image

muži / ročník 2017/18 / Spartak Uherský Brod - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
01.10.2017 13:00 Jiskra Kyjov A Sp. Uherský Brod 73:63 12 56 Oblastní přebor I Základní část
07.10.2017 18:30 Sp. Uherský Brod Jiskra Kyjov A 57:49 1 1 Oblastní přebor I Základní část
14.10.2017 18:30 Sp. Uherský Brod ASK Blansko 90:62 2 6 Oblastní přebor I Základní část
28.10.2017 18:30 Sp. Uherský Brod SK Žabovřesky A 38:74 4 19 Oblastní přebor I Základní část
29.10.2017 10:00 Sp. Uherský Brod Sok. Šlapanice A 84:47 5 24 Oblastní přebor I Základní část
11.11.2017 17:00 SKB Černovice A Sp. Uherský Brod 52:77 6 27 Oblastní přebor I Základní část
12.11.2017 13:30 BCS Husovice A Sp. Uherský Brod 84:80 7 33 Oblastní přebor I Základní část
25.11.2017 18:00 Sp. Uherský Brod BC VYSOČINA B 74:43 8 37 Oblastní přebor I Základní část
26.11.2017 10:00 Sp. Uherský Brod BK Vlci Žďár B 89:54 9 42 Oblastní přebor I Základní část
09.12.2017 18:00 TJ Třebíč Sp. Uherský Brod 96:62 10 49 Oblastní přebor I Základní část
06.01.2018 17:00 Tesla Brno Sp. Uherský Brod 66:57 11 55 Oblastní přebor I Základní část
07.01.2018 10:30 ASK Blansko Sp. Uherský Brod 75:46 14 66 Oblastní přebor I Základní část
20.01.2018 17:00 Sok. Šlapanice A Sp. Uherský Brod 74:60 15 74 Oblastní přebor I Základní část
21.01.2018 10:00 SK Žabovřesky A Sp. Uherský Brod 84:75 16 79 Oblastní přebor I Základní část
02.02.2018 19:30 Sp. Uherský Brod BCS Husovice A 85:61 17 83 Oblastní přebor I Základní část
04.02.2018 09:30 Sp. Uherský Brod SKB Černovice A 20:0 18 87 Oblastní přebor I Základní část
17.02.2018 17:00 BK Vlci Žďár B Sp. Uherský Brod 77:71 19 92 Oblastní přebor I Základní část
18.02.2018 10:00 BC VYSOČINA B Sp. Uherský Brod 63:79 20 97 Oblastní přebor I Základní část
03.03.2018 17:00 Sp. Uherský Brod Tesla Brno 72:57 21 105 Oblastní přebor I Základní část
04.03.2018 10:30 Sp. Uherský Brod TJ Třebíč 86:64 22 109 Oblastní přebor I Základní část
17.03.2018 18:30 Sp. Uherský Brod BCS Husovice A 58:52 1 114 Oblastní přebor I Play-off čtvrtfinále
18.03.2018 12:00 BCS Husovice A Sp. Uherský Brod 70:38 2 118 Oblastní přebor I Play-off čtvrtfinále