image

kadeti U16 / liga / ročník 2010/11 / skupina A


tabulka
1. BK Brandýs n. Labem 22 22 0 2285:927 44
2. BK Kondoři Liberec 22 18 4 2053:1216 40
3. BA Sparta Praha 22 17 5 2165:1284 39
4. Basketbalový klub Děčín 22 14 8 1843:1450 36
5. Sokol Žižkov B 22 13 9 1494:1394 35
6. BK Sluneta Ústí nad Labem 22 12 10 1608:1424 34
7. BK Kladno 22 12 10 1324:1570 34
8. TJ Klatovy 22 11 11 1326:1555 33
9. Slavoj BK Litoměřice 22 5 17 1210:2072 27
10. TJ AŠ Mladá Boleslav 22 4 18 1441:1903 26
11. Sršni Sokol Písek B 22 4 18 1365:2039 26
12. BSK České Budějovice 22 0 22 1082:2362 22
1. kolo
1. TJ Klatovy - Sršni Sokol Písek B 28.10.2010 10:00 65:61 (26:9 44:36 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 28.10.2010, 10:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000)
Jírovec Luboš (2.000/1.000)

2. BSK Č. Budějovice - Sokol Žižkov B 28.10.2010 16:00 29:93 (0:31 16:49 20:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 28.10.2010, 16:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Salvetr Pavel (1.000/1.000)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)

3. Slavoj Litoměřice - Sluneta Ústí n. L. 28.10.2010 14:00 71:70 (20:12 42:33 55:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.10.2010, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

4. BK Děčín - Kondoři Liberec 02.11.2010 17:30 95:71 (26:6 50:30 75:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 02.11.2010, 17:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

5. BK Kladno - BA Sparta Praha 28.10.2010 15:30 64:87 (23:18 29:41 50:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.10.2010, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (3.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

6. BK Brandýs n. L. - AŠ Mladá Boleslav 25.10.2010 19:30 103:42 (19:12 50:23 74:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 25.10.2010, 19:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.500/1.000)
Záruba Matěj (2.000/1.000)

2. kolo
7. TJ Klatovy - BK Brandýs n. L. 09.10.2010 16:00 31:102 (11:18 20:49 27:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 09.10.2010, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.000/3.000)
Hrnčíř Martin (1.000/3.500)

8. Sršni Sokol Písek B - AŠ Mladá Boleslav 09.10.2010 15:00 83:80 (14:16 36:35 59:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 09.10.2010, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

9. BSK Č. Budějovice - BK Kladno 09.10.2010 16:30 60:66 (16:11 31:31 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2010, 16:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Polívka Petr (1.000/1.000)

10. Sokol Žižkov B - BA Sparta Praha 09.10.2010 17:00 43:69 (13:18 23:40 35:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Veselý Tomáš (1.000/1.000)

11. Slavoj Litoměřice - BK Děčín 09.10.2010 16:00 45:112 (5:28 23:53 32:82)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2010, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)
Sedláček Ondřej (1.000/1.000)

12. Sluneta Ústí n. L. - Kondoři Liberec 09.10.2010 13:00 75:62 (19:16 42:29 54:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2010, 13:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/2.000)
Raiman Vojtěch (1.000/2.000)

3. kolo
13. TJ Klatovy - AŠ Mladá Boleslav 10.10.2010 09:00 79:61 (21:12 40:25 56:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 10.10.2010, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Schaffner Vojta (1.500/2.000)
Hrnčíř Martin (1.500/2.000)

14. Sršni Sokol Písek B - BK Brandýs n. L. 10.10.2010 08:00 27:124 (7:32 15:63 18:92)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 10.10.2010, 08:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000)
Ulrych Lukáš (1.000/2.000)

15. BSK Č. Budějovice - BA Sparta Praha 10.10.2010 11:00 43:148 (9:34 24:65 34:97)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 10.10.2010, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Polívka Petr (1.000/1.000)

16. Sokol Žižkov B - BK Kladno 10.10.2010 10:00 83:41 (22:9 42:25 64:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kučírek Martin (1.000/1.000)
Veselý Tomáš (1.000/1.000)

17. Slavoj Litoměřice - Kondoři Liberec 10.10.2010 09:30 20:115 (1:38 6:63 10:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 10.10.2010, 09:30:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (1.000/1.500)
Sedláček Ondřej (1.000/1.500)

18. Sluneta Ústí n. L. - BK Děčín 10.10.2010 10:00 64:70 (20:16 34:31 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Raiman Vojtěch (1.000/1.000)

4. kolo
19. BK Brandýs n. L. - BK Děčín 23.10.2010 15:00 74:42 (20:15 32:26 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2010, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (4.000/1.000)
Záruba Matěj (2.500/1.000)

20. AŠ Mladá Boleslav - Kondoři Liberec 23.10.2010 10:00 70:105 (14:31 29:60 52:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Drápal Jakub (3.000/1.500)
Sedláček Ondřej (3.000/1.500)

21. BK Kladno - Slavoj Litoměřice 23.10.2010 13:00 74:65 (18:15 37:40 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 23.10.2010, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

22. BA Sparta Praha - Sluneta Ústí n. L. 23.10.2010 16:00 90:61 (12:17 32:31 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 23.10.2010, 16:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

23. TJ Klatovy - BSK Č. Budějovice 23.10.2010 16:00 89:44 (22:5 43:16 69:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 23.10.2010, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír (1.000/1.000)
Sedláček Jiří (1.000/1.000)

24. Sršni Sokol Písek B - Sokol Žižkov B 23.10.2010 16:00 56:90 (10:17 19:42 35:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 23.10.2010, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

5. kolo
25. BK Brandýs n. L. - Kondoři Liberec 24.10.2010 11:30 85:60 (20:11 40:29 64:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 24.10.2010, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (4.000/2.000)
Záruba Matěj (2.500/2.000)

26. AŠ Mladá Boleslav - BK Děčín 24.10.2010 09:30 57:61 (19:10 32:24 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 24.10.2010, 09:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Drápal Jakub (3.000/1.000)
Sedláček Ondřej (3.000/1.000)

27. BK Kladno - Sluneta Ústí n. L. 24.10.2010 12:30 35:83 (11:26 16:41 22:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 24.10.2010, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000)
Kučera Stanislav (1.000/1.000)

28. BA Sparta Praha - Slavoj Litoměřice 24.10.2010 12:00 138:36 (32:5 58:19 95:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 24.10.2010, 12:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Peterková Lucie (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

29. TJ Klatovy - Sokol Žižkov B 24.10.2010 09:00 42:52 (7:15 18:21 32:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 24.10.2010, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Porvich Lubomír (1.500/1.000)
Sedláček Jiří (1.500/1.000)

30. Sršni Sokol Písek B - BSK Č. Budějovice 24.10.2010 12:00 93:79 (24:16 51:42 72:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 24.10.2010, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

6. kolo
31. BSK Č. Budějovice - BK Brandýs n. L. 06.11.2010 16:30 21:170 (2:41 9:88 15:136)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 06.11.2010, 16:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Polívka Petr (1.000/2.000)

32. Sokol Žižkov B - AŠ Mladá Boleslav 06.11.2010 17:00 73:61 (17:14 40:28 54:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

33. Slavoj Litoměřice - TJ Klatovy 06.11.2010 16:00 50:59 (16.19 30:29 37:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 06.11.2010, 16:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

34. Sluneta Ústí n. L. - Sršni Sokol Písek B 06.11.2010 14:00 95:73 (29:25 57:47 81:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 06.11.2010, 14:00:00

místo: tělocvična ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.500)
Jeřáb Jan (1.000/1.500)

35. BK Děčín - BK Kladno 06.11.2010 16:00 106:52 (19:9 48:24 75:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 06.11.2010, 16:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

36. Kondoři Liberec - BA Sparta Praha 06.11.2010 17:00 92:72 (29:22 61:40 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.000/1.000)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

7. kolo
37. BSK Č. Budějovice - AŠ Mladá Boleslav 07.11.2010 09:00 62:83 (19:20 32:42 52:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 07.11.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/2.000)
Polívka Petr (1.000/2.000)

38. Sokol Žižkov B - BK Brandýs n. L. 07.11.2010 10:00 48:92 (16:24 29:41 36:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/2.000)
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)

39. Slavoj Litoměřice - Sršni Sokol Písek B 07.11.2010 09:00 83:77 (15:16 45:35 67:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 07.11.2010, 09:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

40. Sluneta Ústí n. L. - TJ Klatovy 07.11.2010 09:00 60:66 (15:16 31:37 49:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 07.11.2010, 09:00:00

místo: tělocvična ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Milata Rostislav (1.000/1.500)
Jeřáb Jan (1.000/1.500)

41. BK Děčín - BA Sparta Praha 07.11.2010 10:00 74:75 (20:25 37:47 54:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

42. Kondoři Liberec - BK Kladno 07.11.2010 13:00 94:53 (28:15 48:27 68:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 07.11.2010, 13:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kučera Stanislav (1.000/2.000)
Pilný Jiří (1.000/2.000)

8. kolo
43. BK Brandýs n. L. - BK Kladno 20.11.2010 15:00 105:25 (20:9 49:15 76:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 20.11.2010, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.000)

44. AŠ Mladá Boleslav - BA Sparta Praha 20.11.2010 14:00 51:111 (14:21 25:46 40:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 20.11.2010, 14:00:00

místo: IX. základní škola, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)
Smutný David (1.500/1.000)

45. TJ Klatovy - BK Děčín 20.11.2010 16:00 55:69 (15:20 36:34 45:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 20.11.2010, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.000)
Slanina Vladimír (2.000/1.000)

46. Sršni Sokol Písek B - Kondoři Liberec 20.11.2010 14:00 49:87 (11:24 27:44 38:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 20.11.2010, 14:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

47. BSK Č. Budějovice - Slavoj Litoměřice 20.11.2010 13:30 58:59 (16:11 32:25 52:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 20.11.2010, 13:30:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

48. Sokol Žižkov B - Sluneta Ústí n. L. 20.11.2010 17:00 60:80 (13:17 28:40 47:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kameník Petr (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

9. kolo
49. BK Brandýs n. L. - BA Sparta Praha 21.11.2010 11:30 72:54 (16:15 33:27 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 21.11.2010, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.000)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.000)

50. AŠ Mladá Boleslav - BK Kladno 21.11.2010 10:00 59:61 (17:23 35:34 46:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.500/1.000)
Smutný David (1.500/1.000)

51. TJ Klatovy - Kondoři Liberec 21.11.2010 09:00 35:81 (8:28 16:52 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 21.11.2010, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/1.500)
Slanina Vladimír (2.000/2.000)

52. Sršni Sokol Písek B - BK Děčín 21.11.2010 12:00 66:112 (17:30 33:60 54:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 21.11.2010, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

53. BSK Č. Budějovice - Sluneta Ústí n. L. 21.11.2010 09:00 58:110 (7:30 20:68 40:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 21.11.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

54. Sokol Žižkov B - Slavoj Litoměřice 21.11.2010 10:00 96:39 (23:12 41:20 66:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Kameník Petr (1.000/1.000)
Zítko Tomáš (1.000/1.000)

10. kolo
55. Slavoj Litoměřice - BK Brandýs n. L. 04.12.2010 14:00 35:127 (4:26 12:55 20:89)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 04.12.2010, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Drobný Petr (2.000/2.000)
Šlaj Jiří (1.000/2.000)

56. Sluneta Ústí n. L. - AŠ Mladá Boleslav 04.12.2010 12:00 107:55 (34:11 62:19 81:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 04.12.2010, 12:00:00

místo: tělocvična ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

57. BK Děčín - BSK Č. Budějovice 04.12.2010 13:00 127:63 (35:13 63:30 91:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 04.12.2010, 13:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

58. Kondoři Liberec - Sokol Žižkov B 04.12.2010 15:00 78:43 (24:11 53:19 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 04.12.2010, 15:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

59. BK Kladno - TJ Klatovy 10.02.2011 18:00 80:62 (24:12 46:31 58:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 10.02.2011, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500)

60. BA Sparta Praha - Sršni Sokol Písek B 04.12.2010 13:00 121:60 (34:17 64:31 92:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 04.12.2010, 13:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Lébl Martin (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

11. kolo
61. Slavoj Litoměřice - AŠ Mladá Boleslav 05.12.2010 15:00 81:69 (21:16 35:32 61:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 05.12.2010, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Drobný Petr (2.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

62. Sluneta Ústí n. L. - BK Brandýs n. L. 05.12.2010 12:30 59:69 (15:12 29:31 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 05.12.2010, 12:30:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.000)
Perlík Michal (1.000/3.000)

63. BK Děčín - Sokol Žižkov B 05.12.2010 15:00 80:65 (24:16 51:32 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 05.12.2010, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

64. Kondoři Liberec - BSK Č. Budějovice 05.12.2010 10:00 135:40 (39:2 67:13 98:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

65. BK Kladno - Sršni Sokol Písek B 05.12.2010 09:00 82:67 (17:23 38:37 60:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 05.12.2010, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Milata Rostislav (1.000/1.000)

66. BA Sparta Praha - TJ Klatovy 06.02.2011 17:00 104:52 (20:16 52:32 46:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 06.02.2011, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.000/2.000)
Kučírek Martin (1.000/2.000)

12. kolo
67. Sršni Sokol Písek B - TJ Klatovy 04.02.2011 15:30 62:67 (13:23 30:38 49:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 04.02.2011, 15:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.500)
Hána Michal (1.000/1.500)

68. Sokol Žižkov B - BSK Č. Budějovice 04.02.2011 17:00 72:39 (20:7 41:19 58:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 04.02.2011, 17:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

69. Sluneta Ústí n. L. - Slavoj Litoměřice 04.02.2011 10:00 63:50 (18:15 39:25 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 04.02.2011, 10:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Šmíd Pavel (1.000/1.000)

70. Kondoři Liberec - BK Děčín 04.02.2011 19:00 98:86 (16:21 35:44 57:63 76:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 04.02.2011, 19:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Salač Zdeněk (1.000/1.000)
Klápště Jiří (1.000/1.000)

71. BA Sparta Praha - BK Kladno 04.02.2011 19:15 55:57 (12:12 29:25 37:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 04.02.2011, 19:15:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Polívka Petr (1.000/1.500)
Tomášek Petr (1.000/1.500)

72. AŠ Mladá Boleslav - BK Brandýs n. L. 03.02.2011 18:00 40:120 (16:26 32:52 36:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 03.02.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)

13. kolo
73. AŠ Mladá Boleslav - TJ Klatovy 15.01.2011 15:15 59:78 (11:19 28:34 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 15.01.2011, 15:15:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Smutný David (1.000/1.000)
Streubel David (1.000/1.000)

74. BK Brandýs n. L. - Sršni Sokol Písek B 15.01.2011 11:30 102:37 (31:7 55:16 79:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 15.01.2011, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/1.500)
Lébl Martin (2.000/1.500)

75. BA Sparta Praha - BSK Č. Budějovice 15.01.2011 17:00 182:22 (46:1 89:10 143:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/1.000)
Jon Miloslav (1.000/1.000)

76. BK Kladno - Sokol Žižkov B 15.01.2011 17:30 56:62 (14:11 32:31 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 15.01.2011, 17:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Neuman Ladislav (2.000/1.000)
Buršík Martin (2.000/1.000)

77. Kondoři Liberec - Slavoj Litoměřice 15.01.2011 17:00 95:45 (21:9 40:13 66:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

78. BK Děčín - Sluneta Ústí n. L. 14.01.2011 17:00 80:58 (22:8 37:24 62:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 14.01.2011, 17:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Nesper Jindřich (1.000/1.000)

14. kolo
79. BK Brandýs n. L. - TJ Klatovy 16.01.2011 09:30 111:53 (32:14 61:30 86:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 16.01.2011, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/1.500)
Lébl Martin (2.000/1.500)

80. AŠ Mladá Boleslav - Sršni Sokol Písek B 16.01.2011 09:00 108:76 (28:17 51:33 75:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 16.01.2011, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Smutný David (1.000/2.000)
Streubel David (1.000/2.000)

81. BK Kladno - BSK Č. Budějovice 16.01.2011 09:00 80:61 (18:18 41:34 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 16.01.2011, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

82. BA Sparta Praha - Sokol Žižkov B 16.01.2011 18:30 92:52 (17:17 42:25 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 16.01.2011, 18:30:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.000/1.000)
Kučírek Martin (1.000/1.000)

83. BK Děčín - Slavoj Litoměřice 16.01.2011 14:30 95:74 (32:20 48:35 74:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 16.01.2011, 14:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Votroubek Jaromír (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

84. Kondoři Liberec - Sluneta Ústí n. L. 22.01.2011 17:00 92:51 (26:12 39:27 66:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 22.01.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.500/1.000)
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)

15. kolo
85. Kondoři Liberec - BK Brandýs n. L. 29.01.2011 17:00 69:74 (11:17 26:34 44:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.000/1.500)
Salač Zdeněk (1.000/3.500)

86. BK Děčín - AŠ Mladá Boleslav 29.01.2011 18:30 97:48 (19:15 45:31 67:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 29.01.2011, 18:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/1.000)

87. Sluneta Ústí n. L. - BK Kladno 29.01.2011 19:00 54:49 (16:5 28:20 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 29.01.2011, 19:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/3.000)
Anton Karel (1.000/2.000)

88. Slavoj Litoměřice - BA Sparta Praha 29.01.2011 14:00 64:189 (9:49 29:97 46:149)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 29.01.2011, 14:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Votroubek Jaromír (1.000/1.000)

89. Sokol Žižkov B - TJ Klatovy 29.01.2011 15:00 72:47 (24:18 36:26 50:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 29.01.2011, 15:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
Cibulka Radek (1.000/1.000)

90. BSK Č. Budějovice - Sršni Sokol Písek B 29.01.2011 17:00 65:91 (23:20 34:46 45:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

16. kolo
91. BK Děčín - BK Brandýs n. L. 30.01.2011 10:30 50:69 (14:9 28:28 40:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 30.01.2011, 10:30:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.000)
Hošek Václav (1.000/2.000)

92. Kondoři Liberec - AŠ Mladá Boleslav 30.01.2011 10:00 95:52 (19:11 41:28 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Klápště Jiří (1.000/1.000)
Salač Zdeněk (1.000/2.000)

93. Slavoj Litoměřice - BK Kladno 30.01.2011 10:00 61:81 (16:27 32:48 51:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/2.000)
Votroubek Jaromír (1.000/2.000)

94. Sluneta Ústí n. L. - BA Sparta Praha 30.01.2011 12:00 54:67 (9:10 37:22 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 30.01.2011, 12:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Smutný David (1.000/1.000)
Streubel David (1.000/1.000)

95. BSK Č. Budějovice - TJ Klatovy 30.01.2011 11:00 59:77 (9:28 27:45 37:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 30.01.2011, 11:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

96. Sokol Žižkov B - Sršni Sokol Písek B 30.01.2011 10:00 98:53 (20:11 49:28 75:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Černý Jan (1.000/1.000)
(---/---)

17. kolo
97. AŠ Mladá Boleslav - BSK Č. Budějovice 12.02.2011 18:00 101:65 (30:14 46:34 73:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.500/1.000)
Dvořák Ludvík (1.500/1.000)

98. BK Brandýs n. L. - Sokol Žižkov B 12.02.2011 15:00 121:49 (35:13 64:19 88:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 12.02.2011, 15:00:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Streubel David (1.000/1.000)
Trbušek Pavel (1.000/1.000)

99. Sršni Sokol Písek B - Slavoj Litoměřice 12.02.2011 16:00 87:61 (23:16 41:38 66:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 12.02.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

100. TJ Klatovy - Sluneta Ústí n. L. 12.02.2011 16:00 56:41 (7:12 24:23 42:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 12.02.2011, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Jírovec Luboš (1.500/1.000)

101. BA Sparta Praha - BK Děčín 12.02.2011 18:00 83:50 (21:16 40:36 60:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 12.02.2011, 18:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Vávrová Veronika (1.000/1.000)
Kučírek Martin (1.000/1.000)

102. BK Kladno - Kondoři Liberec 12.02.2011 15:30 53:89 (9:20 25:42 39:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 12.02.2011, 15:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kesler Vladimír (1.500/1.000)
Drobný Petr (1.500/1.000)

18. kolo
103. BK Brandýs n. L. - BSK Č. Budějovice 13.02.2011 09:30 146:33 (33:13 84:20 113:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 13.02.2011, 09:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Streubel David (1.000/1.000)
Havrda Martin (1.000/1.000)

104. AŠ Mladá Boleslav - Sokol Žižkov B 13.02.2011 10:00 67:88 (12:19 27:45 48:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Pilný Jiří (1.500/1.000)
Dvořák Ludvík (1.500/1.000)

105. TJ Klatovy - Slavoj Litoměřice 13.02.2011 09:00 114:49 (28:10 70:13 88:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 13.02.2011, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.000)
Jírovec Luboš (1.500/1.000)

106. Sršni Sokol Písek B - Sluneta Ústí n. L. 13.02.2011 12:00 63:91 (11:20 29:54 49:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 13.02.2011, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Havlíček Petr (1.000/1.000)

107. BK Kladno - BK Děčín 13.02.2011 16:30 78:66 (17:15 36:29 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 13.02.2011, 16:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/1.000)
Lébl Martin (2.000/1.000)

108. BA Sparta Praha - Kondoři Liberec 13.02.2011 14:00 76:80 (21:22 43:51 61:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 13.02.2011, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Peterková Lucie (3.000/1.000)
Kučírek Martin (3.000/1.000)

19. kolo
*109. BA Sparta Praha - BK Brandýs n. L. 26.02.2011 14:00 30:94 (13:27 21:53 30:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 26.02.2011, 14:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000)
Pokorný Štěpán (1.000/2.000)

110. BK Kladno - AŠ Mladá Boleslav 26.02.2011 18:00 80:73 (20:24 35:39 54:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 26.02.2011, 18:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.500)
Humhej Bohumil (2.000/1.500)

111. Kondoři Liberec - TJ Klatovy 26.02.2011 17:00 109:29 (30:7 61:15 91:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (1.000/1.500)
Lébl Martin (1.000/1.500)

112. BK Děčín - Sršni Sokol Písek B 26.02.2011 15:00 105:51 (30:11 54:30 85:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 26.02.2011, 15:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šlaj Jiří (1.000/1.000)

113. Sluneta Ústí n. L. - BSK Č. Budějovice 26.02.2011 16:00 105:64 (27:16 54:33 79:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 26.02.2011, 16:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Šikner Roman (1.000/1.000)
Vágnerová Tereza (1.000/1.000)

114. Slavoj Litoměřice - Sokol Žižkov B 26.02.2011 15:00 42:75 (14:18 21:34 33:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 26.02.2011, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/1.000)

20. kolo
115. BK Kladno - BK Brandýs n. L. 27.02.2011 09:00 46:82 (15:18 29:35 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 27.02.2011, 09:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/2.000)
Humhej Bohumil (2.000/2.000)

116. BA Sparta Praha - AŠ Mladá Boleslav 27.02.2011 12:00 90:60 (23:10 48:28 62:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 27.02.2011, 12:00:00

místo: Nafukovací hala Kuncova, Praha 5 - Stodůlky

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

117. BK Děčín - TJ Klatovy 27.02.2011 09:00 73:80 (20:17 39:49 55:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 27.02.2011, 09:00:00

místo: Sportcentrum ČEZ, Děčín 1

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.500)
Šlaj Jiří (1.000/1.500)

118. Kondoři Liberec - Sršni Sokol Písek B 27.02.2011 10:00 137:24 (41:7 79:16 104:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Kort, Liberec

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

119. Slavoj Litoměřice - BSK Č. Budějovice 27.02.2011 12:00 84:43 (22:9 46:16 71:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 27.02.2011, 12:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000)
Neuman Ladislav (1.000/1.000)

120. Sluneta Ústí n. L. - Sokol Žižkov B 25.02.2011 17:00 59:41 (20:8 35:15 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 25.02.2011, 17:00:00

místo: Sportcentrum SLUNETA, Ústí nad Labem

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000)
Anton Karel (1.000/1.000)

21. kolo
121. AŠ Mladá Boleslav - Slavoj Litoměřice 18.12.2010 15:30 86:75 (11.20 44:44 70:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 18.12.2010, 15:30:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

122. BK Brandýs n. L. - Sluneta Ústí n. L. 18.12.2010 11:30 94:55 (17:9 46:23 68:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 18.12.2010, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (3.000/1.000)
Lébl Martin (3.000/1.000)

123. Sokol Žižkov B - BK Děčín 18.12.2010 15:00 84:71 (21:28 45:39 64:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 18.12.2010, 15:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Kejklíček Roman (1.000/1.000)

124. BSK Č. Budějovice - Kondoři Liberec 18.12.2010 16:00 34:129 (5:34 24:71 27:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 18.12.2010, 16:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.500)
Vyhnálek Jan (1.000/1.500)

125. Sršni Sokol Písek B - BK Kladno 18.12.2010 15:00 53:60 (13:10 31:23 43:39 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 18.12.2010, 15:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/3.000)
Salvetr Pavel (1.000/3.000)

126. TJ Klatovy - BA Sparta Praha 18.12.2010 16:00 47:105 (11:25 25:52 42:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 18.12.2010, 16:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.500/1.000)
Porvich Lubomír (2.000/1.000)

22. kolo
127. BK Brandýs n. L. - Slavoj Litoměřice 19.12.2010 11:30 149:21 (43:2 81:8 120:14 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 19.12.2010, 11:30:00

místo: ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

rozhodčí:
Kvasný Tomáš (2.000/1.000)
Lébl Martin (2.000/1.000)

128. AŠ Mladá Boleslav - Sluneta Ústí n. L. 19.12.2010 09:00 59:113 (21:22 36:55 50:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 19.12.2010, 09:00:00

místo: Sportovní hala Ml. Boleslav, Mladá Boleslav

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000)
Slanina Vladimír (1.000/1.000)

129. BSK Č. Budějovice - BK Děčín 19.12.2010 09:00 40:122 (16:29 25:65 35:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 19.12.2010, 09:00:00

místo: SH ZŠ Kubatova, České Budějovice

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.000/1.000)
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)

130. Sokol Žižkov B - Kondoři Liberec 19.12.2010 10:00 55:80 (11:11 25:31 38:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: TJ Sokol Žižkov I., Praha 3

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/2.000)
Kejklíček Roman (2.000/2.000)

131. TJ Klatovy - BK Kladno 19.12.2010 09:00 43:51 (18:11 34:23 39:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 19.12.2010, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.500/4.000)
Porvich Lubomír (2.000/4.000)

132. Sršni Sokol Písek B - BA Sparta Praha 19.12.2010 11:00 56:127 (14:30 25:63 39:94)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 19.12.2010, 11:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.