image

muži / ročník 2016/17 / SLUNETA USK Ústí nad Labem - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
17.09.2016 17:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Beroun 71:55 1 1 Český pohár základní část
25.09.2016 11:00 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Kbely 79:49 2 6 Český pohár základní část
01.10.2016 20:00 Sokol Žižkov Sluneta USK Ústí n.L. 57:54 2 11 2. liga skupina A
02.10.2016 14:30 BK Kladno Sluneta USK Ústí n.L. 50:72 3 18 2. liga skupina A
15.10.2016 17:30 SKB Rokycany Sluneta USK Ústí n.L. 80:77 4 19 2. liga skupina A
16.10.2016 10:30 BK Beroun Sluneta USK Ústí n.L. 48:61 5 26 2. liga skupina A
19.10.2016 20:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Loko Plzeň 49:73 3 18 Český pohár základní část
29.10.2016 17:00 Sluneta USK Ústí n.L. BC Slaný 81:64 6 35 2. liga skupina A
30.10.2016 13:00 Sluneta USK Ústí n.L. Thermia K. Vary 83:68 7 41 2. liga skupina A
12.11.2016 18:00 BK Klatovy Sluneta USK Ústí n.L. 58:76 8 45 2. liga skupina A
13.11.2016 10:00 Jiskra Domažlice Sluneta USK Ústí n.L. 82:60 9 52 2. liga skupina A
26.11.2016 16:00 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Kbely 95:50 10 57 2. liga skupina A
27.11.2016 12:00 Sluneta USK Ústí n.L. BC Benešov 68:65 11 63 2. liga skupina A
10.12.2016 15:00 Sluneta USK Ústí n.L. Slavoj BK Litoměřice "B" 54:79 1 4 2. liga skupina A
11.12.2016 13:45 Slavoj BK Litoměřice "B" Sluneta USK Ústí n.L. 70:40 12 70 2. liga skupina A
07.01.2017 17:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Kladno 70:72 13 78 2. liga skupina A
08.01.2017 15:00 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Žižkov 71:78 14 83 2. liga skupina A
21.01.2017 17:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Beroun 79:42 15 86 2. liga skupina A
22.01.2017 11:00 Sluneta USK Ústí n.L. SKB Rokycany 75:57 16 91 2. liga skupina A
04.02.2017 18:00 Thermia K. Vary Sluneta USK Ústí n.L. 74:71 17 101 2. liga skupina A
05.02.2017 14:00 BC Slaný Sluneta USK Ústí n.L. 83:79 18 107 2. liga skupina A
18.02.2017 17:00 Sluneta USK Ústí n.L. Jiskra Domažlice 49:69 19 112 2. liga skupina A
19.02.2017 11:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Klatovy 61:68 20 117 2. liga skupina A
04.03.2017 19:00 BC Benešov Sluneta USK Ústí n.L. 96:72 21 123 2. liga skupina A
05.03.2017 09:30 Sokol Kbely Sluneta USK Ústí n.L. 80:77 22 129 2. liga skupina A