image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2017/18 / BC Benešov U11G - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
24.09.2017 10:30 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BC Benešov U11G 39:62 1 1 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.09.2017 12:30 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BC Benešov U11G 35:55 1 73 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
30.09.2017 09:00 BC Benešov U11G BK Brandýs U11G 49:14 2 7 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
30.09.2017 11:00 BC Benešov U11G BK Brandýs U11G 48:9 2 79 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.10.2017 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BC Benešov U11G 23:83 3 10 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.10.2017 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BC Benešov U11G 22:62 3 82 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
28.10.2017 10:00 BC Benešov U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 27:63 4 14 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
28.10.2017 12:00 BC Benešov U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 11:33 4 86 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11.11.2017 09:30 Slaný U11G(mix) BC Benešov U11G 13:44 5 19 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11.11.2017 11:30 Slaný U11G(mix) BC Benešov U11G 17:38 5 91 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.11.2017 12:00 BC Benešov U11G TJ Sokol Kladno U11G 43:27 6 21 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.11.2017 14:00 BC Benešov U11G TJ Sokol Kladno U11G 29:24 6 93 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
09.12.2017 13:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) BC Benešov U11G 47:28 7 28 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
09.12.2017 15:00 Pandy Čelákovice U11G(mix) BC Benešov U11G 20:23 7 100 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
06.01.2018 14:00 BC Benešov U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 9:88 9 36 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
06.01.2018 16:00 BC Benešov U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 4:44 9 108 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.01.2018 09:00 BC Benešov U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 44:24 10 37 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.01.2018 11:00 BC Benešov U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 24:30 10 109 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
20.01.2018 10:00 BK Brandýs U11G BC Benešov U11G 12:70 11 43 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
20.01.2018 12:00 BK Brandýs U11G BC Benešov U11G 17:46 11 115 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
04.02.2018 09:30 BC Benešov U11G Slaný U11G(mix) 49:23 14 55 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
04.02.2018 11:30 BC Benešov U11G Slaný U11G(mix) 33:12 14 127 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.02.2018 10:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BC Benešov U11G 51:16 13 50 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.02.2018 12:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BC Benešov U11G 24:16 13 122 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
04.03.2018 09:00 BC Benešov U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 44:20 12 46 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
04.03.2018 11:00 BC Benešov U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 45:18 12 118 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.03.2018 08:30 BC Benešov U11G Pandy Čelákovice U11G(mix) 17:58 16 64 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.03.2018 10:15 BC Benešov U11G Pandy Čelákovice U11G(mix) 5:49 16 136 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
06.04.2018 15:30 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BC Benešov U11G 69:3 18 72 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
06.04.2018 17:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BC Benešov U11G 28:16 18 144 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15.04.2018 15:00 TJ Sokol Kladno U11G BC Benešov U11G 23:39 15 57 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15.04.2018 17:00 TJ Sokol Kladno U11G BC Benešov U11G 24:16 15 129 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"