image

junioři U19 / ročník 2019/20 / BK Kondoři Liberec B - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
Sokol Žižkov B Kondoři Liberec B : 10 221 celostátní liga play-out A
SLUNETA Ústí n. L. Kondoři Liberec B : 11 224 celostátní liga play-out A
BA 2006 Roudnice n.L.(ms) Kondoři Liberec B : 12 227 celostátní liga play-out A
25.05.2019 09:30 Válečníci Děčín Kondoři Liberec B 74:82 1 7 kvalifikace o ligu skupina B
25.05.2019 18:30 Kondoři Liberec B BC Vysočina 61:64 1 10 kvalifikace o ligu skupina B
26.05.2019 10:30 Kondoři Liberec B Thermia K. Vary (MS) 82:62 1 11 kvalifikace o ligu skupina B
08.06.2019 20:15 BK Brandýs n. L. Kondoři Liberec B 67:105 1 22 kvalifikace o ligu 2. kolo
09.06.2019 09:30 Kondoři Liberec B BK Brandýs n. L. 100:64 2 24 kvalifikace o ligu 2. kolo
28.09.2019 15:30 Kondoři Liberec B Sokol Žižkov B 56:84 2 6 celostátní liga skupina A
29.09.2019 10:00 Kondoři Liberec B Tygři Praha 64:85 3 10 celostátní liga skupina A
12.10.2019 17:00 Kondoři Liberec B Levharti Chomutov 75:111 4 16 celostátní liga skupina A
13.10.2019 12:30 Kondoři Liberec B BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 89:80 5 20 celostátní liga skupina A
26.10.2019 09:00 BA Sparta Praha Kondoři Liberec B 75:65 6 24 celostátní liga skupina A
27.10.2019 12:00 Sokol Vyšehrad Kondoři Liberec B 78:69 7 27 celostátní liga skupina A
09.11.2019 10:00 SLUNETA Ústí n. L. Kondoři Liberec B 100:61 1 1 celostátní liga skupina A
10.11.2019 13:00 Kondoři Liberec B SLUNETA Ústí n. L. 74:96 8 29 celostátní liga skupina A
23.11.2019 18:30 Tygři Praha Kondoři Liberec B 86:78 9 34 celostátní liga skupina A
24.11.2019 10:00 Sokol Žižkov B Kondoři Liberec B 90:79 10 38 celostátní liga skupina A
05.12.2019 19:00 Levharti Chomutov Kondoři Liberec B 91:50 12 48 celostátní liga skupina A
07.12.2019 18:00 BA 2006 Roudnice n.L.(ms) Kondoři Liberec B 88:83 11 44 celostátní liga skupina A
11.01.2020 16:00 Kondoři Liberec B Sokol Vyšehrad 57:70 13 51 celostátní liga skupina A
12.01.2020 10:00 Kondoři Liberec B BA Sparta Praha 52:89 14 56 celostátní liga skupina A
25.01.2020 12:00 Sokol Vyšehrad Kondoři Liberec B 77:51 1 200 celostátní liga play-out A
26.01.2020 10:00 BA Sparta Praha Kondoři Liberec B 117:60 2 203 celostátní liga play-out A
08.02.2020 19:30 Kondoři Liberec B Sokol Žižkov B 70:100 3 204 celostátní liga play-out A
22.02.2020 16:00 Kondoři Liberec B BA 2006 Roudnice n.L.(ms) 46:92 5 210 celostátní liga play-out A
23.02.2020 11:00 Kondoři Liberec B SLUNETA Ústí n. L. 78:69 6 212 celostátní liga play-out A
07.03.2020 19:30 Kondoři Liberec B BA Sparta Praha 47:108 7 215 celostátní liga play-out A
08.03.2020 12:00 Kondoři Liberec B Sokol Vyšehrad 70:93 8 217 celostátní liga play-out A