image
Období
muži, Severomoravská liga mužů - 1.třída, Základní část
43. Slavia Havířov - Hladnov Ostrava 08.12.2021 19:45 Holubek T., Ščurek V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 08.12.2021 19:45

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek

44. VŠB Ostrava - Snakes Ostrava B 10.12.2021 17:30 Giecek A., Posker J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.12.2021 17:30

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Adam Giecek
Jan Posker

45. Nový Jičín B - BK FM 10.12.2021 19:30 Dolinek I., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 10.12.2021 19:30

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ivo Dolinek
Michal Slovák

46. BK Příbor - Karviná B 10.12.2021 20:15 Menšík J., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.12.2021 20:15

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Jan Menšík
Marek Slovák

47. BK Krnov - Labrador A 11.12.2021 15:00 Kremser J., Kmošek J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 11.12.2021 15:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Jakub Kremser
Jakub Kmošek

50. Labrador A - Český Těšín 16.12.2021 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 16.12.2021 20:15

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



52. BK FM - BK Příbor 16.12.2021 20:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 16.12.2021 20:30

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



51. Karviná B - BK Krnov 17.12.2021 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 17.12.2021 20:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:



53. Snakes Ostrava B - Nový Jičín B 17.12.2021 20:40
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 17.12.2021 20:40

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



49. Opava 2010 B - Slavia Havířov 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 18.12.2021

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



54. Hladnov Ostrava - VŠB Ostrava 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 1.třída Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 18.12.2021

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:



muži, Severomoravská liga mužů - 2.třída, Základní část
37. Nový Jičín C - Labrador C 13.12.2021 19:00 Dolinek I., Tichý D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 37

datum: 13.12.2021 19:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ivo Dolinek
David Tichý

38. Labrador B - Třinec 14.12.2021 20:15 Holubek T., Sýkora V.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 38

datum: 14.12.2021 20:15

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Tomáš Holubek
Václav Sýkora

39. Snakes Ostrava C - Hlučín 16.12.2021 20:40 Pilch M., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 39

datum: 16.12.2021 20:40

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Aleš Jurda

36. Vsetín - Odry 17.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 36

datum: 17.12.2021 18:30

místo: Sportovní hala Na Lapači Vsetín, Vsetín

rozhodčí:



40. Restart Havířov - Hladnov Slezská 17.12.2021 20:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, muži, Oblasti
Severomoravská liga mužů - 2.třída Základní část
8. kolo, zápas č. 40

datum: 17.12.2021 20:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



junioři U19, nadregionální liga, skupina E
19369. SK Bruntál - BK Lipník n.B 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 19369

datum: 18.12.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



19370. TBS Přerov - Snakes Ostrava B 18.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 19370

datum: 18.12.2021 09:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:



19368. Basket Valmez - Krnov 18.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 19368

datum: 18.12.2021 10:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



19367. BP Frýdek-Místek - NH Ostrava B 18.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 19367

datum: 18.12.2021 17:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



19371. BK Opava B - BC Nový Jičín 18.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, junioři U19, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
9. kolo, zápas č. 19371

datum: 18.12.2021 17:00

místo: Víceúčelová hala Opava, Opava

rozhodčí:



kadeti U17, nadregionální liga, skupina F
17289. Basketpoint Frýdek-Místek - Start Havířov 11.12.2021 09:00 Kavka R., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17289

datum: 11.12.2021 09:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Radim Kavka
Aleš Jurda

17290. BK Snakes Orlová - BC Nový Jičín 11.12.2021 10:00 Kraina T., Grobelná N.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17290

datum: 11.12.2021 10:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Tomáš Kraina
Natálie Grobelná

17288. SK Bruntál - Krnov 11.12.2021 12:00 Kmošek J., Jedličková K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17288

datum: 11.12.2021 12:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková

17291. TJ Šumperk - BK Opava B 11.12.2021 15:00 Latík Z., Michal P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17291

datum: 11.12.2021 15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zdeněk Latík
Patrik Michal

17287. Snakes B - STRABAG Zlín 11.12.2021 18:00 Kraina T., Krčmář D.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
7. kolo, zápas č. 17287

datum: 11.12.2021 18:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Tomáš Kraina
Dominik Krčmář

17292. STRABAG Zlín - BK Opava B 12.12.2021 08:30 Vyplel D., Kraváček B.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17292

datum: 12.12.2021 08:30

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
David Vyplel
Břetislav Kraváček

17294. Start Havířov - BK Snakes Orlová 12.12.2021 09:00 Nevřela T., Opletal P.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17294

datum: 12.12.2021 09:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Tomáš Nevřela
Petr Opletal

17293. BC Nový Jičín - TJ Šumperk 12.12.2021 12:00 Dolinek I., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17293

datum: 12.12.2021 12:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Ivo Dolinek
Michal Slovák

17295. Krnov - Basketpoint Frýdek-Místek 12.12.2021 12:00 Sýkora V., Chodura O.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17295

datum: 12.12.2021 12:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Václav Sýkora
Ondřej Chodura

17296. Snakes B - SK Bruntál 12.12.2021 14:00 Kavka R., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadeti U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina F
8. kolo, zápas č. 17296

datum: 12.12.2021 14:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Radim Kavka
Aleš Jurda

žáci U15, nadregionální liga, skupina E
15151. TJ Start Havířov - Sokol Karviná 18.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 15151

datum: 18.12.2021 10:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



15152. Basket Valmez - SK Bruntál 18.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 15152

datum: 18.12.2021 12:30

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:



15153. Start Havířov B - SK UP Olomouc 18.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 15153

datum: 18.12.2021 12:30

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:



15154. TJ Šumperk - Basketpoint Frýdek-Místek 18.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, žáci U15, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina E
7. kolo, zápas č. 15154

datum: 18.12.2021 13:00

místo: Tělocvična gymnázia, Aš

rozhodčí:



starší minižáci U13, Oblastní přebor starších minižáků U13, Základní části
31. SBŠ Ostrava - Nový JIčín 08.12.2021 17:00 Posker J., Ostráková J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižáků U13 Základní části
4. kolo, zápas č. 31

datum: 08.12.2021 17:00

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jan Posker
Julie Valerie Ostráková

32. SBŠ Ostrava - Nový JIčín 08.12.2021 18:30 Posker J., Ostráková J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižáků U13 Základní části
4. kolo, zápas č. 32

datum: 08.12.2021 18:30

místo: ZŠ MUDr. Lukášové, Ostrava-Hrabůvka

rozhodčí:
Jan Posker
Julie Valerie Ostráková

49. Snakes Ostrava - Háj ve Slezsku 11.12.2021 12:00 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižáků U13 Základní části
7. kolo, zápas č. 49

datum: 11.12.2021 12:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



50. Snakes Ostrava - Háj ve Slezsku 11.12.2021 13:30 Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižáci U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižáků U13 Základní části
7. kolo, zápas č. 50

datum: 11.12.2021 13:30

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



mladší minižáci U12, Oblastní přebor mladších minižáků U12, Skupina A
151. Snakes Orlová - FM ""M"" 11.12.2021 09:00 Posker J., Stolarczyk K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina A
6. kolo, zápas č. 151

datum: 11.12.2021 09:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Jan Posker
Kryštof Stolarczyk

152. Snakes Orlová - FM ""M"" 11.12.2021 10:30 Posker J., Stolarczyk K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina A
6. kolo, zápas č. 152

datum: 11.12.2021 10:30

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:
Jan Posker
Kryštof Stolarczyk

155. Hladnov - Start Havířov 11.12.2021 11:00 Opletal P., Bočková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina A
6. kolo, zápas č. 155

datum: 11.12.2021 11:00

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Petr Opletal
Lenka Bočková

156. Hladnov - Start Havířov 11.12.2021 12:15 Opletal P., Bočková L.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina A
6. kolo, zápas č. 156

datum: 11.12.2021 12:15

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:
Petr Opletal
Lenka Bočková

153. NH MOaP - BK Opava 12.12.2021 12:30 Pilch M., Posker J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina A
6. kolo, zápas č. 153

datum: 12.12.2021 12:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Jan Posker

154. NH MOaP - BK Opava 12.12.2021 14:00 Pilch M., Posker J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina A
6. kolo, zápas č. 154

datum: 12.12.2021 14:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Jan Posker

mladší minižáci U12, Oblastní přebor mladších minižáků U12, Skupina B
95. Snakes Ostrava - BK Příbor 11.12.2021 09:00 Pilch M., Střalka J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina B
6. kolo, zápas č. 95

datum: 11.12.2021 09:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Jaroslav Střalka

96. Snakes Ostrava - BK Příbor 11.12.2021 10:30 Pilch M., Střalka J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižáci U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Skupina B
6. kolo, zápas č. 96

datum: 11.12.2021 10:30

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Jaroslav Střalka

nejmladší minižáci U11, Oblastní přebor nejmladších minižáků U11, Skupina A
255. FM ""M"" - BK Opava 18.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina A
6. kolo, zápas č. 255

datum: 18.12.2021 09:00

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



257. Snakes Poruba - Nový Jičín 18.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina A
6. kolo, zápas č. 257

datum: 18.12.2021 09:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



256. FM ""M"" - BK Opava 18.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina A
6. kolo, zápas č. 256

datum: 18.12.2021 10:30

místo: Basketpoint aréna, Frýdek-Místek

rozhodčí:



258. Snakes Poruba - Nový Jičín 18.12.2021 10:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina A
6. kolo, zápas č. 258

datum: 18.12.2021 10:30

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:



259. BK Příbor - NH PORG 19.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina A
6. kolo, zápas č. 259

datum: 19.12.2021 14:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



260. BK Příbor - NH PORG 19.12.2021 15:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina A
6. kolo, zápas č. 260

datum: 19.12.2021 15:30

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:



nejmladší minižáci U11, Oblastní přebor nejmladších minižáků U11, Skupina B
316. NH Slezská - Snakes Hrabůvka 18.12.2021 08:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina B
6. kolo, zápas č. 316

datum: 18.12.2021 08:30

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



315. NH Slezská - Snakes Hrabůvka 18.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina B
6. kolo, zápas č. 315

datum: 18.12.2021 10:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



317. Orlová - NH Poruba 18.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina B
6. kolo, zápas č. 317

datum: 18.12.2021 15:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



318. Orlová - NH Poruba 18.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 Skupina B
6. kolo, zápas č. 318

datum: 18.12.2021 16:30

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



nejmladší minižáci U10, Oblastní přebor, Skupina A
29. Start Havířov - BK Příbor 11.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 11.12.2021 10:00

místo: ZŠ M. Kudeříkové Havířov, Havířov

rozhodčí:



30. Start Havířov - BK Příbor 11.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 11.12.2021 11:30

místo: ZŠ M. Kudeříkové Havířov, Havířov

rozhodčí:



27. NH Poruba - FM "M" 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 11.12.2021 16:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



28. NH Poruba - FM "M" 11.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 11.12.2021 17:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



nejmladší minižáci U10, Oblastní přebor, Skupina B
77. Hladnov - Snakes Hrabůvka-žlutí 11.12.2021 08:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina B
5. kolo, zápas č. 77

datum: 11.12.2021 08:30

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:



78. Hladnov - Snakes Hrabůvka-žlutí 11.12.2021 09:45
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina B
5. kolo, zápas č. 78

datum: 11.12.2021 09:45

místo: Gymnázium Hladnov, Slezská Ostrava

rozhodčí:



79. NH MOaP - Snakes Poruba 12.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina B
5. kolo, zápas č. 79

datum: 12.12.2021 15:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



80. NH MOaP - Snakes Poruba 12.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina B
5. kolo, zápas č. 80

datum: 12.12.2021 16:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:



nejmladší minižáci U10, Oblastní přebor, Skupina C
107. SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových - SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 19.12.2021 08:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina C
2. kolo, zápas č. 107

datum: 19.12.2021 08:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



108. SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových - SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 19.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina C
2. kolo, zápas č. 108

datum: 19.12.2021 09:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



109. SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice - SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 19.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina C
2. kolo, zápas č. 109

datum: 19.12.2021 10:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



110. SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice - SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 19.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina C
2. kolo, zápas č. 110

datum: 19.12.2021 11:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



111. SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice - SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 19.12.2021 12:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina C
2. kolo, zápas č. 111

datum: 19.12.2021 12:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



112. SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice - SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 19.12.2021 13:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina C
2. kolo, zápas č. 112

datum: 19.12.2021 13:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



nejmladší minižáci U10, Oblastní přebor, Skupina D
152. SBŠ zelená - SBŠ bílá 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina D
2. kolo, zápas č. 152

datum: 12.12.2021

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:



153. SBŠ bílá - SBŠ modrá 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina D
2. kolo, zápas č. 153

datum: 12.12.2021

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:



154. SBŠ modrá - SBŠ zelená 12.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina D
2. kolo, zápas č. 154

datum: 12.12.2021

místo: SŠHOP Český Těšín, Český Těšín

rozhodčí:



nejmladší minižáci U10, Oblastní přebor, Skupina E
179. SBŠ Kopřivnice - SBŠ zelená 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina E
2. kolo, zápas č. 179

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



180. SBŠ modrá - SBŠ bílá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina E
2. kolo, zápas č. 180

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



181. SBŠ zelená - SBŠ modrá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina E
2. kolo, zápas č. 181

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



182. SBŠ bílá - SBŠ Kopřivnice 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina E
2. kolo, zápas č. 182

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



183. SBŠ Kopřivnice - SBŠ modrá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina E
2. kolo, zápas č. 183

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



184. SBŠ zelená - SBŠ bílá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižáci U10, Oblasti
Oblastní přebor Skupina E
2. kolo, zápas č. 184

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



ženy, Severomoravská liga žen, Základní část
15. BK Lipník n/B - BK Havířov B 10.12.2021 19:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Severomoravská liga žen Základní část
5. kolo, zápas č. 15

datum: 10.12.2021 19:30

místo: Sportovní hala, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:



16. Basket Ostrava B - BK Lipník n/B 16.12.2021 18:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Severomoravská liga žen Základní část
6. kolo, zápas č. 16

datum: 16.12.2021 18:30

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



18. BK FM - Start Ostrava 16.12.2021 20:15
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, ženy, Oblasti
Severomoravská liga žen Základní část
6. kolo, zápas č. 18

datum: 16.12.2021 20:15

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



kadetky U17, nadregionální liga, skupina D
189. Basket Ostrava B - BK Lipník 11.12.2021 16:00 Pilch M., Ostráková J.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 189

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:
Marek Pilch
Julie Valerie Ostráková

188. BK Frýdek-Místek - Gepardi Rožnov p/R 11.12.2021 18:30 Kavka R., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, kadetky U17, nadregionální soutěž
nadregionální liga skupina D
6. kolo, zápas č. 188

datum: 11.12.2021 18:30

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Radim Kavka
Aleš Jurda

starší minižákyně U13, Oblastní přebor starších minižákyň U13, Skupina A
19. Opava 2010 - SBŠ Ostrava U12 14.12.2021 15:20 Chodura O., Vavrečka K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 14.12.2021 15:20

místo: Sportovní hala Malé Hoštice, Opava, Malé Hoštice

rozhodčí:
Ondřej Chodura
Kamil Vavrečka

20. Opava 2010 - SBŠ Ostrava U12 14.12.2021 16:40 Chodura O., Vavrečka K.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 14.12.2021 16:40

místo: Sportovní hala Malé Hoštice, Opava, Malé Hoštice

rozhodčí:
Ondřej Chodura
Kamil Vavrečka

23. Rožnov p/R - Havířov 14.12.2021 17:45 Menšík J., Hawiger M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 14.12.2021 17:45

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:
Jan Menšík
Matyáš Hawiger

24. Rožnov p/R - Havířov 14.12.2021 19:15 Menšík J., Hawiger M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 14.12.2021 19:15

místo: SEZŠ Rožnov p/R, Rožnov p/R

rozhodčí:
Jan Menšík
Matyáš Hawiger

27. Bruntál - SBŠ Ostrava U12 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 18.12.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



28. Bruntál - SBŠ Ostrava U12 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 18.12.2021

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:



25. Havířov - Opava 2010 18.12.2021 12:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 18.12.2021 12:30

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



26. Havířov - Opava 2010 18.12.2021 14:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 18.12.2021 14:30

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



starší minižákyně U13, Oblastní přebor starších minižákyň U13, Skupina B
65. Basket Ostrava - Příbor 18.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina B
7. kolo, zápas č. 65

datum: 18.12.2021 10:00

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



66. Basket Ostrava - Příbor 18.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina B
7. kolo, zápas č. 66

datum: 18.12.2021 11:30

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



67. BK FM - Loko Krnov 19.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina B
7. kolo, zápas č. 67

datum: 19.12.2021 10:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



68. BK FM - Loko Krnov 19.12.2021 11:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, starší minižákyně U13, Oblasti
Oblastní přebor starších minižákyň U13 Skupina B
7. kolo, zápas č. 68

datum: 19.12.2021 11:30

místo: 1. ZŠ Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

rozhodčí:



mladší minižákyně U12, Oblastní přebor mladších minižákyň U12, Základní část
31. Panter Javorník - Zlín 11.12.2021 11:00 Kert L. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižákyň U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 11.12.2021 11:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Lukáš Kert


32. Panter Javorník - Zlín 11.12.2021 13:00 Kert L. + Zajistí pořadatel
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižákyň U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 11.12.2021 13:00

místo: ZŠ Javorník, Javorník

rozhodčí:
Lukáš Kert


35. BK FM - Basket Ostrava 11.12.2021 15:00 Kavka R., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižákyň U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 11.12.2021 15:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Radim Kavka
Aleš Jurda

36. BK FM - Basket Ostrava 11.12.2021 16:30 Kavka R., Jurda A.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižákyň U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 11.12.2021 16:30

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Radim Kavka
Aleš Jurda

33. BK Příbor - SBŠ Ostrava U12 12.12.2021 09:00 Slovák M., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižákyň U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 12.12.2021 09:00

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Marek Slovák
Miroslav Slovák

34. BK Příbor - SBŠ Ostrava U12 12.12.2021 10:30 Slovák M., Slovák M.
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, mladší minižákyně U12, Oblasti
Oblastní přebor mladších minižákyň U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 12.12.2021 10:30

místo: ZŠ npor. Loma Příbor, Příbor

rozhodčí:
Miroslav Slovák
Marek Slovák

nejmladší minižákyně U11, Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11, Základní část
45. Basket Ostrava - Mohelnice 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 45

datum: 18.12.2021

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



46. Basket Ostrava - Mohelnice 18.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2021

místo: Trojhalí, Ostrava

rozhodčí:



47. Havířov - SBŠ Třinec 18.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 47

datum: 18.12.2021 09:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



48. Havířov - SBŠ Třinec 18.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 48

datum: 18.12.2021 11:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:



43. BK FM - SBŠ Poruba 18.12.2021 13:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 43

datum: 18.12.2021 13:30

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



41. SBŠ Jih - SBŠ MOaP/Slezská 18.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 41

datum: 18.12.2021 15:00

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



44. BK FM - SBŠ Poruba 18.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 44

datum: 18.12.2021 15:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:



42. SBŠ Jih - SBŠ MOaP/Slezská 18.12.2021 16:30
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U11, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U11 Základní část
6. kolo, zápas č. 42

datum: 18.12.2021 16:30

místo: Hala Sportovního Gymnázia, Ostrava 3-Zábřeh

rozhodčí:



nejmladší minižákyně U10, Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10, Skupina A
4. SBŠ MOaP/Slezská - SBŠ Poruba 11.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina A
2. kolo, zápas č. 4

datum: 11.12.2021 14:00

místo: Areál Bazaly, Ostrava

rozhodčí:



5. SBŠ Poruba - SBŠ Jih 11.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 11.12.2021 15:00

místo: Areál Bazaly, Ostrava

rozhodčí:



6. SBŠ Jih - SBŠ MOaP/Slezská 11.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 11.12.2021 16:00

místo: Areál Bazaly, Ostrava

rozhodčí:



nejmladší minižákyně U10, Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10, Skupina B
55. SBŠ Třinec/ZŠ Slezská - SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 19.12.2021 14:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina B
2. kolo, zápas č. 55

datum: 19.12.2021 14:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



56. SBŠ Třinec/ZŠ Slezská - SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 19.12.2021 15:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina B
2. kolo, zápas č. 56

datum: 19.12.2021 15:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



57. SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice - SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 19.12.2021 16:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina B
2. kolo, zápas č. 57

datum: 19.12.2021 16:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



58. SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice - SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 19.12.2021 17:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina B
2. kolo, zápas č. 58

datum: 19.12.2021 17:00

místo: SH Gustawa Przeczka, Třinec

rozhodčí:



nejmladší minižákyně U10, Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10, Skupina C
97. SBŠ Orlová - zelená - SBŠ Orlová - bílá 18.12.2021 09:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina C
1. kolo, zápas č. 97

datum: 18.12.2021 09:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



98. SBŠ Orlová - bílá - SBŠ Orlová - modrá 18.12.2021 10:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina C
1. kolo, zápas č. 98

datum: 18.12.2021 10:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



99. SBŠ Orlová - modrá - SBŠ Orlová - zelená 18.12.2021 11:00
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina C
1. kolo, zápas č. 99

datum: 18.12.2021 11:00

místo: ZŠ Školní Orlová, Orlová-Lutyně

rozhodčí:



nejmladší minižákyně U10, Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10, Skupina D
124. SBŠ Kopřivnice - SBŠ bílá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina D
2. kolo, zápas č. 124

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



125. SBŠ modrá - SBŠ zelená 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina D
2. kolo, zápas č. 125

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



126. SBŠ modrá - SBŠ Kopřivnice 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina D
2. kolo, zápas č. 126

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



127. SBŠ zelená - SBŠ bílá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina D
2. kolo, zápas č. 127

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



128. SBŠ Kopřivnice - SBŠ zelená 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina D
2. kolo, zápas č. 128

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí:



129. SBŠ bílá - SBŠ modrá 19.12.2021
     

Informace o zápasu:

ročník: 2021/22, nejmladší minižákyně U10, Oblasti
Oblastní přebor nejmladších minižákyň U10 Skupina D
2. kolo, zápas č. 129

datum: 19.12.2021

místo: Sportovní hala Čeladná, Čeladná

rozhodčí: