image

junioři U19 / ročník 2019/20 / BK Brandýs nad Labem - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
00.00.0000 00:00 BKj Kralupy BK Brandýs n. L. : 15 19171 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 BK Brandýs n. L. BK Teplice : 23 19203 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 BK Brandýs n. L. ŠSK Slaný : 24 19208 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 BK Brandýs n. L. AŠ Mladá Boleslav : 25 19209 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 BK Brandýs n. L. Basket Poděbrady : 26 19214 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 Válečníci Děčín BK Brandýs n. L. : 27 19220 nadregionální liga skupina B
00.00.0000 00:00 Válečníci Děčín B BK Brandýs n. L. : 28 19224 nadregionální liga skupina B
25.05.2019 11:00 BK Klatovy BK Brandýs n. L. 80:88 1 2 kvalifikace o ligu skupina A
25.05.2019 17:00 BK Brandýs n. L. Tygři Praha 51:152 1 3 kvalifikace o ligu skupina A
26.05.2019 13:00 BKj Kralupy BK Brandýs n. L. 84:90 1 5 kvalifikace o ligu skupina A
08.06.2019 20:15 BK Brandýs n. L. Kondoři Liberec B 67:105 1 22 kvalifikace o ligu 2. kolo
09.06.2019 09:30 Kondoři Liberec B BK Brandýs n. L. 100:64 2 24 kvalifikace o ligu 2. kolo
28.09.2019 18:00 ŠSK Slaný BK Brandýs n. L. 72:87 2 19120 nadregionální liga skupina B
29.09.2019 10:00 BK Teplice BK Brandýs n. L. 55:51 3 19123 nadregionální liga skupina B
12.10.2019 15:00 Basket Poděbrady BK Brandýs n. L. 65:54 4 19126 nadregionální liga skupina B
26.10.2019 10:00 BK Brandýs n. L. Válečníci Děčín B 63:46 6 19136 nadregionální liga skupina B
27.10.2019 10:00 BK Brandýs n. L. Válečníci Děčín 38:55 7 19140 nadregionální liga skupina B
09.11.2019 16:00 BKj Kralupy BK Brandýs n. L. 71:53 1 19115 nadregionální liga skupina B
10.11.2019 09:00 BK Brandýs n. L. BKj Kralupy 70:73 8 19143 nadregionální liga skupina B
21.11.2019 18:30 AŠ Mladá Boleslav BK Brandýs n. L. 58:60 5 19129 nadregionální liga skupina B
23.11.2019 10:00 BK Brandýs n. L. BK Teplice 71:59 9 19147 nadregionální liga skupina B
24.11.2019 10:00 BK Brandýs n. L. ŠSK Slaný 81:80 10 19152 nadregionální liga skupina B
05.12.2019 18:30 BK Brandýs n. L. AŠ Mladá Boleslav 81:47 11 19153 nadregionální liga skupina B
08.12.2019 09:00 BK Brandýs n. L. Basket Poděbrady 51:65 12 19158 nadregionální liga skupina B
11.01.2020 13:00 Válečníci Děčín BK Brandýs n. L. 88:52 13 19164 nadregionální liga skupina B
12.01.2020 09:00 Válečníci Děčín B BK Brandýs n. L. 34:57 14 19168 nadregionální liga skupina B
23.01.2020 18:45 BK Brandýs n. L. BKj Kralupy 58:79 22 19199 nadregionální liga skupina B
08.02.2020 15:00 ŠSK Slaný BK Brandýs n. L. 73:54 16 19176 nadregionální liga skupina B
09.02.2020 11:30 BK Teplice BK Brandýs n. L. 0:0 17 19179 nadregionální liga skupina B
22.02.2020 15:00 Basket Poděbrady BK Brandýs n. L. 66:59 18 19182 nadregionální liga skupina B
23.02.2020 09:00 AŠ Mladá Boleslav BK Brandýs n. L. 68:85 19 19185 nadregionální liga skupina B
07.03.2020 15:00 BK Brandýs n. L. Válečníci Děčín B 83:54 20 19192 nadregionální liga skupina B
08.03.2020 12:00 BK Brandýs n. L. Válečníci Děčín 54:83 21 19196 nadregionální liga skupina B