image

mladší minižáci U12 / ročník 2013/14 / BK REAL Roudnice n.L. - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
25.09.2013 16:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 20:0 1 3 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
25.09.2013 18:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 20:0 1 4 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
05.10.2013 09:00 Slavoj Litoměřice BK REAL Roudnice n.L. 129:16 2 9 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
05.10.2013 11:00 Slavoj Litoměřice BK REAL Roudnice n.L. 101:19 2 10 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
19.10.2013 10:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BK REAL Roudnice n.L. 24:72 3 17 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
19.10.2013 12:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BK REAL Roudnice n.L. 24:60 3 18 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
03.11.2013 10:00 Slovan Varnsdorf BK REAL Roudnice n.L. 15:109 4 19 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
03.11.2013 12:00 Slovan Varnsdorf BK REAL Roudnice n.L. 38:80 4 20 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
17.11.2013 08:00 BK Horejsek Děčín BK REAL Roudnice n.L. 29:91 5 29 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
17.11.2013 09:30 BK Horejsek Děčín BK REAL Roudnice n.L. 38:104 5 30 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
30.11.2013 12:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Kondoři Liberec 56:41 6 33 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
30.11.2013 14:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Kondoři Liberec 72:28 6 34 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
15.12.2013 09:00 BK REAL Roudnice n.L. Slavoj Litoměřice 58:39 7 39 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
15.12.2013 11:00 BK REAL Roudnice n.L. Slavoj Litoměřice 67:68 7 40 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
15.01.2014 17:00 BK REAL Roudnice n.L. BK SLUNETA Ústí n.L. 101:37 8 47 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
15.01.2014 19:00 BK REAL Roudnice n.L. BK SLUNETA Ústí n.L. 63:40 8 48 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
26.01.2014 08:30 BK REAL Roudnice n.L. Slovan Varnsdorf 64:38 9 49 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
26.01.2014 10:15 BK REAL Roudnice n.L. Slovan Varnsdorf 48:33 9 50 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
09.02.2014 09:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Horejsek Děčín 81:60 10 59 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
09.02.2014 11:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Horejsek Děčín 99:42 10 60 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
22.02.2014 09:00 BK REAL Roudnice n.L. Slavoj Litoměřice 69:43 1 1 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
22.02.2014 13:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 39:62 1 3 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
08.03.2014 09:00 Slavoj Litoměřice BK REAL Roudnice n.L. 47:53 2 4 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
08.03.2014 11:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Kondoři Liberec 70:34 2 5 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
22.03.2014 12:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 29:84 1 1 kvalifikace o NF U12 kvalifikace o NF U12
05.04.2014 14:00 Slavoj Litoměřice BK REAL Roudnice n.L. : 1 2 Kvalifikace o NF U12 finále Kvalifikace o NF U12 finále
05.04.2014 16:15 BK REAL Roudnice n.L. BK SLUNETA Ústí n.L. : 1 3 Kvalifikace o NF U12 finále Kvalifikace o NF U12 finále
05.04.2014 16:15 BK REAL Roudnice n.L. BK SLUNETA Ústí n.L. 107:25 2 5 kvalifikace o NF U12 kvalifikace o NF U12
05.04.2014 18:15 Slavoj Litoměřice BK REAL Roudnice n.L. 71:52 2 6 kvalifikace o NF U12 kvalifikace o NF U12