image

kadetky U17 / nadregionální soutěž / nadregionální liga / ročník 2019/20 / DBaK B


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

  • ID družstva: 10010
  • Interní ID: 13304
  • zkrácený název: DBaK B
  • klub: BaK Plzeň, z.s.



Kontakty družstva

  • organizační pracovník (od 16.07.2019): Jiří Buňka
    • adresa: Mírová 556 , Kralovice, 331 41
    • telefon: 378 774 264
    • tel. zam.: 378 770 070
    • mobil: 602 992 000
    • e-mail: info@dbak.cz
  • trenér (od 16.07.2019 do 16.07.2019): Jiří Buňka
    • adresa: Mírová 556 , Kralovice, 331 41
    • telefon: 378 774 264
    • tel. zam.: 378 770 070
    • mobil: 602 992 000
    • e-mail: info@dbak.cz
  • trenér (od 16.07.2019 do 02.09.2021): Petr Rada
  • 1. asistent trenéra (od 16.07.2019 do 06.08.2020): Bc. Michal Pipta
    • adresa: Sokolovská 121 , Plzeň, 323 00
    • telefon: 377 529 450
    • tel. zam.: 377 168 295
    • mobil: 602 669 782
    • e-mail: info@dbak.cz
  • asistent trenéra (od 16.07.2019 do 16.07.2019): Tomáš Sklenář
    • adresa: Nádražní 786 , Kralovice, 331 41
    • mobil: 732 628 879
    • e-mail: tsklenar@dbak.cz
  • asistent trenéra (od 22.09.2019 do 06.08.2020): Jiří Buňka
    • adresa: Mírová 556 , Kralovice, 331 41
    • telefon: 378 774 264
    • tel. zam.: 378 770 070
    • mobil: 602 992 000
    • e-mail: info@dbak.cz
  • asistent trenéra (od 22.09.2019 do 02.09.2021): Petra Halamová
  • asistent trenéra (od 22.09.2019): Luboš Kapitán
  • asistent trenéra (od 22.09.2019 do 02.09.2021): Vendula Kašparová
  • asistent trenéra (od 24.09.2019): Klára Buňková
  • statistika (od 16.07.2019): Jiří Buňka
    • adresa: Mírová 556 , Kralovice, 331 41
    • telefon: 378 774 264
    • tel. zam.: 378 770 070
    • mobil: 602 992 000
    • e-mail: info@dbak.cz
  • statistika (od 16.07.2019): Bc. Michal Pipta
    • adresa: Sokolovská 121 , Plzeň, 323 00
    • telefon: 377 529 450
    • tel. zam.: 377 168 295
    • mobil: 602 669 782
    • e-mail: info@dbak.cz
  • statistika (od 27.09.2019 do 25.08.2020): Luboš Kapitán
  • statistika (od 27.09.2019 do 02.09.2021): Petr Rada