image

junioři U19 / ročník 2019/20 / SK Brno Žabovřesky - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
SK Brno Žabovřesky BK Opava : 10 191 celostátní liga finálová skupina
Tygři Praha SK Brno Žabovřesky : 11 195 celostátní liga finálová skupina
Levharti Chomutov SK Brno Žabovřesky : 12 198 celostátní liga finálová skupina
25.05.2019 09:00 SK Brno Žabovřesky BC Nový Jičín 77:60 1 19 kvalifikace o ligu skupina D
25.05.2019 18:00 SKB Zlín SK Brno Žabovřesky 79:63 1 21 kvalifikace o ligu skupina D
08.06.2019 15:30 Basket Poděbrady SK Brno Žabovřesky 56:85 1 23 kvalifikace o ligu 2. kolo
09.06.2019 10:00 SK Brno Žabovřesky Basket Poděbrady 85:80 2 25 kvalifikace o ligu 2. kolo
28.09.2019 15:30 Slavia Kroměříž SK Brno Žabovřesky 84:105 2 120 celostátní liga skupina C
29.09.2019 09:00 SKB Zlín SK Brno Žabovřesky 65:72 3 123 celostátní liga skupina C
12.10.2019 19:00 BK Hladnov SK Brno Žabovřesky 83:70 4 126 celostátní liga skupina C
13.10.2019 09:00 Sokol Karviná SK Brno Žabovřesky 55:84 5 129 celostátní liga skupina C
26.10.2019 14:30 SK Brno Žabovřesky NH Ostrava 106:58 6 136 celostátní liga skupina C
27.10.2019 09:00 SK Brno Žabovřesky BK Opava 77:85 7 140 celostátní liga skupina C
09.11.2019 15:30 Olomouc SK Brno Žabovřesky 77:78 1 115 celostátní liga skupina C
10.11.2019 11:00 SK Brno Žabovřesky Olomouc 77:70 8 143 celostátní liga skupina C
23.11.2019 17:00 SK Brno Žabovřesky SKB Zlín 84:61 9 147 celostátní liga skupina C
26.11.2019 18:00 SK Brno Žabovřesky Slavia Kroměříž 111:73 10 152 celostátní liga skupina C
07.12.2019 17:00 SK Brno Žabovřesky Sokol Karviná 84:74 11 153 celostátní liga skupina C
08.12.2019 10:30 SK Brno Žabovřesky BK Hladnov 90:86 12 158 celostátní liga skupina C
11.01.2020 15:00 BK Opava SK Brno Žabovřesky 93:76 13 164 celostátní liga skupina C
12.01.2020 11:00 NH Ostrava SK Brno Žabovřesky 63:99 14 168 celostátní liga skupina C
25.01.2020 18:45 SAM Brno SK Brno Žabovřesky 100:66 1 171 celostátní liga finálová skupina
26.01.2020 15:00 GBA Lions J. Hradec SK Brno Žabovřesky 96:47 2 172 celostátní liga finálová skupina
08.02.2020 14:00 BK Opava SK Brno Žabovřesky 85:65 3 174 celostátní liga finálová skupina
22.02.2020 14:00 SK Brno Žabovřesky Levharti Chomutov 65:71 5 181 celostátní liga finálová skupina
23.02.2020 09:00 SK Brno Žabovřesky Tygři Praha 74:44 6 183 celostátní liga finálová skupina
07.03.2020 14:00 SK Brno Žabovřesky GBA Lions J. Hradec 71:48 7 184 celostátní liga finálová skupina
08.03.2020 11:00 SK Brno Žabovřesky SAM Brno 60:83 8 188 celostátní liga finálová skupina