image

starší minižáci U13 / ročník 2018/19 / Válečníci Děčín - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
29.09.2018 12:30 Válečníci Děčín BA Lynx Liberec 74:30 1 3 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
29.09.2018 14:30 Válečníci Děčín BA Lynx Liberec 74:18 1 4 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
13.10.2018 12:30 Válečníci Děčín Slovan Varnsdorf 99:16 2 7 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
13.10.2018 14:30 Válečníci Děčín Slovan Varnsdorf 106:5 2 8 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
27.10.2018 09:30 BA 2006 Roudnice n.L. Válečníci Děčín 65:36 3 9 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
27.10.2018 11:30 BA 2006 Roudnice n.L. Válečníci Děčín 61:39 3 10 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
11.11.2018 10:00 BA Lynx Liberec Válečníci Děčín 16:82 4 15 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
11.11.2018 12:00 BA Lynx Liberec Válečníci Děčín 42:83 4 16 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
25.11.2018 09:00 Slovan Varnsdorf Válečníci Děčín 15:67 5 19 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
25.11.2018 11:00 Slovan Varnsdorf Válečníci Děčín 18:82 5 20 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
09.12.2018 09:00 Válečníci Děčín BA 2006 Roudnice n.L. 30:47 6 21 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
09.12.2018 11:00 Válečníci Děčín BA 2006 Roudnice n.L. 39:55 6 22 starší minižáci U13, sk. A starší minižáci U13, oblastní přebor sk. A
05.01.2019 12:00 Válečníci Děčín SLUNETA Ústí n.L. 37:41 1 3 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
05.01.2019 14:00 Válečníci Děčín SLUNETA Ústí n.L. 42:41 1 4 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
19.01.2019 15:15 BA 2006 Roudnice n.L. Válečníci Děčín 52:41 2 7 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
19.01.2019 17:00 BA 2006 Roudnice n.L. Válečníci Děčín 37:35 2 8 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
29.01.2019 15:30 BK Chomutov Válečníci Děčín 50:52 6 21 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
29.01.2019 17:30 BK Chomutov Válečníci Děčín 37:47 6 22 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
11.02.2019 16:30 SLUNETA Ústí n.L. Válečníci Děčín 56:21 4 15 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
11.02.2019 18:30 SLUNETA Ústí n.L. Válečníci Děčín 50:25 4 16 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
03.03.2019 13:00 Válečníci Děčín BA 2006 Roudnice n.L. 25:50 5 19 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
03.03.2019 15:00 Válečníci Děčín BA 2006 Roudnice n.L. 37:47 5 20 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
17.03.2019 10:00 Válečníci Děčín BK Chomutov 53:39 3 9 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.
17.03.2019 12:00 Válečníci Děčín BK Chomutov 42:43 3 10 starší minižáci U13, 1.-4. starší minižáci U13, 1.-4.