image

junioři U19 / ročník 2019/20 / Basket Poděbrady - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
00.00.0000 00:00 Basket Poděbrady Válečníci Děčín : 23 19201 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 Basket Poděbrady Válečníci Děčín B : 24 19206 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 BKj Kralupy Basket Poděbrady : 25 19210 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 BK Brandýs n. L. Basket Poděbrady : 26 19214 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 Basket Poděbrady BK Teplice : 27 19217 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 Basket Poděbrady ŠSK Slaný : 28 19222 nadregionální liga skupina B
25.05.2019 09:00 Basket Poděbrady Slavia Kroměříž 68:76 1 13 kvalifikace o ligu skupina C
25.05.2019 16:30 BK Vyškov Basket Poděbrady 48:106 1 15 kvalifikace o ligu skupina C
26.05.2019 11:00 Jiskra Kyjov Basket Poděbrady 48:71 1 18 kvalifikace o ligu skupina C
08.06.2019 15:30 Basket Poděbrady SK Brno Žabovřesky 56:85 1 23 kvalifikace o ligu 2. kolo
09.06.2019 10:00 SK Brno Žabovřesky Basket Poděbrady 85:80 2 25 kvalifikace o ligu 2. kolo
28.09.2019 20:00 Válečníci Děčín B Basket Poděbrady 34:78 2 19118 nadregionální liga skupina B
29.09.2019 09:00 Válečníci Děčín Basket Poděbrady 82:51 3 19121 nadregionální liga skupina B
12.10.2019 15:00 Basket Poděbrady BK Brandýs n. L. 65:54 4 19126 nadregionální liga skupina B
13.10.2019 12:00 Basket Poděbrady BKj Kralupy 89:78 5 19130 nadregionální liga skupina B
26.10.2019 18:00 ŠSK Slaný Basket Poděbrady 55:60 6 19134 nadregionální liga skupina B
27.10.2019 10:00 BK Teplice Basket Poděbrady 59:87 7 19137 nadregionální liga skupina B
09.11.2019 17:00 AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady 38:133 1 19116 nadregionální liga skupina B
10.11.2019 11:15 Basket Poděbrady AŠ Mladá Boleslav 107:51 8 19144 nadregionální liga skupina B
23.11.2019 19:30 Basket Poděbrady Válečníci Děčín 91:74 9 19145 nadregionální liga skupina B
24.11.2019 13:00 Basket Poděbrady Válečníci Děčín B 94:45 10 19150 nadregionální liga skupina B
07.12.2019 16:00 BKj Kralupy Basket Poděbrady 101:58 11 19154 nadregionální liga skupina B
08.12.2019 09:00 BK Brandýs n. L. Basket Poděbrady 51:65 12 19158 nadregionální liga skupina B
11.01.2020 11:00 Basket Poděbrady BK Teplice 88:47 13 19161 nadregionální liga skupina B
12.01.2020 13:00 Basket Poděbrady ŠSK Slaný 90:71 14 19166 nadregionální liga skupina B
25.01.2020 11:30 AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady 30:124 15 19172 nadregionální liga skupina B
26.01.2020 12:00 Basket Poděbrady AŠ Mladá Boleslav 119:41 22 19200 nadregionální liga skupina B
08.02.2020 13:00 Válečníci Děčín B Basket Poděbrady 42:63 16 19174 nadregionální liga skupina B
09.02.2020 13:00 Válečníci Děčín Basket Poděbrady 48:69 17 19177 nadregionální liga skupina B
22.02.2020 15:00 Basket Poděbrady BK Brandýs n. L. 66:59 18 19182 nadregionální liga skupina B
23.02.2020 14:00 Basket Poděbrady BKj Kralupy 86:23 19 19186 nadregionální liga skupina B
07.03.2020 10:00 ŠSK Slaný Basket Poděbrady 67:69 20 19190 nadregionální liga skupina B
08.03.2020 10:00 BK Teplice Basket Poděbrady 59:85 21 19193 nadregionální liga skupina B