image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2017/18 / BK Brandýs n. L.o.s. U11G - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
24.09.2017 09:00 BK Brandýs U11G Pandy Čelákovice U11G(mix) 12:98 1 2 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.09.2017 10:45 BK Brandýs U11G Pandy Čelákovice U11G(mix) 15:62 1 74 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
30.09.2017 09:00 BC Benešov U11G BK Brandýs U11G 49:14 2 7 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
30.09.2017 11:00 BC Benešov U11G BK Brandýs U11G 48:9 2 79 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.10.2017 09:00 BK Brandýs U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 7:109 3 9 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.10.2017 10:45 BK Brandýs U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 8:83 3 81 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
29.10.2017 10:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BK Brandýs U11G 89:17 4 16 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
29.10.2017 12:00 BK Studánka Pardubice U11G (ms) BK Brandýs U11G 83:39 4 88 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.11.2017 09:00 BK Brandýs U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 27:31 6 24 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.11.2017 10:45 BK Brandýs U11G TJ Sokol Pečky U11G(mix) 22:43 6 96 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
09.12.2017 09:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Brandýs U11G 108:11 7 25 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
09.12.2017 11:00 Basket Pastelka MB U11G(mix) BK Brandýs U11G 101:16 7 97 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.12.2017 13:00 BK Brandýs U11G Slaný U11G(mix) 7:76 8 31 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.12.2017 15:00 BK Brandýs U11G Slaný U11G(mix) 18:47 8 103 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
06.01.2018 09:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Brandýs U11G 78:6 9 34 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
06.01.2018 11:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Brandýs U11G 37:15 9 106 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.01.2018 09:30 Pandy Čelákovice U11G(mix) BK Brandýs U11G 86:14 10 38 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.01.2018 11:00 Pandy Čelákovice U11G(mix) BK Brandýs U11G 54:19 10 110 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
20.01.2018 10:00 BK Brandýs U11G BC Benešov U11G 12:70 11 43 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
20.01.2018 12:00 BK Brandýs U11G BC Benešov U11G 17:46 11 115 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.02.2018 09:00 BK Brandýs U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 7:119 13 52 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.02.2018 11:00 BK Brandýs U11G BK Studánka Pardubice U11G (ms) 8:52 13 124 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
17.03.2018 09:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Brandýs U11G 64:22 15 60 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
17.03.2018 11:00 TJ Sokol Pečky U11G(mix) BK Brandýs U11G 53:13 15 132 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
25.03.2018 09:00 BK Brandýs U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 6:88 16 61 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
25.03.2018 11:00 BK Brandýs U11G Basket Pastelka MB U11G(mix) 6:79 16 133 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
08.04.2018 09:30 Slaný U11G(mix) BK Brandýs U11G 118:16 17 67 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
08.04.2018 11:30 Slaný U11G(mix) BK Brandýs U11G 85:0 17 139 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
14.04.2018 09:00 BK Brandýs U11G TJ Sokol Kladno U11G 4:88 18 70 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
14.04.2018 11:00 BK Brandýs U11G TJ Sokol Kladno U11G 8:40 18 142 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
15.04.2018 09:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Brandýs U11G 54:24 12 45 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15.04.2018 11:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Brandýs U11G 77:2 12 117 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"