image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2019/20 / SBŠ Ostrava zelená 19/20 - program družstva


detaily -- Seznam hráček

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
00.00.0000 00:00 SBŠ Ostrava zelená Olomouc : 4 95 Oblastní přebor Finálová skupina
00.00.0000 00:00 SBŠ Ostrava zelená Olomouc : 4 96 Oblastní přebor Finálová skupina
14.09.2019 09:00 SBŠ Ostrava zelená Rožnov p/R 39:14 1 1 Oblastní přebor Skupina A
14.09.2019 10:30 SBŠ Ostrava zelená Rožnov p/R 28:27 1 2 Oblastní přebor Skupina A
29.09.2019 12:00 BK Příbor SBŠ Ostrava zelená 17:42 2 7 Oblastní přebor Skupina A
29.09.2019 13:30 BK Příbor SBŠ Ostrava zelená 14:31 2 8 Oblastní přebor Skupina A
26.10.2019 09:00 BK FM SBŠ Ostrava zelená 25:31 4 15 Oblastní přebor Skupina A
26.10.2019 10:30 BK FM SBŠ Ostrava zelená 29:25 4 16 Oblastní přebor Skupina A
09.11.2019 09:30 Basket Ostrava SBŠ Ostrava zelená 7:55 5 17 Oblastní přebor Skupina A
09.11.2019 10:45 Basket Ostrava SBŠ Ostrava zelená 11:51 5 18 Oblastní přebor Skupina A
23.11.2019 09:00 Rožnov p/R SBŠ Ostrava zelená 34:59 6 21 Oblastní přebor Skupina A
23.11.2019 10:30 Rožnov p/R SBŠ Ostrava zelená 31:46 6 22 Oblastní přebor Skupina A
24.11.2019 09:00 SBŠ Ostrava zelená BK Příbor 88:10 7 27 Oblastní přebor Skupina A
24.11.2019 10:30 SBŠ Ostrava zelená BK Příbor 53:19 7 28 Oblastní přebor Skupina A
11.01.2020 10:45 SBŠ Ostrava zelená BK FM 46:26 9 35 Oblastní přebor Skupina A
11.01.2020 12:00 SBŠ Ostrava zelená BK FM 38:6 9 36 Oblastní přebor Skupina A
25.01.2020 09:00 SBŠ Ostrava zelená Basket Ostrava 26:12 10 37 Oblastní přebor Skupina A
25.01.2020 10:30 SBŠ Ostrava zelená Basket Ostrava 37:4 10 38 Oblastní přebor Skupina A
07.02.2020 17:30 SBŠ Ostrava bílá SBŠ Ostrava zelená 28:37 1 81 Oblastní přebor Finálová skupina
07.02.2020 18:30 SBŠ Ostrava bílá SBŠ Ostrava zelená 24:39 1 82 Oblastní přebor Finálová skupina
22.02.2020 10:00 Olomouc SBŠ Ostrava zelená 40:52 2 87 Oblastní přebor Finálová skupina
22.02.2020 11:30 Olomouc SBŠ Ostrava zelená 54:45 2 88 Oblastní přebor Finálová skupina
06.03.2020 17:30 SBŠ Ostrava zelená SBŠ Ostrava bílá 42:32 3 89 Oblastní přebor Finálová skupina
06.03.2020 18:30 SBŠ Ostrava zelená SBŠ Ostrava bílá 27:33 3 90 Oblastní přebor Finálová skupina