image

muži / 2. liga / ročník 2010/11 / skupina C


tabulka
1. VSK VŠB Ostrava 22 17 5 1729:1363 39
2. Sokol Šlapanice 22 17 5 1717:1408 39
3. BC Nový Jičín 22 14 8 1777:1750 36
4. BCM Ostrava 22 13 9 1732:1653 35
5. SK Žabovřesky 22 11 11 1631:1582 33
6. Spartak Uherský Brod 22 11 11 1807:1770 33
7. TJ Šumperk 22 11 11 1691:1697 33
8. TJ Třebíč A 22 11 11 1659:1799 33
9. TJ Slavia Kroměříž 22 8 14 1627:1702 30
10. BK Valašské Meziříčí 22 8 14 1550:1668 30
11. TJ Sokol Karviná 22 8 14 1558:1710 30
12. XTJ MEZ Mohelnice 22 3 19 1274:1650 25
1. kolo
265. SK Žabovřesky - TJ Třebíč A 18.12.2010 10:00 89:71 (21:20 47:42 63:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 265

datum: 18.12.2010, 10:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/2.000/---)
Fanta Jiří (1.000/2.000/---)


266. Spartak Uh. Brod - BK Val. Meziříčí 21.01.2011 19:30 94:85 (31:22 50:35 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 266

datum: 21.01.2011, 19:30:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/2.000/---)


267. Sokol Karviná - VŠB Ostrava 18.12.2010 18:00 50:75 (10:20 17:39 33:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 267

datum: 18.12.2010, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Menšík Jan (2.500/1.000/---)
Rektořík Milan (3.000/1.000/---)


268. MEZ Mohelnice - TJ Šumperk 18.12.2010 17:00 52:83 (15:21 26:42 40:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 268

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.500/---)
Fanta Jiří (1.500/1.500/---)


269. Sokol Šlapanice - Slavia Kroměříž 18.12.2010 17:00 86:63 (16:10 33:30 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 269

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Hřib Jan (1.000/1.000/---)


270. BCM Ostrava - BC Nový Jičín 18.12.2010 17:00 76:80 (22:17 38:31 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
1. kolo, zápas č. 270

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.500/3.000/---)
Doležal Vratislav (2.500/3.000/---)


2. kolo
271. SK Žabovřesky - BCM Ostrava 09.10.2010 17:30 81:69 (22:19 35:40 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 271

datum: 09.10.2010, 17:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/2.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/2.000/---)


272. TJ Třebíč A - BC Nový Jičín 09.10.2010 19:00 81:90 (19:23 37:43 62:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 272

datum: 09.10.2010, 19:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.500/1.500/---)
Matějek Ivor (2.000/1.500/---)


273. Spartak Uh. Brod - Sokol Šlapanice 09.10.2010 17:00 66:62 (7:15 25:36 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 273

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/1.000/---)
Vyplel David (1.000/1.000/---)


274. BK Val. Meziříčí - Slavia Kroměříž 09.10.2010 17:00 60:75 (11:16 24:41 38:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 274

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Rektořík Milan (1.000/1.000/---)


275. Sokol Karviná - MEZ Mohelnice 09.10.2010 18:00 79:53 (20:12 39:25 59:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 275

datum: 09.10.2010, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000/---)
Giecek Adam (1.000/1.500/---)


276. VŠB Ostrava - TJ Šumperk 09.10.2010 17:00 83:46 (30:9 47:22 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
2. kolo, zápas č. 276

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/3.500/---)
Stáňa Lukáš (1.000/3.000/---)


3. kolo
277. SK Žabovřesky - BC Nový Jičín 10.10.2010 10:30 73:79 (17:21 35:38 57:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 277

datum: 10.10.2010, 10:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)
Švancarová Lucie (1.000/1.500/---)


278. TJ Třebíč A - BCM Ostrava 10.10.2010 10:00 74:72 (21:21 33:30 48:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 278

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.000/3.000/---)
Matějek Ivor (2.000/3.000/---)


279. Spartak Uh. Brod - Slavia Kroměříž 10.10.2010 10:00 86:59 (17:11 43:26 67:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 279

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Kapounek Petr (1.500/1.000/---)
Vyplel David (1.000/1.000/---)


280. BK Val. Meziříčí - Sokol Šlapanice 10.10.2010 10:00 73:64 (14:12 33:27 51:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 280

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Rektořík Milan (1.000/1.000/---)


281. Sokol Karviná - TJ Šumperk 10.10.2010 11:00 77:78 (27:20 39:40 63:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 281

datum: 10.10.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.500/---)
Giecek Adam (2.000/3.000/---)


282. VŠB Ostrava - MEZ Mohelnice 10.10.2010 10:00 86:43 (27:13 48:25 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
3. kolo, zápas č. 282

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/1.000/---)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000/---)


4. kolo
283. BCM Ostrava - MEZ Mohelnice 23.10.2010 19:30 75:47 (24:10 37:17 52:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 283

datum: 23.10.2010, 19:30:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/4.000/---)
Polák Michael (1.500/4.000/---)


284. BC Nový Jičín - TJ Šumperk 23.10.2010 13:00 82:78 (17:23 37:40 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 284

datum: 23.10.2010, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/2.500/---)
Opletal Petr (1.000/2.500/---)


285. Sokol Šlapanice - Sokol Karviná 23.10.2010 17:00 91:48 (25:17 48:25 68:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 285

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000/---)
Kubiš Michal (1.000/2.000/---)


286. Slavia Kroměříž - VŠB Ostrava 23.10.2010 19:00 76:70 (9:12 29:32 53:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 286

datum: 23.10.2010, 19:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/1.000/---)
Trbušek Pavel (1.000/2.000/---)


287. SK Žabovřesky - Spartak Uh. Brod 23.10.2010 19:00 93:62 (21:18 44:34 63:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 287

datum: 23.10.2010, 19:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.500/---)
Komprs Michal (1.000/2.500/---)


288. TJ Třebíč A - BK Val. Meziříčí 23.10.2010 16:00 73:66 (19:11 34:30 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
4. kolo, zápas č. 288

datum: 23.10.2010, 16:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Hřib Jan (1.500/1.000/---)
Švancarová Lucie (2.000/1.000/---)


5. kolo
289. BCM Ostrava - TJ Šumperk 24.10.2010 11:00 96:74 (25:27 50:41 80:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 289

datum: 24.10.2010, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/2.000/---)
Polák Michael (1.500/2.000/---)


290. BC Nový Jičín - MEZ Mohelnice 24.10.2010 12:00 92:44 (29:13 46:23 72:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 290

datum: 24.10.2010, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


291. Sokol Šlapanice - VŠB Ostrava 24.10.2010 10:00 65:58 (16:13 38:29 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 291

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.500/---)
Kubiš Michal (1.000/2.500/---)


292. Slavia Kroměříž - Sokol Karviná 24.10.2010 11:00 77:81 (14:17 28:44 49:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 292

datum: 24.10.2010, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/2.500/---)
Trbušek Pavel (1.000/3.500/---)


293. SK Žabovřesky - BK Val. Meziříčí 24.10.2010 11:00 75:70 (8:13 24:34 50:42 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 293

datum: 24.10.2010, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Komprs Michal (1.000/1.000/---)


294. TJ Třebíč A - Spartak Uh. Brod 24.10.2010 10:00 89:72 (27:16 52:27 74:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
5. kolo, zápas č. 294

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Hřib Jan (1.500/2.000/---)
Švancarová Lucie (1.500/2.000/---)


6. kolo
295. Spartak Uh. Brod - BCM Ostrava 06.11.2010 17:00 70:82 (23:17 37:37 57:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 295

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hřib Jan (2.000/2.000/---)
Švancarová Lucie (2.000/2.000/---)


296. BK Val. Meziříčí - BC Nový Jičín 06.11.2010 17:00 92:66 (19:16 39:36 71:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 296

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.500/---)
Fanta Jiří (2.000/1.500/---)


297. Sokol Karviná - SK Žabovřesky 06.11.2010 18:00 79:78 (13:22 27:31 48:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 297

datum: 06.11.2010, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000/---)
Stáňa Lukáš (1.500/1.000/---)


298. VŠB Ostrava - TJ Třebíč A 06.11.2010 17:00 96:74 (29:14 58:32 81:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 298

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500/---)
Rektořík Milan (1.500/1.500/---)


299. MEZ Mohelnice - Sokol Šlapanice 06.11.2010 17:00 59:55 (9:16 26:32 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 299

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.000/---)
Polák Michael (1.000/1.000/---)


300. TJ Šumperk - Slavia Kroměříž 06.11.2010 18:00 82:73 (20:24 44:33 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
6. kolo, zápas č. 300

datum: 06.11.2010, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.000/---)
Čarnecký Martin (2.500/1.000/---)


7. kolo
301. Spartak Uh. Brod - BC Nový Jičín 07.11.2010 10:00 80:84 (25:28 50:40 64:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 301

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Hřib Jan (2.000/1.500/---)
Švancarová Lucie (2.000/1.500/---)


302. BK Val. Meziříčí - BCM Ostrava 07.11.2010 10:00 58:68 (9:23 20:39 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 302

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Válek Jakub (2.000/1.000/---)
Fanta Jiří (2.000/1.500/---)


303. Sokol Karviná - TJ Třebíč A 07.11.2010 11:00 94:46 (20:16 50:24 72:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 303

datum: 07.11.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.500/---)
Stáňa Lukáš (1.000/1.500/---)


304. VŠB Ostrava - SK Žabovřesky 07.11.2010 10:00 74:60 (27:9 39:28 51:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 304

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.000/---)
Rektořík Milan (1.500/1.000/---)


305. MEZ Mohelnice - Slavia Kroměříž 07.11.2010 10:00 64:86 (16:19 31:42 40:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 305

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.000/---)
Polák Michael (1.000/1.000/---)


306. TJ Šumperk - Sokol Šlapanice 07.11.2010 11:00 71:86 (19:16 38:31 49:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
7. kolo, zápas č. 306

datum: 07.11.2010, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Giecek Adam (3.000/1.000/---)
Čarnecký Martin (3.000/1.000/---)


8. kolo
307. BCM Ostrava - Sokol Šlapanice 20.11.2010 15:00 75:59 (27:19 46:32 61:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 307

datum: 20.11.2010, 15:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.000/---)
Stáňa Lukáš (2.000/1.000/---)


308. BC Nový Jičín - Slavia Kroměříž 20.11.2010 17:00 83:78 (23:17 43:34 66:49 72:72 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 308

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/3.000/---)
Opletal Petr (2.000/1.000/---)


309. SK Žabovřesky - MEZ Mohelnice 20.11.2010 18:00 62:45 (16:9 31:23 47:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 309

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/2.000/---)


310. TJ Třebíč A - TJ Šumperk 20.11.2010 18:00 78:83 (12:19 29:39 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 310

datum: 20.11.2010, 18:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.500/---)
Polák Michael (1.000/1.500/---)


311. Spartak Uh. Brod - Sokol Karviná 20.11.2010 17:00 78:85 (14:11 35:41 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 311

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Večeřa Pavel (4.000/1.500/---)
Kapounek Petr (4.000/1.500/---)


312. BK Val. Meziříčí - VŠB Ostrava 20.11.2010 17:00 66:90 (22:19 33:47 44:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
8. kolo, zápas č. 312

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Rektořík Milan (2.000/1.000/---)


9. kolo
313. BCM Ostrava - Slavia Kroměříž 09.01.2011 15:00 72:67 (14:22 34:42 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 313

datum: 09.01.2011, 15:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000/---)
Stáňa Lukáš (2.000/1.000/---)


314. BC Nový Jičín - Sokol Šlapanice 21.11.2010 12:00 47:78 (13:23 21:43 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 314

datum: 21.11.2010, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


315. SK Žabovřesky - TJ Šumperk 21.11.2010 09:00 67:72 (12:17 24:41 43:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 315

datum: 21.11.2010, 09:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.500/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.500/---)


316. TJ Třebíč A - MEZ Mohelnice 21.11.2010 10:00 57:54 (11:18 28:33 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 316

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.000/1.000/---)
Polák Michael (1.000/1.500/---)


317. Spartak Uh. Brod - VŠB Ostrava 21.11.2010 10:00 86:84 (23:17 45:34 67:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 317

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.500/1.000/---)
Kapounek Petr (1.500/1.500/---)


318. BK Val. Meziříčí - Sokol Karviná 21.11.2010 10:00 65:88 (21:15 33:43 52:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
9. kolo, zápas č. 318

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Rektořík Milan (2.000/1.000/---)


10. kolo
319. Sokol Karviná - BCM Ostrava 04.12.2010 18:00 79:82 (19:24 29:52 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 319

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.500/1.500/---)
Polák Michael (1.500/1.000/---)


320. VŠB Ostrava - BC Nový Jičín 04.12.2010 17:00 81:70 (34:13 54:36 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 320

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000/---)
Stáňa Lukáš (1.000/3.500/---)


321. MEZ Mohelnice - Spartak Uh. Brod 04.12.2010 19:00 62:74 (25:18 39:30 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 321

datum: 04.12.2010, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500/---)
Hecl Jan (2.000/1.500/---)


322. TJ Šumperk - BK Val. Meziříčí 04.12.2010 18:00 88:65 (15:17 43:29 63:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 322

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/2.000/---)
Opletal Petr (2.000/2.000/---)


323. Sokol Šlapanice - SK Žabovřesky 04.12.2010 18:00 87:71 (32:15 51:36 66:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 323

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/1.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/1.000/---)


324. Slavia Kroměříž - TJ Třebíč A 04.12.2010 17:30 87:62 (18:17 44:26 72:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
10. kolo, zápas č. 324

datum: 04.12.2010, 17:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Hřib Jan (1.000/1.000/---)


11. kolo
325. Sokol Karviná - BC Nový Jičín 05.12.2010 11:00 96:74 (27:24 50:43 73:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 325

datum: 05.12.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.500/---)
Polák Michael (1.000/2.000/---)


326. VŠB Ostrava - BCM Ostrava 05.12.2010 10:00 92:61 (27:22 43:35 67:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 326

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/2.000/---)
Stáňa Lukáš (1.500/2.000/---)


327. MEZ Mohelnice - BK Val. Meziříčí 05.12.2010 10:00 60:62 (13:20 19:33 37:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 327

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/2.000/---)
Hecl Jan (1.500/2.000/---)


328. TJ Šumperk - Spartak Uh. Brod 05.12.2010 11:00 89:82 (19:20 42:44 59:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 328

datum: 05.12.2010, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.500/---)
Opletal Petr (2.000/1.500/---)


329. Sokol Šlapanice - TJ Třebíč A 05.12.2010 10:00 87:72 (28:18 50:34 69:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 329

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/2.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/2.500/---)


330. Slavia Kroměříž - SK Žabovřesky 05.12.2010 10:00 62:82 (18:29 27:49 36:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
11. kolo, zápas č. 330

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Hřib Jan (1.000/1.000/---)


12. kolo
331. TJ Třebíč A - SK Žabovřesky 19.12.2010 10:00 80:60 (18:15 48:30 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 331

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Komprs Michal (1.500/1.000/---)
Hřib Jan (1.500/1.000/---)


332. BK Val. Meziříčí - Spartak Uh. Brod 19.12.2010 10:00 72:68 (22:8 41:34 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 332

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/2.000/---)
Opletal Petr (2.000/2.000/---)


333. VŠB Ostrava - Sokol Karviná 19.12.2010 09:30 84:48 (20:12 35:21 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 333

datum: 19.12.2010, 09:30:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.500/1.000/---)
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)


334. TJ Šumperk - MEZ Mohelnice 19.12.2010 11:00 83:59 (22:12 44:24 60:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 334

datum: 19.12.2010, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.500/---)
Remenec Ondřej (1.500/1.500/---)


335. Slavia Kroměříž - Sokol Šlapanice 19.12.2010 11:00 65:83 (15:28 34.47 49:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 335

datum: 19.12.2010, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/2.000/---)


336. BC Nový Jičín - BCM Ostrava 19.12.2010 12:00 86:84 (24:21 44:35 68:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
12. kolo, zápas č. 336

datum: 19.12.2010, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/3.000/---)
Rektořík Milan (1.000/4.000/---)


13. kolo
337. BC Nový Jičín - SK Žabovřesky 15.01.2011 17:00 92:74 (24:19 47:35 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 337

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Kašparová Renáta (1.000/1.000/---)


338. BCM Ostrava - TJ Třebíč A 11.02.2011 19:00 90:97 (25:21 46:42 59:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 338

datum: 11.02.2011, 19:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.000/---)
Holubek Tomáš (1.500/1.000/---)


339. Slavia Kroměříž - Spartak Uh. Brod 15.01.2011 17:00 82:83 (17:15 35:35 57:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 339

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)
Dolejš Václav (1.000/1.500/---)


340. Sokol Šlapanice - BK Val. Meziříčí 15.01.2011 17:00 68:54 (19:17 33:33 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 340

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/3.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/2.000/---)


341. TJ Šumperk - Sokol Karviná 15.01.2011 18:00 71:54 (15:13 28:25 46:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 341

datum: 15.01.2011, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.500/---)
Polák Michael (1.500/1.500/---)


342. MEZ Mohelnice - VŠB Ostrava 15.01.2011 17:00 47:78 (18:25 30:45 36:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
13. kolo, zápas č. 342

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


14. kolo
343. BCM Ostrava - SK Žabovřesky 16.01.2011 12:00 86:77 (20:23 45:36 68:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 343

datum: 16.01.2011, 12:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.000/---)
Rektořík Milan (2.000/1.000/---)


344. BC Nový Jičín - TJ Třebíč A 19.02.2011 19:00 101:89 (22:22 44:39 74:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 344

datum: 19.02.2011, 19:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kurz Vlastimil (1.000/1.500/---)
Nejezchleb Petr (1.000/1.500/---)


345. Sokol Šlapanice - Spartak Uh. Brod 16.01.2011 10:00 72:59 (10:17 31:30 48:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 345

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Komprs Michal (1.000/2.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/2.000/---)


346. Slavia Kroměříž - BK Val. Meziříčí 16.01.2011 11:00 65:60 (24:20 31:37 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 346

datum: 16.01.2011, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/3.000/---)
Dolejš Václav (1.000/2.000/---)


347. MEZ Mohelnice - Sokol Karviná 16.01.2011 10:00 72:51 (21:12 38:25 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 347

datum: 16.01.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.500/---)
Kubiš Michal (1.000/1.500/---)


348. TJ Šumperk - VŠB Ostrava 16.01.2011 11:00 63:77 (14:20 30:37 46:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
14. kolo, zápas č. 348

datum: 16.01.2011, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000/---)
Polák Michael (2.500/1.000/---)


15. kolo
349. TJ Šumperk - BCM Ostrava 29.01.2011 18:00 87:93 (18:26 40:44 66:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 349

datum: 29.01.2011, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/4.000/---)
Čarnecký Martin (2.500/2.000/---)


350. MEZ Mohelnice - BC Nový Jičín 29.01.2011 17:00 80:67 (20:17 37:36 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 350

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.500/---)
Polák Michael (1.000/1.500/---)


351. VŠB Ostrava - Sokol Šlapanice 29.01.2011 17:00 69:70 (18:13 36:34 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 351

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Stáňa Lukáš (1.500/1.000/---)


352. Sokol Karviná - Slavia Kroměříž 29.01.2011 18:00 86:77 (19:21 38:44 63:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 352

datum: 29.01.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Giecek Adam (1.000/1.000/---)


353. BK Val. Meziříčí - SK Žabovřesky 29.01.2011 17:00 68:66 (11:17 29:43 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 353

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kašparová Renáta (2.000/1.000/---)
Opletal Petr (2.000/1.000/---)


354. Spartak Uh. Brod - TJ Třebíč A 29.01.2011 17:00 100:67 (26:18 50:35 82:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
15. kolo, zápas č. 354

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


16. kolo
355. MEZ Mohelnice - BCM Ostrava 30.01.2011 10:00 63:69 (19:18 40:30 53:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 355

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Remenec Ondřej (1.000/1.500/---)
Polák Michael (1.000/1.500/---)


356. TJ Šumperk - BC Nový Jičín 30.01.2011 11:00 86:80 (25:32 43:45 68:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 356

datum: 30.01.2011, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/2.000/---)
Čarnecký Martin (2.500/1.500/---)


357. Sokol Karviná - Sokol Šlapanice 30.01.2011 11:00 62:92 (21:21 25:43 45:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 357

datum: 30.01.2011, 11:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000/---)
Giecek Adam (1.000/1.000/---)


358. VŠB Ostrava - Slavia Kroměříž 30.01.2011 10:00 75:51 (25:14 34:27 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 358

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/1.000/---)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000/---)


359. Spartak Uh. Brod - SK Žabovřesky 30.01.2011 10:00 104:87 (26:26 43:50 71:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 359

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


360. BK Val. Meziříčí - TJ Třebíč A 30.01.2011 10:00 82:90 (15:26 34:37 53:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
16. kolo, zápas č. 360

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kašparová Renáta (2.000/1.000/---)
Opletal Petr (2.000/1.000/---)


17. kolo
361. BC Nový Jičín - Spartak Uh. Brod 12.02.2011 17:00 95:87 (22:18 46:39 68:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 361

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/2.500/---)
Giecek Adam (2.500/2.000/---)


362. BCM Ostrava - BK Val. Meziříčí 12.02.2011 16:00 87:72 (28:18 44:34 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 362

datum: 12.02.2011, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/2.000/---)
Rektořík Milan (2.000/2.000/---)


363. TJ Třebíč A - Sokol Karviná 12.02.2011 17:00 80:74 (20:14 39:33 61:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 363

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Paulík Robert (1.500/3.000/---)
Švancarová Lucie (1.500/2.000/---)


364. SK Žabovřesky - VŠB Ostrava 12.02.2011 12:00 70:60 (15:14 33:27 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 364

datum: 12.02.2011, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000/---)
Remenec Ondřej (1.000/2.000/---)


365. Slavia Kroměříž - MEZ Mohelnice 12.02.2011 16:30 74:54 (18:13 29:31 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 365

datum: 12.02.2011, 16:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Opletal Petr (1.000/1.000/---)


366. Sokol Šlapanice - TJ Šumperk 12.02.2011 17:00 82:74 (13:17 38:44 56:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
17. kolo, zápas č. 366

datum: 12.02.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.500/---)
Doležal Vratislav (1.000/2.000/---)


18. kolo
367. BCM Ostrava - Spartak Uh. Brod 13.02.2011 11:00 101:94 (19:30 38:44 68:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 367

datum: 13.02.2011, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (2.000/1.500/---)
Rektořík Milan (2.000/1.500/---)


368. BC Nový Jičín - BK Val. Meziříčí 13.02.2011 12:00 79:70 (13:19 40:39 58:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 368

datum: 13.02.2011, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/2.000/---)
Giecek Adam (1.000/2.000/---)


369. SK Žabovřesky - Sokol Karviná 13.02.2011 11:00 85:46 (16:8 38:24 66:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 369

datum: 13.02.2011, 11:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.000/2.000/---)
Remenec Ondřej (1.000/1.000/---)


370. TJ Třebíč A - VŠB Ostrava 13.02.2011 10:00 47:71 (11:17 24:38 32:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 370

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Paulík Robert (2.000/1.500/---)
Švancarová Lucie (2.000/2.500/---)


371. Sokol Šlapanice - MEZ Mohelnice 13.02.2011 10:00 89:39 (26:10 38:19 60:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 371

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000/---)
Doležal Vratislav (1.000/1.000/---)


372. Slavia Kroměříž - TJ Šumperk 13.02.2011 11:00 77:91 (28:15 46:41 60:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
18. kolo, zápas č. 372

datum: 13.02.2011, 11:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.000/---)
Opletal Petr (1.000/2.000/---)


19. kolo
373. Slavia Kroměříž - BCM Ostrava 26.02.2011 16:00 94:90 (21:19 40:49 56:67 81:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 373

datum: 26.02.2011, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Hřib Jan (1.000/2.000/---)
Večeřa Pavel (1.000/1.500/---)


374. Sokol Šlapanice - BC Nový Jičín 26.02.2011 18:00 94:76 (25:19 44:36 78:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 374

datum: 26.02.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/2.000/---)


375. TJ Šumperk - SK Žabovřesky 26.02.2011 18:00 69:71 (15:21 27:33 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 375

datum: 26.02.2011, 18:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (4.000/1.000/---)
Polák Michael (4.000/1.000/---)


376. MEZ Mohelnice - TJ Třebíč A 26.02.2011 17:00 80:84 (24:20 39:40 60:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 376

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


377. VŠB Ostrava - Spartak Uh. Brod 26.02.2011 17:00 84:74 (29:16 44:37 59:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 377

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.500/---)
Rektořík Milan (1.000/1.500/---)


378. Sokol Karviná - BK Val. Meziříčí 26.02.2011 18:00 73:80 (15:18 41:40 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
19. kolo, zápas č. 378

datum: 26.02.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (3.000/2.000/---)
Opletal Petr (1.000/2.000/---)


20. kolo
379. Sokol Šlapanice - BCM Ostrava 27.02.2011 10:00 89:58 (29:21 48:35 71:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 379

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Sokola Šlapanice, Šlapanice

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.500/---)
Švancarová Lucie (1.000/2.000/---)


380. Slavia Kroměříž - BC Nový Jičín 04.03.2011 18:00 75:92 (21:23 41:39 56:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 380

datum: 04.03.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Rektořík Milan (1.000/1.000/---)


381. MEZ Mohelnice - SK Žabovřesky 27.02.2011 10:00 59:65 (17:18 36:34 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 381

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Hecl Jan (1.000/1.000/---)
Kubiš Michal (1.000/1.000/---)


382. TJ Šumperk - TJ Třebíč A 27.02.2011 11:00 77:84 (24:21 43:44 58:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 382

datum: 27.02.2011, 11:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Fanta Jiří (4.000/1.500/---)
Polák Michael (4.000/1.500/---)


383. Sokol Karviná - Spartak Uh. Brod 27.02.2011 10:30 77:92 (26:24 47:46 62:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 383

datum: 27.02.2011, 10:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (3.000/1.500/---)
Opletal Petr (1.000/1.500/---)


384. VŠB Ostrava - BK Val. Meziříčí 27.02.2011 10:00 106:68 (24:23 53:29 82:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
20. kolo, zápas č. 384

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala VŠB TU, Ostrava - Poruba

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000/---)
Rektořík Milan (1.000/2.000/---)


21. kolo
385. BC Nový Jičín - Sokol Karviná 12.03.2011 17:00 88:74 (13:23 35:38 70:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 385

datum: 12.03.2011, 17:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/2.000/---)
Polák Michael (1.500/2.000/---)


386. BCM Ostrava - VŠB Ostrava 12.03.2011 16:00 54:56 (11:12 28:23 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 386

datum: 12.03.2011, 16:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/2.000/---)
Rektořík Milan (2.000/2.000/---)


387. BK Val. Meziříčí - MEZ Mohelnice 12.03.2011 17:00 78:53 (18:15 46:32 58:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 387

datum: 12.03.2011, 17:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kašparová Renáta (2.000/1.000/---)
Opletal Petr (2.000/1.000/---)


388. Spartak Uh. Brod - TJ Šumperk 12.03.2011 17:00 95:74 (21:21 46:32 72:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 388

datum: 12.03.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.500/---)
Hřib Jan (1.000/2.500/---)


389. TJ Třebíč A - Sokol Šlapanice 12.03.2011 16:00 91:86 (12:25 44:41 67:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 389

datum: 12.03.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


390. SK Žabovřesky - Slavia Kroměříž 12.03.2011 12:00 87:76 (29:15 50:33 70:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
21. kolo, zápas č. 390

datum: 12.03.2011, 12:00:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000/---)
Švancarová Lucie (1.000/1.000/---)


22. kolo
391. BCM Ostrava - Sokol Karviná 13.03.2011 10:00 92:57 (32:18 52:31 72:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 391

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (2.000/1.500/---)
Stáňa Lukáš (2.000/1.500/---)


392. BC Nový Jičín - VŠB Ostrava 13.03.2011 12:00 74:80 (28:23 47:43 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 392

datum: 13.03.2011, 12:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.500/1.500/---)
Polák Michael (3.500/2.000/---)


393. Spartak Uh. Brod - MEZ Mohelnice 13.03.2011 10:00 101:85 (28:25 53:45 86:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 393

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Uherský Brod

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000/---)
Hřib Jan (1.000/1.000/---)


394. BK Val. Meziříčí - TJ Šumperk 13.03.2011 10:00 84:72 (22:12 40:38 67:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 394

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kašparová Renáta (2.000/3.000/---)
Opletal Petr (2.000/3.000/---)


395. SK Žabovřesky - Sokol Šlapanice 11.03.2011 19:30 58:72 (21:17 40:41 51:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 395

datum: 11.03.2011, 19:30:00

místo: SH Rosnička Brno, Brno

rozhodčí:
Matějek Ivor (1.000/1.000/---)
Kurz Vlastimil (1.000/1.000/---)


396. TJ Třebíč A - Slavia Kroměříž 13.03.2011 10:00 73:88 (28:18 46:50 63:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, muži, 2. liga
skupina C
22. kolo, zápas č. 396

datum: 13.03.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala L. Pokorného, Třebíč

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.000/---)
Kubiš Michal (1.500/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Čeps,a.s.

ČEPS
Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.Čeps, a.s.

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry