image

mladší žákyně U14 / žákovská liga / ročník 2011/12 / skupina D


tabulka
1. SBŠ Ostrava 14 14 0 1311:565 28
2. Valosun Brno 14 10 4 999:598 24
3. TJ OP Prostějov 14 10 4 953:794 24
4. BK Frýdek-Místek 14 8 6 929:681 22
5. BK Havířov 14 8 6 978:810 22
6. Loko Krnov 14 3 11 768:1023 17
7. SK UP Olomouc 14 2 12 573:1098 16
8. Jiskra Kyjov 14 1 13 549:1491 15
1. kolo
169. SBŠ Ostrava - BK Frýdek-Místek 20.11.2011 08:00 73:47 (16:14 34:25 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 169

datum: 20.11.2011, 08:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/4.000)
Pavela Mikuláš (1.000/4.000)

170. OP Prostějov - SK UP Olomouc 18.11.2011 18:00 78:44 (11:9 38:17 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 170

datum: 18.11.2011, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav (1.000/1.000)
Herjecká Erika (1.000/1.500)

171. BK Havířov - Loko Krnov 19.11.2011 16:00 80:41 (23:9 30:20 55:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 171

datum: 19.11.2011, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stančík Robin (1.000/2.500)
Stančíková Lucie (1.000/2.000)

172. Jiskra Kyjov - Valosun Brno 19.11.2011 16:00 15:157 (5:39 11:73 13:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
1. kolo, zápas č. 172

datum: 19.11.2011, 16:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Karafiát Kamil (2.000/1.000)
Dudek Jan (2.000/1.000)

2. kolo
173. SBŠ Ostrava - Jiskra Kyjov 08.10.2011 15:30 163:15 (37:2 73:5 118:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 173

datum: 08.10.2011, 15:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/2.000)
Pavela Mikuláš (1.000/2.000)

174. BK Frýdek-Místek - Valosun Brno 08.10.2011 16:00 49:59 (13:20 21:34 36:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 174

datum: 08.10.2011, 16:00:00

místo: Sportovní hala K-Sport, Frýdek-Místek

rozhodčí:
Stančík Robin (2.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.000)

175. OP Prostějov - BK Havířov 08.10.2011 16:00 71:66 (14:16 32:31 51:47 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 175

datum: 08.10.2011, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/3.000)
Rozman Jiří (1.000/3.000)

176. SK UP Olomouc - Loko Krnov 08.10.2011 16:00 45:82 (12:9 21:32 34:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
2. kolo, zápas č. 176

datum: 08.10.2011, 16:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej (1.000/1.000)
Jakubík Petr (1.000/1.500)

3. kolo
177. SBŠ Ostrava - Valosun Brno 09.10.2011 11:00 72:43 (16:15 27:28 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 177

datum: 09.10.2011, 11:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Menšík Jan (1.000/1.000)
Pavela Mikuláš (1.000/1.000)

178. BK Frýdek-Místek - Jiskra Kyjov 09.10.2011 09:00 106:37 (20:5 46:13 70:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 178

datum: 09.10.2011, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Stančík Robin (2.000/2.000)
Stančíková Lucie (1.000/2.000)

179. OP Prostějov - Loko Krnov 09.10.2011 09:00 64:59 (9:11 25:26 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 179

datum: 09.10.2011, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Dudek Jan (1.000/1.500)
Rozman Jiří (1.000/1.500)

180. SK UP Olomouc - BK Havířov 09.10.2011 10:30 39:71 (5:26 24:34 29:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
3. kolo, zápas č. 180

datum: 09.10.2011, 10:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Herjecká Erika (1.500/1.500)
Opršal Martin (1.500/1.500)

4. kolo
181. Jiskra Kyjov - BK Havířov 22.10.2011 16:00 33:154 (5:36 22:71 27:112)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 181

datum: 22.10.2011, 16:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

182. Valosun Brno - Loko Krnov 22.10.2011 12:30 80:29 (30:0 38:9 62:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 182

datum: 22.10.2011, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.500)

183. SBŠ Ostrava - OP Prostějov 22.10.2011 11:00 87:38 (25:11 45:22 59:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 183

datum: 22.10.2011, 11:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.000/1.500)
Stančík Robin (1.000/1.500)

184. BK Frýdek-Místek - SK UP Olomouc 22.10.2011 14:00 78:21 (19:6 36:10 57:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
4. kolo, zápas č. 184

datum: 22.10.2011, 14:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim (1.500/1.000)
Bala Tomáš (2.000/1.500)

5. kolo
185. Jiskra Kyjov - Loko Krnov 23.10.2011 10:00 55:122 (23:35 26:74 43:101)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 185

datum: 23.10.2011, 10:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.500)
Nehoda Pavel (1.000/1.500)

186. Valosun Brno - BK Havířov 23.10.2011 10:00 67:61 (17:19 27:29 48:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 186

datum: 23.10.2011, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Vyplel David (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

187. SBŠ Ostrava - SK UP Olomouc 23.10.2011 09:00 117:25 (32:4 61:12 79:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 187

datum: 23.10.2011, 09:00:00

místo: SH Ostrava-Tatran, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)

188. BK Frýdek-Místek - OP Prostějov 23.10.2011 09:00 68:62 (12:11 22:31 48:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
5. kolo, zápas č. 188

datum: 23.10.2011, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kavka Radim (1.500/2.000)
Bala Tomáš (2.000/3.000)

6. kolo
189. OP Prostějov - Jiskra Kyjov 05.11.2011 17:00 101:48 (16:15 61:21 83:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 189

datum: 05.11.2011, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/1.500)
Sanetříková Lenka (1.000/1.500)

190. SK UP Olomouc - Valosun Brno 05.11.2011 10:30 38:70 (10:15 20:38 31:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 190

datum: 05.11.2011, 10:30:00

místo: KTV UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (2.000/1.000)
Švancarová Lucie (2.000/1.000)

191. BK Havířov - SBŠ Ostrava 05.11.2011 16:00 33:101 (4:36 8:61 24:90)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 191

datum: 05.11.2011, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (2.500/1.000)
Kocurek Ondřej (2.500/1.000)

192. Loko Krnov - BK Frýdek-Místek 05.11.2011 18:30 38:78 (13:21 24:36 36:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
6. kolo, zápas č. 192

datum: 05.11.2011, 18:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opršal Martin (2.500/3.000)
Cikánek Ondřej (2.000/3.000)

7. kolo
193. OP Prostějov - Valosun Brno 06.11.2011 10:00 60:48 (12:8 34:19 43:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 193

datum: 06.11.2011, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Děrda Rostislav (2.000/1.000)
Sanetříková Lenka (2.000/1.000)

194. SK UP Olomouc - Jiskra Kyjov 06.11.2011 13:00 51:34 (8:4 28:13 42:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 194

datum: 06.11.2011, 13:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav (2.000/1.500)
Švancarová Lucie (2.000/1.500)

195. BK Havířov - BK Frýdek-Místek 06.11.2011 10:00 63:38 (21:11 35:23 51:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 195

datum: 06.11.2011, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Rychlý Ladislav (1.500/2.000)
Stančíková Lucie (1.500/2.000)

196. Loko Krnov - SBŠ Ostrava 06.11.2011 14:00 49:94 (11:31 26:49 40:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
7. kolo, zápas č. 196

datum: 06.11.2011, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opršal Martin (2.000/2.000)
Cikánek Ondřej (1.500/3.000)

8. kolo
197. BK Frýdek-Místek - SBŠ Ostrava 19.11.2011 16:30 44:67 (8:14 20:33 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 197

datum: 19.11.2011, 16:30:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Dombrovský Filip (4.000/1.000)
Sýkora Václav (4.000/1.000)

198. SK UP Olomouc - OP Prostějov 21.11.2011 18:00 42:75 (7:19 10:45 28:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 198

datum: 21.11.2011, 18:00:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Stančík Robin (1.000/1.000)

199. Loko Krnov - BK Havířov 20.11.2011 11:30 45:77 (9:22 19:35 31:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 199

datum: 20.11.2011, 11:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Posker Jan (1.500/1.000)
K Ondřej (2.500/1.000)

200. Valosun Brno - Jiskra Kyjov 20.11.2011 12:30 121:27 (28:2 54:8 80:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
8. kolo, zápas č. 200

datum: 20.11.2011, 12:30:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Struhárová Iva (1.000/2.000)
Šuška Kamil (1.000/2.000)

9. kolo
201. Valosun Brno - SBŠ Ostrava 03.12.2011 19:00 39:59 (4:15 16:22 28:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 201

datum: 03.12.2011, 19:00:00

místo: Městská hala míčových sportů - stará hala, Brno

rozhodčí:
Struhárová Iva (1.000/1.000)
Ulrichová Barbora (1.000/1.000)

202. Jiskra Kyjov - BK Frýdek-Místek 03.12.2011 15:00 15:101 (4:19 8:44 12:84)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 202

datum: 03.12.2011, 15:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

203. Loko Krnov - OP Prostějov 03.12.2011 13:00 38:67 (8:18 16:35 22:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 203

datum: 03.12.2011, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Pavela Mikuláš (1.000/1.000)
Opršal Martin (2.000/1.000)

204. BK Havířov - SK UP Olomouc 03.12.2011 16:00 90:49 (29:4 43:29 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
9. kolo, zápas č. 204

datum: 03.12.2011, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (1.000/1.000)
Stančíková Lucie (1.000/1.000)

10. kolo
205. Jiskra Kyjov - SBŠ Ostrava 04.12.2011 09:00 37:99 (9:9 13:43 19:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 205

datum: 04.12.2011, 09:00:00

místo: Klvaňovo Gymnázium, Kyjov

rozhodčí:
Novák Petr (1.000/1.000)
Nehoda Pavel (1.000/1.000)

206. Valosun Brno - BK Frýdek-Místek 04.12.2011 10:00 48:31 (20:7 25:14 35:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 206

datum: 04.12.2011, 10:00:00

místo: Městská hala míčových sportů-nová, Brno

rozhodčí:
Struhárová Iva (1.000/1.000)
Ulrichová Barbora (1.000/2.000)

207. BK Havířov - OP Prostějov 04.12.2011 10:00 49:80 (20:12 24:45 33:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 207

datum: 04.12.2011, 10:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Dombrovský Filip (4.000/2.000)
Stančíková Lucie (4.000/4.000)

208. Loko Krnov - SK UP Olomouc 04.12.2011 13:00 48:61 (15:10 26:20 42:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
10. kolo, zápas č. 208

datum: 04.12.2011, 13:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Pavela Mikuláš (1.500/1.500)
Opršal Martin (1.500/1.500)

11. kolo
209. Loko Krnov - Jiskra Kyjov 07.01.2012 10:00 91:57 (27:12 52:20 63:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 209

datum: 07.01.2012, 10:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Čarnecký Martin (1.000/1.000)

210. BK Havířov - Valosun Brno 17.12.2011 16:00 50:35 (13:4 26:15 40:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 210

datum: 17.12.2011, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stančíková Lucie (1.500/1.000)
Sýkora Václav (1.500/1.000)

211. SK UP Olomouc - SBŠ Ostrava 15.12.2011 17:20 43:114 (4:32 18:59 30:86)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 211

datum: 15.12.2011, 17:20:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota (1.000/1.000)
Fanta Jiří (1.000/1.000)

212. OP Prostějov - BK Frýdek-Místek 17.12.2011 18:00 67:58 (12:21 39:31 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
11. kolo, zápas č. 212

datum: 17.12.2011, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Děrda Rostislav (1.000/2.000)
Jakubík Petr (1.000/2.000)

12. kolo
213. BK Havířov - Jiskra Kyjov 13.01.2012 16:00 97:54 (28:17 51:28 77:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 213

datum: 13.01.2012, 16:00:00

místo: SPŠE Havířov, Havířov

rozhodčí:
Stančík Robin (1.500/1.000)
Stančíková Lucie (1.500/1.000)

214. Loko Krnov - Valosun Brno 18.12.2011 08:30 33:73 (14:17 22:30 27:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 214

datum: 18.12.2011, 08:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan (3.000/1.000)
Králíčková Kateřina (2.000/1.000)

215. OP Prostějov - SBŠ Ostrava 18.12.2011 14:00 63:68 (23:7 39:39 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 215

datum: 18.12.2011, 14:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Děrda Rostislav (3.000/1.000)
Jakubík Petr (3.000/1.000)

216. SK UP Olomouc - BK Frýdek-Místek 18.12.2011 08:30 40:79 (18:19 19:41 32:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
12. kolo, zápas č. 216

datum: 18.12.2011, 08:30:00

místo: SH UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří (1.000/1.000)
Hecl Jan (1.000/1.000)

13. kolo
217. Valosun Brno - OP Prostějov 14.01.2012 11:00 65:48 (16:13 30:16 51:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 217

datum: 14.01.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 1, Brno

rozhodčí:
Řehoř Martin (1.000/4.000)
Šuška Kamil (1.000/2.500)

218. Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 14.01.2012 17:00 68:49 (21:12 33:21 51:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 218

datum: 14.01.2012, 17:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/2.000)
Novák Petr (1.000/1.500)

219. BK Frýdek-Místek - BK Havířov 14.01.2012 13:00 63:48 (22:10 33:19 51:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 219

datum: 14.01.2012, 13:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Opletal Petr (4.000/1.000)
Kašparová Renáta (4.000/1.000)

220. SBŠ Ostrava - Loko Krnov 14.01.2012 19:00 103:50 (5:19 47:25 81:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
13. kolo, zápas č. 220

datum: 14.01.2012, 19:00:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Janovský Martin (1.000/1.000)
Pavela Mikuláš (1.000/1.500)

14. kolo
221. Jiskra Kyjov - OP Prostějov 15.01.2012 10:00 54:79 (12:30 23:41 33:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 221

datum: 15.01.2012, 10:00:00

místo: Hala TJ Jiskra, Kyjov

rozhodčí:
Mikšík Milan (1.000/1.000)
Novák Petr (1.000/1.000)

222. Valosun Brno - SK UP Olomouc 15.01.2012 10:00 94:26 (32:7 54:12 69:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 222

datum: 15.01.2012, 10:00:00

místo: Tělocvična Purkyňova 2, Brno

rozhodčí:
Řehoř Martin (1.000/1.500)
Šuška Kamil (1.000/1.500)

223. SBŠ Ostrava - BK Havířov 15.01.2012 08:30 94:39 (23:8 51:23 75:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 223

datum: 15.01.2012, 08:30:00

místo: ZŠ Dvorského, Ostrava

rozhodčí:
Stáňa Lukáš (1.000/1.000)
Pavela Mikuláš (1.000/1.000)

224. BK Frýdek-Místek - Loko Krnov 15.01.2012 09:00 89:43 (25:17 54:28 64:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, mladší žákyně U14, žákovská liga
skupina D
14. kolo, zápas č. 224

datum: 15.01.2012, 09:00:00

místo: SH SPŠ Frýdek Místek, Frýdek Místek

rozhodčí:
Kulíšek Martin (1.000/1.000)
Sanetříková Lenka (1.000/1.500)

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.