image

muži / 2. liga / ročník 2010/11 / skupina B


tabulka
1. BK Žďár nad Sázavou 22 17 5 1667:1473 39
2. BSK TJ Jičín 22 14 8 1662:1482 36
3. TJ AŠ Mladá Boleslav 22 14 8 1709:1549 36
4. BC Vysočina 22 14 8 1483:1490 36
5. Sokol Hradec Králové B 22 12 10 1606:1556 34
6. TJ Sokol, BC Darren Chrudim 22 11 11 1578:1619 33
7. ČEZ Basketball Nymburk B 22 9 13 1539:1556 31
8. Basket Poděbrady o.s. 22 9 13 1549:1599 31
9. Sokol Pražský 1 22 8 14 1444:1515 30
10. Slovan Bohnice 22 8 14 1576:1662 30
11. TJ Tesla Pardubice 22 8 14 1407:1493 30
12. Basketbal Svitavy B 22 8 14 1478:1704 30
1. kolo
133. BC Vysočina - BK Žďár n. S. 18.12.2010 17:00 64:69 (17:19 28:30 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Havrda Martin (3.000/2.000/---)
Macela Martin (3.000/1.500/---)


134. Sokol H. Králové B - Tesla Pardubice 18.12.2010 18:00 86:66 (18:17 41:32 69:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 18.12.2010, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.000/2.000/---)
Smutný David (1.000/2.000/---)


135. Sokol Pražský 1 - Slovan Bohnice 18.12.2010 14:00 101:52 (22:11 46:27 72:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 18.12.2010, 14:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/2.000/---)
Dvořák Ludvík (1.000/2.000/---)


136. BSK Jičín - AŠ Mladá Boleslav 18.12.2010 19:00 87:67 (29:13 52:31 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 18.12.2010, 19:00:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Baudyš Petr (1.000/2.000/---)
Lukeš Libor (1.000/2.000/---)


137. Basketbal Svitavy B - Sokol Darren Chrudim 18.12.2010 19:00 82:64 (20:15 38:25 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 18.12.2010, 19:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Vrážel Petr (1.000/1.500/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.500/---)


138. ČEZ Nymburk B - Poděbrady 18.12.2010 16:00 79:60 (19:14 36:33 56:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 18.12.2010, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.500/---)
Lunga Petr (2.000/1.500/---)


2. kolo
139. BC Vysočina - ČEZ Nymburk B 09.10.2010 17:00 55:66 (12:13 28:33 46:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/2.500/---)
Hřib Jan (1.000/2.500/---)


140. BK Žďár n. S. - Poděbrady 09.10.2010 18:00 76:57 (29:15 39:22 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 09.10.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


141. Sokol H. Králové B - Basketbal Svitavy B 09.10.2010 18:00 93:50 (26:14 46:29 72:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 09.10.2010, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000/---)
Macela Martin (1.000/1.000/---)


142. Tesla Pardubice - Sokol Darren Chrudim 09.10.2010 17:00 57:56 (16:14 27:31 34:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.500/---)
Blahout Petr (1.000/1.500/---)


143. Sokol Pražský 1 - BSK Jičín 09.10.2010 17:00 62:81 (16:23 31:39 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.500/1.000/---)
Hanuš Václav (1.500/1.000/---)


144. Slovan Bohnice - AŠ Mladá Boleslav 09.10.2010 17:00 66:81 (18:14 36:40 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Havrda Martin (2.500/1.000/---)
Smutný David (2.500/1.000/---)


3. kolo
145. BC Vysočina - Poděbrady 10.10.2010 10:00 71:65 (12:15 36:30 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/2.000/---)
Hřib Jan (1.000/2.000/---)


146. BK Žďár n. S. - ČEZ Nymburk B 10.10.2010 10:00 83:56 (19:15 35:28 63:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/2.500/---)
Kubiš Michal (1.500/2.500/---)


147. Sokol H. Králové B - Sokol Darren Chrudim 10.10.2010 12:30 70:57 (23:18 38:28 49:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 10.10.2010, 12:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Cibulka Radek (2.000/1.500/---)
Macela Martin (1.500/1.500/---)


148. Tesla Pardubice - Basketbal Svitavy B 10.10.2010 10:00 56:74 (17:14 27:37 42:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Blahout Petr (1.000/1.000/---)


149. Sokol Pražský 1 - AŠ Mladá Boleslav 10.10.2010 16:00 54:61 (21:13 43:32 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 10.10.2010, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)


150. Slovan Bohnice - BSK Jičín 10.10.2010 14:00 52:63 (6:19 23:39 34:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 10.10.2010, 14:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Havrda Martin (2.500/1.000/---)
Smutný David (2.000/1.000/---)


4. kolo
151. ČEZ Nymburk B - BSK Jičín 23.10.2010 17:00 58:72 (16:23 31:35 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.500/1.500/---)
Slanina Vladimír (2.500/1.500/---)


152. Poděbrady - AŠ Mladá Boleslav 23.10.2010 18:30 78:81 (22:15 38:38 59:54 74:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 23.10.2010, 18:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.000/---)
Havrda Martin (2.500/1.000/---)


153. Basketbal Svitavy B - Sokol Pražský 1 23.10.2010 20:00 59:65 (19:15 33:30 38:48 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 23.10.2010, 20:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000/---)
Macela Martin (1.000/1.000/---)


154. Sokol Darren Chrudim - Slovan Bohnice 23.10.2010 17:00 77:60 (12:10 35:20 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Smutný David (1.000/2.500/---)
Streubel David (1.000/1.500/---)


155. BC Vysočina - Sokol H. Králové B 23.10.2010 17:00 77:62 (19:14 37:37 56:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/2.000/---)
Kapounek Petr (1.000/2.000/---)


156. BK Žďár n. S. - Tesla Pardubice 23.10.2010 18:00 63:52 (15:6 35:23 49:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 23.10.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/2.000/---)
Ubr Pavel (1.500/2.000/---)


5. kolo
157. ČEZ Nymburk B - AŠ Mladá Boleslav 24.10.2010 11:00 75:64 (21:13 39:34 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 24.10.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)


158. Poděbrady - BSK Jičín 24.10.2010 11:30 59:76 (17:18 36:42 49:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 24.10.2010, 11:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.000/---)
Havrda Martin (2.500/1.000/---)


159. Basketbal Svitavy B - Slovan Bohnice 24.10.2010 10:00 72:69 (18:22 32:35 47:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/2.000/---)
Macela Martin (1.000/1.500/---)


160. Sokol Darren Chrudim - Sokol Pražský 1 24.10.2010 10:00 71:46 (12:13 30:24 47:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Smutný David (1.000/2.500/---)
Streubel David (1.000/2.500/---)


161. BC Vysočina - Tesla Pardubice 24.10.2010 11:00 85:78 (21:10 35:30 49:47 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 24.10.2010, 11:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Jedlička Jiří (2.000/3.500/---)
Kapounek Petr (1.500/3.500/---)


162. BK Žďár n. S. - Sokol H. Králové B 24.10.2010 10:00 60:57 (13:17 29:35 41:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.500/2.000/---)
Ubr Pavel (2.000/2.000/---)


6. kolo
163. Sokol H. Králové B - ČEZ Nymburk B 06.11.2010 18:00 75:68 (17:18 40:38 52:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 06.11.2010, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Smutný David (1.500/2.500/---)
Streubel David (2.000/2.500/---)


164. Tesla Pardubice - Poděbrady 06.11.2010 17:00 70:73 (16:22 33:39 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000/---)
Kovář Jan (1.000/1.500/---)


165. Sokol Pražský 1 - BC Vysočina 06.11.2010 17:00 60:72 (20:22 38:40 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Hána Michal (1.000/1.000/---)


166. Slovan Bohnice - BK Žďár n. S. 06.11.2010 17:30 77:64 (20:18 28:26 48:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 06.11.2010, 17:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.500/---)
Kuřitka Pavel (1.000/2.500/---)


167. BSK Jičín - Basketbal Svitavy B 06.11.2010 17:00 82:40 (22:10 32:21 59:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Cibulka Radek (1.000/1.000/---)


168. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Darren Chrudim 06.11.2010 16:00 85:69 (23:20 37:42 60:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 06.11.2010, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/2.000/---)
Lunga Petr (1.000/2.000/---)


7. kolo
169. Sokol H. Králové B - Poděbrady 07.11.2010 12:30 70:64 (16:13 39:33 49:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 07.11.2010, 12:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Smutný David (1.500/1.500/---)
Streubel David (1.500/1.500/---)


170. Tesla Pardubice - ČEZ Nymburk B 07.11.2010 11:30 76:84 (12:18 26:35 50:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 07.11.2010, 11:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.500/---)
Kovář Jan (2.000/2.000/---)


171. Sokol Pražský 1 - BK Žďár n. S. 07.11.2010 13:30 60:89 (23:26 39:42 46:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 07.11.2010, 13:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Hána Michal (1.000/1.000/---)


172. Slovan Bohnice - BC Vysočina 07.11.2010 10:30 72:80 (15:13 37:27 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 07.11.2010, 10:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Lukeš Libor (1.000/1.000/---)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)


173. BSK Jičín - Sokol Darren Chrudim 07.11.2010 10:00 78:82 (16:17 37:33 54:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Šafařík Michal (2.000/1.500/---)
Cibulka Radek (2.000/1.500/---)


174. AŠ Mladá Boleslav - Basketbal Svitavy B 07.11.2010 10:00 107:54 (34:13 62:28 85:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000/---)
Lunga Petr (1.000/1.000/---)


8. kolo
175. ČEZ Nymburk B - Basketbal Svitavy B 20.11.2010 17:00 95:63 (28:17 46:33 69:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.000/---)
Lunga Petr (1.500/1.000/---)


176. Poděbrady - Sokol Darren Chrudim 20.11.2010 18:00 75:79 (16:24 30:45 42:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


177. BC Vysočina - BSK Jičín 20.11.2010 17:00 93:84 (21:19 43:41 62:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)
Hřib Jan (1.000/1.500/---)


178. BK Žďár n. S. - AŠ Mladá Boleslav 20.11.2010 18:00 80:69 (22:14 36:39 61:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/2.000/---)
Kubiš Michal (1.500/2.000/---)


179. Sokol H. Králové B - Sokol Pražský 1 20.11.2010 18:00 68:73 (18:16 37:37 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/2.000/---)
Macela Martin (2.500/1.000/---)


180. Tesla Pardubice - Slovan Bohnice 20.11.2010 17:00 64:53 (21:16 37:25 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000/---)
Dvořák Ludvík (1.500/1.000/---)


9. kolo
181. ČEZ Nymburk B - Sokol Darren Chrudim 21.11.2010 10:30 84:76 (15:24 39:44 62:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 21.11.2010, 10:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.000/---)
Lunga Petr (2.000/1.000/---)


182. Poděbrady - Basketbal Svitavy B 21.11.2010 11:00 83:51 (20:10 41:30 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 21.11.2010, 11:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


183. BC Vysočina - AŠ Mladá Boleslav 21.11.2010 10:00 69:58 (18:14 32:32 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Hřib Jan (1.000/1.000/---)


184. BK Žďár n. S. - BSK Jičín 21.11.2010 10:00 78:66 (16:18 35:40 53:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


185. Sokol H. Králové B - Slovan Bohnice 21.11.2010 14:30 79:68 (24:18 45:31 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 21.11.2010, 14:30:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Macela Martin (1.500/1.500/---)


186. Tesla Pardubice - Sokol Pražský 1 21.11.2010 13:00 39:43 (9:10 18:20 31:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 21.11.2010, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Benda Tomáš (3.500/1.000/---)
Dvořák Ludvík (3.500/2.500/---)


10. kolo
187. Sokol Pražský 1 - ČEZ Nymburk B 04.12.2010 18:30 74:60 (11:13 33:34 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 04.12.2010, 18:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/3.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/3.500/---)


188. Slovan Bohnice - Poděbrady 04.12.2010 17:30 98:80 (29:15 45:40 70:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 04.12.2010, 17:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/2.500/---)
Lunga Petr (1.000/2.500/---)


189. BSK Jičín - Sokol H. Králové B 04.12.2010 17:00 71:90 (16:19 33:48 49:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000/---)
Kučera Stanislav (1.000/2.000/---)


190. AŠ Mladá Boleslav - Tesla Pardubice 04.12.2010 10:30 79:67 (19:13 37:30 58:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 04.12.2010, 10:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Benda Tomáš (2.000/3.000/---)
Streubel David (1.500/2.500/---)


191. Basketbal Svitavy B - BC Vysočina 04.12.2010 19:00 69:74 (16:11 27:29 54:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 04.12.2010, 19:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Macela Martin (1.000/1.000/---)


192. Sokol Darren Chrudim - BK Žďár n. S. 04.12.2010 17:00 91:78 (25:17 42:40 62:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Havrda Martin (1.500/2.000/---)
Trbušek Pavel (1.500/2.000/---)


11. kolo
193. Sokol Pražský 1 - Poděbrady 05.12.2010 09:00 63:73 (11:20 28:39 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 05.12.2010, 09:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.500/1.000/---)


194. Slovan Bohnice - ČEZ Nymburk B 05.12.2010 10:30 92:89 (25:18 42:49 69:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 05.12.2010, 10:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.500/2.000/---)
Lunga Petr (1.000/2.000/---)


195. BSK Jičín - Tesla Pardubice 05.12.2010 10:00 70:47 (24:8 34:25 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.500/---)
Kučera Stanislav (1.000/3.000/---)


196. AŠ Mladá Boleslav - Sokol H. Králové B 05.12.2010 10:00 98:66 (29:14 56:34 70:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Baudyš Petr (2.000/2.000/---)
Streubel David (1.500/2.500/---)


197. Basketbal Svitavy B - BK Žďár n. S. 05.12.2010 09:30 71:78 (20:13 35:34 54:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 05.12.2010, 09:30:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000/---)
Macela Martin (1.000/1.000/---)


198. Sokol Darren Chrudim - BC Vysočina 05.12.2010 10:00 66:78 (23:21 35:39 51:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205, Chrudim

rozhodčí:
Havrda Martin (1.500/2.000/---)
Trbušek Pavel (1.500/2.000/---)


12. kolo
199. BK Žďár n. S. - BC Vysočina 19.12.2010 10:00 91:52 (23:6 49:20 65:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.500/---)
Kubiš Michal (1.500/1.500/---)


200. Tesla Pardubice - Sokol H. Králové B 19.12.2010 15:00 71:64 (15:28 34:36 56:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 19.12.2010, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.500/---)
Streubel David (2.000/1.500/---)


201. Slovan Bohnice - Sokol Pražský 1 19.12.2010 11:00 84:79 (19:19 29:33 45:52 69:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 19.12.2010, 11:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.500/---)
Kec Jakub (1.000/1.500/---)


202. AŠ Mladá Boleslav - BSK Jičín 19.12.2010 11:00 68:72 (18:16 34:31 50:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 19.12.2010, 11:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


203. Sokol Darren Chrudim - Basketbal Svitavy B 19.12.2010 10:00 88:78 (25:23 41:44 61:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.000/---)
Lunga Petr (1.500/1.000/---)


204. Poděbrady - ČEZ Nymburk B 19.12.2010 13:30 66:64 (14:17 32:35 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 19.12.2010, 13:30:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Pilný Jiří (2.000/1.500/---)
Smutný David (2.000/2.000/---)


13. kolo
205. Poděbrady - BC Vysočina 15.01.2011 18:00 83:66 (15:19 36:24 62:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 15.01.2011, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/3.000/---)
Hartig Lukáš (1.000/3.000/---)


206. ČEZ Nymburk B - BK Žďár n. S. 15.01.2011 16:00 67:73 (15:15 34:35 54:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 15.01.2011, 16:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Perlík Michal (3.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (3.000/1.500/---)


207. Sokol Darren Chrudim - Sokol H. Králové B 15.01.2011 19:00 100:73 (22:13 48:27 77:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 15.01.2011, 19:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.500/1.000/---)
Kovář Jan (1.500/1.000/---)


208. Basketbal Svitavy B - Tesla Pardubice 15.01.2011 20:30 79:67 (21:14 37:36 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 15.01.2011, 20:30:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Vrážel Petr (1.000/1.000/---)
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)


209. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Pražský 1 15.01.2011 17:15 78:68 (15:11 31:28 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 15.01.2011, 17:15:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Smutný David (1.000/1.500/---)
Streubel David (1.000/1.500/---)


210. BSK Jičín - Slovan Bohnice 15.01.2011 17:30 70:71 (10:23 30:35 45:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 15.01.2011, 17:30:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Šikner Roman (1.500/1.500/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.500/---)


14. kolo
211. ČEZ Nymburk B - BC Vysočina 16.01.2011 11:00 53:54 (17:21 31:31 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 16.01.2011, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Perlík Michal (3.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (3.000/2.000/---)


212. Poděbrady - BK Žďár n. S. 16.01.2011 10:00 63:80 (25:25 46:39 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.500/---)
Hartig Lukáš (1.000/1.500/---)


213. Basketbal Svitavy B - Sokol H. Králové B 16.01.2011 10:00 79:81 (14:17 35:31 47:50 70:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Vrážel Petr (1.000/1.000/---)
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)


214. Sokol Darren Chrudim - Tesla Pardubice 16.01.2011 10:00 48:74 (13:18 25:32 34:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.500/1.000/---)
Kovář Jan (1.500/1.500/---)


215. BSK Jičín - Sokol Pražský 1 16.01.2011 10:00 70:77 (10:12 32:39 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Šikner Roman (2.000/1.000/---)
Poživil Jaroslav (1.500/1.000/---)


216. AŠ Mladá Boleslav - Slovan Bohnice 16.01.2011 11:00 99:82 (22:21 45:39 72:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 16.01.2011, 11:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Smutný David (2.000/1.500/---)
Streubel David (2.000/1.500/---)


15. kolo
217. AŠ Mladá Boleslav - ČEZ Nymburk B 29.01.2011 16:00 82:70 (16:18 40:40 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 29.01.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/2.000/---)
Záruba Matěj (1.500/2.500/---)


218. BSK Jičín - Poděbrady 29.01.2011 17:30 74:56 (16:20 41:33 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 29.01.2011, 17:30:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000/---)
Lunga Petr (1.000/1.000/---)


219. Slovan Bohnice - Basketbal Svitavy B 29.01.2011 17:30 92:50 (18:8 38:22 66:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 29.01.2011, 17:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000/---)
Dvořák Ludvík (1.000/1.000/---)


220. Sokol Pražský 1 - Sokol Darren Chrudim 29.01.2011 17:00 59:65 (19:10 30:34 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Havrda Martin (1.500/1.500/---)
Trbušek Pavel (1.500/1.500/---)


221. Tesla Pardubice - BC Vysočina 29.01.2011 15:00 53:42 (15:14 29:25 40:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 29.01.2011, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.500/1.000/---)
Vyhnálek Jan (1.500/1.000/---)


222. Sokol H. Králové B - BK Žďár n. S. 29.01.2011 19:00 87:69 (22:26 56:37 74:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 29.01.2011, 19:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.500/---)
Macela Martin (1.000/1.500/---)


16. kolo
223. BSK Jičín - ČEZ Nymburk B 30.01.2011 10:00 90:51 (18:10 45:28 71:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.500/---)
Lunga Petr (1.000/2.000/---)


224. AŠ Mladá Boleslav - Poděbrady 30.01.2011 10:00 73:72 (20:17 31:38 43:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.500/---)
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)


225. Sokol Pražský 1 - Basketbal Svitavy B 30.01.2011 15:00 95:60 (27:16 50:25 70:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 30.01.2011, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000/---)
Trbušek Pavel (1.000/1.000/---)


226. Slovan Bohnice - Sokol Darren Chrudim 30.01.2011 10:30 68:72 (15:22 31:35 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 30.01.2011, 10:30:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.500/---)
Dvořák Ludvík (1.500/1.500/---)


227. Sokol H. Králové B - BC Vysočina 30.01.2011 15:00 61:52 (14:7 27:16 41:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 30.01.2011, 15:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (2.000/1.000/---)
Macela Martin (2.000/1.000/---)


228. Tesla Pardubice - BK Žďár n. S. 30.01.2011 10:30 64:47 (16:18 35:28 53:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 30.01.2011, 10:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500/---)
Vyhnálek Jan (1.000/2.000/---)


17. kolo
229. Poděbrady - Sokol H. Králové B 12.02.2011 17:00 75:71 (21:21 40:39 49:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/2.500/---)
Ubr Pavel (1.000/1.500/---)


230. ČEZ Nymburk B - Tesla Pardubice 12.02.2011 18:00 75:55 (28:13 45:28 61:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (2.000/1.000/---)
Záruba Matěj (2.500/1.000/---)


231. BK Žďár n. S. - Sokol Pražský 1 12.02.2011 18:00 89:57 (16:18 40:31 65:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)
Dolejš Václav (1.000/1.000/---)


232. BC Vysočina - Slovan Bohnice 12.02.2011 15:00 73:58 (16:13 33:27 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 12.02.2011, 15:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/1.500/---)
Kapounek Petr (1.000/1.500/---)


233. Sokol Darren Chrudim - BSK Jičín 12.02.2011 17:00 79:83 (24:11 42:30 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/1.500/---)
Cibulka Radek (1.500/2.000/---)


234. Basketbal Svitavy B - AŠ Mladá Boleslav 12.02.2011 19:15 89:64 (14:17 39:43 70:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 12.02.2011, 19:15:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/1.000/---)
Karásek Jan (1.000/1.000/---)


18. kolo
235. ČEZ Nymburk B - Sokol H. Králové B 13.02.2011 11:00 63:67 (17:16 30:36 52:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 13.02.2011, 11:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Ubr Pavel (2.500/1.000/---)
Záruba Matěj (2.500/2.000/---)


236. Poděbrady - Tesla Pardubice 13.02.2011 10:00 80:66 (14:21 40:36 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)
Vyhnálek Jan (1.000/1.000/---)


237. BC Vysočina - Sokol Pražský 1 13.02.2011 10:00 69:61 (18:20 30:28 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/2.000/---)
Kapounek Petr (1.000/2.000/---)


238. BK Žďár n. S. - Slovan Bohnice 13.02.2011 09:00 69:64 (15:17 35:35 54:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 13.02.2011, 09:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.500/3.000/---)
Dolejš Václav (1.500/3.000/---)


239. Basketbal Svitavy B - BSK Jičín 13.02.2011 09:30 74:62 (4:15 23:38 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 13.02.2011, 09:30:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (1.000/1.500/---)
Trbušek Pavel (1.000/1.500/---)


240. Sokol Darren Chrudim - AŠ Mladá Boleslav 13.02.2011 10:00 70:66 (21:15 36:39 54:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.500/2.000/---)
Cibulka Radek (1.500/2.000/---)


19. kolo
241. Sokol Darren Chrudim - ČEZ Nymburk B 26.02.2011 17:00 88:68 (27:7 56:25 77:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/2.000/---)
Lunga Petr (1.500/2.000/---)


242. Basketbal Svitavy B - Poděbrady 26.02.2011 19:45 83:73 (22:17 49:32 62:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 26.02.2011, 19:45:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/1.000/---)
Cibulka Radek (1.000/1.000/---)


243. AŠ Mladá Boleslav - BC Vysočina 26.02.2011 16:00 75:52 (18:14 40:28 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 26.02.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Havrda Martin (1.500/2.000/---)
Trbušek Pavel (2.000/2.000/---)


244. BSK Jičín - BK Žďár n. S. 26.02.2011 17:00 74:85 (16:17 38:36 58:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: Spotovní areál Jičín-velká hala, Jičín

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.500/2.000/---)
Smutný David (2.000/1.500/---)


245. Slovan Bohnice - Sokol H. Králové B 26.02.2011 16:00 70:81 (19:16 26:39 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 26.02.2011, 16:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.500/1.000/---)
Kesler Vladimír (2.000/1.500/---)


246. Sokol Pražský 1 - Tesla Pardubice 26.02.2011 15:00 68:74 (19:20 31:34 50:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 26.02.2011, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.500/---)
Dvořák Ludvík (1.500/1.000/---)


20. kolo
247. Basketbal Svitavy B - ČEZ Nymburk B 27.02.2011 10:00 78:61 (15:14 36:35 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: SH Na Střelnici, Svitavy

rozhodčí:
Šafařík Michal (1.000/2.000/---)
Cibulka Radek (1.000/2.000/---)


248. Sokol Darren Chrudim - Poděbrady 27.02.2011 10:00 70:82 (11:20 33:32 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: hala TJ Sokol Chrudim, Chrudim

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/1.000/---)
Lunga Petr (1.500/1.000/---)


249. BSK Jičín - BC Vysočina 27.02.2011 10:00 93:59 (20:10 45:26 72:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Dvořák Vladimír (2.000/2.000/---)
Smutný David (1.500/2.000/---)


250. AŠ Mladá Boleslav - BK Žďár n. S. 27.02.2011 10:00 105:62 (21:16 44:27 70:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000/---)
Trbušek Pavel (1.500/1.000/---)


251. Sokol Pražský 1 - Sokol H. Králové B 27.02.2011 15:00 72:61 (20:16 35:34 58:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 27.02.2011, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/2.000/---)
Dvořák Ludvík (1.000/1.500/---)


252. Slovan Bohnice - Tesla Pardubice 27.02.2011 09:00 84:74 (14:17 32:43 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 27.02.2011, 09:00:00

místo: SH TJ Slovan Bohnice, Praha 8 - Bohnice

rozhodčí:
Pilný Jiří (2.500/4.000/---)
Kesler Vladimír (3.000/4.000/---)


21. kolo
253. Poděbrady - Sokol Pražský 1 12.03.2011 18:00 67:56 (13:16 32:23 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 12.03.2011, 18:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000/---)
Lunga Petr (1.000/1.000/---)


254. ČEZ Nymburk B - Slovan Bohnice 12.03.2011 17:00 80:62 (15:11 38:28 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 12.03.2011, 17:00:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Havrda Martin (2.000/2.000/---)
Trbušek Pavel (2.000/2.000/---)


255. Tesla Pardubice - BSK Jičín 12.03.2011 15:00 64:71 (19:22 36:36 53:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 12.03.2011, 15:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.500/1.000/---)


256. Sokol H. Králové B - AŠ Mladá Boleslav 12.03.2011 13:00 74:80 (20:19 40:32 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 12.03.2011, 13:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (3.000/1.000/---)
Kovář Jan (2.500/2.000/---)


257. BK Žďár n. S. - Basketbal Svitavy B 12.03.2011 18:00 80:54 (23:15 42:31 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 12.03.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.500/1.000/---)
Dvořák Vladimír (1.500/1.000/---)


258. BC Vysočina - Sokol Darren Chrudim 11.03.2011 19:00 71:44 (16:11 37:31 47:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 11.03.2011, 19:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)


22. kolo
259. ČEZ Nymburk B - Sokol Pražský 1 13.03.2011 10:30 73:51 (20:14 40:23 54:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 13.03.2011, 10:30:00

místo: ZŠ Komenského, Nymburk

rozhodčí:
Havrda Martin (1.500/1.500/---)
Trbušek Pavel (1.500/1.500/---)


260. Poděbrady - Slovan Bohnice 13.03.2011 10:00 65:82 (11:21 26:40 49:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: MSH Ostende, Poděbrady

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000/---)
Lunga Petr (1.000/1.000/---)


261. Sokol H. Králové B - BSK Jičín 13.03.2011 13:30 70:73 (18:12 37:38 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 13.03.2011, 13:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000/---)
Kovář Jan (1.500/1.500/---)


262. Tesla Pardubice - AŠ Mladá Boleslav 13.03.2011 11:00 73:69 (18:10 28:23 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 13.03.2011, 11:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.500/1.500/---)
Záruba Matěj (1.500/1.500/---)


263. BC Vysočina - Basketbal Svitavy B 13.03.2011 10:00 75:69 (21:15 33:41 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: Hala SMJ Jihlava, Jihlava

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Komprs Michal (1.000/1.000/---)


264. BK Žďár n. S. - Sokol Darren Chrudim 13.03.2011 10:00 104:66 (28:12 55:35 87:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: Hala TJ ŽĎAS, Žďár nad Sázavou

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.500/1.500/---)
Dvořák Vladimír (1.000/1.500/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR