image

muži / 2. liga / ročník 2010/11 / skupina A


tabulka
1. BK Teplice 22 17 5 1754:1544 39
2. BK Kladno 22 16 6 1845:1691 38
3. SKB Rokycany 22 15 7 1853:1574 37
4. Jiskra Domažlice 22 15 7 1766:1644 37
5. Sršni Sokol Písek 22 14 8 1753:1617 36
6. SKB Strakonice 22 11 11 1565:1570 33
7. BK Beroun 22 9 13 1636:1673 31
8. TJ Thermia Karlovy Vary 22 9 13 1725:1811 31
9. BK Sokolov U 20 22 9 13 1691:1780 31
10. USK Slavie Ústí n. Labem 22 6 16 1571:1778 28
11. BC Benešov B 22 6 16 1587:1806 28
12. TJ Slovan Mariánské Lázně 22 5 17 1648:1906 27
1. kolo
1. Jiskra Domažlice - Slovan Mar. Lázně 18.12.2010 18:00 100:72 (21:13 47:30 77:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.12.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.500/2.500/---)
Heinrich David (2.000/2.000/---)


2. BK Teplice - USK Ústí n. L. 17.12.2010 19:30 88:57 (18:18 40:31 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 17.12.2010, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Drobný Petr (1.000/1.500/---)


3. SKB Strakonice - Sršni Sokol Písek 18.12.2010 19:00 82:71 (25:18 41:37 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 18.12.2010, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.500/1.500/---)
Nejezchleb Petr (1.500/1.500/---)


4. BK Beroun - SKB Rokycany 18.12.2010 17:00 74:65 (23:8 33:26 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


5. BK Kladno - BC Benešov B 18.12.2010 18:00 82:49 (16:13 34:24 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 18.12.2010, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/2.500/---)


6. Thermia K. Vary - BK Sokolov U 20 18.12.2010 17:00 90:70 (24:21 50:39 67:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.500/---)
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)


2. kolo
7. Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 09.10.2010 18:00 90:82 (22:16 43:36 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hána Michal (2.000/2.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/2.000/---)


8. Slovan Mar. Lázně - BK Sokolov U 20 09.10.2010 17:00 91:90 (16:21 40:43 55:57 78:78)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Egr Jaroslav (3.000/2.500/---)
Šmíd Pavel (3.000/2.000/---)


9. BK Teplice - BK Kladno 09.10.2010 19:30 88:78 (25:19 46:35 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2010, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.000/---)
Drobný Petr (1.000/1.000/---)


10. USK Ústí n. L. - BC Benešov B 09.10.2010 19:00 72:83 (18:20 36:41 47:62 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2010, 19:00:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šikner Roman (1.500/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.500/---)


11. SKB Strakonice - BK Beroun 09.10.2010 19:30 76:57 (16:12 36:23 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2010, 19:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)
Peterková Lucie (1.000/4.000/---)


12. Sršni Sokol Písek - SKB Rokycany 09.10.2010 17:00 73:71 (27:17 44:32 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Horník Michal (2.500/1.500/---)


3. kolo
13. Jiskra Domažlice - BK Sokolov U 20 10.10.2010 10:00 94:87 (26:23 39:39 58:66 81:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/2.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/1.500/---)


14. Slovan Mar. Lázně - Thermia K. Vary 10.10.2010 11:00 74:79 (14:23 36:36 53:61 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2010, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Egr Jaroslav (2.000/2.000/---)
Šmíd Pavel (2.000/2.000/---)


15. BK Teplice - BC Benešov B 10.10.2010 10:30 75:78 (23:24 43:39 59:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2010, 10:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.500/---)
Drobný Petr (1.000/1.500/---)


16. USK Ústí n. L. - BK Kladno 10.10.2010 10:30 81:92 (19:16 37:36 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 10.10.2010, 10:30:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000/---)


17. SKB Strakonice - SKB Rokycany 10.10.2010 11:00 87:76 (16:22 33:44 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2010, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/3.000/---)
Peterková Lucie (1.000/2.500/---)


18. Sršni Sokol Písek - BK Beroun 10.10.2010 10:00 92:45 (27:14 54:27 78:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)
Horník Michal (1.000/1.500/---)


4. kolo
19. Thermia K. Vary - BK Beroun 23.10.2010 17:00 72:68 (19:14 43:38 57:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Horník Michal (3.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.500/1.000/---)


20. BK Sokolov U 20 - SKB Rokycany 23.10.2010 18:00 90:68 (26:18 43:38 62:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2010, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000/---)
Drobný Petr (1.500/3.000/---)


21. BK Kladno - SKB Strakonice 23.10.2010 19:00 93:79 (18:20 41:43 70:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2010, 19:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/2.500/---)
Kučera Stanislav (1.000/4.000/---)


22. BC Benešov B - Sršni Sokol Písek 23.10.2010 19:00 68:76 (18:16 31:32 42:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2010, 19:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Humhej Bohumil (1.000/1.500/---)


23. Jiskra Domažlice - BK Teplice 23.10.2010 18:00 76:61 (25:24 30:32 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.000/---)
Hána Michal (1.500/2.000/---)


24. Slovan Mar. Lázně - USK Ústí n. L. 23.10.2010 17:00 73:66 (21:12 42:31 58:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kec Jakub (4.000/1.500/---)
Milata Rostislav (4.000/1.500/---)


5. kolo
25. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 24.10.2010 10:00 72:93 (17:33 35:55 53:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Horník Michal (3.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.500/1.000/---)


26. BK Sokolov U 20 - BK Beroun 24.10.2010 10:00 63:62 (14:18 35:35 47:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Drobný Petr (1.500/2.000/---)


27. BK Kladno - Sršni Sokol Písek 24.10.2010 10:30 55:62 (19:19 31:32 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2010, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Kučera Stanislav (1.000/1.000/---)


28. BC Benešov B - SKB Strakonice 24.10.2010 14:00 71:67 (26:21 45:41 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2010, 14:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)
Humhej Bohumil (1.000/1.500/---)


29. Jiskra Domažlice - USK Ústí n. L. 24.10.2010 10:00 108:72 (26:20 59:41 84:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.500/2.000/---)
Hána Michal (1.500/2.000/---)


30. Slovan Mar. Lázně - BK Teplice 24.10.2010 11:00 67:89 (16:30 28:44 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.10.2010, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Kec Jakub (2.500/1.000/---)
Milata Rostislav (2.500/1.000/---)


6. kolo
31. BK Teplice - Thermia K. Vary 06.11.2010 18:30 74:67 (14:19 36:35 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.11.2010, 18:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/2.000/---)
Horník Michal (1.000/2.000/---)


32. USK Ústí n. L. - BK Sokolov U 20 06.11.2010 19:00 85:81 (15:24 33:48 61:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 06.11.2010, 19:00:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Drobný Petr (1.500/1.500/---)


33. SKB Strakonice - Jiskra Domažlice 06.11.2010 18:00 56:63 (13:12 23:28 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2010, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.500/---)
Schaffner Vojta (1.000/2.500/---)


34. Sršni Sokol Písek - Slovan Mar. Lázně 06.11.2010 17:00 76:70 (28:17 35:38 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/3.000/---)
Záruba Matěj (1.000/3.000/---)


35. BK Beroun - BK Kladno 06.11.2010 17:00 92:63 (21:16 44:30 71:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Vyhnálek Jan (1.000/1.500/---)


36. SKB Rokycany - BC Benešov B 06.11.2010 17:30 93:62 (16:12 42:27 68:48 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2010, 17:30:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Znamínko Petr (1.000/2.000/---)
Benda Tomáš (1.000/2.000/---)


7. kolo
37. BK Teplice - BK Sokolov U 20 07.11.2010 10:30 93:56 (18:11 40:30 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 07.11.2010, 10:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.500/---)


38. USK Ústí n. L. - Thermia K. Vary 07.11.2010 14:00 69:71 (16:16 31:35 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 07.11.2010, 14:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Drobný Petr (1.500/1.500/---)


39. SKB Strakonice - Slovan Mar. Lázně 07.11.2010 10:00 78:46 (20:5 40:24 56:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000/---)
Schaffner Vojta (1.000/2.000/---)


40. Sršni Sokol Písek - Jiskra Domažlice 07.11.2010 15:00 78:75 (13:17 31:34 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 07.11.2010, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/3.000/---)
Záruba Matěj (1.500/3.000/---)


41. BK Beroun - BC Benešov B 07.11.2010 10:30 79:87 (15:26 31:48 56:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 07.11.2010, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Blahout Petr (2.500/2.000/---)
Vyhnálek Jan (1.000/2.000/---)


42. SKB Rokycany - BK Kladno 07.11.2010 12:00 96:65 (28:13 47:29 76:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 07.11.2010, 12:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. Thermia K. Vary - BK Kladno 20.11.2010 17:00 76:77 (20:20 38:45 61:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.000/---)
Šmíd Pavel (2.000/1.000/---)


44. BK Sokolov U 20 - BC Benešov B 20.11.2010 18:00 94:69 (21:17 41:31 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.500/---)
Blahout Petr (1.000/1.500/---)


45. Jiskra Domažlice - BK Beroun 20.11.2010 18:00 79:62 (18:13 37:26 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/3.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/3.000/---)


46. Slovan Mar. Lázně - SKB Rokycany 20.11.2010 17:00 71:79 (30:22 40:33 55:47 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Perlík Michal (2.000/2.500/---)
Záruba Matěj (2.000/2.500/---)


47. BK Teplice - SKB Strakonice 14.11.2010 10:00 84:74 (21:16 41:37 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 14.11.2010, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Humhej Bohumil (2.000/2.000/---)
Záruba Matěj (2.000/2.000/---)


48. USK Ústí n. L. - Sršni Sokol Písek 20.11.2010 19:00 85:75 (26:29 49:43 62:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2010, 19:00:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Baloun Jan (2.000/1.000/---)
Milata Rostislav (1.500/1.000/---)


9. kolo
49. Thermia K. Vary - BC Benešov B 21.11.2010 10:00 84:69 (19:16 37:34 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/2.500/---)
Šmíd Pavel (2.000/2.500/---)


50. BK Sokolov U 20 - BK Kladno 21.11.2010 10:00 63:81 (15:21 27:44 41:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Blahout Petr (1.500/1.000/---)


51. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 21.11.2010 10:00 90:67 (27:13 53:26 72:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.500/1.500/---)
Salvetr Rudolf (1.500/1.500/---)


52. Slovan Mar. Lázně - BK Beroun 21.11.2010 11:00 103:100 (22:27 41:41 59:65 87:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 21.11.2010, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Perlík Michal (3.000/1.500/---)
Záruba Matěj (3.000/1.500/---)


53. BK Teplice - Sršni Sokol Písek 21.11.2010 10:00 66:65 (20:15 40:29 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Znamínko Petr (1.000/1.000/---)


54. USK Ústí n. L. - SKB Strakonice 13.11.2010 19:00 66:69 (18:24 37:39 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 13.11.2010, 19:00:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Humhej Bohumil (2.000/2.000/---)
Záruba Matěj (2.000/2.000/---)


10. kolo
55. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 04.12.2010 17:00 84:73 (13:16 38:32 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/2.500/---)
Vyhnálek Jan (1.500/2.500/---)


56. Sršni Sokol Písek - BK Sokolov U 20 04.12.2010 18:00 112:62 (25:18 52:34 84:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


57. BK Beroun - BK Teplice 04.12.2010 17:00 67:82 (17:22 33:45 44:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)


58. SKB Rokycany - USK Ústí n. L. 04.12.2010 17:00 105:79 (24:21 51:44 78:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000/---)
Horník Michal (1.000/2.000/---)


59. BK Kladno - Jiskra Domažlice 04.12.2010 18:00 85:82 (14:10 36:37 58:55 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/3.000/---)
Kec Jakub (1.500/1.000/---)


60. BC Benešov B - Slovan Mar. Lázně 04.12.2010 18:00 81:77 (14:22 38:47 56:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hanuš Václav (2.000/2.000/---)
Hána Michal (2.000/2.000/---)


11. kolo
61. SKB Strakonice - BK Sokolov U 20 05.12.2010 11:00 73:67 (21:16 38:33 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 05.12.2010, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/3.500/---)
Vyhnálek Jan (2.000/2.000/---)


62. Sršni Sokol Písek - Thermia K. Vary 05.12.2010 11:00 72:61 (18:12 40:30 55:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 05.12.2010, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)


63. BK Beroun - USK Ústí n. L. 05.12.2010 10:30 95:80 (26:24 52:40 70:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 05.12.2010, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500/---)


64. SKB Rokycany - BK Teplice 05.12.2010 11:00 74:68 (20:19 38:41 56:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 05.12.2010, 11:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Peterková Lucie (2.000/3.000/---)
Šmíd Pavel (2.000/2.000/---)


65. BK Kladno - Slovan Mar. Lázně 05.12.2010 11:30 98:73 (16:11 40:27 69:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 05.12.2010, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000/---)
Milata Rostislav (1.000/2.000/---)


66. BC Benešov B - Jiskra Domažlice 05.12.2010 13:00 72:80 (24:14 39:41 60:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 05.12.2010, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hanuš Václav (2.500/1.500/---)
Hána Michal (2.500/2.000/---)


12. kolo
67. Slovan Mar. Lázně - Jiskra Domažlice 19.12.2010 11:00 79:69 (21:21 33:40 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 19.12.2010, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/3.000/---)
Egr Jaroslav (1.000/3.000/---)


68. USK Ústí n. L. - BK Teplice 18.12.2010 19:45 65:74 (11:19 28:36 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 18.12.2010, 19:45:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.500/2.500/---)
Neuman Ladislav (1.500/2.000/---)


69. Sršni Sokol Písek - SKB Strakonice 19.12.2010 13:00 84:64 (13:9 34:26 55:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 19.12.2010, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/4.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/4.000/---)


70. SKB Rokycany - BK Beroun 19.12.2010 13:00 93:71 (20:23 45:33 77:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 19.12.2010, 13:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


71. BC Benešov B - BK Kladno 19.12.2010 12:00 68:85 (16:17 37:42 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 19.12.2010, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


72. BK Sokolov U 20 - Thermia K. Vary 19.12.2010 19:00 106:87 (23:25 46:42 67:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 19.12.2010, 19:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000/---)
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)


13. kolo
73. BK Sokolov U 20 - Jiskra Domažlice 15.01.2011 18:00 62:70 (17:19 28:33 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 15.01.2011, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Záruba Matěj (1.500/1.500/---)


74. Thermia K. Vary - Slovan Mar. Lázně 15.01.2011 17:00 97:88 (26:16 50:39 76:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/2.000/---)
Horník Michal (1.500/2.000/---)


75. BC Benešov B - BK Teplice 15.01.2011 17:30 70:83 (13:24 32:52 46:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 15.01.2011, 17:30:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.500/1.000/---)
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)


76. BK Kladno - USK Ústí n. L. 15.01.2011 15:00 93:75 (23:22 50:37 69:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 15.01.2011, 15:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (2.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (3.000/1.000/---)


77. SKB Rokycany - SKB Strakonice 15.01.2011 18:00 93:71 (33:19 56:38 80:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2011, 18:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500/---)


78. BK Beroun - Sršni Sokol Písek 15.01.2011 17:00 74:83 (16:18 35:34 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Humhej Bohumil (2.000/1.000/---)
Vyhnálek Jan (2.000/1.000/---)


14. kolo
79. Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice 16.01.2011 10:00 85:87 (21:18 43:37 62:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.000/1.500/---)
Horník Michal (2.000/2.000/---)


80. BK Sokolov U 20 - Slovan Mar. Lázně 16.01.2011 10:00 84:72 (19:28 39:39 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/2.000/---)
Záruba Matěj (1.500/3.000/---)


81. BK Kladno - BK Teplice 16.01.2011 11:30 92:84 (22:26 43:44 64:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 16.01.2011, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000/---)
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)


82. BC Benešov B - USK Ústí n. L. 16.01.2011 13:00 76:80 (20:16 33:33 56:50 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 16.01.2011, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.500/2.000/---)
Smetana Jiří (1.500/2.000/---)


83. BK Beroun - SKB Strakonice 16.01.2011 10:30 73:67 (19:17 40:29 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 16.01.2011, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Humhej Bohumil (2.000/1.500/---)
Vyhnálek Jan (2.000/1.500/---)


84. SKB Rokycany - Sršni Sokol Písek 16.01.2011 15:00 102:66 (32:14 51:32 71:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 16.01.2011, 15:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


15. kolo
85. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 29.01.2011 20:00 104:72 (23:9 53:35 79:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 29.01.2011, 20:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Kec Jakub (1.000/1.500/---)


86. BK Beroun - BK Sokolov U 20 29.01.2011 17:00 88:82 (16:17 35:42 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/2.500/---)
Slanina Vladimír (2.000/3.500/---)


87. Sršni Sokol Písek - BK Kladno 29.01.2011 18:00 92:74 (26:21 50:42 64:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 29.01.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.500/---)
Hána Michal (1.000/2.500/---)


88. SKB Strakonice - BC Benešov B 29.01.2011 19:00 75:53 (21:19 37:26 52:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 29.01.2011, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/2.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)


89. USK Ústí n. L. - Jiskra Domažlice 29.01.2011 19:00 68:75 (26:16 34:33 53:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 29.01.2011, 19:00:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Smutný David (2.500/2.000/---)
Streubel David (2.500/2.000/---)


90. BK Teplice - Slovan Mar. Lázně 29.01.2011 19:30 98:81 (13:15 45:31 69:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 29.01.2011, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.000/---)
Horník Michal (1.000/2.000/---)


16. kolo
91. BK Beroun - Thermia K. Vary 30.01.2011 10:30 97:80 (22:20 53:36 76:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 30.01.2011, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/2.000/---)


92. SKB Rokycany - BK Sokolov U 20 30.01.2011 14:00 86:63 (20:11 41:23 70:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 30.01.2011, 14:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Galajda Václav (1.000/1.000/---)


93. SKB Strakonice - BK Kladno 30.01.2011 11:00 73:72 (14:18 43:30 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 30.01.2011, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.500/---)
Linhart Tomáš (1.500/1.500/---)


94. Sršni Sokol Písek - BC Benešov B 30.01.2011 13:00 80:61 (16:15 40:31 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 30.01.2011, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.500/---)
Hána Michal (1.000/2.500/---)


95. BK Teplice - Jiskra Domažlice 30.01.2011 14:30 87:58 (19:18 32:26 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 30.01.2011, 14:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/3.000/---)
Horník Michal (1.000/3.500/---)


96. USK Ústí n. L. - Slovan Mar. Lázně 30.01.2011 09:30 81:74 (12:22 31:34 51:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 30.01.2011, 09:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Smutný David (2.000/2.000/---)
Streubel David (2.000/2.000/---)


17. kolo
97. BK Sokolov U 20 - BK Teplice 12.02.2011 18:00 69:93 (17:32 31:48 37:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)


98. Thermia K. Vary - USK Ústí n. L. 12.02.2011 17:00 64:86 (14:29 28:48 48:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/2.000/---)


99. Slovan Mar. Lázně - SKB Strakonice 12.02.2011 17:00 65:82 (9:20 22:39 35:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Jeřáb Jan (4.000/1.500/---)
Blahout Petr (4.000/1.500/---)


100. Jiskra Domažlice - Sršni Sokol Písek 12.02.2011 18:00 108:82 (26:20 54:38 77:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Humhej Bohumil (1.500/1.000/---)


101. BC Benešov B - BK Beroun 12.02.2011 18:00 58:81 (9:19 28:46 38:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Benda Tomáš (2.000/1.000/---)


102. BK Kladno - SKB Rokycany 12.02.2011 18:00 88:85 (15:24 44:42 64:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kesler Vladimír (2.500/2.000/---)
Drobný Petr (2.500/2.000/---)


18. kolo
103. Thermia K. Vary - BK Teplice 13.02.2011 10:00 93:80 (27:29 46:44 74:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/4.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/4.000/---)


104. BK Sokolov U 20 - USK Ústí n. L. 13.02.2011 10:00 82:60 (24:13 38:30 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)


105. Jiskra Domažlice - SKB Strakonice 13.02.2011 10:00 83:76 (23:17 40:36 66:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (3.000/1.000/---)
Humhej Bohumil (3.500/2.000/---)


106. Slovan Mar. Lázně - Sršni Sokol Písek 13.02.2011 11:00 85:105 (19:25 41:54 63:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 13.02.2011, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Jeřáb Jan (4.000/1.000/---)
Blahout Petr (4.000/1.000/---)


107. BK Kladno - BK Beroun 13.02.2011 11:30 88:77 (24:12 39:36 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 13.02.2011, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.500/---)
Drobný Petr (1.500/1.500/---)


108. BC Benešov B - SKB Rokycany 13.02.2011 12:00 68:95 (16:26 32:58 50:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 13.02.2011, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Vondráček Marek (1.000/1.000/---)
Benda Tomáš (2.000/1.000/---)


19. kolo
109. BC Benešov B - Thermia K. Vary 26.02.2011 16:00 88:74 (21:22 40:38 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 26.02.2011, 16:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.500/---)
Perlík Michal (1.500/2.500/---)


110. BK Kladno - BK Sokolov U 20 26.02.2011 15:30 103:75 (32:17 58:32 89:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 26.02.2011, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000/---)
Humhej Bohumil (1.500/1.000/---)


111. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 26.02.2011 20:00 85:57 (19:18 44:35 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 26.02.2011, 20:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)
Kesler Vladimír (2.000/2.000/---)


112. BK Beroun - Slovan Mar. Lázně 26.02.2011 17:00 83:57 (26:17 45:34 67:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.500/2.000/---)


113. Sršni Sokol Písek - BK Teplice 26.02.2011 18:00 66:69 (22:16 35:34 50:52 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 26.02.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (2.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (2.000/1.000/---)


114. SKB Strakonice - USK Ústí n. L. 26.02.2011 19:00 79:52 (16:3 36:23 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 26.02.2011, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Horník Michal (3.500/2.000/---)
Schaffner Vojta (2.500/2.000/---)


20. kolo
115. BK Kladno - Thermia K. Vary 27.02.2011 11:30 116:80 (34:21 57:34 86:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 27.02.2011, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/3.500/---)
Humhej Bohumil (1.500/3.500/---)


116. BC Benešov B - BK Sokolov U 20 27.02.2011 13:00 80:90 (19:26 37:40 59:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 27.02.2011, 13:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)
Perlík Michal (1.500/1.500/---)


117. BK Beroun - Jiskra Domažlice 27.02.2011 10:30 62:60 (13:22 27:37 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 27.02.2011, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500/---)
Záruba Matěj (1.500/1.500/---)


118. SKB Rokycany - Slovan Mar. Lázně 27.02.2011 11:00 94:67 (26:16 50:26 75:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 27.02.2011, 11:00:00

místo: tělocvična Gymnázia, Rokycany

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000/---)
Milata Rostislav (1.000/2.000/---)


119. SKB Strakonice - BK Teplice 27.02.2011 11:00 62:76 (11:17 24:38 36:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 27.02.2011, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Horník Michal (4.000/1.500/---)
Schaffner Vojta (4.000/2.000/---)


120. Sršni Sokol Písek - USK Ústí n. L. 27.02.2011 10:00 92:71 (35:15 47:30 73:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)


21. kolo
121. BK Sokolov U 20 - SKB Strakonice 12.03.2011 18:00 80:58 (18:16 38:29 54:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 12.03.2011, 18:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/2.000/---)


122. Thermia K. Vary - Sršni Sokol Písek 12.03.2011 17:00 94:86 (26:16 55:42 76:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 12.03.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)
Peterková Lucie (1.500/1.000/---)


123. USK Ústí n. L. - BK Beroun 12.03.2011 19:00 73:64 (23:12 42:27 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 12.03.2011, 19:00:00

místo: Hala PF KTV UJEP, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)


124. BK Teplice - SKB Rokycany 12.03.2011 19:30 72:64 (18:13 34:24 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 12.03.2011, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.500/---)
Votroubek Jaromír (1.500/1.500/---)


125. Slovan Mar. Lázně - BK Kladno 12.03.2011 17:00 67:83 (14:13 32:43 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 12.03.2011, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Slanina Vladimír (4.000/1.500/---)
Vyhnálek Jan (4.000/1.500/---)


126. Jiskra Domažlice - BC Benešov B 12.03.2011 18:00 88:82 (21:12 41:37 67:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 12.03.2011, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.500/3.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/3.500/---)


22. kolo
*127. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 13.03.2011 12:00 72:33 (31:18 57:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 13.03.2011, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/1.500/---)
Peterková Lucie (1.000/1.500/---)


128. BK Sokolov U 20 - Sršni Sokol Písek 13.03.2011 10:00 75:65 (27:17 41:39 59:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: SH ISŠTE Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.500/1.000/---)
Perlík Michal (1.500/1.000/---)


129. BK Teplice - BK Beroun 13.03.2011 09:30 70:65 (12:17 32:29 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 13.03.2011, 09:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.500/---)
Votroubek Jaromír (1.500/1.500/---)


130. USK Ústí n. L. - SKB Rokycany 13.03.2011 12:00 48:65 (17:16 20:35 32:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 13.03.2011, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Heinrich David (1.500/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)


131. Jiskra Domažlice - BK Kladno 13.03.2011 10:00 74:82 (16:12 34:31 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.500/2.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/2.000/---)


132. Slovan Mar. Lázně - BC Benešov B 13.03.2011 11:00 96:94 (13:18 35:42 63:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 13.03.2011, 11:00:00

místo: Městská sportovní hala, Mariánské Lázně

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.500/4.000/---)
Vyhnálek Jan (3.500/3.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR