image

žáci U15 / ročník 2018/19 / TJ AŠ Mladá Boleslav - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
26.05.2018 11:00 Královští Sokoli TJ AŠ Mladá Boleslav 64:56 1 14 kvalifikace o ligu skupina C
26.05.2018 15:00 TJ AŠ Mladá Boleslav BA Sparta 33:108 1 16 kvalifikace o ligu skupina C
27.05.2018 09:00 TJ Slovan Varnsdorf TJ AŠ Mladá Boleslav 33:78 1 18 kvalifikace o ligu skupina C
27.05.2018 15:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady(ms) 69:40 1 21 kvalifikace o ligu skupina C
09.06.2018 13:00 TJ AŠ Mladá Boleslav BK SLUNETA Ústí n.L. 31:86 1 41 kvalifikace o ligu 2. kolo
10.06.2018 15:00 BK SLUNETA Ústí n.L. TJ AŠ Mladá Boleslav 93:17 2 46 kvalifikace o ligu 2. kolo
15.09.2018 10:00 SŠB Pardubice TJ AŠ Mladá Boleslav 45:56 1 15005 nadregionální liga skupina C
15.09.2018 12:00 SŠB Pardubice TJ AŠ Mladá Boleslav 77:31 1 15006 nadregionální liga skupina C
29.09.2018 13:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady(ms) 32:30 2 15011 nadregionální liga skupina C
29.09.2018 15:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Basket Poděbrady(ms) 31:37 2 15012 nadregionální liga skupina C
13.10.2018 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Loko Trutnov 57:29 10 15079 nadregionální liga skupina C
13.10.2018 19:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Loko Trutnov 61:49 10 15080 nadregionální liga skupina C
10.11.2018 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav BK Brandýs n.L. 47:46 5 15039 nadregionální liga skupina C
10.11.2018 19:00 TJ AŠ Mladá Boleslav BK Brandýs n.L. 50:51 5 15040 nadregionální liga skupina C
24.11.2018 12:30 TJ Sokol BK Chrudim TJ AŠ Mladá Boleslav 70:23 6 15043 nadregionální liga skupina C
24.11.2018 14:30 TJ Sokol BK Chrudim TJ AŠ Mladá Boleslav 64:29 6 15044 nadregionální liga skupina C
08.12.2018 10:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Královští Sokoli 74:32 7 15053 nadregionální liga skupina C
08.12.2018 12:00 TJ AŠ Mladá Boleslav Královští Sokoli 70:45 7 15054 nadregionální liga skupina C
05.01.2019 17:00 TJ AŠ Mladá Boleslav SŠB Pardubice 36:32 8 15061 nadregionální liga skupina C
05.01.2019 19:00 TJ AŠ Mladá Boleslav SŠB Pardubice 42:62 8 15062 nadregionální liga skupina C
20.01.2019 12:00 Basket Poděbrady(ms) TJ AŠ Mladá Boleslav 52:64 9 15067 nadregionální liga skupina C
20.01.2019 14:00 Basket Poděbrady(ms) TJ AŠ Mladá Boleslav 49:55 9 15068 nadregionální liga skupina C
02.02.2019 14:00 Loko Trutnov TJ AŠ Mladá Boleslav 54:49 3 15023 nadregionální liga skupina C
02.02.2019 16:00 Loko Trutnov TJ AŠ Mladá Boleslav 48:40 3 15024 nadregionální liga skupina C
16.03.2019 10:00 TJ AŠ Mladá Boleslav TJ Sokol BK Chrudim 69:64 13 15099 nadregionální liga skupina C
16.03.2019 12:00 TJ AŠ Mladá Boleslav TJ Sokol BK Chrudim 49:66 13 15100 nadregionální liga skupina C
19.03.2019 17:15 BK Brandýs n.L. TJ AŠ Mladá Boleslav 42:48 12 15095 nadregionální liga skupina C
19.03.2019 19:00 BK Brandýs n.L. TJ AŠ Mladá Boleslav 51:47 12 15096 nadregionální liga skupina C
30.03.2019 10:00 Královští Sokoli TJ AŠ Mladá Boleslav 33:70 14 15109 nadregionální liga skupina C
30.03.2019 12:00 Královští Sokoli TJ AŠ Mladá Boleslav 26:56 14 15110 nadregionální liga skupina C
13.04.2019 11:00 Loko Trutnov TJ AŠ Mladá Boleslav 65:77 2 15114 nadregionální liga skupina C Final 4
13.04.2019 15:00 SŠB Pardubice TJ AŠ Mladá Boleslav 54:62 1 15116 nadregionální liga skupina C finále