image

muži / Oblasti / ročník 2011/12 / 2.třída D / Základní fáze


tabulka
1. BK Dynamo Praha 22 22 0 2082:1166 44
2. BC Dejvice 22 18 4 1556:1205 40
3. Technika Praha B 22 18 4 1545:1289 40
4. VSK Iuridica D 22 14 8 1368:1265 36
5. VSK MFF UK B 22 12 10 1237:1115 34
6. CC Charlie Basket 22 12 10 1321:1397 34
7. BK Pirelli B 22 10 12 1334:1432 32
8. VSK Chemie B 22 9 13 1283:1404 31
9. Meteor Praha B 22 7 15 1286:1429 29
10. TJ Ruzyně 22 5 17 1157:1434 27
11. BS Sparta 22 3 19 1030:1580 25
12. SK Rapid 22 2 20 991:1474 24
1. kolo
1. SK Rapid - BK Pirelli B 05.10.2011 18:05 38:61 (6:14 21:26 29:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 05.10.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Borl Václav
Hellinger Milan

2. Meteor Praha B - BK Dynamo Praha 19.12.2011 20:40 46:110 (13:29 27:55 34:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 19.12.2011, 20:40:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Pechrová Jana

3. VSK Chemie B - CC Charlie Basket 06.10.2011 17:35 41:63 (10:20 19:37 29:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2011, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Bernáth Lukáš
Bukovský Michal

4. TJ Ruzyně - BS Sparta 04.10.2011 20:40 79:48 (19:15 28:27 50:41 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2011, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Zima Jaroslav

5. BC Dejvice - VSK Iuridica D 06.10.2011 20:15 73:44 (20:13 40:24 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 06.10.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Teplý Jan
Kosek Jiří

6. Technika Praha B - VSK MFF UK B 05.10.2011 18:30 47:67 (14:13 31:28 38:42 47:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 05.10.2011, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Veselý Tomáš

2. kolo
7. BK Pirelli B - VSK MFF UK B 14.10.2011 17:40 55:46 (14:18 22:22 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 14.10.2011, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Kosek Jiří

8. VSK Iuridica D - Technika Praha B 11.10.2011 20:00 54:70 (14:18 25:33 40:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 11.10.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Málek Jan

9. BS Sparta - BC Dejvice 12.10.2011 20:00 46:68 (9:10 20:23 33:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2011, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Novotný Petr
Kosek Jiří

10. CC Charlie Basket - TJ Ruzyně 11.10.2011 20:15 53:40 (17:8 28:16 36:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 11.10.2011, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Kosek Jiří

11. BK Dynamo Praha - VSK Chemie B 11.10.2011 20:45 88:63 (36:17 50:35 75:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 11.10.2011, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Novotný Petr

12. SK Rapid - Meteor Praha B 12.10.2011 18:05 48:47 (13:9 29:21 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 12.10.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Mašát Jan

3. kolo
13. BK Pirelli B - Meteor Praha B 21.10.2011 17:40 67:54 (21:14 39:22 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 21.10.2011, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Nedělka Jiří

14. VSK Chemie B - SK Rapid 20.10.2011 17:35 64:52 (12:18 28:23 46:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2011, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Záruba Matěj
Heinrich David

15. TJ Ruzyně - BK Dynamo Praha 18.10.2011 20:40 42:70 (9:11 23:30 32:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2011, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Plichta Jan

16. BC Dejvice - CC Charlie Basket 20.10.2011 20:15 68:47 (22:12 38:16 53:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 20.10.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Novotný Petr

17. Technika Praha B - BS Sparta 19.10.2011 18:30 74:47 (19:22 43:32 58:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 19.10.2011, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Lejčko Jan

18. VSK MFF UK B - VSK Iuridica D 17.10.2011 18:40 42:44 (16:9 20:22 29:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2011, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kučera Vít
Machálek Jan

4. kolo
19. BK Pirelli B - VSK Iuridica D 06.01.2012 17:40 56:86 (10:21 33:38 48:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 06.01.2012, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Šmůla Petr

20. BS Sparta - VSK MFF UK B 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:



21. CC Charlie Basket - Technika Praha B 25.10.2011 20:15 57:65 (12:13 29:28 48:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2011, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Lejčko Jan

22. BK Dynamo Praha - BC Dejvice 25.10.2011 20:45 89:77 (22:21 46:42 66:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 25.10.2011, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Rosenberger Tomáš

23. SK Rapid - TJ Ruzyně 26.10.2011 18:05 39:49 (7:17 20:23 30:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 26.10.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Tomášek Petr
Veselý Tomáš

24. Meteor Praha B - VSK Chemie B 12.12.2011 20:40 64:74 (17:16 29:33 51:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.12.2011, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Pommer Roman

5. kolo
25. VSK Chemie B - BK Pirelli B 03.11.2011 17:35 53:75 (18:15 28:34 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2011, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Raiman Vojtěch

26. TJ Ruzyně - Meteor Praha B 01.11.2011 20:40 55:68 (12:17 27:30 39:50 55:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2011, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Zima Jaroslav
Lejčko Jan

27. BC Dejvice - SK Rapid 03.11.2011 20:15 82:46 (16:12 31:26 64:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 03.11.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Teplý Jan

28. Technika Praha B - BK Dynamo Praha 02.11.2011 18:30 67:92 (15:25 32:51 53:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 02.11.2011, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Jiří
Málek Jan

29. VSK MFF UK B - CC Charlie Basket 31.10.2011 18:40 42:53 (8:11 18:30 26:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 31.10.2011, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Slanina Vladimír

30. VSK Iuridica D - BS Sparta 01.11.2011 20:00 68:44 (19:10 33:18 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 01.11.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Tomášek Petr
Rebić Magdaléna

6. kolo
31. BK Pirelli B - BS Sparta 11.11.2011 17:40 82:57 (14:15 41:27 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 11.11.2011, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Šmůla Petr

32. CC Charlie Basket - VSK Iuridica D 08.11.2011 20:15 73:70 (15:15 27:30 48:46 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 08.11.2011, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Zima Jaroslav
Drápal Jakub

33. BK Dynamo Praha - VSK MFF UK B 08.11.2011 20:45 101:60 (20:15 43:30 68:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 08.11.2011, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Celina Lukáš

34. SK Rapid - Technika Praha B 09.11.2011 18:05 46:71 (15:20 33:35 42:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 09.11.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Janda Martin

35. BC Dejvice - Meteor Praha B 10.11.2011 20:15 82:53 (20:10 22:16 28:13 12:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 10.11.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Veselý Jiří

36. VSK Chemie B - TJ Ruzyně 10.11.2011 17:35 60:47 (15:11 28:22 44:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2011, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Heinrich David

7. kolo
37. TJ Ruzyně - BK Pirelli B 15.11.2011 20:40 52:72 (7:16 25:33 37:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2011, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Málek Jan
Rebić Magdaléna

38. BC Dejvice - VSK Chemie B 15.11.2011 20:15 77:40 (18:16 32:28 54:35 77:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 15.11.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Kos Jakub
Jon Miloslav

39. Technika Praha B - Meteor Praha B 16.11.2011 18:30 67:63 (16:11 32:33 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 16.11.2011, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Veselý Tomáš

40. VSK MFF UK B - SK Rapid 14.11.2011 18:40 77:43 (20:5 47:15 65:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2011, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kučera Vít
Musil Jan

41. VSK Iuridica D - BK Dynamo Praha 15.11.2011 20:00 54:63 (8:9 25:21 36:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Janda Martin
Kranda Jiří

42. BS Sparta - CC Charlie Basket 16.11.2011 20:00 51:49 (11:12 24:24 35:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 16.11.2011, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Rosenberger Tomáš

8. kolo
43. BK Pirelli B - CC Charlie Basket 25.11.2011 17:40 59:71 (15:16 28:37 44:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 25.11.2011, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Šmůla Petr

44. BK Dynamo Praha - BS Sparta 22.11.2011 20:45 83:63 (17:14 41:36 64:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 22.11.2011, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Vyhnálek Jan
Plichta Jan

45. SK Rapid - VSK Iuridica D 23.11.2011 18:05 40:56 (12:14 24:25 25:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 23.11.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Nedělka Jiří

46. Meteor Praha B - VSK MFF UK B 24.11.2011 19:10 45:64 (10:23 19:36 29:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 24.11.2011, 19:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Machálek Jan

47. VSK Chemie B - Technika Praha B 24.11.2011 17:35 56:82 (14:26 30:46 40:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2011, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Bukovský Michal
Kesler Vladimír

48. TJ Ruzyně - BC Dejvice 22.11.2011 20:40 63:67 (14:10 26:29 43:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2011, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Kohout Radomír

9. kolo
49. BC Dejvice - BK Pirelli B 01.12.2011 20:15 77:55 (20:6 43:20 55:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 01.12.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Mašát Jan

50. Technika Praha B - TJ Ruzyně 30.11.2011 18:30 72:60 (20:24 44:35 56:42 72:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2011, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Celina Lukáš

51. VSK MFF UK B - VSK Chemie B 28.11.2011 18:40 55:47 (20:14 29:25 44:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2011, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Treml Radek
Seidl Petr

52. VSK Iuridica D - Meteor Praha B 29.11.2011 20:00 55:48 (14:12 24:21 41:28 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 29.11.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Nedělka Jiří

53. BS Sparta - SK Rapid 30.11.2011 20:00 43:42 (8:15 23:29 35:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2011, 20:00:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Tomášek Petr
Rosenberger Tomáš

54. CC Charlie Basket - BK Dynamo Praha 29.11.2011 20:15 40:80 (8:21 17:47 29:70 40:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 29.11.2011, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Vyhnálek Jan
Šťastný Jakub

10. kolo
55. BK Pirelli B - BK Dynamo Praha 09.12.2011 17:40 52:91 (8:23 24:48 40:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 09.12.2011, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Šmůla Petr

56. SK Rapid - CC Charlie Basket 07.12.2011 18:05 46:59 (5:14 12:31 24:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Moravec Jan
Mašát Jan

57. Meteor Praha B - BS Sparta 05.12.2011 20:40 72:50 (15:14 37:33 53:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 05.12.2011, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Strnad Pavel
Nedělka Jiří

58. VSK Chemie B - VSK Iuridica D 08.12.2011 17:35 61:79 (15:24 32:37 53:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2011, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Janda Martin
Buršík Martin

59. TJ Ruzyně - VSK MFF UK B 06.12.2011 20:40 53:66 (15:10 35:23 45:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2011, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Zima Jaroslav
Plichta Jan

60. BC Dejvice - Technika Praha B 08.12.2011 20:15 54:60 (11:19 28:33 43:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 08.12.2011, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Jiří
Šupej Michal

11. kolo
61. Technika Praha B - BK Pirelli B 14.12.2011 18:30 81:72 (23:26 37:38 53:51 68:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2011, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Lejčko Jan

62. VSK MFF UK B - BC Dejvice 12.12.2011 18:40 53:67 (11:14 22:33 41:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2011, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kosek Jiří
Málek Jan

63. VSK Iuridica D - TJ Ruzyně 13.12.2011 20:00 49:61 (12:14 26:28 38:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 13.12.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Tomášek Petr
Kranda Jiří

64. BS Sparta - VSK Chemie B 14.12.2011 20:00 45:83 (3:25 14:47 29:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2011, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Celina Lukáš
Hernandez Marie

65. CC Charlie Basket - Meteor Praha B 13.12.2011 20:15 66:68 (11:17 36:36 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 13.12.2011, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Plichta Jan

66. BK Dynamo Praha - SK Rapid 13.12.2011 20:45 95:35 (27:15 49:21 72:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 13.12.2011, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Málek Jan
Mašát Jan

12. kolo
67. BK Pirelli B - SK Rapid 13.01.2012 17:40 64:48 (14:9 31:18 47:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 13.01.2012, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Vošahlík Marek

68. BK Dynamo Praha - Meteor Praha B 10.01.2012 20:45 109:40 (26:13 56:21 77:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 10.01.2012, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Eichler Jakub
Drápal Jakub

69. CC Charlie Basket - VSK Chemie B 10.01.2012 20:15 48:66 (13:11 16:36 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 10.01.2012, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Rosenberger Tomáš

70. BS Sparta - TJ Ruzyně 11.01.2012 20:00 42:64 (0:13 19:22 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2012, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Lejčko Jan

71. VSK Iuridica D - BC Dejvice 10.01.2012 20:00 53:41 (7:9 26:15 44:24 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 10.01.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Lejčko Jan
Mašát Jan

72. VSK MFF UK B - Technika Praha B 09.01.2012 18:40 39:52 (7:15 14:25 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2012, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Novotný Petr

13. kolo
73. VSK MFF UK B - BK Pirelli B 16.01.2012 18:40 66:47 (16:13 34:29 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2012, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Vágnerová Tereza

74. Technika Praha B - VSK Iuridica D 18.01.2012 18:30 63:57 (13:13 38:34 48:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2012, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Jiří
Lejčko Jan

75. BC Dejvice - BS Sparta 19.01.2012 20:15 97:43 (28:11 53:21 71:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 19.01.2012, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Lejčko Jan

76. TJ Ruzyně - CC Charlie Basket 17.01.2012 20:40 54:57 (13:11 31:27 46:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2012, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Plichta Jan

77. VSK Chemie B - BK Dynamo Praha 19.01.2012 17:35 40:82 (17:21 29:52 39:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2012, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Heinrich David
Kohout Radomír

78. Meteor Praha B - SK Rapid 16.01.2012 20:40 69:41 (15:11 28:20 44:29 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 16.01.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Pechrová Jana

14. kolo
79. Meteor Praha B - BK Pirelli B 23.01.2012 20:40 61:47 (15:09 29:18 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 23.01.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Machálek Jan
Nedělka Jiří

80. SK Rapid - VSK Chemie B 25.01.2012 18:05 53:67 (17:16 29:36 44:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hellinger Milan

81. BK Dynamo Praha - TJ Ruzyně 24.01.2012 20:45 108:48 (35:16 54:24 80:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 24.01.2012, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kesler Vladimír

82. CC Charlie Basket - BC Dejvice 24.01.2012 20:15 59:73 (19:21 35:45 45:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 24.01.2012, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Šmůla Petr
Kosek Jiří

83. BS Sparta - Technika Praha B 25.01.2012 20:00 51:83 (12:25 23:45 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2012, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Lejčko Jan

84. VSK Iuridica D - VSK MFF UK B 24.01.2012 20:00 41:65 (7:19 13:33 30:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 24.01.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Moravec Jan
Pokorný Štěpán

15. kolo
85. VSK Iuridica D - BK Pirelli B 31.01.2012 20:00 54:38 (7:11 24:19 35:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 31.01.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Janda Martin
Homolka Petr

86. VSK MFF UK B - BS Sparta 30.01.2012 18:40 90:35 (27:7 45:20 67:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2012, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Vágnerová Tereza

87. Technika Praha B - CC Charlie Basket 01.02.2012 18:30 67:53 (23:13 41:25 53:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 01.02.2012, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kosek Jiří

88. BC Dejvice - BK Dynamo Praha 02.02.2012 20:15 56:91 (20:18 32:45 46:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 02.02.2012, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Lejčko Jan

89. TJ Ruzyně - SK Rapid 31.01.2012 20:40 58:45 (11:8 23:27 41:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2012, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Kosek Jiří

90. VSK Chemie B - Meteor Praha B 02.02.2012 17:35 35:67 (16:18 22:27 33:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2012, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Heinrich David
Janda Martin

16. kolo
91. BK Pirelli B - VSK Chemie B 24.02.2012 17:40 62:44 (8:14 21:29 45:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 24.02.2012, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Dub Michal

92. Meteor Praha B - TJ Ruzyně 20.02.2012 20:40 74:57 (17:14 45:23 57:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 20.02.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Machálek Jan
Nedělka Jiří

93. SK Rapid - BC Dejvice 22.02.2012 18:05 48:70 (13:12 28:28 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 22.02.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hellinger Milan

94. BK Dynamo Praha - Technika Praha B 21.02.2012 20:45 90:72 (21:19 47:42 76:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 21.02.2012, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír


95. CC Charlie Basket - VSK MFF UK B 21.02.2012 20:15 63:58 (22:22 37:37 50:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 21.02.2012, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Rebić Magdaléna
Lejčko Jan

96. BS Sparta - VSK Iuridica D 22.02.2012 20:00 49:68 (13:15 22:33 33:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 22.02.2012, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Lejčko Jan

17. kolo
97. BS Sparta - BK Pirelli B 29.02.2012 20:00 54:64 (15:15 31:27 39:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 29.02.2012, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Rosenberger Tomáš
Veselý Jiří

98. VSK Iuridica D - CC Charlie Basket 28.02.2012 20:00 90:57 (28:14 44:30 62:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 28.02.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Dub Michal

99. VSK MFF UK B - BK Dynamo Praha 27.02.2012 18:40 38:76 (13:19 22:42 26:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 27.02.2012, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kučera Vít
Novotný Petr

100. Technika Praha B - SK Rapid 29.02.2012 18:30 83:52 (18:15 41:28 60:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 29.02.2012, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Kosek Jiří

101. Meteor Praha B - BC Dejvice 27.02.2012 20:40 35:63 (10:24 17:34 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 27.02.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Buršík Martin
Kesler Vladimír

102. TJ Ruzyně - VSK Chemie B 28.02.2012 20:40 (41:62) (8:16 17:33 34:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 28.02.2012, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Bukovský Michal

18. kolo
103. BK Pirelli B - TJ Ruzyně 09.03.2012 17:40 83:56 (14:17 45:29 63:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 09.03.2012, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Týř Pavel

104. VSK Chemie B - BC Dejvice 08.03.2012 17:35 41:73 (11:15 24:30 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 08.03.2012, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Bukovský Michal

105. Meteor Praha B - Technika Praha B 05.03.2012 20:40 61:62 (11:14 27:32 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 05.03.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Hellinger Milan

106. SK Rapid - VSK MFF UK B 07.03.2012 18:05 33:65 (7:17 11:38 22:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 07.03.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Tomášek Petr

107. BK Dynamo Praha - VSK Iuridica D 06.03.2012 20:45 112:63 (27:18 53:38 86:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 06.03.2012, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Ubr Pavel
Kosek Jiří

108. CC Charlie Basket - BS Sparta 06.03.2012 20:15 83:46 (21:5 36:20 60:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 06.03.2012, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Rebić Magdaléna
Milata Rostislav

19. kolo
109. CC Charlie Basket - BK Pirelli B 13.03.2012 20:15 67:49 (15:18 35:25 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 13.03.2012, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Ubr Pavel
Lejčko Jan

110. BS Sparta - BK Dynamo Praha 14.03.2012 20:00 54:94 (12:22 34:52 41:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 14.03.2012, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Lejčko Jan

111. VSK Iuridica D - SK Rapid 13.03.2012 20:00 79:40 (21:7 39:14 61:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 13.03.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Málek Jan
Janda Martin

112. Meteor Praha B - VSK MFF UK B 12.03.2012 20:40 51:52 (16:15 30:26 41:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 12.03.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Machálek Jan

113. Technika Praha B - VSK Chemie B 14.03.2012 18:30 98:69 (32:14 48:27 62:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 14.03.2012, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Mašát Jan
Kosek Jiří

114. BC Dejvice - TJ Ruzyně 15.03.2012 20:15 81:57 (19:21 44:26 60:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2012, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Mašát Jan
Teplý Jan

20. kolo
115. BK Pirelli B - BC Dejvice 23.03.2012 17:40 75:82 (12:16 28:34 46:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 23.03.2012, 17:40:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Jon Miloslav

116. TJ Ruzyně - Technika Praha B 20.03.2012 20:40 30:81 (8:21 15:45 22:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2012, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kosek Jiří

117. VSK Chemie B - VSK MFF UK B 22.03.2012 17:35 63:48 (19:4 38:14 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2012, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Bernáth Lukáš
Kesler Vladimír

118. Meteor Praha B - VSK Iuridica D 19.03.2012 20:40 53:57 (16:15 27:30 40:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 19.03.2012, 20:40:00

místo: OU Novovysočanská, Praha 9

rozhodčí:
Kranda Jiří
Kubín Filip

119. SK Rapid - BS Sparta 21.03.2012 18:05 60:57 (15:24 33:40 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 21.03.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Mašát Jan
Kranda Jiří

120. BK Dynamo Praha - CC Charlie Basket 20.03.2012 20:45 138:58 (36:7 68:18 106:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 20.03.2012, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Ubr Pavel
Drápal Jakub

21. kolo
121. BK Dynamo Praha - BK Pirelli B 27.03.2012 20:45 118:44 (26:12 44:24 79:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 27.03.2012, 20:45:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Drápal Jakub
Vyhnálek Jan

122. CC Charlie Basket - SK Rapid 27.03.2012 20:15 56:42 (10:11 22:15 38:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 27.03.2012, 20:15:00

místo: Hala Šantrochova, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Zima Jaroslav

123. BS Sparta - Meteor Praha B 28.03.2012 20:00 79:63 (22:13 5:25 30:15 22:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 28.03.2012, 20:00:00

místo: hala J.Martího, Praha 6

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Veselý Jiří

124. VSK Iuridica D - VSK Chemie B 27.03.2012 20:00 79:60 (15:17 42:33 52:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 27.03.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Na Slovance, Praha 8

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Vošahlík Marek

125. VSK MFF UK B - TJ Ruzyně 26.03.2012 18:40 69:35 (18:11 32:19 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 26.03.2012, 18:40:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Pokorný Štěpán

126. Technika Praha B - BC Dejvice 28.03.2012 18:30 52:64 (18:27 28:35 44:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 28.03.2012, 18:30:00

místo: ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Kosek Jiří

22. kolo
127. BK Pirelli B - Technika Praha B 11.04.2012 18:00 55:76 (17:24 30:44 43:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 11.04.2012, 18:00:00

místo: ZŠ Hostýnská, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Strnad Pavel

128. BC Dejvice - VSK MFF UK B 03.04.2012 20:15 64:55 (13:13 31:22 50:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.04.2012, 20:15:00

místo: Gym. Arabská, Praha 6

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Sláma Vojtěch

129. TJ Ruzyně - VSK Iuridica D 03.04.2012 20:40 56:68 (15:15 31:32 41:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2012, 20:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Lejčko Jan

130. VSK Chemie B - BS Sparta 12.04.2012 17:35 94:26 (25:8 50:10 72:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 12.04.2012, 17:35:00

místo: ZŠ Jánošíkova 1320, Praha 4

rozhodčí:
Raiman Vojtěch
Kohout Radomír

131. Meteor Praha B - CC Charlie Basket 12.04.2012 18:10 84:89 (27:12 13:23 20:19 16:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 12.04.2012, 18:10:00

místo: ZŠ Hovorčovická, Praha 8

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kučírek Martin

132. SK Rapid - BK Dynamo Praha 04.04.2012 18:05 54:102 (11:24 28:46 43:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, muži, Oblasti
2.třída D Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 04.04.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Litvínovská 600, Praha 9

rozhodčí:
Celina Lukáš
Dub Michal

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.