image

kadeti U16 / liga / ročník 2010/11 / skupina B


tabulka
1. BC Nový Jičín 22 19 3 1621:1204 41
2. BK Synthesia Pardubice B 22 17 5 1797:1384 39
3. Slavia MBA Kroměříž 22 16 6 1929:1449 38
4. TJ Sokol Karviná 22 16 6 1707:1446 38
5. Jiskra Kyjov 22 14 8 1519:1307 36
6. BK Breda & Weinstein Opava 22 14 8 1538:1403 36
7. Královští Sokoli 22 11 11 1585:1705 33
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 22 9 13 1637:1659 31
9. BK Lions Jindřichův Hradec 22 6 16 1377:1602 28
10. BC Kolín 22 5 17 1336:1592 27
11. TJ Sokol pražský B 22 5 17 1405:1689 27
12. TJ Start Havířov 22 0 22 1040:2051 22
1. kolo
133. BK Opava - BC Nový Jičín 28.10.2010 17:00 45:53 (16:16 32:28 34:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 133

datum: 28.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.000/1.500)
Stančík Robin (1.000/1.500)

134. BC Kolín - Sokol pražský B 28.10.2010 14:00 81:68 (29:16 43:35 60:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 134

datum: 28.10.2010, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Král Jakub (1.000/1.500)
Jon Miloslav (1.000/1.500)

135. Sokol Karviná - Start Havířov 28.10.2010 17:00 91:52 (37:13 48:22 76:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 135

datum: 28.10.2010, 17:00:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Holubek Tomáš (1.000/1.000)

136. Královští Sokoli - BK Pardubice B 25.10.2010 17:00 59:89 (13:17 33:42 45:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 136

datum: 25.10.2010, 17:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (2.500/2.500)
Smutný David (2.500/2.500)

137. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Lions J. Hradec 28.10.2010 10:00 82:50 (21:12 39:27 67:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 137

datum: 28.10.2010, 10:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Polívka Petr (1.500/1.000)
Tomášek Petr (1.500/1.000)

138. Sl. MBA Kroměříž - Jiskra Kyjov 28.10.2010 17:00 76:58 (12:19 28:29 51:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
1. kolo, zápas č. 138

datum: 28.10.2010, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Machač Michal (1.000/1.000)

2. kolo
139. BK Opava - Sl. MBA Kroměříž 09.10.2010 17:00 78:79 (21:20 36:35 54:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 139

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Dvorský Petr (1.500/1.000)

140. BC Nový Jičín - Jiskra Kyjov 09.10.2010 19:00 92:54 (19:7 44:27 69:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 140

datum: 09.10.2010, 19:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Kapl Antonín (1.000/1.000)

141. BC Kolín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.10.2010 12:00 67:75 (20:12 37:30 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 141

datum: 09.10.2010, 12:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.000/2.000)
Drápal Jakub (1.000/2.000)

142. Sokol pražský B - Lions J. Hradec 09.10.2010 13:00 67:50 (24:6 35:16 47:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 142

datum: 09.10.2010, 13:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Streubel David (2.000/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

143. Sokol Karviná - Královští Sokoli 09.10.2010 15:30 99:44 (27:13 52:27 76:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 143

datum: 09.10.2010, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.500)
Giecek Adam (1.000/1.500)

144. Start Havířov - BK Pardubice B 09.10.2010 17:00 35:109 (8:23 16:56 25:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
2. kolo, zápas č. 144

datum: 09.10.2010, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

3. kolo
145. BK Opava - Jiskra Kyjov 10.10.2010 10:00 58:75 (13:15 32:37 49:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 145

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.500/1.000)

146. BC Nový Jičín - Sl. MBA Kroměříž 10.10.2010 10:00 78:69 (19:16 46:38 61:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 146

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Kapl Antonín (1.500/1.000)

147. BC Kolín - Lions J. Hradec 10.10.2010 10:00 56:39 (17:13 31:19 47:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 147

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Humhej Bohumil (1.000/1.000)
Drápal Jakub (1.000/1.000)

148. Sokol pražský B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10.10.2010 11:30 90:72 (17:21 40:38 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 148

datum: 10.10.2010, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Streubel David (1.500/2.000)
Lukeš Petr (1.500/2.000)

149. Sokol Karviná - BK Pardubice B 10.10.2010 08:45 80:68 (27:17 43:44 65:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 149

datum: 10.10.2010, 08:45:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/2.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

150. Start Havířov - Královští Sokoli 10.10.2010 10:00 57:124 (18:30 31:51 42:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
3. kolo, zápas č. 150

datum: 10.10.2010, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (2.500/1.500)
Stančík Robin (2.500/1.500)

4. kolo
151. Sl. MBA Kroměříž - Královští Sokoli 23.10.2010 17:00 113:76 (38:16 71:44 95:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 151

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.000/2.000)
Janda Viktor (1.000/2.000)

152. Jiskra Kyjov - BK Pardubice B 23.10.2010 16:00 65:58 (17:19 28:37 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 152

datum: 23.10.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Prachař Tomáš (1.500/1.000)
Struhárová Iva (2.000/1.000)

153. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Karviná 23.10.2010 17:00 96:78 (31:15 58:37 75:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 153

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Málek Jan (2.000/3.500)
Pokorný Štěpán (2.000/3.500)

154. Lions J. Hradec - Start Havířov 23.10.2010 17:00 101:65 (22:13 45:29 79:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 154

datum: 23.10.2010, 17:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

155. BK Opava - BC Kolín 23.10.2010 16:00 74:56 (14:19 30:33 51:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 155

datum: 23.10.2010, 16:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

156. BC Nový Jičín - Sokol pražský B 23.10.2010 15:00 83:56 (24:5 38:25 57:33 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
4. kolo, zápas č. 156

datum: 23.10.2010, 15:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (3.000/1.500)
Opletal Petr (4.000/1.500)

5. kolo
157. Sl. MBA Kroměříž - BK Pardubice B 24.10.2010 13:00 101:58 (18:17 44:31 69:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 157

datum: 24.10.2010, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Trbušek Pavel (1.000/3.000)
Janda Viktor (1.000/4.000)

158. Jiskra Kyjov - Královští Sokoli 24.10.2010 09:00 71:42 (27:12 45:24 62:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 158

datum: 24.10.2010, 09:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Prachař Tomáš (1.000/1.500)
Struhárová Iva (1.000/1.500)

159. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Start Havířov 24.10.2010 09:00 122:62 (26:17 58:33 95:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 159

datum: 24.10.2010, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Málek Jan (1.500/2.500)
Pokorný Štěpán (1.500/2.000)

160. Lions J. Hradec - Sokol Karviná 24.10.2010 10:00 77:101 (19:31 43:60 55:81 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 160

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000)
Jírovec Luboš (1.000/1.000)

161. BK Opava - Sokol pražský B 24.10.2010 10:00 82:78 (23:19 36:35 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 161

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Giecek Adam (1.500/1.500)
Stančík Robin (1.500/1.500)

162. BC Nový Jičín - BC Kolín 24.10.2010 10:00 67:62 (18:12 36:21 49:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
5. kolo, zápas č. 162

datum: 24.10.2010, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (3.000/1.000)
Opletal Petr (4.000/1.000)

6. kolo
163. BC Kolín - Sl. MBA Kroměříž 06.11.2010 14:00 81:89 (20:18 43:38 63:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 163

datum: 06.11.2010, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/2.000)
Mareš Roman (1.000/2.000)

164. Sokol pražský B - Jiskra Kyjov 06.11.2010 15:00 52:69 (8:18 25:43 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 164

datum: 06.11.2010, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000)
Buršík Martin (1.000/1.000)

165. Sokol Karviná - BK Opava 06.11.2010 15:30 73:54 (20:20 50:28 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 165

datum: 06.11.2010, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.500/1.000)
Stáňa Lukáš (1.500/1.500)

166. Start Havířov - BC Nový Jičín 06.11.2010 17:00 41:73 (8:14 16:32 23:51 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 166

datum: 06.11.2010, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/1.000)
Perlík Michal (2.500/1.500)

167. Královští Sokoli - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 06.11.2010 20:00 89:72 (27:24 51:39 66:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 167

datum: 06.11.2010, 20:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.500/2.500)
Lukeš Petr (1.500/2.500)

168. BK Pardubice B - Lions J. Hradec 06.11.2010 15:00 100:47 (25:5 48:18 63:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
6. kolo, zápas č. 168

datum: 06.11.2010, 15:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (1.000/1.000)
Kameník Petr (1.000/1.000)

7. kolo
169. BC Kolín - Jiskra Kyjov 07.11.2010 09:00 42:79 (9:20 16:39 31:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 169

datum: 07.11.2010, 09:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

170. Sokol pražský B - Sl. MBA Kroměříž 07.11.2010 11:30 91:93 (20:26 44:51 63:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 170

datum: 07.11.2010, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.000)
Buršík Martin (1.000/2.000)

171. Sokol Karviná - BC Nový Jičín 07.11.2010 08:45 65:55 (24:9 40:21 52:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 171

datum: 07.11.2010, 08:45:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/4.000)
Stáňa Lukáš (1.000/3.000)

172. Start Havířov - BK Opava 07.11.2010 10:00 56:66 (14:20 31:36 44:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 172

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/1.000)
Opletal Petr (1.500/1.500)

173. Královští Sokoli - Lions J. Hradec 07.11.2010 10:00 66:59 (11:15 24:28 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 173

datum: 07.11.2010, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kulhavý Zdeněk (1.000/2.000)
Lukeš Petr (1.000/2.000)

174. BK Pardubice B - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.11.2010 11:15 99:68 (23:15 53:27 81:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
7. kolo, zápas č. 174

datum: 07.11.2010, 11:15:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hampl Pavel (1.500/2.000)
Kameník Petr (1.500/2.000)

8. kolo
175. Sl. MBA Kroměříž - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20.11.2010 15:00 97:58 (21:19 52:30 73:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 175

datum: 20.11.2010, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Krhovský Michal (1.000/1.500)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)

176. Jiskra Kyjov - Lions J. Hradec 20.11.2010 15:00 79:39 (28:6 40:14 63:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 176

datum: 20.11.2010, 15:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Prachař Tomáš (1.000/2.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/2.000)

177. BK Opava - Královští Sokoli 20.11.2010 17:00 84:72 (20:14 41:26 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 177

datum: 20.11.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Dvorský Petr (1.500/1.000)
Rychlý Ladislav (1.500/1.000)

178. BC Nový Jičín - BK Pardubice B 20.11.2010 15:00 63:48 (22:7 32:20 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 178

datum: 20.11.2010, 15:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/3.500)
Opletal Petr (4.000/2.000)

179. BC Kolín - Sokol Karviná 20.11.2010 15:00 68:79 (19:27 38:50 54:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 179

datum: 20.11.2010, 15:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)
Raiman Vojtěch (1.000/1.000)

180. Sokol pražský B - Start Havířov 20.11.2010 16:00 76:50 (16:16 38:22 60:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
8. kolo, zápas č. 180

datum: 20.11.2010, 16:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.500/3.500)
Kesler Vladimír (1.500/3.500)

9. kolo
181. Sl. MBA Kroměříž - Lions J. Hradec 21.11.2010 09:00 150:40 (32:11 72:18 107:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 181

datum: 21.11.2010, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Krhovský Michal (1.000/1.500)
Zatloukal Ondřej (1.000/1.500)

182. Jiskra Kyjov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21.11.2010 11:00 68:54 (14:12 36:22 54:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 182

datum: 21.11.2010, 11:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Prachař Tomáš (1.000/2.000)
Ryšánek Tomáš (1.000/2.000)

183. BK Opava - BK Pardubice B 21.11.2010 10:00 70:72 (9:29 29:44 49:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 183

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Dvorský Petr (2.500/1.500)
Rychlý Ladislav (3.000/1.500)

184. BC Nový Jičín - Královští Sokoli 21.11.2010 10:00 61:50 (18:7 35:15 47:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 184

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/2.000)
Opletal Petr (2.000/3.000)

185. BC Kolín - Start Havířov 21.11.2010 10:00 92:60 (22:11 45:25 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 185

datum: 21.11.2010, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Vyhnálek Jan (1.000/1.000)
Raiman Vojtěch (1.000/1.000)

186. Sokol pražský B - Sokol Karviná 21.11.2010 11:30 49:56 (13:17 26:29 36:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
9. kolo, zápas č. 186

datum: 21.11.2010, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Cibulka Radek (1.000/1.000)
Kesler Vladimír (1.000/1.000)

10. kolo
187. Sokol Karviná - Sl. MBA Kroměříž 04.12.2010 15:30 76:82 (8:16 34:42 58:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 187

datum: 04.12.2010, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Polák Michael (1.000/1.000)

188. Start Havířov - Jiskra Kyjov 04.12.2010 17:00 32:81 (8:25 18:47 25:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 188

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.500/1.000)

189. Královští Sokoli - BC Kolín 04.12.2010 17:00 94:84 (27:20 52:43 71:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 189

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: hala ZŠ Kukleny, Hradec Králové - Kukleny

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.000)
Kulhavý Zdeněk (1.500/1.000)

190. BK Pardubice B - Sokol pražský B 04.12.2010 17:30 73:61 (15:10 36:30 53:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 190

datum: 04.12.2010, 17:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Král Jakub (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

191. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Opava 04.12.2010 17:00 71:79 (25:20 37:38 58:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 191

datum: 04.12.2010, 17:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.500/1.500)
Málek Jan (2.500/1.500)

192. Lions J. Hradec - BC Nový Jičín 04.12.2010 18:00 65:74 (16:20 37:38 51:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
10. kolo, zápas č. 192

datum: 04.12.2010, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/3.500)
Jírovec Luboš (1.500/3.500)

11. kolo
193. Sokol Karviná - Jiskra Kyjov 05.12.2010 08:45 85:64 (22:16 43:29 60:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 193

datum: 05.12.2010, 08:45:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Polák Michael (1.000/1.000)

194. Start Havířov - Sl. MBA Kroměříž 05.12.2010 10:00 19:103 (2:31 5:55 11:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 194

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.500/1.000)
Rychlý Ladislav (2.000/1.000)

195. Královští Sokoli - Sokol pražský B 05.12.2010 10:00 76:74 (19:19 36:28 61:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 195

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kejklíček Roman (2.000/1.500)
Kulhavý Zdeněk (2.000/1.500)

196. BK Pardubice B - BC Kolín 05.12.2010 11:00 86:74 (25:10 46:35 65:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 196

datum: 05.12.2010, 11:00:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Král Jakub (1.000/1.000)
Mareš Roman (1.000/1.000)

197. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Nový Jičín 05.12.2010 09:00 32:46 (15:28/ukončeno v 18´ pro malý počet hráčů domácích)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 197

datum: 05.12.2010, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.500/1.000)
Málek Jan (2.500/1.000)

198. Lions J. Hradec - BK Opava 05.12.2010 10:00 70:73 (16:23 35:40 52:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
11. kolo, zápas č. 198

datum: 05.12.2010, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Havlíček Petr (1.500/2.000)
Jírovec Luboš (1.500/2.000)

12. kolo
199. BC Nový Jičín - BK Opava 04.02.2011 19:00 80:64 (17:10 35:36 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 199

datum: 04.02.2011, 19:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (2.000/1.000)
Stančík Robin (2.000/1.000)

200. Sokol pražský B - BC Kolín 04.02.2011 16:30 74:60 (19:8 42:20 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 200

datum: 04.02.2011, 16:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.500)
Kučírek Martin (1.000/1.500)

201. Start Havířov - Sokol Karviná 04.02.2011 15:15 28:99 (8:27 11:54 23:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 201

datum: 04.02.2011, 15:15:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

202. BK Pardubice B - Královští Sokoli 04.02.2011 18:30 92:52 (23:7 45:17 61:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 202

datum: 04.02.2011, 18:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/2.000)
Mareš Roman (1.000/2.000)

203. Lions J. Hradec - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 27.01.2011 18:00 80:56 (22:17 47:25 62:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 203

datum: 27.01.2011, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/2.500)
Jírovec Luboš (1.000/2.500)

204. Jiskra Kyjov - Sl. MBA Kroměříž 03.02.2011 18:00 83:59 (21:15 43:34 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
12. kolo, zápas č. 204

datum: 03.02.2011, 18:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

13. kolo
205. Jiskra Kyjov - BK Opava 15.01.2011 16:30 38:66 (9:18 13:37 26:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 205

datum: 15.01.2011, 16:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

206. Sl. MBA Kroměříž - BC Nový Jičín 15.01.2011 15:00 62:87 (18:21 29:52 43:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 206

datum: 15.01.2011, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Nejezchleb Petr (1.000/1.000)
Dolejš Václav (1.000/1.000)

*207. Lions J. Hradec - BC Kolín 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 207

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
(---/---)
(---/---)

208. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol pražský B 15.01.2011 17:00 98:77 (24:16 47:43 68:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 208

datum: 15.01.2011, 17:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Havlíček Petr (2.000/2.000)
Polívka Petr (2.000/2.000)

209. BK Pardubice B - Sokol Karviná 15.01.2011 19:30 61:56 (14:7 30:18 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 209

datum: 15.01.2011, 19:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.000)
Trbušek Pavel (1.000/1.000)

210. Královští Sokoli - Start Havířov 15.01.2011 18:30 68:49 (14:13 32:27 51:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
13. kolo, zápas č. 210

datum: 15.01.2011, 18:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.500)
Pilný Jiří (1.000/1.000)

14. kolo
211. Sl. MBA Kroměříž - BK Opava 16.01.2011 15:00 72:67 (20:17 40:37 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 211

datum: 16.01.2011, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

212. Jiskra Kyjov - BC Nový Jičín 16.01.2011 09:30 49:86 (9:24 25:35 35:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 212

datum: 16.01.2011, 09:30:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

213. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BC Kolín 09.02.2011 19:00 70:74 (24:13 39:38 53:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 213

datum: 09.02.2011, 19:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Kapounek Petr (2.000/1.000)
Ryšánek Tomáš (2.000/1.000)

214. Lions J. Hradec - Sokol pražský B 16.01.2011 12:00 66:57 (12:20 32:31 52:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 214

datum: 16.01.2011, 12:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hána Michal (1.500/1.500)
Jírovec Luboš (1.500/1.500)

215. Královští Sokoli - Sokol Karviná 16.01.2011 10:30 66:81 (19:24 37:34 48:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 215

datum: 16.01.2011, 10:30:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Benda Tomáš (2.000/2.000)
Pilný Jiří (2.000/2.000)

*216. BK Pardubice B - Start Havířov 16.01.2011 11:45 112:17 (34:9 69:12 112:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
14. kolo, zápas č. 216

datum: 16.01.2011, 11:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/1.500)
Trbušek Pavel (1.000/1.500)

15. kolo
217. BK Pardubice B - Sl. MBA Kroměříž 29.01.2011 14:30 84:73 (16:22 31:44 57:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 217

datum: 29.01.2011, 14:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (2.000/1.000)
Lukeš Petr (2.000/1.000)

218. Královští Sokoli - Jiskra Kyjov 29.01.2011 17:00 48:57 (9:20 23:35 38:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 218

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.500/1.000)
Macela Martin (1.500/1.000)

219. Start Havířov - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 29.01.2011 17:00 58:108 (15:16 26:37 41:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 219

datum: 29.01.2011, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.500/1.000)
Stančík Robin (3.000/1.000)

220. Sokol Karviná - Lions J. Hradec 29.01.2011 15:30 75:68 (19:14 38:33 51:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 220

datum: 29.01.2011, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

221. Sokol pražský B - BK Opava 29.01.2011 15:00 55:57 (16:12 30:27 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 221

datum: 29.01.2011, 15:00:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Trbušek Pavel (1.000/1.500)
Hampl Pavel (1.000/1.500)

222. BC Kolín - BC Nový Jičín 29.01.2011 15:00 28:88 (7:33 19:51 24:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
15. kolo, zápas č. 222

datum: 29.01.2011, 15:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.000)
Sedláček Ondřej (1.000/1.000)

16. kolo
223. Královští Sokoli - Sl. MBA Kroměříž 30.01.2011 10:00 80:70 (18:24 35:37 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 223

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: SH Třebeš Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kovář Jan (1.000/1.000)
Macela Martin (1.000/1.000)

224. BK Pardubice B - Jiskra Kyjov 30.01.2011 09:30 78:55 (24:16 46:30 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 224

datum: 30.01.2011, 09:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Kuřitka Pavel (1.000/1.000)
Lukeš Petr (1.000/1.000)

225. Sokol Karviná - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 30.01.2011 08:45 84:77 (31:12 46:39 68:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 225

datum: 30.01.2011, 08:45:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/2.000)
Giecek Adam (1.000/2.000)

226. Start Havířov - Lions J. Hradec 30.01.2011 10:00 39:105 (15:25 29:56 35:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 226

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Rektořík Milan (1.500/1.000)
Stančík Robin (3.000/1.000)

227. BC Kolín - BK Opava 30.01.2011 10:00 49:54 (16:21 23:33 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 227

datum: 30.01.2011, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Drápal Jakub (1.000/1.500)
Sedláček Ondřej (1.000/1.500)

228. Sokol pražský B - BC Nový Jičín 30.01.2011 08:30 47:72 (15:23 24:41 32:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
16. kolo, zápas č. 228

datum: 30.01.2011, 08:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Havrda Martin (1.000/3.000)
Hampl Pavel (1.000/3.000)

17. kolo
229. Jiskra Kyjov - BC Kolín 12.02.2011 16:00 73:49 (18:16 39:26 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 229

datum: 12.02.2011, 16:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Malčík Štěpán (1.000/1.000)
Šuška Kamil (1.000/1.000)

230. Sl. MBA Kroměříž - Sokol pražský B 12.02.2011 14:30 118:35 (26:10 60:17 87:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 230

datum: 12.02.2011, 14:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Opletal Petr (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

231. BC Nový Jičín - Sokol Karviná 12.02.2011 15:00 85:61 (19:16 41:30 59:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 231

datum: 12.02.2011, 15:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.500/1.500)
Giecek Adam (2.500/3.000)

232. BK Opava - Start Havířov 12.02.2011 15:00 81:49 (27:10 48:30 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 232

datum: 12.02.2011, 15:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.000/1.000)

233. Lions J. Hradec - Královští Sokoli 12.02.2011 19:00 103:108 (23:24 37:35 53:56 74:74 83:83 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 233

datum: 12.02.2011, 19:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/2.000)
Perlík Michal (1.000/2.000)

234. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - BK Pardubice B 12.02.2011 19:00 76:78 (17:25 40:38 58:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
17. kolo, zápas č. 234

datum: 12.02.2011, 19:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/1.000)
Král Jakub (1.500/1.000)

18. kolo
235. Sl. MBA Kroměříž - BC Kolín 13.02.2011 09:00 94:50 (24:8 50:22 65:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 235

datum: 13.02.2011, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

236. Jiskra Kyjov - Sokol pražský B 13.02.2011 10:00 95:33 (24:4 51:8 73:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 236

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Malčík Štěpán (1.000/1.000)
Šuška Kamil (1.000/1.000)

237. BK Opava - Sokol Karviná 13.02.2011 10:00 66:80 (15:14 27:33 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 237

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Holubek Tomáš (1.000/1.000)
Dombrovský Filip (1.500/2.500)

238. BC Nový Jičín - Start Havířov 13.02.2011 10:00 76:52 (21:4 35:19 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 238

datum: 13.02.2011, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Kašparová Renáta (1.000/1.000)
Giecek Adam (1.000/1.000)

239. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Královští Sokoli 13.02.2011 09:00 88:87 (26:17 38:35 66:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 239

datum: 13.02.2011, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Jon Miloslav (2.000/2.000)
Král Jakub (2.000/2.000)

240. Lions J. Hradec - BK Pardubice B 13.02.2011 13:00 70:79 (9:13 22:38 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
18. kolo, zápas č. 240

datum: 13.02.2011, 13:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000)
Perlík Michal (1.000/1.000)

19. kolo
241. Lions J. Hradec - Sl. MBA Kroměříž 26.02.2011 15:00 63:77 (16:26 34:52 55:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 241

datum: 26.02.2011, 15:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hanuš Václav (2.000/1.000)
Linhart Tomáš (2.000/1.000)

242. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Jiskra Kyjov 26.02.2011 17:00 72:60 (18:16 40:26 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 242

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Mareš Roman (2.500/2.500)
Trmač Vladislav (2.500/2.500)

243. BK Pardubice B - BK Opava 26.02.2011 18:45 61:73 (16:22 36:40 48:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 243

datum: 26.02.2011, 18:45:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Vávrová Veronika (2.000/1.000)
Hampl Pavel (1.500/1.000)

244. Královští Sokoli - BC Nový Jičín 26.02.2011 08:00 73:71 (8:17 36:30 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 244

datum: 26.02.2011, 08:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.500/1.500)
Zítko Tomáš (1.500/1.500)

245. Start Havířov - BC Kolín 26.02.2011 17:00 63:72 (21:17 38:34 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 245

datum: 26.02.2011, 17:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

246. Sokol Karviná - Sokol pražský B 26.02.2011 15:30 101:57 (29:9 50:27 77:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
19. kolo, zápas č. 246

datum: 26.02.2011, 15:30:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (1.000/1.000)
Opletal Petr (1.000/1.000)

20. kolo
247. TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Sl. MBA Kroměříž 27.02.2011 09:00 79:64 (16:17 38:32 58:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 247

datum: 27.02.2011, 09:00:00

místo: Kotlina, Havlíčkův Brod

rozhodčí:
Mareš Roman (2.500/1.000)
Trmač Vladislav (2.500/1.000)

248. Lions J. Hradec - Jiskra Kyjov 27.02.2011 10:00 76:71 (27:14 39:31 57:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 248

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala , Jindřichův Hradec

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000)
Linhart Tomáš (1.000/1.000)

249. Královští Sokoli - BK Opava 27.02.2011 10:00 62:105 (12:25 24:56 39:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 249

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: hala Sokol Hradec Králové, Hradec Králové

rozhodčí:
Kejklíček Roman (1.000/1.000)
Král Jakub (1.000/1.000)

250. BK Pardubice B - BC Nový Jičín 25.02.2011 18:30 83:74 (20:15 41:28 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 250

datum: 25.02.2011, 18:30:00

místo: Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice

rozhodčí:
Hartig Zdeněk (2.500/1.000)
Hampl Pavel (2.000/1.000)

251. Sokol Karviná - BC Kolín 27.02.2011 08:15 75:73 (23:10 40:33 56:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 251

datum: 27.02.2011, 08:15:00

místo: ZŠ Družby Karviná, Karviná 6

rozhodčí:
Giecek Adam (2.000/1.500)
Opletal Petr (2.000/1.500)

252. Start Havířov - Sokol pražský B 27.02.2011 10:00 50:85 (15:24 25:48 37:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
20. kolo, zápas č. 252

datum: 27.02.2011, 10:00:00

místo: Městská SH ZŠ Žákovská , Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Rychlý Ladislav (1.000/1.000)

21. kolo
253. Jiskra Kyjov - Sokol Karviná 18.12.2010 17:00 76:53 (19:13 40:34 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 253

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.500)
Novák Petr (1.000/1.500)

254. Sl. MBA Kroměříž - Start Havířov 18.12.2010 16:00 108:49 (34:16 52:24 80:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 254

datum: 18.12.2010, 16:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

255. Sokol pražský B - Královští Sokoli 18.12.2010 11:30 63:83 (20:17 38:40 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 255

datum: 18.12.2010, 11:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)

256. BC Kolín - BK Pardubice B 18.12.2010 14:00 55:105 (11:31 26:69 36:87)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 256

datum: 18.12.2010, 14:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

257. BC Nový Jičín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 05.02.2011 13:00 91:51 (22:20 46:38 71:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 257

datum: 05.02.2011, 13:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.500/2.000)
Giecek Adam (1.500/2.000)

258. BK Opava - Lions J. Hradec 18.12.2010 17:00 61:42 (16:7 35:19 48:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
21. kolo, zápas č. 258

datum: 18.12.2010, 17:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.000/3.000)
Stančík Robin (1.000/4.000)

22. kolo
259. Sl. MBA Kroměříž - Sokol Karviná 19.12.2010 15:00 80:59 (17:16 44:28 64:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 259

datum: 19.12.2010, 15:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/2.000)
Nehoda Pavel (1.000/2.000)

260. Jiskra Kyjov - Start Havířov 19.12.2010 10:00 99:57 (33:14 56:20 78:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 260

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

261. BC Kolín - Královští Sokoli 19.12.2010 10:00 63:66 (13:23 30:35 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 261

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: SOU Spojů Kolín, Kolín 4

rozhodčí:
Málek Jan (1.000/2.500)
Pokorný Štěpán (1.000/2.500)

262. Sokol pražský B - BK Pardubice B 19.12.2010 12:30 60:104 (5:30 24:62 42:85 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 262

datum: 19.12.2010, 12:30:00

místo: Sokol pražský, Praha 2

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000)
Dvořák Ludvík (1.000/1.000)

263. BK Opava - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 06.02.2011 09:00 81:60 (22:12 47:30 65:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 263

datum: 06.02.2011, 09:00:00

místo: Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava, Opava

rozhodčí:
Čarnecký Martin (1.000/2.000)
Hlobil Jan (1.000/2.000)

264. BC Nový Jičín - Lions J. Hradec 19.12.2010 10:00 66:47 (17:7 36:18 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2010/11, kadeti U16, liga
skupina B
22. kolo, zápas č. 264

datum: 19.12.2010, 10:00:00

místo: SH Krytý bazén, Nový Jičín

rozhodčí:
Menšík Jan (1.500/2.000)
Rektořík Milan (1.500/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC