image

muži / ročník 2017/18 / SLUNETA USK Ústí nad Labem - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
23.09.2017 12:00 BA LYNX Liberec Sluneta USK Ústí n.L. 84:61 1 2 Český pohár základní část
07.10.2017 17:00 Sluneta USK Ústí n.L. SKB Rokycany 49:75 2 7 2. liga skupina A
08.10.2017 11:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Mariánské Lázně 69:60 3 13 2. liga skupina A
21.10.2017 19:00 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Písek B 78:53 4 23 2. liga skupina A
22.10.2017 10:00 Sluneta USK Ústí n.L. BC Benešov 64:72 5 29 2. liga skupina A
04.11.2017 18:00 Jiskra Domažlice Sluneta USK Ústí n.L. 71:77 6 33 2. liga skupina A
05.11.2017 11:00 BK Klatovy Sluneta USK Ústí n.L. 59:60 7 40 2. liga skupina A
18.11.2017 19:00 Sluneta USK Ústí n.L. Wolves Radotín 79:68 8 45 2. liga skupina A
19.11.2017 10:00 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Vyšehrad 58:67 9 51 2. liga skupina A
02.12.2017 18:00 BC Slaný Sluneta USK Ústí n.L. 62:73 10 59 2. liga skupina A
03.12.2017 09:00 BK Kladno Sluneta USK Ústí n.L. 62:63 11 66 2. liga skupina A
16.12.2017 19:30 Slavoj BK Litoměřice "B" Sluneta USK Ústí n.L. 59:68 12 67 2. liga skupina A
06.01.2018 20:00 Sluneta USK Ústí n.L. Slavoj BK Litoměřice "B" 75:67 1 1 2. liga skupina A
13.01.2018 17:00 BK Mariánské Lázně Sluneta USK Ústí n.L. 82:93 13 73 2. liga skupina A
14.01.2018 11:00 SKB Rokycany Sluneta USK Ústí n.L. 89:62 14 79 2. liga skupina A
27.01.2018 14:00 BC Benešov Sluneta USK Ústí n.L. 62:60 15 89 2. liga skupina A
28.01.2018 10:00 Sokol Písek B Sluneta USK Ústí n.L. 71:73 16 95 2. liga skupina A
10.02.2018 17:30 Sluneta USK Ústí n.L. BK Klatovy 81:58 17 100 2. liga skupina A
11.02.2018 10:00 Sluneta USK Ústí n.L. Jiskra Domažlice 80:50 18 105 2. liga skupina A
24.02.2018 18:30 Sokol Vyšehrad Sluneta USK Ústí n.L. 73:76 19 111 2. liga skupina A
25.02.2018 18:00 Wolves Radotín Sluneta USK Ústí n.L. 86:63 20 117 2. liga skupina A
10.03.2018 10:30 Sluneta USK Ústí n.L. BK Kladno 62:55 21 126 2. liga skupina A
11.03.2018 11:00 Sluneta USK Ústí n.L. BC Slaný 75:66 22 131 2. liga skupina A
24.03.2018 18:00 Jiskra Domažlice Sluneta USK Ústí n.L. 60:72 1 378 2. liga play-off A
25.03.2018 15:00 Sluneta USK Ústí n.L. Jiskra Domažlice 45:45 2 382 2. liga play-off A
14.04.2018 17:30 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Vyšehrad 70:72 1 408 2. liga play-off A
15.04.2018 18:00 Sokol Vyšehrad Sluneta USK Ústí n.L. 83:69 2 410 2. liga play-off A