image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2017/18 / BC Slaný U11G - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
23.09.2017 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) Slaný U11G 74:13 1 4 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
23.09.2017 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) Slaný U11G 81:10 1 76 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.10.2017 09:30 Slaný U11G TJ Sokol Kladno U11G 20:39 3 12 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.10.2017 11:30 Slaný U11G TJ Sokol Kladno U11G 23:54 3 84 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11.11.2017 09:30 Slaný U11G BC Benešov U11G 13:44 5 19 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11.11.2017 11:30 Slaný U11G BC Benešov U11G 17:38 5 91 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.11.2017 15:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G Slaný U11G 100:16 6 22 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.11.2017 16:30 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G Slaný U11G 68:13 6 94 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
27.11.2017 16:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) Slaný U11G 68:11 4 13 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
27.11.2017 18:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) Slaný U11G 20:43 4 85 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
09.12.2017 09:30 Slaný U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 22:47 7 26 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
09.12.2017 11:30 Slaný U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 36:72 7 98 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.12.2017 13:00 BK Brandýs U11G Slaný U11G 7:76 8 31 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.12.2017 15:00 BK Brandýs U11G Slaný U11G 18:47 8 103 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
06.01.2018 09:30 Slaný U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 48:41 9 33 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
06.01.2018 11:30 Slaný U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 31:37 9 105 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.01.2018 08:30 Slaný U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 6:81 10 40 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.01.2018 10:15 Slaný U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 8:68 10 112 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
03.02.2018 13:00 TJ Sokol Kladno U11G Slaný U11G 36:34 12 48 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
03.02.2018 15:00 TJ Sokol Kladno U11G Slaný U11G 49:20 12 120 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
04.02.2018 09:30 BC Benešov U11G Slaný U11G 49:23 14 55 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
04.02.2018 11:30 BC Benešov U11G Slaný U11G 33:12 14 127 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.02.2018 09:30 Slaný U11G Pandy Čelákovice U11G(mix) 13:79 13 49 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.02.2018 11:30 Slaný U11G Pandy Čelákovice U11G(mix) 17:50 13 121 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
11.03.2018 09:30 Slaný U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 8:108 15 58 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
11.03.2018 11:00 Slaný U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 4:66 15 130 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
24.03.2018 11:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Slaný U11G 66:21 16 62 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.03.2018 13:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) Slaný U11G 49:22 16 134 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
08.04.2018 09:30 Slaný U11G BK Brandýs U11G 118:16 17 67 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
08.04.2018 11:30 Slaný U11G BK Brandýs U11G 85:0 17 139 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.04.2018 09:30 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Slaný U11G 53:41 18 69 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.04.2018 11:15 TJ Sokol Pečky U11G(mix) Slaný U11G 70:23 18 141 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"