image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2019/20 / TJ Rožnov pod Radhoštěm 19/20 - program družstva


detaily -- Seznam hráček

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
00.00.0000 00:00 SBŠ Ostrava bílá Rožnov p/R : 4 93 Oblastní přebor Finálová skupina
00.00.0000 00:00 SBŠ Ostrava bílá Rožnov p/R : 4 94 Oblastní přebor Finálová skupina
14.09.2019 09:00 SBŠ Ostrava zelená Rožnov p/R 39:14 1 1 Oblastní přebor Skupina A
14.09.2019 10:30 SBŠ Ostrava zelená Rožnov p/R 28:27 1 2 Oblastní přebor Skupina A
28.09.2019 09:00 Rožnov p/R BK FM 33:28 2 5 Oblastní přebor Skupina A
28.09.2019 10:30 Rožnov p/R BK FM 32:30 2 6 Oblastní přebor Skupina A
17.10.2019 16:20 Basket Ostrava Rožnov p/R 24:32 3 11 Oblastní přebor Skupina A
17.10.2019 17:30 Basket Ostrava Rožnov p/R 17:41 3 12 Oblastní přebor Skupina A
09.11.2019 09:00 Rožnov p/R BK Příbor 37:24 5 19 Oblastní přebor Skupina A
09.11.2019 10:30 Rožnov p/R BK Příbor 31:37 5 20 Oblastní přebor Skupina A
23.11.2019 09:00 Rožnov p/R SBŠ Ostrava zelená 34:59 6 21 Oblastní přebor Skupina A
23.11.2019 10:30 Rožnov p/R SBŠ Ostrava zelená 31:46 6 22 Oblastní přebor Skupina A
07.12.2019 09:00 BK FM Rožnov p/R 22:24 7 25 Oblastní přebor Skupina A
07.12.2019 10:30 BK FM Rožnov p/R 28:17 7 26 Oblastní přebor Skupina A
14.12.2019 09:00 Rožnov p/R Basket Ostrava 40:45 8 31 Oblastní přebor Skupina A
14.12.2019 10:30 Rožnov p/R Basket Ostrava 45:23 8 32 Oblastní přebor Skupina A
25.01.2020 08:00 BK Příbor Rožnov p/R 11:38 10 39 Oblastní přebor Skupina A
25.01.2020 09:30 BK Příbor Rožnov p/R 22:40 10 40 Oblastní přebor Skupina A
22.02.2020 09:00 Rožnov p/R SBŠ Ostrava bílá 32:50 2 85 Oblastní přebor Finálová skupina
22.02.2020 10:30 Rožnov p/R SBŠ Ostrava bílá 21:34 2 86 Oblastní přebor Finálová skupina
26.02.2020 16:00 Rožnov p/R Olomouc 38:53 1 83 Oblastní přebor Finálová skupina
26.02.2020 17:30 Rožnov p/R Olomouc 39:32 1 84 Oblastní přebor Finálová skupina
08.03.2020 10:00 Olomouc Rožnov p/R 52:22 3 91 Oblastní přebor Finálová skupina
08.03.2020 11:30 Olomouc Rožnov p/R 39:32 3 92 Oblastní přebor Finálová skupina