image

ženy / 2. liga / ročník 2010/11 / skupina A


tabulka
1. BK Czech coal Aldast Strakonice B 18 16 2 1332:1032 34
2. BK Skřivánek Ústí nad Labem 18 15 3 1298:1056 33
3. TJ Lokomotiva Liberec I 18 12 6 1213:1065 30
4. BaK Plzeň 18 10 8 1163:1067 28
5. BK Baník Most 18 9 9 1195:1084 27
6. Bižuterie Jablonec n.N. 18 8 10 1129:1168 26
7. TJ Sokol Kladno 18 7 11 1278:1272 25
8. BCM K.V. - Sokolov 18 7 11 1180:1241 25
9. TJ Klatovy 18 5 13 997:1283 23
10. TJ Lovochemie Lovosice 18 1 17 918:1435 19
1. kolo
1. B. Jablonec n. N. - Lokomotiva Liberec 16.10.2010 17:00 56:51 (16:14 29:26 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 16.10.2010, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/2.500)
Hampl Pavel (1.000/1.500)

2. BCM KV Sokolov - Sokol Kladno 16.10.2010 16:00 67:60 (14:17 30:39 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 16.10.2010, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.500/3.000)
Ježek Václav (1.500/3.000)

3. BaK Plzeň - TJ Lovosice 16.10.2010 18:00 75:58 (20:15 34:31 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 16.10.2010, 18:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

4. TJ Klatovy - Baník Most 16.10.2010 18:00 63:72 (16:18 31:41 48:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 16.10.2010, 18:00:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Horník Michal (2.500/1.000)
Humhej Bohumil (2.500/1.000)

5. BK Strakonice B - Skřivánek Ústí/L. 16.10.2010 19:00 75:48 (19:8 34:23 60:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 16.10.2010, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.500)
Polívka Petr (1.000/3.500)

2. kolo
6. BCM KV Sokolov - TJ Lovosice 17.10.2010 10:00 71:66 (19:18 33:38 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 17.10.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.500)
Ježek Václav (1.000/2.500)

7. BaK Plzeň - Sokol Kladno 17.10.2010 08:30 76:75 (13:18 32:39 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 17.10.2010, 08:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/2.000)
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)

8. TJ Klatovy - Skřivánek Ústí/L. 17.10.2010 11:00 72:61 (16:15 33:25 61:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 17.10.2010, 11:00:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Horník Michal (2.500/2.500)
Humhej Bohumil (2.500/2.500)

9. BK Strakonice B - Baník Most 17.10.2010 08:30 63:36 (17:7 35:11 48:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 17.10.2010, 08:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Polívka Petr (1.500/1.000)

3. kolo
10. Baník Most - Skřivánek Ústí/L. 30.10.2010 12:00 50:76 (16:17 26:35 41:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 30.10.2010, 12:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.000)
Sedláček Ondřej (1.000/2.000)

11. Sokol Kladno - TJ Klatovy 30.10.2010 15:30 65:52 (17:15 39:28 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 30.10.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.000)
Raiman Vojtěch (2.000/1.000)

12. TJ Lovosice - BK Strakonice B 30.10.2010 16:00 61:76 (8:20 24:41 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 30.10.2010, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Drobný Petr (2.500/1.500)
Sedláček Ondřej (2.500/1.500)

13. B. Jablonec n. N. - BCM KV Sokolov 30.10.2010 17:00 83:69 (13:22 35:41 62:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.10.2010, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Hošek Václav (1.000/3.500)

14. Lokomotiva Liberec - BaK Plzeň 30.10.2010 18:00 64:41 (16:5 34:7 48:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.10.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/2.000)
Záruba Matěj (1.500/2.000)

4. kolo
15. Sokol Kladno - BK Strakonice B 31.10.2010 11:30 75:85 (14:21 36:47 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 31.10.2010, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.500/1.500)
Raiman Vojtěch (2.500/1.000)

16. TJ Lovosice - TJ Klatovy 31.10.2010 10:00 77:44 (19:13 43:17 61:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Drobný Petr (2.500/3.500)
Sedláček Ondřej (2.500/4.000)

17. B. Jablonec n. N. - BaK Plzeň 31.10.2010 10:00 51:72 (12:18 30:38 43:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 17

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

18. Lokomotiva Liberec - BCM KV Sokolov 31.10.2010 10:00 77:50 (19:14 35:31 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 18

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.000)
Záruba Matěj (1.500/1.500)

5. kolo
19. BCM KV Sokolov - BaK Plzeň 13.11.2010 13:30 73:80 (24:21 42:41 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 13.11.2010, 13:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Drobný Petr (1.000/1.000)

20. TJ Klatovy - B. Jablonec n. N. 13.11.2010 18:00 65:51 (17:10 33:25 49:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 13.11.2010, 18:00:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/3.000)
Havlíček Petr (2.000/2.500)

21. BK Strakonice B - Lokomotiva Liberec 13.11.2010 19:00 72:54 (16:14 38:25 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 21

datum: 13.11.2010, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.500)
Tomášek Petr (1.500/2.000)

22. Baník Most - Sokol Kladno 13.11.2010 17:00 64:61 (15:14 38:25 49:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 22

datum: 13.11.2010, 17:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.500/2.000)
Šlaj Jiří (1.500/2.000)

23. Skřivánek Ústí/L. - TJ Lovosice 13.11.2010 17:00 82:51 (23:7 37:18 59:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 23

datum: 13.11.2010, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Raiman Vojtěch (1.000/2.000)

6. kolo
24. TJ Klatovy - Lokomotiva Liberec 14.11.2010 11:00 67:66 (15:17 21:26 38:37 56:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 14.11.2010, 11:00:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Šmíd Pavel (2.000/1.500)
Havlíček Petr (2.000/1.500)

25. BK Strakonice B - B. Jablonec n. N. 14.11.2010 12:30 75:50 (22:11 46:21 63:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 25

datum: 14.11.2010, 12:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

26. Baník Most - TJ Lovosice 14.11.2010 13:00 79:63 (23:18 43:33 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 26

datum: 14.11.2010, 13:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Nesper Jindřich (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

27. Skřivánek Ústí/L. - Sokol Kladno 14.11.2010 10:00 72:63 (22:15 40:30 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 27

datum: 14.11.2010, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Raiman Vojtěch (1.000/2.000)

7. kolo
28. Sokol Kladno - TJ Lovosice 27.11.2010 15:30 83:59 (21:15 40:29 57:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 27.11.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Polívka Petr (1.500/4.000)
Tomášek Petr (1.500/4.000)

29. B. Jablonec n. N. - Baník Most 27.11.2010 17:00 69:67 (18:14 40:26 53:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 29

datum: 27.11.2010, 17:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Klápště Jiří (2.000/1.000)

30. Lokomotiva Liberec - Skřivánek Ústí/L. 27.11.2010 18:00 61:58 (15:16 35:24 46:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 30

datum: 27.11.2010, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/4.000)
Pára Pavel (1.500/2.500)

31. BCM KV Sokolov - TJ Klatovy 27.11.2010 13:30 80:45 (9:9 28:26 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 31

datum: 27.11.2010, 13:30:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Sedláček Jiří (2.000/1.000)

32. BaK Plzeň - BK Strakonice B 27.11.2010 18:00 59:69 (21:11 34:29 51:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 32

datum: 27.11.2010, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Porvich Lubomír (2.000/1.000)

8. kolo
33. B. Jablonec n. N. - Skřivánek Ústí/L. 28.11.2010 12:30 50:52 (11:17 27:35 42:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 33

datum: 28.11.2010, 12:30:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Hošek Václav (2.000/1.000)
Klápště Jiří (2.000/2.000)

34. Lokomotiva Liberec - Baník Most 28.11.2010 10:00 69:64 (15:19 37:35 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 34

datum: 28.11.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/1.000)
Pára Pavel (1.500/1.000)

35. BCM KV Sokolov - BK Strakonice B 28.11.2010 10:00 63:65 (23:16 38:33 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 35

datum: 28.11.2010, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.500)
Sedláček Jiří (2.500/1.500)

36. BaK Plzeň - TJ Klatovy 28.11.2010 08:30 91:50 (29:16 51:26 66:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 36

datum: 28.11.2010, 08:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.500/1.000)
Porvich Lubomír (1.500/1.000)

9. kolo
37. TJ Klatovy - BK Strakonice B 11.12.2010 15:30 62:71 (8:18 21:39 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 37

datum: 11.12.2010, 15:30:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000)
Blahout Petr (1.500/1.000)

38. Baník Most - BCM KV Sokolov 11.12.2010 17:00 93:50 (19:6 41:23 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 38

datum: 11.12.2010, 17:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.500)
Šmíd Pavel (1.000/2.500)

39. Skřivánek Ústí/L. - BaK Plzeň 11.12.2010 17:00 65:61 (10:9 33:28 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 39

datum: 11.12.2010, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.500/2.500)
Raiman Vojtěch (1.500/2.500)

40. Sokol Kladno - B. Jablonec n. N. 11.12.2010 15:30 71:54 (21:9 39:23 59:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 40

datum: 11.12.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/2.500)
Nesper Jindřich (2.000/2.500)

41. TJ Lovosice - Lokomotiva Liberec 11.12.2010 16:00 47:79 (16:21 30:43 35:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 41

datum: 11.12.2010, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.500)
Sedláček Ondřej (1.500/1.500)

10. kolo
42. Baník Most - BaK Plzeň 12.12.2010 13:00 73:64 (17:24 32:39 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 42

datum: 12.12.2010, 13:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/4.000)
Šmíd Pavel (2.000/4.000)

43. Skřivánek Ústí/L. - BCM KV Sokolov 12.12.2010 10:00 77:75 (18:22 41:37 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 43

datum: 12.12.2010, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/2.500)
Raiman Vojtěch (2.000/2.500)

44. Sokol Kladno - Lokomotiva Liberec 12.12.2010 11:30 78:83 (11:15 35:36 52:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 44

datum: 12.12.2010, 11:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Drobný Petr (4.000/1.500)
Nesper Jindřich (4.000/1.500)

45. TJ Lovosice - B. Jablonec n. N. 12.12.2010 10:00 55:65 (14:13 31:38 44:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 45

datum: 12.12.2010, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/1.000)
Sedláček Ondřej (1.500/1.000)

11. kolo
46. TJ Lovosice - BCM KV Sokolov 08.01.2011 16:00 51:75 (21:16 32:36 43:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 46

datum: 08.01.2011, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000)
Hrnčíř Martin (1.500/1.000)

47. Sokol Kladno - BaK Plzeň 08.01.2011 14:00 66:55 (20:19 38:29 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 47

datum: 08.01.2011, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/1.500)
Ulrych Lukáš (1.500/1.500)

48. Skřivánek Ústí/L. - TJ Klatovy 08.01.2011 17:00 60:29 (23:8 34:15 45:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 48

datum: 08.01.2011, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/2.000)

49. Baník Most - BK Strakonice B 08.01.2011 17:00 72:73 (21:13 44:31 57:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 49

datum: 08.01.2011, 17:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.500/1.500)
Anton Karel (1.500/1.500)

12. kolo
50. Lokomotiva Liberec - B. Jablonec n. N. 08.01.2011 18:00 77:56 (26:20 43:27 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 50

datum: 08.01.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/1.500)
Lukeš Petr (1.500/4.000)

51. Sokol Kladno - BCM KV Sokolov 09.01.2011 12:00 82:80 (25:20 43:43 63:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 51

datum: 09.01.2011, 12:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.500/2.000)
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)

52. TJ Lovosice - BaK Plzeň 09.01.2011 10:00 48:71 (17:20 28:27 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 52

datum: 09.01.2011, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.500)
Hrnčíř Martin (1.500/1.500)

53. Baník Most - TJ Klatovy 09.01.2011 12:30 100:44 (27:9 51:25 72:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 53

datum: 09.01.2011, 12:30:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.500)
Anton Karel (1.000/1.000)

54. Skřivánek Ústí/L. - BK Strakonice B 09.01.2011 10:00 82:75 (17:14 30:33 56:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 54

datum: 09.01.2011, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)
Hošek Václav (1.000/2.500)

13. kolo
55. BK Strakonice B - Sokol Kladno 22.01.2011 18:00 71:59 (16:14 33:29 46:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 55

datum: 22.01.2011, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Polívka Petr (1.500/4.000)
Salvetr Pavel (1.000/4.000)

56. TJ Klatovy - TJ Lovosice 02.04.2011 14:00 54:38 (18:19 32:24 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 56

datum: 02.04.2011, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.500)
Jírovec Luboš (1.000/1.500)

57. BaK Plzeň - B. Jablonec n. N. 22.01.2011 18:00 66:56 (26:11 41:19 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 57

datum: 22.01.2011, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Buršík Martin (1.500/1.500)
Sedláček Ondřej (1.500/1.500)

58. BCM KV Sokolov - Lokomotiva Liberec 22.01.2011 16:00 58:50 (16:13 35:25 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 58

datum: 22.01.2011, 16:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.500)
Porvich Lubomír (1.000/1.500)

14. kolo
59. Skřivánek Ústí/L. - Baník Most 21.01.2011 18:30 67:48 (21:9 46:17 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 59

datum: 21.01.2011, 18:30:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (2.000/1.000)

60. TJ Klatovy - Sokol Kladno 23.01.2011 14:30 90:78 (29:16 55:32 66:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 60

datum: 23.01.2011, 14:30:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.500)
Vyhnálek Jan (1.000/2.500)

61. BK Strakonice B - TJ Lovosice 26.02.2011 17:00 100:40 (26:5 42:15 68:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 61

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Horník Michal (1.500/1.000)
Schaffner Vojta (1.500/1.000)

62. BCM KV Sokolov - B. Jablonec n. N. 23.01.2011 10:00 70:64 (24:11 39:25 49:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 62

datum: 23.01.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/2.000)
Porvich Lubomír (1.000/1.500)

63. BaK Plzeň - Lokomotiva Liberec 23.01.2011 11:30 50:56 (14:17 32:27 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 63

datum: 23.01.2011, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.500)
Sedláček Ondřej (2.000/1.500)

15. kolo
64. Lokomotiva Liberec - TJ Klatovy 05.02.2011 18:00 68:49 (16:12 27:18 46:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 64

datum: 05.02.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/1.000)
Streubel David (1.500/1.000)

65. B. Jablonec n. N. - BK Strakonice B 05.02.2011 15:00 56:72 (16:24 24:39 42:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 65

datum: 05.02.2011, 15:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

66. TJ Lovosice - Baník Most 05.02.2011 16:00 36:87 (16:21 22:38 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 66

datum: 05.02.2011, 16:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/1.500)
Šlaj Jiří (2.000/1.500)

67. Sokol Kladno - Skřivánek Ústí/L. 05.02.2011 15:30 84:94 (19:17 41:43 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 67

datum: 05.02.2011, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (3.500/1.500)
Schaffner Vojta (3.500/1.500)

16. kolo
68. BaK Plzeň - BCM KV Sokolov 05.02.2011 18:00 68:52 (14:13 33:21 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 68

datum: 05.02.2011, 18:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/2.000)
Salvetr Pavel (1.000/2.500)

69. B. Jablonec n. N. - TJ Klatovy 06.02.2011 10:00 71:70 (24:17 41:42 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 69

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)

70. Lokomotiva Liberec - BK Strakonice B 06.02.2011 10:00 74:73 (18:21 40:41 60:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 70

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/2.000)
Salač Zdeněk (1.500/4.000)

71. Sokol Kladno - Baník Most 06.02.2011 10:00 70:68 (25:17 32:36 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 71

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (3.500/1.000)
Schaffner Vojta (3.500/1.000)

72. TJ Lovosice - Skřivánek Ústí/L. 06.02.2011 10:00 34:93 (0:24 16:53 22:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 72

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

17. kolo
73. Skřivánek Ústí/L. - B. Jablonec n. N. 19.02.2011 17:00 86:56 (22:12 47:29 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 73

datum: 19.02.2011, 17:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

74. Baník Most - Lokomotiva Liberec 19.02.2011 18:00 63:59 (19:13 35:31 50:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 74

datum: 19.02.2011, 18:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/2.000)
Nesper Jindřich (1.000/2.000)

75. BK Strakonice B - BCM KV Sokolov 19.02.2011 14:30 77:46 (14:14 38:29 52:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 75

datum: 19.02.2011, 14:30:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

76. TJ Klatovy - BaK Plzeň 19.02.2011 18:00 44:84 (9:21 23:43 32:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 76

datum: 19.02.2011, 18:00:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000)
Hrnčíř Martin (2.000/1.000)

18. kolo
77. TJ Lovosice - Sokol Kladno 19.02.2011 10:00 56:85 (16:23 32:44 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 77

datum: 19.02.2011, 10:00:00

místo: Hala U Přívozu, Lovosice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.500/1.000)
Pilný Jiří (1.500/1.000)

78. Baník Most - B. Jablonec n. N. 20.02.2011 12:00 53:59 (12:11 28:24 40:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 78

datum: 20.02.2011, 12:00:00

místo: SŠ Gastronomie a služeb, Most

rozhodčí:
Drobný Petr (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

79. Skřivánek Ústí/L. - Lokomotiva Liberec 20.02.2011 10:00 79:45 (20:14 42:25 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 79

datum: 20.02.2011, 10:00:00

místo: SPŠ spojů , Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.500)

80. TJ Klatovy - BCM KV Sokolov 20.02.2011 11:00 56:72 (16:21 23:43 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 80

datum: 20.02.2011, 11:00:00

místo: Městská SH Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/1.000)
Hrnčíř Martin (3.000/1.000)

81. BK Strakonice B - BaK Plzeň 20.02.2011 10:00 62:54 (18:11 32:25 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 81

datum: 20.02.2011, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/3.000)
Tomášek Petr (2.000/3.000)

19. kolo
82. BaK Plzeň - Baník Most 05.03.2011 16:00 46:40 (6:8 26:17 33:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 82

datum: 05.03.2011, 16:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (2.500/1.000)
Drápal Jakub (2.500/1.000)

83. BCM KV Sokolov - Skřivánek Ústí/L. 05.03.2011 19:00 77:81 (15:25 42:42 57:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 83

datum: 05.03.2011, 19:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.500/2.000)
Ulrych Lukáš (1.500/2.000)

84. Lokomotiva Liberec - Sokol Kladno 05.03.2011 18:00 72:59 (23:10 45:24 59:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 84

datum: 05.03.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/2.000)
Klápště Jiří (1.500/2.000)

85. B. Jablonec n. N. - TJ Lovosice 05.03.2011 15:00 108:33 (19:10 45:13 79:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 85

datum: 05.03.2011, 15:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/2.000)
Salač Zdeněk (1.000/2.000)

20. kolo
86. BK Strakonice B - TJ Klatovy 06.03.2011 11:00 78:41 (21:7 40:16 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 86

datum: 06.03.2011, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/1.000)
Smetana Jiří (1.000/1.000)

87. BCM KV Sokolov - Baník Most 06.03.2011 11:00 52:66 (19:14 32:32 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 87

datum: 06.03.2011, 11:00:00

místo: Tělocvična Gymnázia Sokolov, Sokolov

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.500/1.000)
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)

88. BaK Plzeň - Skřivánek Ústí/L. 06.03.2011 11:30 50:65 (10:21 26:35 32:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 88

datum: 06.03.2011, 11:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (3.500/1.000)
Drápal Jakub (3.500/1.500)

89. B. Jablonec n. N. - Sokol Kladno 06.03.2011 10:00 74:64 (28:17 49:32 63:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 89

datum: 06.03.2011, 10:00:00

místo: SH SOŠOŘ Jablonec n.N., Jablonec nad Nisou

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Salač Zdeněk (1.000/4.000)

90. Lokomotiva Liberec - TJ Lovosice 06.03.2011 10:00 108:45 (28:6 50:18 75:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 90

datum: 06.03.2011, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Liberec 1

rozhodčí:
Hošek Václav (1.500/1.000)
Klápště Jiří (1.500/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.