., Sklenář T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Krajský pohár mužů Krajský pohár 2. kolo
2. kolo, zápas č. 6

datum: 30.10.2021

místo: SH Plzeň - hala č.4, Plzeň

rozhodčí:
Václav Galajda
Tomáš Sklenář

4. BKK Holýšov - SKB Rokycany "B" 30.10.2021 18:00 Jodl J., Porvich L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Krajský pohár mužů Krajský pohár 2. kolo
2. kolo, zápas č. 4

datum: 30.10.2021 18:00

místo: Sportovní hala, Holýšov

rozhodčí:
Jiří Jodl
Lubomír Porvich

junioři U19, nadregionální liga, skupina A
19425. SKB Rokycany - BK Jiskra Domažlice 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19425

datum: 06.11.2021

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:



19426. Tigers Č. Budějovice - BK Medvědi Tábor 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19426

datum: 06.11.2021

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



19428. BC Benešov - BK Přeštice 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 19428

datum: 06.11.2021

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina A
17429. BA Grizzlies Plzeň B - SKB Rokycany 23.10.2021 09:30 Galajda V., Mašek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17429

datum: 23.10.2021 09:30

místo: Hala Plzeň Skvrňany, Plzeň

rozhodčí:
Václav Galajda
Jakub Mašek

17430. BK Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 23.10.2021 10:00 Karásek J., Porvich L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17430

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Jan Karásek
Lubomír Porvich

17428. BK Beroun - BK Sokolov 23.10.2021 17:30 Buršík P., Povolný J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 17428

datum: 23.10.2021 17:30

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Petr Buršík
Jáchym Povolný

starší minižáci U13, Krajský přebor, Základní část
9. BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



10. BK Klatovy - BK Jiskra Domažlice 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 06.11.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



11. BK Přeštice (mix, MS) - Loko Plzeň 06.11.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 06.11.2021 09:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:



12. BK Přeštice (mix, MS) - Loko Plzeň 06.11.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 06.11.2021 11:00

místo: Hala TJ Přeštice, Přeštice

rozhodčí:



nejmladší minižáci U11, Krajský přebor (sdružený), Základní část
19. BBA Plzeň (MS, mix) - SKB Rokycany (mix) 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 06.11.2021

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:



20. BBA Plzeň (MS, mix) - SKB Rokycany (mix) 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 06.11.2021

místo: Krašovská Aktivity Centrum Plzeň, Plzeň

rozhodčí:



23. BK Klatovy (mix, MS) - Slavoj Tachov 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 06.11.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



24. BK Klatovy (mix, MS) - Slavoj Tachov 06.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Krajský přebor (sdružený) Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 06.11.2021

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:



ženy, Západočeská Liga, Základní část
6. Sokol Toužim - BK Klatovy 30.10.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Západočeská Liga Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 30.10.2021 17:00

místo: SH Toužim, Toužim

rozhodčí:



8. BSK T. Kraslice - Black Cats 06.11.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Západočeská Liga Základní část
3. kolo, zápas č. 8

datum: 06.11.2021 16:00

místo: Základní škola, Kraslice

rozhodčí:



7. BaK Plzeň "B" - Sokol Toužim 06.11.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Západočeská Liga Základní část
3. kolo, zápas č. 7

datum: 06.11.2021 18:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



9. TJ Slavoj Tachov - BK Loko K. Vary 06.11.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Západočeská Liga Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 06.11.2021 19:00

místo: Městská sportovní hala Tachov, Tachov

rozhodčí:



juniorky U19, nadregionální liga, skupina A
65. BŠ Tygři Praha B - BK M. Lázně 31.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
2. kolo, zápas č. 65

datum: 31.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala Jeneč , Jeneč

rozhodčí:



68. BC Slaný - BŠ Tygři Praha B 06.11.2021 12:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 68

datum: 06.11.2021 12:15

místo: Víceúčelová sportovní hala , Slaný

rozhodčí:



67. BK M. Lázně - Loko Karlovy Vary 06.11.2021 17:00 Veselá L., Heřman M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
3. kolo, zápas č. 67

datum: 06.11.2021 17:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Lucie Veselá
Matěj Heřman

starší minižákyně U13, Krajský přebor, Základní část
4. DBaK - SKB Rokycany (mix, MS) 06.11.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 4

datum: 06.11.2021 09:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



5. SKB Rokycany (mix, MS) - BK Klatovy 06.11.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 06.11.2021 11:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



6. BK Klatovy - DBaK 06.11.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 06.11.2021 13:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:



mladší minižákyně U12, Krajský přebor, Základní část
5. BK Klatovy - BK Přeštice (MS, mix) 23.10.2021 09:00 Tauber P., Mužík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pavel Tauber
Jiří Mužík

7. DBaK - BA Grizzlies (mix) 23.10.2021 10:00 Buňka J., Roučka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Jiří Buňka
Michal Roučka

6. BK Klatovy - BK Přeštice (MS, mix) 23.10.2021 11:00 Tauber P., Mužík J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 6

datum: 23.10.2021 11:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Pavel Tauber
Jiří Mužík

8. DBaK - BA Grizzlies (mix) 23.10.2021 12:00 Buňka J., Roučka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Krajský přebor Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 23.10.2021 12:00

místo: Sportovní areál Prokopávka Plzeň, Plzeň

rozhodčí:
Jiří Buňka
Michal Roučka