image

starší žákyně U15 / ročník 2017/18 / SLUNETA Ústí nad Labem - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
27.05.2017 13:15 Basketbalová škola - Tygři Praha Sluneta Ústí n.L. 37:94 1 3 kvalifikace o ligu skupina A
27.05.2017 17:45 Sluneta Ústí n.L. Slovan Litoměřice 92:40 1 5 kvalifikace o ligu skupina A
28.05.2017 10:00 Sluneta Ústí n.L. BA K. Vary 46:52 1 7 kvalifikace o ligu skupina A
28.05.2017 14:30 BK Prosek Sluneta Ústí n.L. 37:65 1 9 kvalifikace o ligu skupina A
10.06.2017 10:00 Sokol Kladno Sluneta Ústí n.L. 52:58 1 45 kvalifikace o ligu 2. kolo
11.06.2017 10:00 Sluneta Ústí n.L. Sokol Kladno 71:43 2 50 kvalifikace o ligu 2. kolo
17.09.2017 10:00 Sluneta Ústí n.L. HB Basket 41:109 3 11 žákovská liga Skupina A
30.09.2017 16:00 DBaK Sluneta Ústí n.L. 86:69 4 15 žákovská liga Skupina A
01.10.2017 11:00 BA K. Vary Sluneta Ústí n.L. 59:39 5 20 žákovská liga Skupina A
12.10.2017 17:30 Sluneta Ústí n.L. BA Sparta 60:87 2 7 žákovská liga Skupina A
14.10.2017 14:00 Sluneta Ústí n.L. BK Strakonice 42:57 6 21 žákovská liga Skupina A
15.10.2017 10:00 Sluneta Ústí n.L. BK Sojky Pelhřimov 49:55 7 25 žákovská liga Skupina A
26.10.2017 17:00 Levhartice Chomutov Sluneta Ústí n.L. 119:55 8 30 žákovská liga Skupina A
27.10.2017 17:30 Sluneta Ústí n.L. Levhartice Chomutov 58:109 1 2 žákovská liga Skupina A
11.11.2017 15:30 HB Basket Sluneta Ústí n.L. 90:32 9 35 žákovská liga Skupina A
12.11.2017 09:00 BA Sparta Sluneta Ústí n.L. 90:60 10 39 žákovská liga Skupina A
25.11.2017 14:00 Sluneta Ústí n.L. BA K. Vary 82:53 11 44 žákovská liga Skupina A
26.11.2017 10:00 Sluneta Ústí n.L. DBaK 77:89 12 47 žákovská liga Skupina A
09.12.2017 15:00 BK Sojky Pelhřimov Sluneta Ústí n.L. 70:68 13 49 žákovská liga Skupina A
10.12.2017 11:30 BK Strakonice Sluneta Ústí n.L. 0:20 14 53 žákovská liga Skupina A
20.01.2018 16:00 BK Brandýs n. L. Sluneta Ústí n.L. 70:60 4 277 žákovská liga Liga sk. A
21.01.2018 09:00 Pastelka MB(ms) Sluneta Ústí n.L. 60:48 5 282 žákovská liga Liga sk. A
26.01.2018 16:15 Basketbalová škola - Tygři Praha Sluneta Ústí n.L. 48:85 3 276 žákovská liga Liga sk. A
03.02.2018 14:00 Sluneta Ústí n.L. BK Strakonice 58:72 6 287 žákovská liga Liga sk. A
04.02.2018 10:00 Sluneta Ústí n.L. Basket Říčany 85:63 7 291 žákovská liga Liga sk. A
21.02.2018 14:45 BA K. Vary Sluneta Ústí n.L. 43:87 2 271 žákovská liga Liga sk. A
21.02.2018 17:30 Sluneta Ústí n.L. BA K. Vary 68:28 10 303 žákovská liga Liga sk. A
26.02.2018 18:30 BK Horejsek Děčín Sluneta Ústí n.L. 53:79 8 295 žákovská liga Liga sk. A
03.03.2018 08:30 Sluneta Ústí n.L. Basketbalová škola - Tygři Praha 92:58 9 300 žákovská liga Liga sk. A
15.03.2018 17:00 Sluneta Ústí n.L. BK Horejsek Děčín 79:43 1 267 žákovská liga Liga sk. A
17.03.2018 14:00 Sluneta Ústí n.L. Pastelka MB(ms) 78:87 11 306 žákovská liga Liga sk. A
18.03.2018 11:00 Sluneta Ústí n.L. BK Brandýs n. L. 52:70 12 309 žákovská liga Liga sk. A
07.04.2018 09:00 Basket Říčany Sluneta Ústí n.L. 94:90 13 315 žákovská liga Liga sk. A
08.04.2018 09:30 BK Strakonice Sluneta Ústí n.L. 71:55 14 319 žákovská liga Liga sk. A