image
Období
Muži, muži - Oblastní přebor , muži - Oblastní přebor
11. Skřivánci - BK Teplice B 22.10.2021 18:30 Pešek L., Morávek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor muži - Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 11

datum: 22.10.2021 18:30

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Lukáš Pešek
Tomáš Morávek

12. BK Česká Lípa - BK Děčín juniorka 22.10.2021 19:30 Asztalos O., Nesper J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor muži - Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 12

datum: 22.10.2021 19:30

místo: ZŠ Slovanka, Česká Lípa

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper

13. BA Louny - BA 2006 Roudnice n.L. 22.10.2021 19:30 Ďurana A., Kesler V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor muži - Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2021 19:30

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Antonín Ďurana
Vladimír Kesler

14. BK Děčín Křešice - BK Levharti Chomutov 22.10.2021 20:00 Neuman L., Kout J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor muži - Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2021 20:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Ladislav Neuman
Jan Kout

15. ASK Lovosice - BK Baník Most B 22.10.2021 20:00 Rosenberger T., Tesař M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Muži, Oblasti
muži - Oblastní přebor muži - Oblastní přebor
3. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2021 20:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Tomáš Rosenberger
Michal Tesař

kadeti U17, nadregionální liga, skupina B
17354. BK Č. Brod - BC Kolín B 23.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17354

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Sportovní hala, Český Brod

rozhodčí:



17357. Válečníci Děčín B - LYNX Liberec 23.10.2021 14:00 Abraham A., Fichtner M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17357

datum: 23.10.2021 14:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Aleš Abraham
Matyáš Fichtner

17355. Sokol Žižkov B - AŠ Mladá Boleslav 23.10.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17355

datum: 23.10.2021 15:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



17356. Slovan Varnsdorf - BK Teplice 23.10.2021 18:30 Asztalos O., Morávek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 17356

datum: 23.10.2021 18:30

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek

17359. BK Teplice - LYNX Liberec 24.10.2021 09:30 Asztalos O., Vondráčková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 17359

datum: 24.10.2021 09:30

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková

17358. Sokol Žižkov B - BA 2006´Roudnice n. L. 24.10.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 17358

datum: 24.10.2021 11:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:



17360. Válečníci Děčín B - Slovan Varnsdorf 24.10.2021 15:00 Abraham A., Fichtner M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 17360

datum: 24.10.2021 15:00

místo: ARMEX Sportcentrum, Děčín 1

rozhodčí:
Aleš Abraham
Matyáš Fichtner

žáci U15, nadregionální liga, skupina A
15354. BK Kralupy - BK M. Lázně 17.10.2021 08:00 Machálek J. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15354

datum: 17.10.2021 08:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:
Jan Machálek


15351. BA Tygři Louny - SKB Rokycany 17.10.2021 09:00 Vondráčková S., Kundert M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15351

datum: 17.10.2021 09:00

místo: Hala ZŠ Přemyslovců, Louny

rozhodčí:
Sabina Vondráčková
Mattias Kundert

15352. BK Teplice - Válečníci Děčín B 17.10.2021 09:30 Asztalos O. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15352

datum: 17.10.2021 09:30

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ondřej Asztalos


15353. BA 2006 Roudnice n.L. - BK Sokolov 17.10.2021 12:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 15353

datum: 17.10.2021 12:00

místo: BK Real, Roudnice nad Labem

rozhodčí:



mladší minižáci U12, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A, mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
11. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L. 23.10.2021 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021 09:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



9. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 23.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021 10:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:



12. BA Lynx Liberec - BK Brandýs n.L. 23.10.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021 11:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



10. BA 2006 Roudnice n.L. - Slavoj Litoměřice 23.10.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. A mladší minižáci U12, Oblastní přebor,
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021 12:00

místo: tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem, Roudnice n.L.

rozhodčí:



mladší minižáci U12, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B, mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
11. BK Teplice - BK Chomutov 23.10.2021 09:30 Gabriel J., Šedivý V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021 09:30

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Jakub Gabriel
Vincent Šedivý

9. Válečníci Děčín - Baník Most 23.10.2021 10:00 Abraham A., Fichtner M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Aleš Abraham
Matyáš Fichtner

12. BK Teplice - BK Chomutov 23.10.2021 11:30 Šedivý V., Gabriel J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021 11:30

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Vincent Šedivý
Jakub Gabriel

10. Válečníci Děčín - Baník Most 23.10.2021 12:00 Fichtner M., Abraham A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B mladší minižáci U12, Oblastní soutěž, sk. B
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021 12:00

místo: Sportovní hala Křešice, Děčín

rozhodčí:
Matyáš Fichtner
Aleš Abraham

ženy, Oblastní soutěž žen, ženy, oblastní přebor
4. BK Teplice - Levhartice Chomutov "C" 20.10.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy, oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 4

datum: 20.10.2021 19:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:



3. Slovan Litoměřice - Slavoj Litoměřice 23.10.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní soutěž žen ženy, oblastní přebor
2. kolo, zápas č. 3

datum: 23.10.2021 18:30

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:



juniorky U19, nadregionální liga, skupina B
9. SLUNETA Ústí n. L. B - BŠ Tygři Praha C 31.10.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, juniorky U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 9

datum: 31.10.2021

místo: ,

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina B
120. Slovan Varnsdorf - Slavoj BK Litoměřice 23.10.2021 16:00 Asztalos O., Morávek T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 120

datum: 23.10.2021 16:00

místo: Sportovní hala, Varnsdorf

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek

119. Loko Liberec - BK Teplice 23.10.2021 18:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 119

datum: 23.10.2021 18:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



118. BKj. Kralupy n.V. - TJ Sokol Kladno 23.10.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
3. kolo, zápas č. 118

datum: 23.10.2021 19:00

místo: SH Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

rozhodčí:



121. Loko Liberec - Slavoj BK Litoměřice 24.10.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 121

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:



122. BK Teplice - Slovan Varnsdorf 24.10.2021 10:00 Asztalos O., Vondráčková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina B
4. kolo, zápas č. 122

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Ondřej Asztalos
Sabina Vondráčková

starší žákyně U15, nadregionální liga, skupina A
76. BC Wizards DDM P10 - BK Beroun 17.10.2021 10:00 Kotrbatá Z., Kohout R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 76

datum: 17.10.2021 10:00

místo: Hala U Váhy , Šestajovice

rozhodčí:
Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout

77. HB Basket B - TJ Sokol Toužim 17.10.2021 14:30 Toboláková B., Kuděj D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší žákyně U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina A
7. kolo, zápas č. 77

datum: 17.10.2021 14:30

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Barbora Toboláková
David Kuděj

Starší minižákyně U13 , starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
15. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Sokol Kladno 17.10.2021 10:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 15

datum: 17.10.2021 10:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:



16. TJ Slovan Varnsdorf - TJ Sokol Kladno 17.10.2021 12:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Starší minižákyně U13 , Oblasti
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž starší minižákyně U13, Oblastní soutěž
3. kolo, zápas č. 16

datum: 17.10.2021 12:00

místo: Tělocvična Národní, Varnsdorf

rozhodčí:



mladší minižákyně U12, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž, mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
9. TJ Slovan Litoměřice - BA LYNX Liberec 23.10.2021 11:00 Šedivý J., Humlová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 9

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Šedivý
Lucie Humlová

11. Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 23.10.2021 11:00 Kundert M., Žatecká K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Mattias Kundert
Kateřina Žatecká

10. TJ Slovan Litoměřice - BA LYNX Liberec 23.10.2021 13:00 Šedivý J., Humlová L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Jan Šedivý
Lucie Humlová

12. Levhartice Chomutov - Válečnice Děčín 23.10.2021 13:00 Žatecká K., Kundert M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
mladší minižákyně U12, otevřená soutěž mladší minižákyně U12, otevřená soutěž
3. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Městská sportovní hala - velká, Chomutov

rozhodčí:
Kateřina Žatecká
Mattias Kundert