image

žáci U15 / ročník 2018/19 / Slavoj BK Litoměřice - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
26.05.2018 10:00 Slavoj Litoměřice BK Kladno 77:74 1 7 kvalifikace o ligu skupina B
26.05.2018 16:30 TJ Sokol Kbely Slavoj Litoměřice 66:53 2 9 kvalifikace o ligu skupina B
27.05.2018 12:00 Sokol Vyšehrad Slavoj Litoměřice 44:72 3 12 kvalifikace o ligu skupina B
09.06.2018 18:00 BK Chomutov Slavoj Litoměřice 78:63 1 39 kvalifikace o ligu 2. kolo
10.06.2018 10:30 Slavoj Litoměřice BK Chomutov 66:66 2 44 kvalifikace o ligu 2. kolo
15.09.2018 12:00 BK Baník Most Slavoj Litoměřice 39:67 2 15119 nadregionální liga skupina B
16.09.2018 09:00 BA Roudnice n.L. Slavoj Litoměřice 33:109 3 15124 nadregionální liga skupina B
29.09.2018 18:00 Sokol Vyšehrad Slavoj Litoměřice 37:62 4 15125 nadregionální liga skupina B
30.09.2018 11:00 Slavoj Litoměřice ŠSK Slaný 78:42 5 15130 nadregionální liga skupina B
13.10.2018 16:00 Slavoj Litoměřice Thermia K. Vary 84:50 6 15135 nadregionální liga skupina B
14.10.2018 10:00 Slavoj Litoměřice BK Sokolov 102:36 7 15139 nadregionální liga skupina B
27.10.2018 15:00 Slavoj Litoměřice TJ Slovan Varnsdorf 86:52 1 15115 nadregionální liga skupina B
28.10.2018 15:30 TJ Slovan Varnsdorf Slavoj Litoměřice 68:74 8 15143 nadregionální liga skupina B
10.11.2018 15:00 Slavoj Litoměřice BA Roudnice n.L. 89:44 9 15148 nadregionální liga skupina B
11.11.2018 11:00 Slavoj Litoměřice BK Baník Most 84:44 10 15151 nadregionální liga skupina B
24.11.2018 10:00 ŠSK Slaný Slavoj Litoměřice 42:118 11 15154 nadregionální liga skupina B
25.11.2018 13:30 Slavoj Litoměřice Sokol Vyšehrad 77:48 12 15157 nadregionální liga skupina B
08.12.2018 10:30 BK Sokolov Slavoj Litoměřice 36:88 13 15163 nadregionální liga skupina B
09.12.2018 10:00 Thermia K. Vary Slavoj Litoměřice 65:76 14 15167 nadregionální liga skupina B
05.01.2019 16:30 BK Klatovy Slavoj Litoměřice 117:42 2 270 žákovská liga Liga sk. A
06.01.2019 10:00 Lokomotiva Plzeň Slavoj Litoměřice 89:66 3 273 žákovská liga Liga sk. A
19.01.2019 16:00 Slavoj Litoměřice BK SLUNETA Ústí n.L. 58:75 4 278 žákovská liga Liga sk. A
20.01.2019 15:00 Slavoj Litoměřice Válečníci Děčín 42:76 5 282 žákovská liga Liga sk. A
02.02.2019 10:00 BA Sparta Slavoj Litoměřice 94:54 6 286 žákovská liga Liga sk. A
03.02.2019 09:00 BK Kladno Slavoj Litoměřice 64:65 7 289 žákovská liga Liga sk. A
11.02.2019 17:00 Slavoj Litoměřice BK Chomutov 47:60 8 296 žákovská liga Liga sk. A
16.02.2019 09:00 BK Chomutov Slavoj Litoměřice 61:45 1 268 žákovská liga Liga sk. A
02.03.2019 14:30 Slavoj Litoměřice Lokomotiva Plzeň 60:49 9 297 žákovská liga Liga sk. A
03.03.2019 09:30 Slavoj Litoměřice BK Klatovy 65:93 10 302 žákovská liga Liga sk. A
06.03.2019 16:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Slavoj Litoměřice 69:67 12 310 žákovská liga Liga sk. A
16.03.2019 16:00 Válečníci Děčín Slavoj Litoměřice 92:44 11 306 žákovská liga Liga sk. A
30.03.2019 14:00 Slavoj Litoměřice BK Kladno 62:61 13 313 žákovská liga Liga sk. A
31.03.2019 09:00 Slavoj Litoměřice BA Sparta 41:89 14 318 žákovská liga Liga sk. A