image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2011/12 / skupina A


tabulka
1. Sokol Kladno 14 12 2 950:607 26
2. BK Lokomotiva Karlovy Vary 14 11 3 987:783 25
3. TJ Slovan Litoměřice 14 10 4 1003:700 24
4. DBaK 14 9 5 971:782 23
5. BK Klatovy 14 7 7 907:787 21
6. DDM Česká Lípa 14 5 9 873:829 19
7. BK Baník Most 14 2 12 740:1143 16
8. TJ Lokomotiva Cheb 14 0 14 491:1291 14
1. kolo
1. DBaK - BK Klatovy 18.11.2011 18:45 49:41 (14:8 26:24 40:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 18.11.2011, 18:45:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.000)
Egr Jaroslav (1.000/1.000)

2. Sokol Kladno - BK Baník Most 19.11.2011 10:30 93:24 (27:8 45:12 75:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.11.2011, 10:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.000/1.000)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000)

3. Slovan Litoměřice - DDM Česká Lípa 19.11.2011 16:00 71:63 (20:17 34:32 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 19.11.2011, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.500)
Šmíd Pavel (1.500/2.500)

4. Loko Karlovy Vary - Lokomotiva Cheb 17.11.2011 18:00 71:46 (18:6 31:18 59:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 17.11.2011, 18:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000)
Salvetr Pavel (1.000/1.000)

2. kolo
5. DBaK - Loko Karlovy Vary 08.10.2011 15:00 74:60 (11:24 35:32 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 5

datum: 08.10.2011, 15:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

6. BK Klatovy - Lokomotiva Cheb 08.10.2011 14:00 92:50 (22:15 44:31 77:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 6

datum: 08.10.2011, 14:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

7. Sokol Kladno - Slovan Litoměřice 08.10.2011 10:00 43:40 (9:6 19:14 39:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 08.10.2011, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (3.000/1.500)
Sedláček Ondřej (3.000/2.000)

8. BK Baník Most - DDM Česká Lípa 08.10.2011 16:00 60:71 (16:19 25:39 46:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 08.10.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000)
Anton Karel (1.500/1.500)

3. kolo
9. DBaK - Lokomotiva Cheb 09.10.2011 12:00 87:56 (32:8 42:20 62:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 9

datum: 09.10.2011, 12:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Egr Jaroslav (1.000/1.000)
Peterková Lucie (1.000/1.000)

10. BK Klatovy - Loko Karlovy Vary 09.10.2011 11:00 42:67 (11:21 25:33 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 10

datum: 09.10.2011, 11:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Jírovec Luboš (1.000/1.000)
Tomášek Petr (1.000/1.000)

11. Sokol Kladno - DDM Česká Lípa 09.10.2011 10:00 57:38 (19:13 31:27 42:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 11

datum: 09.10.2011, 10:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (1.500/1.000)
Sedláček Ondřej (1.500/1.500)

12. BK Baník Most - Slovan Litoměřice 09.10.2011 12:00 46:88 (6:24 28:38 36:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 12

datum: 09.10.2011, 12:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/1.500)
Anton Karel (1.000/1.500)

4. kolo
13. Loko Karlovy Vary - Slovan Litoměřice 22.10.2011 16:00 74:66 (16:13 35:27 56:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 13

datum: 22.10.2011, 16:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Maleček Roman (1.000/3.000)
Vokáč Jan (1.000/2.000)

14. Lokomotiva Cheb - DDM Česká Lípa 22.10.2011 16:00 38:69 (10:15 10:29 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 14

datum: 22.10.2011, 16:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/2.000)
Skořepa Petr (1.000/2.000)

15. DBaK - Sokol Kladno 22.10.2011 15:00 49:48 (9:14 28:23 37:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 15

datum: 22.10.2011, 15:00:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/3.000)
Bernáth Lukáš (1.000/3.000)

16. BK Klatovy - BK Baník Most 22.10.2011 15:00 89:44 (31:4 45:14 68:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 16

datum: 22.10.2011, 15:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Drápal Jakub (2.000/1.000)
Sedláček Ondřej (2.000/1.000)

5. kolo
17. Loko Karlovy Vary - DDM Česká Lípa 23.10.2011 10:00 65:57 (20:11 32:31 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 17

datum: 23.10.2011, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Štych Ondřej (1.000/4.000)
Strolený Jan (1.000/2.000)

18. Lokomotiva Cheb - Slovan Litoměřice 23.10.2011 10:00 24:77 (5:24 7:38 12:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 18

datum: 23.10.2011, 10:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Veselá Lucie (1.000/2.000)
Jirkal Jakub (1.000/2.000)

19. DBaK - BK Baník Most 23.10.2011 09:30 95:55 (23:15 50:22 71:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 19

datum: 23.10.2011, 09:30:00

místo: Tělocvična 25. ZŠ, Plzeň

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000)
Bernáth Lukáš (1.000/1.000)

20. BK Klatovy - Sokol Kladno 23.10.2011 09:00 46:55 (8:23 20:41 38:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 20

datum: 23.10.2011, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Drápal Jakub (3.000/3.500)
Sedláček Ondřej (3.000/3.500)

6. kolo
21. Sokol Kladno - Loko Karlovy Vary 05.11.2011 13:00 63:59 (17:9 25:25 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 21

datum: 05.11.2011, 13:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/4.000)
Šuška Kamil (1.000/4.000)

22. BK Baník Most - Lokomotiva Cheb 05.11.2011 16:00 87:37 (24:10 46:18 60:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 22

datum: 05.11.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Lébl Martin (1.000/1.000)

23. Slovan Litoměřice - DBaK 05.11.2011 15:00 63:55 (13:10 36:26 51:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 23

datum: 05.11.2011, 15:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Poživil Jaroslav (1.000/1.500)
Votroubek Jaromír (1.000/1.500)

24. DDM Česká Lípa - BK Klatovy 05.11.2011 17:00 58:69 (18:13 22:28 38:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 24

datum: 05.11.2011, 17:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Salač Zdeněk (2.000/3.000)
Šafář Petr (2.000/3.000)

7. kolo
25. Sokol Kladno - Lokomotiva Cheb 06.11.2011 14:00 126:31 (22:11 61:15 105:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 25

datum: 06.11.2011, 14:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Kocfelda Jiří (1.000/1.000)
Šuška Kamil (1.000/1.000)

26. BK Baník Most - Loko Karlovy Vary 06.11.2011 11:00 87:99 (26:17 42:52 64:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 26

datum: 06.11.2011, 11:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/2.000)
Lébl Martin (1.000/2.000)

27. Slovan Litoměřice - BK Klatovy 06.11.2011 13:00 59:41 (16:11 29:16 47:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 27

datum: 06.11.2011, 13:00:00

místo: Hala 6. ZŠ, Litoměřice

rozhodčí:
Smetana Jiří (1.000/2.000)
Egr Jaroslav (1.000/2.000)

28. DDM Česká Lípa - DBaK 06.11.2011 10:00 54:74 (18:20 36:40 45:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 28

datum: 06.11.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Salač Zdeněk (2.000/4.000)
Šafář Petr (2.000/1.000)

8. kolo
29. BK Klatovy - DBaK 10.11.2011 17:00 50:69 (11:18 27:30 38:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 29

datum: 10.11.2011, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Galajda Václav (1.000/1.000)
Smetana Jiří (1.000/1.000)

30. BK Baník Most - Sokol Kladno 20.11.2011 10:00 55:60 (6:12 21:27 35:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 30

datum: 20.11.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Pešek Lukáš (1.000/2.000)
Kocián Michal (1.000/2.000)

31. DDM Česká Lípa - Slovan Litoměřice 20.11.2011 10:00 63:77 (16:12 37:32 47:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 31

datum: 20.11.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Menšík Richard (1.500/3.000)
Dorník Zdeněk (2.000/3.000)

32. Lokomotiva Cheb - Loko Karlovy Vary 16.11.2011 16:00 22:98 (11:15 16:53 18:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 32

datum: 16.11.2011, 16:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Veselá Lucie (1.000/1.000)
Štych Ondřej (1.000/1.000)

9. kolo
33. Lokomotiva Cheb - DBaK 03.12.2011 16:00 44:95 (7:29 22:55 37:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 33

datum: 03.12.2011, 16:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Kůsová Lenka (1.000/1.000)

34. Loko Karlovy Vary - BK Klatovy 03.12.2011 18:30 66:54 (15:8 37:13 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 34

datum: 03.12.2011, 18:30:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/2.000)
Hrnčíř Martin (1.000/2.000)

35. DDM Česká Lípa - Sokol Kladno 03.12.2011 15:00 38:64 (8:22 20:41 30:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 35

datum: 03.12.2011, 15:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Boček Jaroslav (2.500/1.500)
Dorník Zdeněk (2.000/1.500)

36. Slovan Litoměřice - BK Baník Most 03.12.2011 16:00 98:38 (26:4 37:24 66:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 36

datum: 03.12.2011, 16:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Pešek Lukáš (2.000/1.000)
Kocián Michal (2.000/1.000)

10. kolo
37. Loko Karlovy Vary - DBaK 04.12.2011 14:00 86:69 (17:15 37:30 54:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 37

datum: 04.12.2011, 14:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Perlík Michal (1.000/1.000)
Hrnčíř Martin (1.000/1.000)

38. Lokomotiva Cheb - BK Klatovy 04.12.2011 10:00 46:98 (10:19 24:44 32:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 38

datum: 04.12.2011, 10:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Veselá Lucie (1.000/1.000)

39. Slovan Litoměřice - Sokol Kladno 04.12.2011 11:30 59:55 (18:17 35:35 53:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 39

datum: 04.12.2011, 11:30:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Dub Pavel (1.500/1.500)
Mašek Tomáš (1.500/1.500)

40. DDM Česká Lípa - BK Baník Most 04.12.2011 12:30 100:54 (20:15 53:23 77:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 40

datum: 04.12.2011, 12:30:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Boček Jaroslav (2.500/1.000)
Dorník Zdeněk (2.000/1.000)

11. kolo
41. DDM Česká Lípa - Loko Karlovy Vary 17.12.2011 18:00 68:69 (15:6 32:27 51:47 61:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 41

datum: 17.12.2011, 18:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/4.000)
Salač Zdeněk (1.000/4.000)

42. Slovan Litoměřice - Lokomotiva Cheb 17.12.2011 11:00 133:18 (30:4 63:10 102:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 42

datum: 17.12.2011, 11:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.000/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.000/1.000)

43. BK Baník Most - DBaK 17.12.2011 16:00 44:101 (15:23 25:43 30:77)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 43

datum: 17.12.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.000)
Záruba Matěj (1.000/1.000)

44. Sokol Kladno - BK Klatovy 17.12.2011 17:00 75:60 (19:11 44:29 62:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 44

datum: 17.12.2011, 17:00:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/3.000)
Lébl Martin (1.500/3.000)

12. kolo
45. Slovan Litoměřice - Loko Karlovy Vary 18.12.2011 13:00 52:57 (14:12 22:26 39:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 45

datum: 18.12.2011, 13:00:00

místo: Kalich aréna, Litoměřice

rozhodčí:
Anton Karel (1.500/1.000)
Šmíd Vojtěch (1.500/1.000)

46. DDM Česká Lípa - Lokomotiva Cheb 18.12.2011 09:00 94:15 (17:2 47:4 68:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 46

datum: 18.12.2011, 09:00:00

místo: Sportovní hala, Česká Lípa

rozhodčí:
Hošek Václav (1.000/1.000)
Salač Zdeněk (1.000/4.000)

47. Sokol Kladno - DBaK 18.12.2011 12:30 62:48 (20:8 31:21 41:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 47

datum: 18.12.2011, 12:30:00

místo: Hala 5. ZŠ Kladno, Kladno

rozhodčí:
Jon Miloslav (1.500/3.500)
Lébl Martin (2.000/3.500)

48. BK Baník Most - BK Klatovy 18.12.2011 10:00 48:92 (14:20 29:44 39:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 48

datum: 18.12.2011, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Eisner Petr (1.000/1.000)
Rosenberger Tomáš (1.000/1.000)

13. kolo
49. Lokomotiva Cheb - Sokol Kladno 14.01.2012 18:00 21:94 (9:24 12:56 15:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 49

datum: 14.01.2012, 18:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Ježek Václav (1.000/1.000)
Štych Ondřej (1.000/1.000)

50. Loko Karlovy Vary - BK Baník Most 14.01.2012 15:00 77:28 (25:2 39:7 60:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 50

datum: 14.01.2012, 15:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Husák Tomáš (1.000/1.000)
Strolený Jan (1.000/1.000)

51. BK Klatovy - Slovan Litoměřice 14.01.2012 17:00 73:62 (19:20 37:26 59:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 51

datum: 14.01.2012, 17:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.500)
Sejrek Daniel (2.000/1.500)

52. DBaK - DDM Česká Lípa 14.01.2012 16:00 56:61 (13:16 19:34 41:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 52

datum: 14.01.2012, 16:00:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Rendlová Sandra (1.500/1.000)
Dvořák Stanislav (3.000/3.000)

14. kolo
53. Loko Karlovy Vary - Sokol Kladno 15.01.2012 10:00 39:55 (16:11 21:26 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 53

datum: 15.01.2012, 10:00:00

místo: SH BK Loko Karlovy Vary, Karlovy Vary

rozhodčí:
Strolený Jan (1.000/1.000)
Husák Tomáš (1.000/1.000)

54. Lokomotiva Cheb - BK Baník Most 15.01.2012 09:00 43:70 (7:14 19:28 27:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 54

datum: 15.01.2012, 09:00:00

místo: Cheb, Cheb

rozhodčí:
Ježek Václav (1.500/1.000)
Štych Ondřej (1.500/1.000)

55. DBaK - Slovan Litoměřice 15.01.2012 09:30 50:58 (7:10 27:22 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 55

datum: 15.01.2012, 09:30:00

místo: ZŠ Kožlany, Kožlany

rozhodčí:
Sklenář Tomáš (1.000/3.000)
Vítek Roman (1.000/3.500)

56. BK Klatovy - DDM Česká Lípa 15.01.2012 09:00 60:39 (16:21 31:23 44:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 56

datum: 15.01.2012, 09:00:00

místo: SH BK Klatovy, Klatovy

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000)
Sejrek Daniel (2.000/2.000)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.