image

žáci U15 / ročník 2015/16 / BSK Modřany -Jižní Supi B - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
19.09.2015 14:30 Jižní Supi B BK Beroun 30:72 2 78 nadregionální soutěž skupina B
20.09.2015 09:00 Jižní Supi B BC Benešov 54:30 3 81 nadregionální soutěž skupina B
28.09.2015 09:00 BK Brandýs n.L. Jižní Supi B 140:32 1 74 nadregionální soutěž skupina B
03.10.2015 13:30 Kralupy Junior (ms) Jižní Supi B 38:61 4 84 nadregionální soutěž skupina B
04.10.2015 09:00 BK Kladno Jižní Supi B 93:51 5 86 nadregionální soutěž skupina B
17.10.2015 15:30 Jižní Supi B SKB Strakonice 54:74 7 91 nadregionální soutěž skupina B
01.11.2015 14:00 BK Beroun Jižní Supi B 96:54 10 102 nadregionální soutěž skupina B
02.11.2015 19:15 BC Benešov Jižní Supi B 81:40 9 99 nadregionální soutěž skupina B
14.11.2015 15:00 Jižní Supi B BK Kladno 47:97 11 104 nadregionální soutěž skupina B
15.11.2015 10:00 Jižní Supi B Kralupy Junior (ms) 54:62 12 108 nadregionální soutěž skupina B
28.11.2015 16:00 SKB Strakonice Jižní Supi B 65:37 13 109 nadregionální soutěž skupina B
05.12.2015 10:00 Jižní Supi B BK Brandýs n.L. 45:78 8 95 nadregionální soutěž skupina B
24.01.2016 15:00 BC Benešov Jižní Supi B 51:54 2 46 nadregionální soutěž skupina B-1
06.02.2016 14:00 BK Beroun Jižní Supi B 82:32 3 48 nadregionální soutěž skupina B-1
20.02.2016 14:30 Jižní Supi B Kralupy Junior (ms) 50:64 5 55 nadregionální soutěž skupina B-1
21.02.2016 11:00 Jižní Supi B BK Kladno 45:91 6 57 nadregionální soutěž skupina B-1
20.03.2016 10:30 Jižní Supi B BK Beroun 50:77 10 65 nadregionální soutěž skupina B-1
09.04.2016 10:00 BK Kladno Jižní Supi B 92:20 11 69 nadregionální soutěž skupina B-1
16.04.2016 10:00 Jižní Supi B BC Benešov 64:40 7 58 nadregionální soutěž skupina B-1
17.04.2016 14:00 SKB Strakonice Jižní Supi B 68:57 1 45 nadregionální soutěž skupina B-1
17.04.2016 16:00 Jižní Supi B SKB Strakonice 77:45 8 62 nadregionální soutěž skupina B-1
22.04.2016 19:00 Kralupy Junior (ms) Jižní Supi B 77:71 12 72 nadregionální soutěž skupina B-1