image
Období
muži, Východočeská liga mužů, základní
102. Kanonýři Josefov - ADFORS Basket Litomyšl 07.02.2023 18:30 Polda T., Zima J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
16. kolo, zápas č. 102

datum: 07.02.2023 18:30

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Tomáš Polda
Jan Zima

132. BK Přelouč - BK Loko Trutnov 11.02.2023 14:00 Kmošek J., Dočkal P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
21. kolo, zápas č. 132

datum: 11.02.2023 14:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Jakub Kmošek
Petr Dočkal

135. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.02.2023 16:00 Beran A., Michlík R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
21. kolo, zápas č. 135

datum: 11.02.2023 16:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Antonín Beran
Radek Michlík

136. Basketbal TJ Svitavy - TJ Tesla Pardubice "B" 11.02.2023 16:30 Brandejs T., Zima J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
21. kolo, zápas č. 136

datum: 11.02.2023 16:30

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Tomáš Brandejs
Jan Zima

131. Draci Vysoké Mýto - Sokol Nová Paka 11.02.2023 17:00 Polda T., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
21. kolo, zápas č. 131

datum: 11.02.2023 17:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Tomáš Polda
Marek Kohout

133. TJ Jiskra Hořice - Chrudimsko 11.02.2023 17:00 Havrda M., Lukeš L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
21. kolo, zápas č. 133

datum: 11.02.2023 17:00

místo: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice

rozhodčí:
Martin Havrda
Libor Lukeš

134. TJ Turnov - TJ Sokol BK Chrudim 11.02.2023 18:00 Dočkal P., Svoboda K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
21. kolo, zápas č. 134

datum: 11.02.2023 18:00

místo: Sportovní hala TJ, Turnov

rozhodčí:
Petr Dočkal
Karel Svoboda

140. TJ Turnov - Chrudimsko 12.02.2023 09:00 Zima J., Lukeš L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 140

datum: 12.02.2023 09:00

místo: Sportovní hala TJ, Turnov

rozhodčí:
Jan Zima
Libor Lukeš

143. ADFORS Basket Litomyšl - TJ Tesla Pardubice "B" 12.02.2023 09:00 Polda T., Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 143

datum: 12.02.2023 09:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Tomáš Polda
Jakub Kmošek

138. BK Přelouč - Sokol Nová Paka 12.02.2023 10:00 Cibulka R., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 138

datum: 12.02.2023 10:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:
Radek Cibulka
Marek Kohout

139. Draci Vysoké Mýto - BK Loko Trutnov 12.02.2023 10:00 Michlík R., Beran A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 139

datum: 12.02.2023 10:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:
Radek Michlík
Antonín Beran

141. TJ Jiskra Hořice - TJ Sokol BK Chrudim 12.02.2023 13:00 Zima J., Polda T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 141

datum: 12.02.2023 13:00

místo: Hala TJ Jiskra, Erbenova 1081, Hořice

rozhodčí:
Jan Zima
Tomáš Polda

142. Basketbal TJ Svitavy - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.02.2023 14:00 Dočkal P., Svoboda K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 142

datum: 12.02.2023 14:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Petr Dočkal
Karel Svoboda

137. Kanonýři Josefov - BK Bizoni Náchod 12.02.2023 14:45 Beran A., Havrda M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
22. kolo, zápas č. 137

datum: 12.02.2023 14:45

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:
Antonín Beran
Martin Havrda

103. BK Přelouč - TJ Turnov 15.02.2023 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeská liga mužů základní
16. kolo, zápas č. 103

datum: 15.02.2023 19:30

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



muži, Východočeský přebor mužů, nadstavba
302. SK Týniště nad Orlicí - BK Nový Bydžov 10.02.2023 20:00 Kohout M., Dočkal P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeský přebor mužů nadstavba
4. kolo, zápas č. 302

datum: 10.02.2023 20:00

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Marek Kohout
Petr Dočkal

296. BK Ústí nad Orlicí - BK Nový Bydžov 11.02.2023 17:00 Němec K., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeský přebor mužů nadstavba
2. kolo, zápas č. 296

datum: 11.02.2023 17:00

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Karel Němec
Dominik Štancl

304. Kanonýři Josefov "B" - TJ Jiskra Heřmanův Městec 17.02.2023 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeský přebor mužů nadstavba
4. kolo, zápas č. 304

datum: 17.02.2023 19:30

místo: Tělocvična SŠŘ, Jaroměř

rozhodčí:



303. TJ Sokol Pardubice I - BK Ústí nad Orlicí 18.02.2023 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, muži, Oblasti
Východočeský přebor mužů nadstavba
4. kolo, zápas č. 303

datum: 18.02.2023 17:00

místo: Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29, Pardubice

rozhodčí:



junioři U19, Východočeský pohár juniorů U19, základní
19286. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Kanonýři Josefov 11.02.2023 12:00 Polda T., Kohout M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Východočeský pohár juniorů U19 základní
8. kolo, zápas č. 19286

datum: 11.02.2023 12:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Tomáš Polda
Marek Kohout

19269. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Východočeský pohár juniorů U19 základní
9. kolo, zápas č. 19269

datum: 18.02.2023

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



19270. AŠ Mladá Boleslav - BC Kolín 18.02.2023 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Východočeský pohár juniorů U19 základní
9. kolo, zápas č. 19270

datum: 18.02.2023 14:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19268. Sokol Nová Paka - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18.02.2023 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, Oblasti
Východočeský pohár juniorů U19 základní
9. kolo, zápas č. 19268

datum: 18.02.2023 15:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, Skupina C
19064. BC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Kanonýři Josefov 11.02.2023 10:00 Kohout M., Polda T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
8. kolo, zápas č. 19064

datum: 11.02.2023 10:00

místo: SH Romana Šebrleho, Rychnov nad Kněžnou

rozhodčí:
Marek Kohout
Tomáš Polda

19034. SŠB Pardubice - Královští Sokoli 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
9. kolo, zápas č. 19034

datum: 18.02.2023

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:



19036. AŠ Mladá Boleslav - BC Kolín 18.02.2023 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
9. kolo, zápas č. 19036

datum: 18.02.2023 12:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:



19033. Sokol Nová Paka - BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 18.02.2023 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
9. kolo, zápas č. 19033

datum: 18.02.2023 13:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



19035. BA LYNX Liberec - BK Bizoni Náchod 18.02.2023 17:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
9. kolo, zápas č. 19035

datum: 18.02.2023 17:30

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:



kadeti U17, Východočeský pohár kadetů U17, základní
17275. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nová Paka 11.02.2023 11:45 Jaroš M., Štancl D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Východočeský pohár kadetů U17 základní
9. kolo, zápas č. 17275

datum: 11.02.2023 11:45

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Milan Jaroš
Dominik Štancl

17276. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 11.02.2023 17:00 Novotná K., Pletánek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, Oblasti
Východočeský pohár kadetů U17 základní
9. kolo, zápas č. 17276

datum: 11.02.2023 17:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Klára Novotná
Matěj Pletánek

kadeti U17, nadregionální liga, Skupina D
17025. ADFORS Basket Litomyšl - Sokol Nová Paka 11.02.2023 10:00 Štancl D., Jaroš M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
9. kolo, zápas č. 17025

datum: 11.02.2023 10:00

místo: Městská hala Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Dominik Štancl
Milan Jaroš

17026. SŠB Pardubice - SK Týniště nad Orlicí 11.02.2023 15:00 Pletánek M., Novotná K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina D
9. kolo, zápas č. 17026

datum: 11.02.2023 15:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Matěj Pletánek
Klára Novotná

žáci U15, Východočeský pohár starších žáků U15, základní
15255. BLNP - BK Ústí nad Orlicí 18.02.2023 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, Oblasti
Východočeský pohár starších žáků U15 základní
9. kolo, zápas č. 15255

datum: 18.02.2023 09:30

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:



žáci U15, nadregionální liga, Skupina C
15026. BLNP - BK Ústí nad Orlicí 18.02.2023 11:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
9. kolo, zápas č. 15026

datum: 18.02.2023 11:15

místo: Sportovní hala ZŠ T.G.M., Lomnice nad Popelkou

rozhodčí:



15025. TJ AŠ Mladá Boleslav - Loko Trutnov 18.02.2023 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga Skupina C
9. kolo, zápas č. 15025

datum: 18.02.2023 17:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:



mladší žáci U14, Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14, základní
14585. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 11.02.2023 09:00 Kořínek M., Bělka M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14585

datum: 11.02.2023 09:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Matěj Kořínek
Michal Bělka

14581. Královští sokoli - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.02.2023 09:30 Váňa R., Hvězdová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14581

datum: 11.02.2023 09:30

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Roman Váňa
Anna Hvězdová

14586. BK NAPOS Vysoká n.L. - SŠB Pardubice 11.02.2023 10:45 Bělka M., Kořínek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14586

datum: 11.02.2023 10:45

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Michal Bělka
Matěj Kořínek

14582. Královští sokoli - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.02.2023 11:30 Hvězdová A., Váňa R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14582

datum: 11.02.2023 11:30

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Anna Hvězdová
Roman Váňa

14583. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 12.02.2023 13:30 Černohorský M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14583

datum: 12.02.2023 13:30

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Marek Černohorský


14584. SK Týniště nad Orlicí - BK Skuteč 12.02.2023 15:30 Černohorský M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
11. kolo, zápas č. 14584

datum: 12.02.2023 15:30

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Marek Černohorský


14569. SKB Česká Třebová - BK Skuteč 19.02.2023 13:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14569

datum: 19.02.2023 13:15

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:



14570. SKB Česká Třebová - BK Skuteč 19.02.2023 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší žáci U14, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 základní
9. kolo, zápas č. 14570

datum: 19.02.2023 15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:



starší minižáci U13, Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I, základní
13065. BSK TJ Jičín - Sokol Hradec Králové -kval 10.02.2023 16:30 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13065

datum: 10.02.2023 16:30

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



13066. BSK TJ Jičín - Sokol Hradec Králové -kval 10.02.2023 18:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13066

datum: 10.02.2023 18:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



13067. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval - BK Vividbooks Pardubice-kval 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13067

datum: 18.02.2023

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:



13068. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval - BK Vividbooks Pardubice-kval 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13068

datum: 18.02.2023

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:



13071. BVK Holice - SŠB Pardubice 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13071

datum: 18.02.2023

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



13072. BVK Holice - SŠB Pardubice 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13072

datum: 18.02.2023

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:



13069. TJ Turnov - BC Spartak Rychnov n. Kněžnou 18.02.2023 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13069

datum: 18.02.2023 13:00

místo: Sportovní hala TJ, Turnov

rozhodčí:



13070. TJ Turnov - BC Spartak Rychnov n. Kněžnou 18.02.2023 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP I základní
9. kolo, zápas č. 13070

datum: 18.02.2023 14:30

místo: Sportovní hala TJ, Turnov

rozhodčí:



starší minižáci U13, Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II, základní
13329. Basketbal TJ Svitavy - SK Týniště nad Orlicí 11.02.2023 09:00 Němec K., Polanský S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
10. kolo, zápas č. 13329

datum: 11.02.2023 09:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Karel Němec
Samuel Polanský

13330. Basketbal TJ Svitavy - SK Týniště nad Orlicí 11.02.2023 11:00 Polanský S., Němec K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
10. kolo, zápas č. 13330

datum: 11.02.2023 11:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:
Samuel Polanský
Karel Němec

13323. BK Loko Trutnov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 18.02.2023 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
10. kolo, zápas č. 13323

datum: 18.02.2023 09:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



13325. BK Studánka Pardubice-kval - ADFORS Basket Litomyšl 18.02.2023 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
10. kolo, zápas č. 13325

datum: 18.02.2023 11:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



13324. BK Loko Trutnov - TJ Jiskra Heřmanův Městec 18.02.2023 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
10. kolo, zápas č. 13324

datum: 18.02.2023 11:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



13326. BK Studánka Pardubice-kval - ADFORS Basket Litomyšl 18.02.2023 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
10. kolo, zápas č. 13326

datum: 18.02.2023 13:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



13331. Basketbal TJ Svitavy - BK Loko Trutnov 19.02.2023 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
11. kolo, zápas č. 13331

datum: 19.02.2023 09:30

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:



13332. Basketbal TJ Svitavy - BK Loko Trutnov 19.02.2023 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, starší minižáci U13, Oblasti
Smíšený východočeský přebor staršího minižactva U13 VP II základní
11. kolo, zápas č. 13332

datum: 19.02.2023 11:00

místo: ZŠ Felberova, Svitavy

rozhodčí:



mladší minižáci U12, Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I, základní
12083. BK Přelouč - BLNP 11.02.2023 09:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12083

datum: 11.02.2023 09:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



12087. BK Bizoni Náchod - Sokol Hradec Králové 11.02.2023 09:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12087

datum: 11.02.2023 09:00

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:



12088. BK Bizoni Náchod - Sokol Hradec Králové 11.02.2023 10:45 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12088

datum: 11.02.2023 10:45

místo: TJ SPŠS Náchod,Pražská 931, Náchod

rozhodčí:



12084. BK Přelouč - BLNP 11.02.2023 11:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12084

datum: 11.02.2023 11:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



12025. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 11.02.2023 13:00 Kubeš J. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
4. kolo, zápas č. 12025

datum: 11.02.2023 13:00

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Jan Kubeš


12026. BVK Holice - ADFORS Basket Litomyšl 11.02.2023 14:45 Kubeš J. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
4. kolo, zápas č. 12026

datum: 11.02.2023 14:45

místo: SH Holubova ul., Holice

rozhodčí:
Jan Kubeš


12085. Královští Sokoli - BK Vividbooks Pardubice 12.02.2023 Kořínek M., Váňa R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12085

datum: 12.02.2023

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Matěj Kořínek
Roman Váňa

12086. Královští Sokoli - BK Vividbooks Pardubice 12.02.2023 Váňa R., Kořínek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12086

datum: 12.02.2023

místo: TJ Sokol Pražské předměstí, Hradec Králové

rozhodčí:
Roman Váňa
Matěj Kořínek

12081. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 12.02.2023 14:00 Sedláček T. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12081

datum: 12.02.2023 14:00

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Tomáš Sedláček


12082. ADFORS Basket Litomyšl - BVK Holice 12.02.2023 15:45 Sedláček T. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP I základní
11. kolo, zápas č. 12082

datum: 12.02.2023 15:45

místo: Hala Jiskra Litomyšl, Litomyšl

rozhodčí:
Tomáš Sedláček


mladší minižáci U12, Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II, základní
12331. BK Loko Trutnov "B" - BK Loko Trutnov 10.02.2023 16:30 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12331

datum: 10.02.2023 16:30

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:



12332. BK Loko Trutnov "B" - BK Loko Trutnov 10.02.2023 18:30 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12332

datum: 10.02.2023 18:30

místo: Gymnázium, Jiráskovo nám. 325, Trutnov

rozhodčí:



12333. TJ Sokol Stěžery - BSK TJ Jičín 11.02.2023 09:00 Částek M., Krausová K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12333

datum: 11.02.2023 09:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Michal Částek
Karolína Krausová

12334. TJ Sokol Stěžery - BSK TJ Jičín 11.02.2023 10:45 Krausová K., Částek M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12334

datum: 11.02.2023 10:45

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:
Karolína Krausová
Michal Částek

12335. BK Ústí nad Orlicí - Bižuterie Jablonec 11.02.2023 11:30 Fiala M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12335

datum: 11.02.2023 11:30

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Matouš Fiala


12336. BK Ústí nad Orlicí - Bižuterie Jablonec 11.02.2023 13:15 Fiala M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12336

datum: 11.02.2023 13:15

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:
Matouš Fiala


12339. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.02.2023 09:30 Černohorský M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12339

datum: 12.02.2023 09:30

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Marek Černohorský


12340. SK Týniště nad Orlicí - BK NAPOS Vysoká n.L. 12.02.2023 11:30 Černohorský M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12, Oblasti
Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II základní
9. kolo, zápas č. 12340

datum: 12.02.2023 11:30

místo: hala U dubu, Týniště nad Orlicí

rozhodčí:
Marek Černohorský


nejmladší minižáci U11, Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11, základní
11089. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 09.02.2023 15:30 Částek M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
8. kolo, zápas č. 11089

datum: 09.02.2023 15:30

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Michal Částek


11090. BK NAPOS Vysoká n.L. - TJ Sokol Stěžery 09.02.2023 17:15 Částek M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
8. kolo, zápas č. 11090

datum: 09.02.2023 17:15

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:
Michal Částek


11105. BK Ústí nad Orlicí - BVK Holice 18.02.2023 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11105

datum: 18.02.2023 11:30

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:



11106. BK Ústí nad Orlicí - BVK Holice 18.02.2023 13:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11106

datum: 18.02.2023 13:15

místo: tělocvična ZŠ bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

rozhodčí:



11099. Draci Vysoké Mýto - ADFORS Basket Litomyšl 19.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11099

datum: 19.02.2023 09:00

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



11101. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice 19.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11101

datum: 19.02.2023 09:00

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:



11103. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11103

datum: 19.02.2023 09:00

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



11107. BK Přelouč - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.02.2023 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11107

datum: 19.02.2023 10:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



11100. Draci Vysoké Mýto - ADFORS Basket Litomyšl 19.02.2023 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11100

datum: 19.02.2023 10:45

místo: SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto, Vysoké Mýto

rozhodčí:



11102. TJ Sokol Stěžery - SŠB Pardubice 19.02.2023 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11102

datum: 19.02.2023 10:45

místo: Tělocvična TJ Sokol, Hradec Králové

rozhodčí:



11104. Královští Sokoli - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.02.2023 10:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11104

datum: 19.02.2023 10:45

místo: SH Vysoká nad Labem, Vysoká nad Labem

rozhodčí:



11108. BK Přelouč - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.02.2023 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 základní
9. kolo, zápas č. 11108

datum: 19.02.2023 12:00

místo: Sportovní hala Přelouč, Přelouč

rozhodčí:



mladší minižáci U12 , Kvalifikace o NF mladších minižáků U12, základní
12752. Královští Sokoli - kval - BK Vividbooks Pardubice-kval. 18.02.2023
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, mladší minižáci U12 , Oblasti
Kvalifikace o NF mladších minižáků U12 základní
2. kolo, zápas č. 12752

datum: 18.02.2023

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:



ženy, Východočeská liga žen, základní
573. TJ Pardubičky - Sokol Hradec Králové "B" 18.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 573

datum: 18.02.2023 09:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



576. BSK TJ Jičín - BK Přelouč 18.02.2023 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 576

datum: 18.02.2023 15:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



575. Sokol Nová Paka - BK NAPOS Vysoká n.L. 18.02.2023 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
17. kolo, zápas č. 575

datum: 18.02.2023 17:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí:



579. TJ Pardubičky - TJ Sokol Stěžery 19.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 579

datum: 19.02.2023 09:00

místo: tělocvična sportovní Gymnázium, Pardubice

rozhodčí:



580. BSK TJ Jičín - BK NAPOS Vysoká n.L. 19.02.2023 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 580

datum: 19.02.2023 09:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:



577. BK Loko Trutnov "B" - Kanonýři Josefov 19.02.2023 09:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 577

datum: 19.02.2023 09:30

místo: 3. ZŠ, Trutnov

rozhodčí:



581. Sokol Nová Paka - BK Přelouč 19.02.2023 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2022/23, ženy, Oblasti
Východočeská liga žen základní
18. kolo, zápas č. 581

datum: 19.02.2023 10:00

místo: SH ZŠ Nová Paka, Nová Paka

rozhodčí: