image

nejmladší minižákyně U11 / ročník 2018/19 / BK Brandýs n. L.o.s. U11G - program družstva


detaily -- Seznam hráček -- statistiky hráček -- statistiky družstva

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
29.09.2018 09:00 BK Brandýs U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 5:133 2 5 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
29.09.2018 11:00 BK Brandýs U11G ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 3:96 2 47 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
13.10.2018 10:00 Slaný U11G(mix) BK Brandýs U11G 95:6 3 8 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
13.10.2018 12:00 Slaný U11G(mix) BK Brandýs U11G 58:18 3 50 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
27.10.2018 09:00 BK Brandýs U11G BC Benešov U11G 12:36 4 10 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
27.10.2018 11:00 BK Brandýs U11G BC Benešov U11G 14:33 4 52 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
04.11.2018 15:00 BC Kolín z.s.U11G BK Brandýs U11G 60:16 1 1 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
04.11.2018 16:30 BC Kolín z.s.U11G BK Brandýs U11G 17:12 1 43 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
10.11.2018 10:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Brandýs U11G 20:18 5 15 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10.11.2018 12:00 TJ Sokol Kladno U11G BK Brandýs U11G 24:16 5 57 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
15.12.2018 14:00 BK Brandýs U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 54:24 7 21 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
15.12.2018 16:00 BK Brandýs U11G BK Kralupy Jun.U11G(ms) 28:44 7 63 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
05.01.2019 13:00 BK Brandýs U11G BC Kolín z.s.U11G 11:57 8 22 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
05.01.2019 15:00 BK Brandýs U11G BC Kolín z.s.U11G 17:42 8 64 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
26.01.2019 09:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Brandýs U11G 112:10 9 26 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
26.01.2019 11:00 ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G BK Brandýs U11G 51:16 9 68 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
03.02.2019 09:30 BK Brandýs U11G Slaný U11G(mix) 23:73 10 29 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
03.02.2019 11:30 BK Brandýs U11G Slaný U11G(mix) 11:48 10 71 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
10.03.2019 15:00 BK Brandýs U11G TJ Sokol Kladno U11G 78:16 12 36 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
10.03.2019 17:00 BK Brandýs U11G TJ Sokol Kladno U11G 40:6 12 78 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
24.03.2019 13:00 BC Benešov U11G BK Brandýs U11G 117:8 11 31 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
24.03.2019 15:00 BC Benešov U11G BK Brandýs U11G 48:10 11 73 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
31.03.2019 12:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BK Brandýs U11G 68:13 14 42 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
31.03.2019 14:00 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BK Brandýs U11G 18:10 14 84 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
13.04.2019 09:00 BK Brandýs U11G BC Kolín z.s.U11G 19:83 3 90 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Skupina 4-6
13.04.2019 12:30 BK Kralupy Jun.U11G(ms) BK Brandýs U11G 76:24 2 89 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A" Skupina 4-6