image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2017/18 / BK Studánka Pardubice U11G (ms) - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
24.09.2017 10:30 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BC Benešov U11G 39:62 1 1 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.09.2017 12:30 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BC Benešov U11G 35:55 1 73 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
30.09.2017 09:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 93:16 2 8 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
30.09.2017 11:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 70:22 2 80 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
29.10.2017 10:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BK Brandýs U11G 89:17 4 16 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
29.10.2017 12:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BK Brandýs U11G 83:39 4 88 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11.11.2017 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 18:63 5 17 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11.11.2017 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 49:26 5 89 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.11.2017 11:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Basket Pastelka MB U11G(mix) 29:49 6 23 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.11.2017 13:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Basket Pastelka MB U11G(mix) 20:50 6 95 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
09.12.2017 09:30 Slaný U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 22:47 7 26 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
09.12.2017 11:30 Slaný U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 36:72 7 98 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.12.2017 10:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) TJ Sokol Kladno U11G 29:32 8 30 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.12.2017 12:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) TJ Sokol Kladno U11G 33:38 8 102 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
07.01.2018 09:00 Pandy Čelákovice U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 45:41 9 35 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
07.01.2018 11:00 Pandy Čelákovice U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 33:28 9 107 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.01.2018 09:00 BC Benešov U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 44:24 10 37 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.01.2018 11:00 BC Benešov U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 24:30 10 109 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
26.01.2018 16:30 BK Studánka Pardubice U11G (ms) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 15:105 11 44 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
26.01.2018 18:30 BK Studánka Pardubice U11G (ms) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 6:61 11 116 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.02.2018 09:00 BK Brandýs U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 7:119 13 52 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.02.2018 11:00 BK Brandýs U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 8:52 13 124 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
03.03.2018 11:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 66:26 14 53 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
03.03.2018 12:45 BK Studánka Pardubice U11G (ms) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 47:32 14 125 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
24.03.2018 11:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Slaný U11G(mix) 66:21 16 62 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.03.2018 13:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Slaný U11G(mix) 49:22 16 134 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
08.04.2018 14:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 32:44 17 66 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
08.04.2018 16:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 29:36 17 138 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.04.2018 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 86:27 15 59 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.04.2018 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 74:26 15 131 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15.04.2018 11:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Pandy Čelákovice U11G(mix) 21:57 18 71 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15.04.2018 13:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Pandy Čelákovice U11G(mix) 28:37 18 143 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"