image
Období
muži, Jihočeská liga, Základní část
22. BK Pelhřimov - Legends Č. Budějovice 10.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Jihočeská liga Základní část
6. kolo, zápas č. 22

datum: 10.12.2021 19:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



24. BK Tábor - Lions J. Hradec 10.12.2021 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Jihočeská liga Základní část
6. kolo, zápas č. 24

datum: 10.12.2021 20:15

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



21. BK Tábor U19 - TB Č. Budějovice C 11.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Jihočeská liga Základní část
6. kolo, zápas č. 21

datum: 11.12.2021 16:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



23. Spartak Kaplice - Sokol Písek C 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Jihočeská liga Základní část
6. kolo, zápas č. 23

datum: 11.12.2021 17:00

místo: ZŠ Školní, Kaplice

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina C
16. BC Benešov - Kaplice Grizzlies 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 16

datum: 11.12.2021 15:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:



18. Lions J. Hradec B - Sokol Písek Sršni B 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
6. kolo, zápas č. 18

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Městská SH J.Hradec II-malá, Jindřichův Hradec

rozhodčí:



nejmladší minižactvo U11, Oblastní přebor, skupina "R"
11. Sokol Písek Sršni h - BK Strakonice d 05.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
Oblastní přebor skupina "R"
4. kolo, zápas č. 11

datum: 05.12.2021 09:30

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



12. BK Strakonice d - Sokol Písek Sršni h B 05.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižactvo U11, Oblasti
Oblastní přebor skupina "R"
4. kolo, zápas č. 12

datum: 05.12.2021 11:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



starší minižactvo U13, Oblastní přebor, skupina "D"
44. Tygři Borotín mix - Lions J. Hradec mix 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižactvo U13, Oblasti
Oblastní přebor skupina "D"
2. kolo, zápas č. 44

datum: 18.12.2021

místo: Sportovní hala Borotín, Borotín

rozhodčí:



45. Lions J. Hradec mix - Sokol Písek Sršni h B 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižactvo U13, Oblasti
Oblastní přebor skupina "D"
2. kolo, zápas č. 45

datum: 18.12.2021

místo: Sportovní hala Borotín, Borotín

rozhodčí:



46. Sokol Písek Sršni h B - Tygři Borotín mix 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižactvo U13, Oblasti
Oblastní přebor skupina "D"
2. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2021

místo: Sportovní hala Borotín, Borotín

rozhodčí:



mladší minižactvo U12, Oblastní přebor, skupina "O+R"
28. Sojky Pelhřimov h - Medvědi Tábor h 05.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
3. kolo, zápas č. 28

datum: 05.12.2021 09:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



29. Sojky Pelhřimov h - Medvědi Tábor h 05.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
3. kolo, zápas č. 29

datum: 05.12.2021 10:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:



38. BSK Č. Budějovice mix - Sokol Písek Sršni h 11.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2021 09:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



34. Sokol Písek Sršni h B - Sojky Pelhřimov h 11.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 34

datum: 11.12.2021 09:30

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



36. BK Strakonice d - Lions J. Hradec mix 11.12.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 36

datum: 11.12.2021 09:30

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



39. BSK Č. Budějovice mix - Sokol Písek Sršni h 11.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 39

datum: 11.12.2021 10:30

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:



35. Sokol Písek Sršni h B - Sojky Pelhřimov h 11.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 35

datum: 11.12.2021 11:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:



37. BK Strakonice d - Lions J. Hradec mix 11.12.2021 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2021 11:15

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:



40. Medvědi Tábor h - SKB Strakonice h 11.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 40

datum: 11.12.2021 13:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



41. Medvědi Tábor h - SKB Strakonice h 11.12.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
4. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2021 14:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



12. Medvědi Tábor h - BSK Č. Budějovice mix 18.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
1. kolo, zápas č. 12

datum: 18.12.2021 12:30

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



13. Medvědi Tábor h - BSK Č. Budějovice mix 18.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižactvo U12, Oblasti
Oblastní přebor skupina "O+R"
1. kolo, zápas č. 13

datum: 18.12.2021 14:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina A
226. Basket Říčany - BK Medvědi Tábor 11.12.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
9. kolo, zápas č. 226

datum: 11.12.2021 18:00

místo: Sportovní hala Říčany , Praha Říčany

rozhodčí:



227. BK Medvědi Tábor - Příbram 12.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
10. kolo, zápas č. 227

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí: