image

mladší minižáci U12 / ročník 2013/14 / BK Kondoři Liberec - program družstva


detaily -- Seznam hráčů

Záznam družstva

Datum Družstvo domácích Družstvo hostů Skóre Kolo Číslo zápasu Název soutěže Název fáze
25.09.2013 16:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 20:0 1 3 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
25.09.2013 18:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 20:0 1 4 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
05.10.2013 12:30 BK Horejsek Děčín BK Kondoři Liberec 36:71 2 11 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
05.10.2013 14:30 BK Horejsek Děčín BK Kondoři Liberec 39:69 2 12 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
19.10.2013 09:00 BK Kondoři Liberec Slovan Varnsdorf 97:29 3 13 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
19.10.2013 11:00 BK Kondoři Liberec Slovan Varnsdorf 54:34 3 14 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
02.11.2013 10:00 BK Kondoři Liberec Slavoj Litoměřice 66:60 4 23 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
02.11.2013 12:00 BK Kondoři Liberec Slavoj Litoměřice 47:61 4 24 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
16.11.2013 09:30 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Kondoři Liberec 40:47 5 27 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
16.11.2013 11:30 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Kondoři Liberec 48:55 5 28 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
30.11.2013 12:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Kondoři Liberec 56:41 6 33 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
30.11.2013 14:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Kondoři Liberec 72:28 6 34 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
11.01.2014 10:00 Slovan Varnsdorf BK Kondoři Liberec 23:74 8 43 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
11.01.2014 12:00 Slovan Varnsdorf BK Kondoři Liberec 25:95 8 44 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
12.01.2014 10:00 BK Kondoři Liberec BK Horejsek Děčín 115:17 7 41 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
12.01.2014 12:00 BK Kondoři Liberec BK Horejsek Děčín 135:25 7 42 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
25.01.2014 09:00 Slavoj Litoměřice BK Kondoři Liberec 56:19 9 53 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
25.01.2014 11:00 Slavoj Litoměřice BK Kondoři Liberec 60:30 9 54 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10.02.2014 15:00 BK Kondoři Liberec BK SLUNETA Ústí n.L. 51:39 10 57 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
10.02.2014 17:00 BK Kondoři Liberec BK SLUNETA Ústí n.L. 66:55 10 58 Oblastní přebor zákl. část Oblastní přebor zákl. část
22.02.2014 11:00 Slavoj Litoměřice BK Kondoři Liberec 47:57 1 2 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
22.02.2014 13:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 39:62 1 3 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
08.03.2014 11:00 BK REAL Roudnice n.L. BK Kondoři Liberec 70:34 2 5 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
08.03.2014 13:00 BK Kondoři Liberec Slavoj Litoměřice 40:60 2 6 Oblastní přebor finále 1. - 3. Oblastní přebor finále 1. - 3.
22.03.2014 12:00 BK Kondoři Liberec BK REAL Roudnice n.L. 29:84 1 1 kvalifikace o NF U12 kvalifikace o NF U12
05.04.2014 12:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Kondoři Liberec : 1 1 Kvalifikace o NF U12 finále Kvalifikace o NF U12 finále
05.04.2014 12:00 BK SLUNETA Ústí n.L. BK Kondoři Liberec 41:49 2 3 kvalifikace o NF U12 kvalifikace o NF U12
05.04.2014 14:00 BK Kondoři Liberec Slavoj Litoměřice 19:64 2 4 kvalifikace o NF U12 kvalifikace o NF U12
05.04.2014 18:15 BK Kondoři Liberec Slavoj Litoměřice : 1 4 Kvalifikace o NF U12 finále Kvalifikace o NF U12 finále