image

muži / ročník 2019/20 / SLUNETA USK Ústí nad Labem - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
00.00.0000 00:00 Slavoj BK Litoměřice "B" Sluneta USK Ústí n.L. : 1 663 2. liga play-off A
00.00.0000 00:00 Sluneta USK Ústí n.L. Slavoj BK Litoměřice "B" : 2 667 2. liga play-off A
25.09.2019 19:30 BK Kladno Sluneta USK Ústí n.L. 54:70 1 2 Český pohár Český pohár mužů - XXVII. ročník
06.10.2019 10:00 Sluneta USK Ústí n.L. SKB Rokycany 79:66 3 14 2. liga skupina A
19.10.2019 16:00 Sluneta USK Ústí n.L. Jiskra Domažlice 79:65 4 24 2. liga skupina A
20.10.2019 11:30 Sluneta USK Ústí n.L. BK Klatovy 80:65 5 30 2. liga skupina A
30.10.2019 19:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Loko Plzeň 70:80 2 16 Český pohár Český pohár mužů - XXVII. ročník
02.11.2019 17:00 Sokol Písek B Sluneta USK Ústí n.L. 92:63 6 34 2. liga skupina A
03.11.2019 10:15 Tigers Č. Budějovice Sluneta USK Ústí n.L. 62:79 7 39 2. liga skupina A
16.11.2019 16:00 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Žižkov 70:63 8 46 2. liga skupina A
17.11.2019 12:00 Sluneta USK Ústí n.L. BK Levharti Chomutov 67:77 9 52 2. liga skupina A
30.11.2019 18:00 Wolves Radotín Sluneta USK Ústí n.L. 70:77 10 60 2. liga skupina A
01.12.2019 11:00 Příbram Sluneta USK Ústí n.L. 67:80 11 65 2. liga skupina A
04.12.2019 19:30 Slavoj BK Litoměřice "B" Sluneta USK Ústí n.L. 66:71 1 1 2. liga skupina A
11.12.2019 18:30 Sluneta USK Ústí n.L. Slavoj BK Litoměřice "B" 60:70 12 67 2. liga skupina A
04.01.2020 19:30 SKB Rokycany Sluneta USK Ústí n.L. 81:65 13 74 2. liga skupina A
18.01.2020 18:30 BK Klatovy Sluneta USK Ústí n.L. 70:74 15 90 2. liga skupina A
19.01.2020 10:00 Jiskra Domažlice Sluneta USK Ústí n.L. 87:62 16 96 2. liga skupina A
01.02.2020 16:00 Sluneta USK Ústí n.L. Tigers Č. Budějovice 81:51 17 99 2. liga skupina A
02.02.2020 11:30 Sluneta USK Ústí n.L. Sokol Písek B 80:61 18 106 2. liga skupina A
15.02.2020 19:30 BK Levharti Chomutov Sluneta USK Ústí n.L. 89:83 19 112 2. liga skupina A
16.02.2020 11:30 Sokol Žižkov Sluneta USK Ústí n.L. 89:79 20 118 2. liga skupina A
29.02.2020 14:00 Sluneta USK Ústí n.L. Příbram 116:65 21 125 2. liga skupina A
01.03.2020 14:30 Sluneta USK Ústí n.L. Wolves Radotín 69:66 22 132 2. liga skupina A