image

žáci U15 / ročník 2015/16 / BK Kladno (MS) - program družstva


detaily -- Seznam hráčů -- statistiky hráčů -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
23.05.2015 09:00 Kondoři Liberec BK Kladno 96:48 1 13 kvalifikace o ligu skupina C
23.05.2015 13:30 BK Kladno BC Kolín 61:75 1 16 kvalifikace o ligu skupina C
06.06.2015 15:00 BK Kladno Slavia Kroměříž 59:57 1 30 kvalifikace o ligu 2. kolo
07.06.2015 13:00 Slavia Kroměříž BK Kladno 59:47 2 35 kvalifikace o ligu 2. kolo
19.09.2015 19:00 BK Kladno SKB Strakonice 103:47 2 76 nadregionální soutěž skupina B
28.09.2015 11:00 BK Kladno Kralupy Junior (ms) 107:36 1 73 nadregionální soutěž skupina B
03.10.2015 14:30 BK Kladno BK Brandýs n.L. 101:85 4 83 nadregionální soutěž skupina B
04.10.2015 09:00 BK Kladno Jižní Supi B 93:51 5 86 nadregionální soutěž skupina B
17.10.2015 10:00 BC Benešov BK Kladno 44:81 6 89 nadregionální soutěž skupina B
18.10.2015 09:00 BK Beroun BK Kladno 52:97 7 93 nadregionální soutěž skupina B
28.10.2015 16:00 Kralupy Junior (ms) BK Kladno 29:109 8 94 nadregionální soutěž skupina B
01.11.2015 09:00 SKB Strakonice BK Kladno 20:75 10 100 nadregionální soutěž skupina B
14.11.2015 15:00 Jižní Supi B BK Kladno 47:97 11 104 nadregionální soutěž skupina B
17.11.2015 15:00 BK Brandýs n.L. BK Kladno 97:65 12 107 nadregionální soutěž skupina B
28.11.2015 13:15 BK Kladno BK Beroun 79:49 13 111 nadregionální soutěž skupina B
29.11.2015 10:00 BK Kladno BC Benešov 89:40 14 113 nadregionální soutěž skupina B
07.02.2016 14:30 BK Kladno SKB Strakonice 84:33 4 51 nadregionální soutěž skupina B-1
15.02.2016 17:30 BK Kladno Kralupy Junior (ms) 82:33 1 43 nadregionální soutěž skupina B-1
20.02.2016 14:30 BK Beroun BK Kladno 48:57 5 54 nadregionální soutěž skupina B-1
21.02.2016 11:00 Jižní Supi B BK Kladno 45:91 6 57 nadregionální soutěž skupina B-1
06.03.2016 10:00 Kralupy Junior (ms) BK Kladno 37:58 8 60 nadregionální soutěž skupina B-1
12.03.2016 11:30 BK Kladno BC Benešov 80:49 3 49 nadregionální soutěž skupina B-1
06.04.2016 18:00 BC Benešov BK Kladno 47:72 10 66 nadregionální soutěž skupina B-1
09.04.2016 10:00 BK Kladno Jižní Supi B 92:20 11 69 nadregionální soutěž skupina B-1
09.04.2016 17:00 SKB Strakonice BK Kladno 39:81 9 63 nadregionální soutěž skupina B-1
10.04.2016 16:00 BK Kladno BK Beroun 69:55 12 71 nadregionální soutěž skupina B-1