image

žáci U15 / ročník 2018/19 / BK Lokomotiva Plzeň - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
26.05.2018 11:00 Lokomotiva Plzeň BK Chomutov 59:65 1 2 kvalifikace o ligu skupina A
26.05.2018 19:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Lokomotiva Plzeň 94:54 2 4 kvalifikace o ligu skupina A
27.05.2018 11:00 Lokomotiva Plzeň BK Klatovy 53:63 3 6 kvalifikace o ligu skupina A
15.09.2018 17:00 Lokomotiva Plzeň BK Medvědi Tábor 65:69 2 7 nadregionální liga skupina A
16.09.2018 10:00 Lokomotiva Plzeň BC Benešov 104:27 3 11 nadregionální liga skupina A
29.09.2018 17:30 BK Přeštice Lokomotiva Plzeň 40:120 4 15 nadregionální liga skupina A
30.09.2018 10:00 BK Jiskra Domažlice Lokomotiva Plzeň 66:68 5 20 nadregionální liga skupina A
13.10.2018 15:30 Lokomotiva Plzeň Kaplice Grizzlies 93:34 6 21 nadregionální liga skupina A
14.10.2018 10:00 Lokomotiva Plzeň SKB Strakonice 111:23 7 25 nadregionální liga skupina A
27.10.2018 13:30 Lokomotiva Plzeň BK Beroun 115:16 1 2 nadregionální liga skupina A
28.10.2018 10:30 BK Beroun Lokomotiva Plzeň 31:77 8 30 nadregionální liga skupina A
10.11.2018 15:30 BC Benešov Lokomotiva Plzeň 33:100 9 35 nadregionální liga skupina A
11.11.2018 10:00 BK Medvědi Tábor Lokomotiva Plzeň 58:68 10 39 nadregionální liga skupina A
24.11.2018 13:30 Lokomotiva Plzeň BK Jiskra Domažlice 85:50 11 44 nadregionální liga skupina A
25.11.2018 12:30 Lokomotiva Plzeň BK Přeštice 102:39 12 47 nadregionální liga skupina A
08.12.2018 14:00 SKB Strakonice Lokomotiva Plzeň 43:86 13 49 nadregionální liga skupina A
08.12.2018 19:00 Kaplice Grizzlies Lokomotiva Plzeň 45:110 14 53 nadregionální liga skupina A
05.01.2019 18:30 Lokomotiva Plzeň BK Chomutov 97:58 2 269 žákovská liga Liga sk. A
06.01.2019 10:00 Lokomotiva Plzeň Slavoj Litoměřice 89:66 3 273 žákovská liga Liga sk. A
19.01.2019 18:30 Lokomotiva Plzeň BK Kladno 79:66 4 279 žákovská liga Liga sk. A
20.01.2019 10:00 Lokomotiva Plzeň BA Sparta 59:92 5 283 žákovská liga Liga sk. A
02.02.2019 13:00 Válečníci Děčín Lokomotiva Plzeň 88:41 6 287 žákovská liga Liga sk. A
03.02.2019 11:00 BK SLUNETA Ústí n.L. Lokomotiva Plzeň 73:61 7 292 žákovská liga Liga sk. A
14.02.2019 18:30 BK Klatovy Lokomotiva Plzeň 90:51 8 293 žákovská liga Liga sk. A
16.02.2019 18:30 Lokomotiva Plzeň BK Klatovy 57:108 1 265 žákovská liga Liga sk. A
02.03.2019 14:30 Slavoj Litoměřice Lokomotiva Plzeň 60:49 9 297 žákovská liga Liga sk. A
03.03.2019 12:00 BK Chomutov Lokomotiva Plzeň 60:45 10 301 žákovská liga Liga sk. A
17.03.2019 09:00 BK Kladno Lokomotiva Plzeň 85:55 12 311 žákovská liga Liga sk. A
18.03.2019 18:00 BA Sparta Lokomotiva Plzeň 104:72 11 307 žákovská liga Liga sk. A
30.03.2019 18:00 Lokomotiva Plzeň BK SLUNETA Ústí n.L. 73:80 13 316 žákovská liga Liga sk. A
31.03.2019 10:00 Lokomotiva Plzeň Válečníci Děčín 55:103 14 319 žákovská liga Liga sk. A