image

žáci U15 / ročník 2018/19 / BK SLUNETA Ústí n.L. - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
26.05.2018 09:00 BK Klatovy BK SLUNETA Ústí n.L. 90:73 1 1 kvalifikace o ligu skupina A
26.05.2018 19:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Lokomotiva Plzeň 94:54 2 4 kvalifikace o ligu skupina A
27.05.2018 09:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Chomutov 95:35 3 5 kvalifikace o ligu skupina A
09.06.2018 13:00 TJ AŠ Mladá Boleslav BK SLUNETA Ústí n.L. 31:86 1 41 kvalifikace o ligu 2. kolo
10.06.2018 15:00 BK SLUNETA Ústí n.L. TJ AŠ Mladá Boleslav 93:17 2 46 kvalifikace o ligu 2. kolo
15.09.2018 15:30 BA Nymburk BK SLUNETA Ústí n.L. 76:64 2 61 žákovská liga Skupina B
16.09.2018 10:30 Kondoři Liberec BK SLUNETA Ústí n.L. 88:61 3 66 žákovská liga Skupina B
29.09.2018 13:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Synthesia Pardubice 65:70 4 69 žákovská liga Skupina B
30.09.2018 11:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BVK Holice 56:69 5 73 žákovská liga Skupina B
13.10.2018 15:00 BA Sparta BK SLUNETA Ústí n.L. 67:82 6 77 žákovská liga Skupina B
14.10.2018 09:30 TJ Sokol Kbely BK SLUNETA Ústí n.L. 66:71 7 82 žákovská liga Skupina B
25.10.2018 16:30 BK SLUNETA Ústí n.L. Válečníci Děčín 50:64 1 60 žákovská liga Skupina B
27.10.2018 13:00 Válečníci Děčín BK SLUNETA Ústí n.L. 71:62 8 88 žákovská liga Skupina B
10.11.2018 16:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Kondoři Liberec 47:73 9 90 žákovská liga Skupina B
11.11.2018 10:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BA Nymburk 56:88 10 93 žákovská liga Skupina B
24.11.2018 17:00 BVK Holice BK SLUNETA Ústí n.L. 73:60 11 97 žákovská liga Skupina B
25.11.2018 09:00 Synthesia Pardubice BK SLUNETA Ústí n.L. 66:41 12 101 žákovská liga Skupina B
08.12.2018 10:00 BK SLUNETA Ústí n.L. TJ Sokol Kbely 53:69 13 106 žákovská liga Skupina B
09.12.2018 09:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BA Sparta 48:73 14 109 žákovská liga Skupina B
05.01.2019 10:00 BA Sparta BK SLUNETA Ústí n.L. 83:64 2 272 žákovská liga Liga sk. A
06.01.2019 15:00 BK Kladno BK SLUNETA Ústí n.L. 70:91 3 275 žákovská liga Liga sk. A
19.01.2019 16:00 Slavoj Litoměřice BK SLUNETA Ústí n.L. 58:75 4 278 žákovská liga Liga sk. A
20.01.2019 09:00 BK Chomutov BK SLUNETA Ústí n.L. 54:59 5 281 žákovská liga Liga sk. A
02.02.2019 14:30 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Klatovy 99:61 6 288 žákovská liga Liga sk. A
03.02.2019 11:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Lokomotiva Plzeň 73:61 7 292 žákovská liga Liga sk. A
12.02.2019 18:00 Válečníci Děčín BK SLUNETA Ústí n.L. 68:58 1 267 žákovská liga Liga sk. A
14.02.2019 15:30 BK SLUNETA Ústí n.L. Válečníci Děčín 55:76 8 295 žákovská liga Liga sk. A
23.02.2019 14:30 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Kladno 82:60 9 299 žákovská liga Liga sk. A
25.02.2019 17:30 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Chomutov 66:50 11 305 žákovská liga Liga sk. A
03.03.2019 09:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BA Sparta 53:105 10 304 žákovská liga Liga sk. A
06.03.2019 16:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Slavoj Litoměřice 69:67 12 310 žákovská liga Liga sk. A
30.03.2019 18:00 Lokomotiva Plzeň BK SLUNETA Ústí n.L. 73:80 13 316 žákovská liga Liga sk. A
31.03.2019 10:00 BK Klatovy BK SLUNETA Ústí n.L. 122:37 14 320 žákovská liga Liga sk. A