image
Období
muži, Oblastní přebor II, Základní
19. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Podolí 22.10.2021 19:45 Vybíral M., Koch M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 22.10.2021 19:45

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Michal Vybíral
Martin Koch

22. TJ Třebíč C - INMEDIAS Mikulov 23.10.2021 16:00 Sehnal J., Chlup A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021 16:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jiří Sehnal
Aleš Chlup

21. BK Velké Meziříčí - Slavia Kroměříž B 23.10.2021 18:00 Friedl M., Kazda P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Miroslav Friedl
Petr Kazda

23. TJ Znojmo - Spartak Hluk 23.10.2021 18:30 Novotný T., Olbort J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 18:30

místo: TJ Znojmo, Znojmo

rozhodčí:
Tomáš Novotný
Jan Olbort

25. Sokol Moravská Nová Ves - Sokol Bystřice nad Pern. 24.10.2021 10:00 Kotala D., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2021 10:00

místo: ZŠ a MŠ Břeclav, Břeclav,Charvatská Nová Ves

rozhodčí:
Dominik Kotala
Břetislav Kraváček

28. TJ Třebíč C - Slavia Kroměříž B 24.10.2021 10:00 Sehnal J., Chlup A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Jiří Sehnal
Aleš Chlup

27. BK Velké Meziříčí - INMEDIAS Mikulov 24.10.2021 11:00 Kazda P., Friedl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2021 11:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Petr Kazda
Miroslav Friedl

30. Jiskra Kyjov B - Spartak Hluk 24.10.2021 11:00 Vybíral M., Koch M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.10.2021 11:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Michal Vybíral
Martin Koch

24. Jiskra Kyjov B - SK Slavičín 30.10.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Oblastní přebor II Základní
4. kolo, zápas č. 24

datum: 30.10.2021 16:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:



muži, Městský přebor I, základní
17. Sokol Brno II - SK Žabovřesky C 20.10.2021 19:15 Sehnal J., Urbánek Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2021 19:15

místo: Sokol Brno II, Brno

rozhodčí:
Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek

15. Slezi Basket - SK Voltage 21.10.2021 17:45 Karafiát K., Karabínová N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
3. kolo, zápas č. 15

datum: 21.10.2021 17:45

místo: ZŠ Arménská, Brno

rozhodčí:
Kamil Karafiát
Natálie Karabínová

13. Univerzita - Basket Kohouti A 21.10.2021 18:30 Veis M., Kult M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
3. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2021 18:30

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Martin Veis
Michal Kult

14. VETUNI - Slovan Černá Pole B 21.10.2021 19:00 Krejčiřík J., Urbánek Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
3. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2021 19:00

místo: Hala VFU Brno, Brno

rozhodčí:
Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek

18. SKB Černovice A - SalesiánSport 22.10.2021 Novotný T., Buryšek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
3. kolo, zápas č. 18

datum: 22.10.2021

místo: ZŠ Kneslova, Brno

rozhodčí:
Tomáš Novotný
Zdeněk Buryšek

23. Slovan Černá Pole B - Slezi Basket 25.10.2021 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2021 20:15

místo: SH ZŠ Čejkovická, Brno

rozhodčí:



22. SK Voltage - VSK Mendelu B 26.10.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
4. kolo, zápas č. 22

datum: 26.10.2021 19:30

místo: Základní škola, Bílovice nad Svitavou

rozhodčí:



24. VETUNI - Univerzita 26.10.2021 19:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
4. kolo, zápas č. 24

datum: 26.10.2021 19:45

místo: Hala VFU Brno, Brno

rozhodčí:



20. SK Žabovřesky C - SKB Černovice A 26.10.2021 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
4. kolo, zápas č. 20

datum: 26.10.2021 20:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:



19. Basket Kohouti A - SalesiánSport 26.10.2021 20:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
4. kolo, zápas č. 19

datum: 26.10.2021 20:30

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



21. Sokol Židlochovice - Sokol Brno II 27.10.2021 19:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
4. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2021 19:00

místo: Sokolovna Židlochovice, Židlochovice

rozhodčí:



25. VETUNI - Basket Kohouti A 01.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
5. kolo, zápas č. 25

datum: 01.11.2021

místo: ,

rozhodčí:



26. Slezi Basket - Univerzita 01.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2021

místo: ,

rozhodčí:



29. SKB Černovice A - Sokol Židlochovice 01.11.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
5. kolo, zápas č. 29

datum: 01.11.2021

místo: ,

rozhodčí:



27. VSK Mendelu B - Slovan Černá Pole B 02.11.2021 18:55
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2021 18:55

místo: Hala VSK Mendelu, Brno

rozhodčí:



28. Sokol Brno II - SK Voltage 03.11.2021 19:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
5. kolo, zápas č. 28

datum: 03.11.2021 19:15

místo: Sokol Brno II, Brno

rozhodčí:



30. SalesiánSport - SK Žabovřesky C 03.11.2021 20:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor I základní
5. kolo, zápas č. 30

datum: 03.11.2021 20:30

místo: Salesiánské středisko mládeže, Brno - Líšeň

rozhodčí:



muži, Městský přebor II, Základní část
8. Žabovřesky S - BK B4N Brno 21.10.2021 20:15 Olbort J., Ščudla J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 21.10.2021 20:15

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Olbort
Jiří Ščudla

5. BBK Brno - Sok Šlapanice B 22.10.2021 20:15 Zavřel M., Marek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
2. kolo, zápas č. 5

datum: 22.10.2021 20:15

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:
Maxmilian Zavřel
Vojtěch Marek

12. Sokol Podolí B - BBK Brno 25.10.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 12

datum: 25.10.2021 19:30

místo: Sokolovna Podolí, Podolí

rozhodčí:



10. Kamenka - Basket Kohouti C 26.10.2021 19:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 10

datum: 26.10.2021 19:45

místo: Univerzální tělocvična Bohunice, Brno

rozhodčí:



9. Sokol Juliánov - Žabovřesky S 26.10.2021 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 9

datum: 26.10.2021 20:15

místo: ZŠ Krásného, Brno

rozhodčí:



11. Sok Šlapanice B - Basket Kohouti B 29.10.2021 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Městský přebor II Základní část
3. kolo, zápas č. 11

datum: 29.10.2021 20:15

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina E
17165. SKB Česká Třebová - Basket Kohouti 23.10.2021 09:00 Kovář J. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17165

datum: 23.10.2021 09:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Jan Kovář


17166. SKB Česká Třebová - Basket Kohouti 23.10.2021 11:00 Němec K. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17166

datum: 23.10.2021 11:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Karel Němec


17161. Renocar Podolí - TBS Přerov 24.10.2021 12:30 Jansová K., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17161

datum: 24.10.2021 12:30

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Tereza Večeřová

17162. Renocar Podolí - TBS Přerov 24.10.2021 14:30 Jansová K., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17162

datum: 24.10.2021 14:30

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Tereza Večeřová

17167. Sp. DDM Uh. Brod - SK UP Olomouc B 28.10.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17167

datum: 28.10.2021 14:30

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



17168. Sp. DDM Uh. Brod - SK UP Olomouc B 28.10.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
3. kolo, zápas č. 17168

datum: 28.10.2021 16:30

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:



mladší minižáci U12, OP mladší minižáci U12, Základní
16. BK Skokani A - Blansko 23.10.2021 08:30 Olbort J., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 16

datum: 23.10.2021 08:30

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Olbort
Tereza Večeřová

19. BC VYSOČINA - Vlčata Žďár 23.10.2021 08:30 Kočí J., Juránek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 7
2. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2021 08:30

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek

13. Tygři Brno - Jiskra Kyjov 23.10.2021 09:00 Chlup A., Foltýnová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 13

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Aleš Chlup
Andrea Foltýnová

22. Renocar Podolí - BK Vyškov 23.10.2021 09:00 Jansová K., Benešová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 8
2. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Anna Benešová

17. Blansko - SKB Tišnov 23.10.2021 10:15 Olbort J., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2021 10:15

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Olbort
Tereza Večeřová

20. Vlčata Žďár - Sokol Šlapanice 23.10.2021 10:15 Kočí J., Juránek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 7
2. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2021 10:15

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek

14. Jiskra Kyjov - BASKET Brno 23.10.2021 10:30 Chlup A., Foltýnová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 14

datum: 23.10.2021 10:30

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Aleš Chlup
Andrea Foltýnová

23. BK Vyškov - Basket Kohouti - Babice 23.10.2021 10:45 Jansová K., Benešová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 8
2. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 10:45

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Anna Benešová

15. Tygři Brno - BASKET Brno 23.10.2021 12:00 Chlup A., Foltýnová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 15

datum: 23.10.2021 12:00

místo: SH Morenda, Brno

rozhodčí:
Aleš Chlup
Andrea Foltýnová

18. BK Skokani A - SKB Tišnov 23.10.2021 12:00 Olbort J., Večeřová T.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2021 12:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Jan Olbort
Tereza Večeřová

21. BC VYSOČINA - Sokol Šlapanice 23.10.2021 12:15 Kočí J., Juránek Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 7
2. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 12:15

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jaroslav Kočí
Zdeněk Juránek

24. Renocar Podolí - Basket Kohouti - Babice 23.10.2021 12:30 Jansová K., Benešová A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
OP mladší minižáci U12 Základní Turnaj 8
2. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021 12:30

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Anna Benešová

Veteráni, Liga veteránů, Základní část
2. Basket Kohouti V - SK Žabovřesky V 02.11.2021 20:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, Veteráni, Oblasti
Liga veteránů Základní část
2. kolo, zápas č. 2

datum: 02.11.2021 20:30

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:



ženy, Oblastní přebor I, OPI žen skupina Východ
17. BBK Brno - Spartak Uherský Brod 22.10.2021 18:30 Zavřel M., Marek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Východ
5. kolo, zápas č. 17

datum: 22.10.2021 18:30

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:
Maxmilian Zavřel
Vojtěch Marek

15. Renocar Podolí - STRABAG Zlín 23.10.2021 18:00 Slezák J., Baron M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Východ
4. kolo, zápas č. 15

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Jiří Slezák
Martin Baron

16. BK Žabiny C - Sokol Šlapanice 23.10.2021 18:00 Jansová K., Slouková D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Východ
4. kolo, zápas č. 16

datum: 23.10.2021 18:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kristýna Jansová
Daniela Slouková

13. BBK Brno - Jiskra Kyjov 23.10.2021 18:30 Buryšek Z., Slouková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Východ
4. kolo, zápas č. 13

datum: 23.10.2021 18:30

místo: SH Brno, Bosonohy, Brno, Bosonohy

rozhodčí:
Zdeněk Buryšek
Sandra Slouková

19. Renocar Podolí - Sokol Šlapanice 24.10.2021 10:00 Buryšek Z., Baron M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Východ
5. kolo, zápas č. 19

datum: 24.10.2021 10:00

místo: SH Podolí u Brna, Podolí u Brna

rozhodčí:
Zdeněk Buryšek
Martin Baron

20. BK Žabiny C - STRABAG Zlín 24.10.2021 11:00 Urbánek Š., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Východ
5. kolo, zápas č. 20

datum: 24.10.2021 11:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Štěpán Urbánek
Zdeněk Strmiska

ženy, Oblastní přebor I, OPI žen skupina Západ
58. VSK UNI Brno Jun - Univerzita Brno 21.10.2021 19:00 Karabínová N., Karafiát K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
1. kolo, zápas č. 58

datum: 21.10.2021 19:00

místo: ZŠ Arménská, Brno

rozhodčí:
Natálie Karabínová
Kamil Karafiát

71. SKB Tišnov - VSK UNI Brno Jun 22.10.2021 17:30 Krejčiřík J., Urbánek Š.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
4. kolo, zápas č. 71

datum: 22.10.2021 17:30

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek

69. Velké Meziříčí - TJ Třebíč 23.10.2021 16:00 Kazda P., Friedl M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
4. kolo, zápas č. 69

datum: 23.10.2021 16:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Petr Kazda
Miroslav Friedl

72. BK Blansko - Univerzita Brno 23.10.2021 17:00 Frass R., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
4. kolo, zápas č. 72

datum: 23.10.2021 17:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska

73. Velké Meziříčí - KP Brno C 24.10.2021 09:00 Friedl M., Kazda P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
5. kolo, zápas č. 73

datum: 24.10.2021 09:00

místo: SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí

rozhodčí:
Miroslav Friedl
Petr Kazda

76. BK Blansko - VSK UNI Brno Jun 24.10.2021 09:00 Frass R., Polák R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
5. kolo, zápas č. 76

datum: 24.10.2021 09:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Rastislav Frass
Richard Polák

75. SKB Tišnov - Univerzita Brno 24.10.2021 10:00 Novotný T., Olbort J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Oblastní přebor I OPI žen skupina Západ
5. kolo, zápas č. 75

datum: 24.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Tomáš Novotný
Jan Olbort

kadetky U17, nadregionální liga, skupina C
19. Uherský Brod - ADFORS Basket Litomyšl 23.10.2021 11:00 Kryštof P., Antoš A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2021 11:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Pavel Kryštof
Adam Antoš

17. SKB Tišnov - Sokol Lanžhot 23.10.2021 12:30 Slezák J., Baron M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2021 12:30

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jiří Slezák
Martin Baron

20. Uherský Brod - ADFORS Basket Litomyšl 23.10.2021 13:00 Kryštof P., Antoš A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Pavel Kryštof
Adam Antoš

21. SKB Česká Třebová - BK Žabiny Brno C 23.10.2021 13:00 Němec K. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2021 13:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Karel Němec


23. BK Blansko - Vlčice Žďár 23.10.2021 13:00 Frass R., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2021 13:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska

18. SKB Tišnov - Sokol Lanžhot 23.10.2021 14:30 Slezák J., Baron M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2021 14:30

místo: SH SKK Tišnov, Tišnov

rozhodčí:
Jiří Slezák
Martin Baron

22. SKB Česká Třebová - BK Žabiny Brno C 23.10.2021 15:00 Jelínek M. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2021 15:00

místo: hala VOŠ a SŠ, Česká Třebová

rozhodčí:
Matouš Jelínek


24. BK Blansko - Vlčice Žďár 23.10.2021 15:00 Frass R., Strmiska Z.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
3. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2021 15:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska

5. Uherský Brod - Vlčice Žďár 28.10.2021 10:00 Kotala D., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.10.2021 10:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Dominik Kotala
Břetislav Kraváček

6. Uherský Brod - Vlčice Žďár 28.10.2021 12:00 Kraváček B., Kotala D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina C
1. kolo, zápas č. 6

datum: 28.10.2021 12:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Břetislav Kraváček
Dominik Kotala

mladší minižákyně U12, OP mladší minižákyně U12, Základní
18. BK Blansko - KP Brno 23.10.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2021

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:



13. BK Sojky Pelhřimov - Sokol Podolí 23.10.2021 09:00 Veselý R., Veselý R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 13

datum: 23.10.2021 09:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Rostislav Veselý
Rostislav ml. Veselý

16. BK Blansko - Tygři Brno 23.10.2021 09:00 Buryšek Z., Prokop D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 16

datum: 23.10.2021 09:00

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Zdeněk Buryšek
David Prokop

10. K2 Prostějov - SKB Tišnov 23.10.2021 10:00 Slouková D., Slouková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 10

datum: 23.10.2021 10:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Daniela Slouková
Sandra Slouková

14. Sokol Podolí - OSK Olomouc 23.10.2021 10:30 Veselý R., Veselý R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 14

datum: 23.10.2021 10:30

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Rostislav ml. Veselý
Rostislav Veselý

17. Tygři Brno - BK Blansko 23.10.2021 10:30 Buryšek Z., Prokop D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 6
2. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2021 10:30

místo: Sportovní hala Údolní, Blansko

rozhodčí:
Zdeněk Buryšek
David Prokop

11. SKB Tišnov - Vlčata Žďár 23.10.2021 11:30 Slouková S., Slouková D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 11

datum: 23.10.2021 11:30

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Sandra Slouková
Daniela Slouková

15. BK Sojky Pelhřimov - OSK Olomouc 23.10.2021 12:00 Veselý R., Veselý R.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 5
2. kolo, zápas č. 15

datum: 23.10.2021 12:00

místo: SH Pelhřimov, Pelhřimov

rozhodčí:
Rostislav Veselý
Rostislav ml. Veselý

12. K2 Prostějov - Vlčata Žďár 23.10.2021 13:00 Slouková D., Slouková S.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
OP mladší minižákyně U12 Základní Turnaj 4
2. kolo, zápas č. 12

datum: 23.10.2021 13:00

místo: ZŠ Palackého, Prostějov

rozhodčí:
Daniela Slouková
Sandra Slouková