image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2017/18 / TJ Sokol Pečky U11G(mix) - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
24.09.2017 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) TJ Sokol Kladno U11G 24:82 1 3 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.09.2017 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) TJ Sokol Kladno U11G 29:54 1 75 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
01.10.2017 12:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 108:15 2 6 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
01.10.2017 14:15 Pandy Čelákovice U11G(mix) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 80:26 2 78 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.10.2017 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BC Benešov U11G 23:83 3 10 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.10.2017 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BC Benešov U11G 22:62 3 82 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
20.10.2017 16:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 118:8 4 15 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
20.10.2017 17:30 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 53:17 4 87 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11.11.2017 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 18:63 5 17 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11.11.2017 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Studánka Pardubice U11G (ms) 49:26 5 89 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.11.2017 09:00 BK Brandýs U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 27:31 6 24 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.11.2017 10:45 BK Brandýs U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 22:43 6 96 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
16.12.2017 12:30 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Basket Pastelka MB U11G(mix) 12:103 8 32 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
16.12.2017 14:30 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Basket Pastelka MB U11G(mix) 21:67 8 104 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
06.01.2018 09:30 Slaný U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 48:41 9 33 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
06.01.2018 11:30 Slaný U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 31:37 9 105 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
20.01.2018 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Pandy Čelákovice U11G(mix) 25:72 11 42 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
20.01.2018 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Pandy Čelákovice U11G(mix) 24:57 11 114 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
04.02.2018 09:00 TJ Sokol Kladno U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 76:29 10 39 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
04.02.2018 11:00 TJ Sokol Kladno U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 46:27 10 111 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.02.2018 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 12:130 13 51 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.02.2018 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 23:84 13 123 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
03.03.2018 11:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 66:26 14 53 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
03.03.2018 12:45 BK Studánka Pardubice U11G (ms) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 47:32 14 125 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
04.03.2018 09:00 BC Benešov U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 44:20 12 46 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
04.03.2018 11:00 BC Benešov U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 45:18 12 118 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.03.2018 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Brandýs U11G 64:22 15 60 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.03.2018 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Brandýs U11G 53:13 15 132 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
08.04.2018 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 68:20 17 68 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
08.04.2018 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) TJ Sokol Pečky U11G(mix) 58:21 17 140 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.04.2018 09:30 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Slaný U11G 53:41 18 69 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.04.2018 11:15 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Slaný U11G 70:23 18 141 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"