image

ženy / 2. liga / ročník 2010/11 / skupina B


tabulka
1. Lokomotiva Krnov 18 16 2 1533:1175 34
2. Basket SMB 18 13 5 1339:1168 31
3. BC Orlová 18 12 6 1328:1125 30
4. BK Brandýs nad Labem 18 12 6 1236:1082 30
5. BK DE Prosek 18 12 6 1365:1209 30
6. BK Pliska Studánka Pardubice B 18 8 10 1183:1269 26
7. VSK TESLA UNI Brno 18 7 11 1066:1165 25
8. BK Příbor 18 5 13 1050:1257 23
9. BSK TJ Jičín 18 4 14 1159:1499 22
10. Proton Zlín 18 1 17 1019:1329 19
1. kolo
91. TESLA UNI Brno - Pliska Pardubice B 16.10.2010 17:00 60:71 (10:15 19:41 39:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 91

datum: 16.10.2010, 17:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Junek Karel (1.500/1.500)
Jakubík Petr (1.500/1.500)

92. BSK TJ Jičín - Proton Zlín 16.10.2010 17:00 80:74 (21:15 30:36 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 92

datum: 16.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.000/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

93. Basket SMB - BK Příbor 16.10.2010 14:00 85:50 (28:12 48:27 70:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 93

datum: 16.10.2010, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Raiman Vojtěch (1.500/2.000)

94. Lokomotiva Krnov - BK Brandýs n.L. 16.10.2010 19:00 77:61 (25:13 48:27 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 94

datum: 16.10.2010, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.000/2.000)
Válek Jakub (2.000/2.000)

95. BC Orlová - BK DE Prosek 16.10.2010 17:00 79:63 (15:13 31:33 51:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 95

datum: 16.10.2010, 17:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/2.500)
Dombrovský Filip (1.500/2.500)

2. kolo
96. BSK TJ Jičín - BK Příbor 17.10.2010 10:00 73:52 (18:14 35:28 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 96

datum: 17.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.000/2.000)
Lukeš Petr (1.500/3.000)

97. Basket SMB - Proton Zlín 17.10.2010 09:30 79:61 (28:16 46:36 65:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 97

datum: 17.10.2010, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Raiman Vojtěch (1.500/1.000)

98. Lokomotiva Krnov - BK DE Prosek 17.10.2010 12:00 79:58 (20:16 47:32 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 98

datum: 17.10.2010, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (1.500/1.000)
Válek Jakub (2.000/1.000)

99. BC Orlová - BK Brandýs n.L. 17.10.2010 10:00 41:62 (12:13 22:29 32:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 99

datum: 17.10.2010, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)
Dombrovský Filip (1.500/1.000)

3. kolo
100. BK Brandýs n.L. - BK DE Prosek 28.10.2010 11:00 87:80 (26:10 42:39 69:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 100

datum: 28.10.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/4.000)
Pokorný Štěpán (2.000/2.000)

101. Proton Zlín - Lokomotiva Krnov 30.10.2010 14:30 53:81 (13:25 24:54 38:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 101

datum: 30.10.2010, 14:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.000)
Remenec Ondřej (1.000/1.000)

102. BK Příbor - BC Orlová 30.10.2010 17:00 41:64 (7:16 21:30 29:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 102

datum: 30.10.2010, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.500/1.000)

103. TESLA UNI Brno - BSK TJ Jičín 30.10.2010 17:20 89:62 (19:16 46:39 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 103

datum: 30.10.2010, 17:20:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.500/2.000)
Kocfelda Jiří (1.500/2.000)

104. Pliska Pardubice B - Basket SMB 30.10.2010 12:00 51:60 (12:15 22:34 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 104

datum: 30.10.2010, 12:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (1.500/3.000)
Trbušek Pavel (1.500/2.000)

4. kolo
105. Proton Zlín - BC Orlová 31.10.2010 08:30 63:73 (10:26 29:31 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 105

datum: 31.10.2010, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kapl Antonín (1.000/1.500)
Remenec Ondřej (1.000/1.500)

106. BK Příbor - Lokomotiva Krnov 31.10.2010 10:00 63:82 (22:17 31:31 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 106

datum: 31.10.2010, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/2.000)
Dombrovský Filip (2.000/3.000)

107. TESLA UNI Brno - Basket SMB 31.10.2010 09:50 59:65 (19:20 37:37 47:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 107

datum: 31.10.2010, 09:50:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Jakubík Petr (1.500/1.500)
Kocfelda Jiří (2.500/2.500)

108. Pliska Pardubice B - BSK TJ Jičín 31.10.2010 13:00 80:90 (23:16 36:36 55:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 108

datum: 31.10.2010, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (2.500/1.500)
Trbušek Pavel (2.500/1.500)

5. kolo
109. BSK TJ Jičín - Basket SMB 13.11.2010 16:30 61:77 (16:18 32:42 48:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 109

datum: 13.11.2010, 16:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Smutný David (1.000/2.000)

110. Lokomotiva Krnov - TESLA UNI Brno 13.11.2010 19:00 83:50 (16:7 32:19 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 110

datum: 13.11.2010, 19:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/2.000)
Fanta Jiří (1.500/2.000)

111. BC Orlová - Pliska Pardubice B 13.11.2010 18:00 73:53 (15:11 27:28 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 111

datum: 13.11.2010, 18:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.500)
Dombrovský Filip (1.000/1.500)

112. BK Brandýs n.L. - Proton Zlín 13.11.2010 15:00 78:51 (26:16 42:26 58:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 112

datum: 13.11.2010, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Lunga Petr (1.000/1.000)

113. BK DE Prosek - BK Příbor 13.11.2010 19:00 70:64 (15:24 35:36 47:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 113

datum: 13.11.2010, 19:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.000/1.500)
Lébl Martin (2.000/1.500)

6. kolo
114. Lokomotiva Krnov - Pliska Pardubice B 14.11.2010 09:00 105:53 (30:13 61:34 85 39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 114

datum: 14.11.2010, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.000)
Fanta Jiří (1.500/1.000)

115. BC Orlová - TESLA UNI Brno 14.11.2010 09:00 60:66 (23:16 37:34 45:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 115

datum: 14.11.2010, 09:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/2.500)
Dombrovský Filip (1.000/2.500)

116. BK Brandýs n.L. - BK Příbor 14.11.2010 11:00 90:51 (21:10 45:22 69:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 116

datum: 14.11.2010, 11:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.500)
Lunga Petr (1.000/1.500)

117. BK DE Prosek - Proton Zlín 14.11.2010 11:00 101:68 (23:19 53:31 83:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 117

datum: 14.11.2010, 11:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (2.000/1.000)
Lébl Martin (2.000/1.000)

7. kolo
118. Proton Zlín - BK Příbor 27.11.2010 18:30 74:76 (16:17 35:38 57:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 118

datum: 27.11.2010, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Junek Karel (1.000/1.500)
Remenec Ondřej (1.000/1.500)

119. TESLA UNI Brno - BK Brandýs n.L. 15.01.2011 16:50 51:46 (11:15 25:29 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 119

datum: 15.01.2011, 16:50:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Hřib Jan (1.500/1.500)
Struhárová Iva (1.500/1.500)

120. Pliska Pardubice B - BK DE Prosek 27.11.2010 10:00 64:60 (20:17 41:31 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 120

datum: 27.11.2010, 10:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pokorný Štěpán (1.500/1.500)
Šuška Kamil (1.500/1.500)

121. BSK TJ Jičín - Lokomotiva Krnov 27.11.2010 17:00 72:90 (24:31 41:51 59:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 121

datum: 27.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kameník Petr (2.000/2.000)
Zítko Tomáš (2.000/2.000)

122. Basket SMB - BC Orlová 27.11.2010 14:00 77:61 (12:15 42:32 65:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 122

datum: 27.11.2010, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.000/2.000)
Sedláček Ondřej (1.000/2.000)

8. kolo
123. TESLA UNI Brno - BK DE Prosek 28.11.2010 09:50 59:71 (10:13 25:35 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 123

datum: 28.11.2010, 09:50:00

místo: Hala Pod Hradem, Brno

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš (2.000/1.000)
Švancarová Lucie (2.000/1.000)

124. Pliska Pardubice B - BK Brandýs n.L. 16.01.2011 13:00 72:53 (8:20 26:32 49:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 124

datum: 16.01.2011, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Pára Pavel (3.000/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

125. BSK TJ Jičín - BC Orlová 28.11.2010 10:00 76:87 (17:19 41:42 58:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 125

datum: 28.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Kameník Petr (2.000/1.500)
Zítko Tomáš (2.500/1.500)

126. Basket SMB - Lokomotiva Krnov 28.11.2010 09:30 69:67 (24:13 40:32 53:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 126

datum: 28.11.2010, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Raiman Vojtěch (1.500/4.000)
Sedláček Ondřej (1.500/3.500)

9. kolo
127. Lokomotiva Krnov - BC Orlová 11.12.2010 13:00 85:61 (24:14 40:29 65:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 127

datum: 11.12.2010, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hecl Jan (1.500/1.500)
Kubiš Michal (1.500/1.500)

128. BK Brandýs n.L. - BSK TJ Jičín 11.12.2010 15:00 88:41 (22:6 48:17 65:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 128

datum: 11.12.2010, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

129. BK DE Prosek - Basket SMB 11.12.2010 19:00 54:66 (15:13 29:26 39:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 129

datum: 11.12.2010, 19:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/2.000)
Zítko Tomáš (2.000/2.000)

130. Proton Zlín - TESLA UNI Brno 11.12.2010 18:30 48:71 (13:20 20:39 30:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 130

datum: 11.12.2010, 18:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.500)
Kocfelda Jiří (1.000/2.500)

131. BK Příbor - Pliska Pardubice B 11.12.2010 17:00 58:75 (6:21 25:30 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 131

datum: 11.12.2010, 17:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.500)
Novák Petr (1.000/1.000)

10. kolo
132. BK Brandýs n.L. - Basket SMB 12.12.2010 11:30 73:63 (18:18 34:32 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 132

datum: 12.12.2010, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hampl Pavel (2.000/2.000)
Svoboda Martin (2.000/2.000)

133. BK DE Prosek - BSK TJ Jičín 12.12.2010 11:00 86:74 (22:15 39:35 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 133

datum: 12.12.2010, 11:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kameník Petr (2.000/2.500)
Zítko Tomáš (2.000/3.500)

134. Proton Zlín - Pliska Pardubice B 12.12.2010 09:00 57:69 (13:19 24:42 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 134

datum: 12.12.2010, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Kocfelda Jiří (1.000/2.000)

135. BK Příbor - TESLA UNI Brno 12.12.2010 11:00 62:47 (9:13 25:23 44:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 135

datum: 12.12.2010, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/2.500)
Novák Petr (1.000/2.500)

11. kolo
136. BK Příbor - BSK TJ Jičín 08.01.2011 15:30 64:55 (10:16 25:35 46:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 136

datum: 08.01.2011, 15:30:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/2.500)
Opletal Petr (1.500/2.000)

137. Proton Zlín - Basket SMB 08.01.2011 14:00 59:86 (20:20 35:43 49:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 137

datum: 08.01.2011, 14:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.500)
Machač Michal (1.000/1.500)

138. BK DE Prosek - Lokomotiva Krnov 08.01.2011 19:00 85:104 (23:25 44:46 63:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 138

datum: 08.01.2011, 19:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.000)
Buršík Martin (1.500/1.000)

139. BK Brandýs n.L. - BC Orlová 08.01.2011 17:00 71:63 (25:13 38:32 58:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 139

datum: 08.01.2011, 17:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.500)
Trbušek Pavel (2.000/1.500)

12. kolo
140. Pliska Pardubice B - TESLA UNI Brno 09.01.2011 09:00 65:54 (16:9 38:30 48:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 140

datum: 09.01.2011, 09:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Kameník Petr (1.500/1.500)
Zítko Tomáš (1.500/1.500)

141. Proton Zlín - BSK TJ Jičín 09.01.2011 11:00 69:54 (20:13 32:24 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 141

datum: 09.01.2011, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/2.500)
Machač Michal (1.000/2.500)

142. BK Příbor - Basket SMB 07.01.2011 19:00 65:79 (18:23 33:44 46:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 142

datum: 07.01.2011, 19:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.500)
Opletal Petr (1.500/1.500)

143. BK Brandýs n.L. - Lokomotiva Krnov 09.01.2011 10:00 88:96 (30:16 43:44 63:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 143

datum: 09.01.2011, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.500/2.000)
Trbušek Pavel (2.500/2.000)

144. BK DE Prosek - BC Orlová 09.01.2011 11:00 91:73 (16:14 43:39 63:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 144

datum: 09.01.2011, 11:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/2.000)
Peterková Lucie (1.500/2.000)

13. kolo
145. BC Orlová - Proton Zlín 22.01.2011 15:00 67:48 (13:14 29:26 50:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 145

datum: 22.01.2011, 15:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/1.000)
Dvorský Petr (1.500/1.000)

146. Lokomotiva Krnov - BK Příbor 22.01.2011 17:00 77:65 (18:14 36:37 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 146

datum: 22.01.2011, 17:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/2.500)
Rychlý Ladislav (2.000/3.000)

147. Basket SMB - TESLA UNI Brno 22.01.2011 14:00 79:57 (15:11 37:33 67:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 147

datum: 22.01.2011, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.500)
Salač Zdeněk (4.000/4.000)

148. BSK TJ Jičín - Pliska Pardubice B 22.01.2011 19:30 79:65 (22:19 45:30 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 148

datum: 22.01.2011, 19:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/2.500)
Svoboda Martin (1.500/2.000)

14. kolo
149. BK DE Prosek - BK Brandýs n.L. 21.01.2011 20:00 70:61 (14:21 44:26 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 149

datum: 21.01.2011, 20:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/3.000)
Lébl Martin (1.500/3.000)

150. Lokomotiva Krnov - Proton Zlín 23.01.2011 11:00 85:55 (20:18 45:29 64:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 150

datum: 23.01.2011, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.000)
Rychlý Ladislav (2.000/1.000)

151. BC Orlová - BK Příbor 23.01.2011 09:00 89:63 (23:12 48:25 60:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 151

datum: 23.01.2011, 09:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.500/3.500)
Dvorský Petr (1.500/3.500)

152. BSK TJ Jičín - TESLA UNI Brno 23.01.2011 10:30 58:95 (12:18 28:33 43:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 152

datum: 23.01.2011, 10:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/1.500)
Svoboda Martin (1.500/1.500)

153. Basket SMB - Pliska Pardubice B 23.01.2011 09:30 81:62 (23:9 35:28 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 153

datum: 23.01.2011, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.500)
Salač Zdeněk (4.000/1.500)

15. kolo
154. Pliska Pardubice B - Lokomotiva Krnov 05.02.2011 19:00 74:87 (24:25 44:44 64:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 154

datum: 05.02.2011, 19:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (2.000/3.000)
Hampl Pavel (3.000/3.000)

155. TESLA UNI Brno - BC Orlová 12.02.2011 16:00 47:87 (4:21 19:43 30:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 155

datum: 12.02.2011, 16:00:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Válek Jakub (1.500/1.500)
Remenec Ondřej (1.500/1.500)

156. BK Příbor - BK Brandýs n.L. 05.02.2011 13:00 40:38 (10:9 16:16 30:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 156

datum: 05.02.2011, 13:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/3.000)
Opletal Petr (1.500/2.000)

157. Proton Zlín - BK DE Prosek 05.02.2011 19:00 53:77 (18:24 32:40 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 157

datum: 05.02.2011, 19:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Paulík Robert (1.000/1.000)
Kapounek Petr (1.000/1.000)

16. kolo
158. Basket SMB - BSK TJ Jičín 06.02.2011 09:30 107:78 (26:18 54:40 76:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 158

datum: 06.02.2011, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500)
Záruba Matěj (1.000/2.500)

159. TESLA UNI Brno - Lokomotiva Krnov 06.02.2011 11:45 67:87 (11:25 21:50 48:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 159

datum: 06.02.2011, 11:45:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.500/2.000)
Jakubík Petr (1.500/2.500)

160. Pliska Pardubice B - BC Orlová 14.02.2011 18:30 50:85 (17:17 31:36 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 160

datum: 14.02.2011, 18:30:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (2.500/2.000)
Hartig Zdeněk (1.500/2.000)

161. Proton Zlín - BK Brandýs n.L. 06.02.2011 11:00 45:60 (9:21 21:32 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 161

datum: 06.02.2011, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Večeřa Pavel (1.000/1.500)
Kapounek Petr (1.000/1.500)

162. BK Příbor - BK DE Prosek 06.02.2011 10:00 56:65 (12:10 31:29 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 162

datum: 06.02.2011, 10:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Kašparová Renáta (2.000/1.500)
Opletal Petr (2.000/1.500)

17. kolo
163. BK DE Prosek - TESLA UNI Brno 19.02.2011 19:30 80:34 (20:8 54:15 70:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 163

datum: 19.02.2011, 19:30:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/3.500)
Salvetr Pavel (1.000/3.500)

164. BK Brandýs n.L. - Pliska Pardubice B 19.02.2011 13:00 76:73 (14:16 34:25 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 164

datum: 19.02.2011, 13:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

165. BC Orlová - BSK TJ Jičín 19.02.2011 17:00 111:43 (20:10 47:17 81:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 165

datum: 19.02.2011, 17:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/1.500)
Dombrovský Filip (1.500/2.000)

166. Lokomotiva Krnov - Basket SMB 19.02.2011 18:45 83:64 (17:12 39:41 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 166

datum: 19.02.2011, 18:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/3.000)
Stančík Robin (2.500/3.000)

18. kolo
167. BK Příbor - Proton Zlín 20.02.2011 11:00 66:57 (14:12 30:25 38:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 167

datum: 20.02.2011, 11:00:00

místo: tělocvična Masarykova gymnázia, Příbor

rozhodčí:
Dvorský Petr (2.000/1.000)
Konvička Jan (2.000/1.000)

168. BK Brandýs n.L. - TESLA UNI Brno 20.02.2011 10:00 48:39 (8:13 26:20 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 168

datum: 20.02.2011, 10:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Schaffner Vojta (2.000/2.000)
Ulrych Lukáš (2.000/2.000)

169. BK DE Prosek - Pliska Pardubice B 20.02.2011 10:00 86:64 (21:13 38:29 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 169

datum: 20.02.2011, 10:00:00

místo: SK Prosek, Praha 9

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/3.000)
Salvetr Pavel (1.000/3.000)

170. Lokomotiva Krnov - BSK TJ Jičín 20.02.2011 09:30 94:57 (20:11 50:27 73:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 170

datum: 20.02.2011, 09:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.500)
Stančík Robin (1.500/1.500)

171. BC Orlová - Basket SMB 20.02.2011 09:00 74:55 (25:17 40:28 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 171

datum: 20.02.2011, 09:00:00

místo: Hala Gymnázia, Orlová - Lutyně

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/3.000)
Dombrovský Filip (1.500/3.000)

19. kolo
172. Basket SMB - BK Brandýs n.L. 05.03.2011 14:00 73:75 (17:20 35:41 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 172

datum: 05.03.2011, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kameník Petr (2.000/3.000)
Zítko Tomáš (2.000/3.000)

173. BSK TJ Jičín - BK DE Prosek 05.03.2011 17:30 50:90 (12:22 25:47 40:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 173

datum: 05.03.2011, 17:30:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (2.000/1.000)
Lunga Petr (2.000/1.000)

174. Pliska Pardubice B - Proton Zlín 05.03.2011 13:00 73:47 (26:8 38:20 56:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 174

datum: 05.03.2011, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.000)
Kovář Jan (1.500/1.000)

175. TESLA UNI Brno - BK Příbor 05.03.2011 17:30 68:56 (11:8 33:22 59:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 175

datum: 05.03.2011, 17:30:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (2.500/1.500)
Švancarová Lucie (2.000/1.500)

20. kolo
176. BC Orlová - Lokomotiva Krnov 04.03.2011 18:00 80:71 (22:20 37:30 66:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 176

datum: 04.03.2011, 18:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/2.000)
Rychlý Ladislav (1.500/2.000)

177. BSK TJ Jičín - BK Brandýs n.L. 06.03.2011 10:00 56:81 (13:24 28:45 38:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 177

datum: 06.03.2011, 10:00:00

místo: Sportovní areál Jičín - malá hala, Jičín

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (2.000/1.000)
Lunga Petr (2.000/1.000)

178. Basket SMB - BK DE Prosek 06.03.2011 09:30 74:78 (17:27 41:44 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 178

datum: 06.03.2011, 09:30:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kameník Petr (2.000/2.500)
Zítko Tomáš (2.000/2.000)

179. TESLA UNI Brno - Proton Zlín 06.03.2011 11:45 53:37 (14:7 34:14 44:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 179

datum: 06.03.2011, 11:45:00

místo: SH Tesla Brno, Brno

rozhodčí:
Komprs Michal (2.000/1.000)
Švancarová Lucie (2.000/1.000)

180. Pliska Pardubice B - BK Příbor 06.03.2011 13:00 69:58 (22:16 33:24 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, ženy, 2. liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 180

datum: 06.03.2011, 13:00:00

místo: SH ZŠ Studánka, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Lukáš (1.500/1.500)
Kovář Jan (1.500/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.