image

ženy / Oblasti / ročník 2011/12 / 1.třída / Základní fáze


tabulka
1. BLC Praha C 22 15 7 1370:1232 37
2. Sokol Říčany a Radošovice 22 14 8 1334:1330 36
3. VŠTJ Medicina 22 13 9 1235:1149 35
4. Sokol Michle B 22 13 9 1187:1114 35
5. Sokol Dolní Počernice B 22 12 10 1475:1319 34
6. Sokol Horní Počernice 22 12 10 1204:1148 34
7. TJ Ruzyně 22 11 11 1145:1149 33
8. BK Prosek A 22 10 12 1184:1232 32
9. Sokol Nusle B 22 10 12 1053:1150 32
10. VSK Iuridica 22 9 13 1118:1189 31
11. VŠTJ Ekonom 22 8 14 1167:1206 30
12. HB Basket Praha 22 5 17 969:1223 27
1. kolo
1. VŠTJ Medicina - BLC Praha C 04.10.2011 18:10 57:60 (15:9 30:24 36:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 04.10.2011, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bukovský Michal
Milata Rostislav

2. VSK Iuridica - BK Prosek A 04.10.2011 19:40 51:46 (20:4 33:18 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 2

datum: 04.10.2011, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Buršík Martin

3. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Nusle B 06.10.2011 19:10 101:45 (28:6 58:24 74:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 3

datum: 06.10.2011, 19:10:00

místo: Hala ZŠ, Praha - Dolní Počernice

rozhodčí:
Pommer Roman
Dub Michal

4. Sokol Říčany a Radošovice - HB Basket Praha 04.10.2011 20:00 50:48 (5:9 17:17 14:12 14:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 04.10.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Novotný Petr
Schaffner Vojta

5. Sokol Horní Počernice - TJ Ruzyně 07.10.2011 19:30 45:46 (26:12 31:22 38:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 07.10.2011, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hellinger Milan

6. Sokol Michle B - VŠTJ Ekonom 04.10.2011 19:45 56:62 (12:15 17:18 17:17 6:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
1. kolo, zápas č. 6

datum: 04.10.2011, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr
Rebić Magdaléna

2. kolo
7. BLC Praha C - VŠTJ Ekonom 11.10.2011 18:15 66:58 (14:17 28:21 40:34 56:56 66:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 7

datum: 11.10.2011, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Bernáth Lukáš

8. TJ Ruzyně - Sokol Michle B 14.10.2011 18:40 60:45 (21:5 12:15 15:9 12:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 14.10.2011, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Lejčko Jan

9. HB Basket Praha - Sokol Horní Počernice 13.10.2011 19:15 51:53 (9:6 24:16 37:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2011, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Veselý Jiří
Pommer Roman

10. Sokol Nusle B - Sokol Říčany a Radošovice 14.10.2011 17:35 45:43 (9:7 19:19 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 10

datum: 14.10.2011, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Kučírek Martin

11. BK Prosek A - Sokol Dolní Počernice B 10.10.2011 19:45 85:82 (19:14 31:36 50:55 73:73)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 10.10.2011, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Drápal Jakub
Pechrová Jana

12. VŠTJ Medicina - VSK Iuridica 11.10.2011 18:10 57:38 (8:14 27:19 47:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
2. kolo, zápas č. 12

datum: 11.10.2011, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Slanina Vladimír

3. kolo
13. VSK Iuridica - BLC Praha C 18.10.2011 19:40 47:55 (15:17 23:39 33:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 13

datum: 18.10.2011, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Slanina Vladimír

14. Sokol Dolní Počernice B - VŠTJ Medicina 20.10.2011 19:10 78:75 (12:27 35:43 55:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 20.10.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Drápal Jakub
Pechrová Jana

15. Sokol Říčany a Radošovice - BK Prosek A 18.10.2011 20:00 71:57 (14:20 28:32 53:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 18.10.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kočan Anton
Nedělka Jiří

16. Sokol Horní Počernice - Sokol Nusle B 21.10.2011 19:30 54:56 (19:9 28:22 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 16

datum: 21.10.2011, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Dub Michal

17. Sokol Michle B - HB Basket Praha 18.10.2011 19:45 49:34 (12:8 14:14 8:6 15:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2011, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Rebić Magdaléna

18. VŠTJ Ekonom - TJ Ruzyně 17.10.2011 20:15 70:58 (18:15 33:32 48:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
3. kolo, zápas č. 18

datum: 17.10.2011, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Týř Pavel

4. kolo
19. BLC Praha C - TJ Ruzyně 25.10.2011 18:15 62:45 (14:11 25:23 44:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2011, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bernáth Lukáš
Kohout Radomír

20. HB Basket Praha - VŠTJ Ekonom 05.01.2012 19:15 49:44 (14:17 25:28 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 20

datum: 05.01.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Mašát Jan
Nedělka Jiří

21. Sokol Nusle B - Sokol Michle B 25.10.2011 17:40 64:54 (14:13 11:13 19:15 20:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 21

datum: 25.10.2011, 17:40:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Dub Michal

22. BK Prosek A - Sokol Horní Počernice 24.10.2011 19:45 47:53 (9:17 13:28 22:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 24.10.2011, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Pommer Roman

23. VŠTJ Medicina - Sokol Říčany a Radošovice 25.10.2011 18:10 62:68 (22:18 43:38 52:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 25.10.2011, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Heinrich David
Záruba Matěj

24. VSK Iuridica - Sokol Dolní Počernice B 25.10.2011 19:40 68:66 (22:20 42:33 53:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
4. kolo, zápas č. 24

datum: 25.10.2011, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kočan Anton

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice B - BLC Praha C 03.11.2011 19:10 87:64 (25:10 49:34 72:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 03.11.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Tomášek Petr
Dub Michal

26. Sokol Říčany a Radošovice - VSK Iuridica 01.11.2011 20:00 67:57 (17:11 32:25 49:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 26

datum: 01.11.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Balog Lukáš
Tesárek Vojtěch

27. Sokol Horní Počernice - VŠTJ Medicina 04.11.2011 19:30 49:62 (10:18 20:36 32:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 04.11.2011, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Balog Lukáš

28. Sokol Michle B - BK Prosek A 01.11.2011 19:45 48:39 (14:9 13:8 10:14 11:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2011, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Schaffner Vojta

29. VŠTJ Ekonom - Sokol Nusle B 31.10.2011 20:15 52:51 (12:12 29:28 41:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 29

datum: 31.10.2011, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Novotný Petr

30. TJ Ruzyně - HB Basket Praha 04.11.2011 18:40 59:36 (14:6 25:14 38:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 04.11.2011, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Kohout Radomír
Lejčko Jan

6. kolo
31. BLC Praha C - HB Basket Praha 08.11.2011 18:15 79:55 (16:9 29:21 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 08.11.2011, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Bukovský Michal
Raiman Vojtěch

32. Sokol Nusle B - TJ Ruzyně 09.11.2011 17:45 39:48 (9:14 20:22 30:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 32

datum: 09.11.2011, 17:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Sláma Vojtěch

33. BK Prosek A - VŠTJ Ekonom 07.11.2011 19:45 55:48 (14:10 28:27 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 33

datum: 07.11.2011, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Kosek Jiří
Pommer Roman

34. VŠTJ Medicina - Sokol Michle B 08.11.2011 18:10 67:39 (11:6 16:14 10:9 30:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 08.11.2011, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Tesárek Vojtěch
Hošek Jan

35. VSK Iuridica - Sokol Horní Počernice 08.11.2011 19:40 51:53 (14:14 27:23 37:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 35

datum: 08.11.2011, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Schaffner Vojta

36. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Říčany a Radošovice 10.11.2011 19:10 98:58 (25:14 48:26 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 10.11.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Pechrová Jana
Dub Michal

7. kolo
37. Sokol Říčany a Radošovice - BLC Praha C 15.11.2011 20:00 66:44 (27:14 11:12 8:11 20:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 15.11.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Kučírek Martin
Lejčko Jan

38. Sokol Horní Počernice - Sokol Dolní Počernice B 18.11.2011 19:30 58:73 (16:16 32:33 39:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 18.11.2011, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Lejčko Jan

39. Sokol Michle B - VSK Iuridica 15.11.2011 19:45 51:36 (9:12 19:2 12:9 11:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 39

datum: 15.11.2011, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Raiman Vojtěch
Lochman Radek

40. VŠTJ Ekonom - VŠTJ Medicina 14.11.2011 20:15 53:57 (15:18 30:32 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 40

datum: 14.11.2011, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Drápal Jakub

41. TJ Ruzyně - BK Prosek A 15.11.2011 19:10 62:39 (10:10 30:24 45:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 15.11.2011, 19:10:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Málek Jan
Rebić Magdaléna

42. Sokol Nusle B - HB Basket Praha 15.11.2011 17:35 38:45 (15:19 26:27 32:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
7. kolo, zápas č. 42

datum: 15.11.2011, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kohout Radomír

8. kolo
43. BLC Praha C - Sokol Nusle B 22.11.2011 18:15 53:57 (11:11 26:28 38:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 43

datum: 22.11.2011, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Kučírek Martin

44. BK Prosek A - HB Basket Praha 21.11.2011 19:45 50:47 (6:11 21:21 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 21.11.2011, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Nedělka Jiří

45. VŠTJ Medicina - TJ Ruzyně 22.11.2011 18:10 62:37 (16:7 32:13 46:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 22.11.2011, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Pokorný Štěpán

46. VSK Iuridica - VŠTJ Ekonom 22.11.2011 19:40 46:62 (12:17 18:37 28:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 46

datum: 22.11.2011, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Blahout Petr
Kočan Anton

47. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Michle B 24.11.2011 19:10 73:38 (22:2 40:14 53:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 24.11.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Drápal Jakub
Dub Michal

48. Sokol Říčany a Radošovice - Sokol Horní Počernice 22.11.2011 20:00 70:66 (19:14 15:17 24:23 12:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 22.11.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Lochman Radek
Kesler Vladimír

9. kolo
49. Sokol Horní Počernice - BLC Praha C 06.01.2012 19:15 56:58 (2:21 17:33 38:46 52:52 58:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 06.01.2012, 19:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Nedělka Jiří

50. Sokol Michle B - Sokol Říčany a Radošovice 29.11.2011 19:45 45:50 (16:16 10:10 12:8 7:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2011, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Pokorný Štěpán

51. VŠTJ Ekonom - Sokol Dolní Počernice B 28.11.2011 20:15 49:69 (10:16 19:43 33:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 51

datum: 28.11.2011, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Pokorný Štěpán

52. TJ Ruzyně - VSK Iuridica 02.12.2011 18:40 53:50 (8:10 19:20 29:31 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 52

datum: 02.12.2011, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Mašát Jan
Kosek Jiří

53. HB Basket Praha - VŠTJ Medicina 01.12.2011 19:15 62:51 (14:11 30:21 42:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 01.12.2011, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Dub Michal

54. Sokol Nusle B - BK Prosek A 30.11.2011 17:45 47:63 (7:16 24:29 34:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2011, 17:45:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Dub Michal

10. kolo
55. BLC Praha C - BK Prosek A 06.12.2011 18:15 54:50 (6:16 17:22 39:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 06.12.2011, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Mašát Jan
Plichta Jan

56. VŠTJ Medicina - Sokol Nusle B 06.12.2011 18:10 45:63 (14:13 27:34 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 56

datum: 06.12.2011, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Heinrich David

57. VSK Iuridica - HB Basket Praha 06.12.2011 19:40 58:45 (18:16 28:27 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 57

datum: 06.12.2011, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Kec Jakub
Raiman Vojtěch

58. Sokol Dolní Počernice B - TJ Ruzyně 08.12.2011 19:10 68:61 (18:9 37:26 53:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 08.12.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Drápal Jakub
Homolka Petr

59. Sokol Říčany a Radošovice - VŠTJ Ekonom 06.12.2011 20:00 54:48 (9:12 9:14 19:13 17:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 59

datum: 06.12.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Kranda Jiří

60. Sokol Horní Počernice - Sokol Michle B 09.12.2011 19:30 57:56 (8:16 27:35 45:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 09.12.2011, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Pokorný Štěpán

11. kolo
61. Sokol Michle B - BLC Praha C 13.12.2011 19:45 65:46 (12:10 19:18 16:9 18:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2011, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Buršík Martin

62. VŠTJ Ekonom - Sokol Horní Počernice 12.12.2011 20:15 63:56 (10:16 26:28 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 62

datum: 12.12.2011, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Kučírek Martin
Šťastný Jakub

63. TJ Ruzyně - Sokol Říčany a Radošovice 16.12.2011 18:40 47:65 (8:15 18:33 30:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 16.12.2011, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Veselý Tomáš

64. HB Basket Praha - Sokol Dolní Počernice B 15.12.2011 19:15 53:68 (13:19 25:33 37:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 15.12.2011, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Heinrich David
Kranda Jiří

65. Sokol Nusle B - VSK Iuridica 16.12.2011 17:35 47:33 (8:5 19:12 32:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 65

datum: 16.12.2011, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Ondřej
Pokorný Štěpán

66. BK Prosek A - VŠTJ Medicina 12.12.2011 19:45 52:45 (6:12 20:22 36:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 12.12.2011, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Prokop Karel
Tomášek Petr

12. kolo
67. BLC Praha C - VŠTJ Medicina 10.01.2012 18:15 76:48 (19:15 43:22 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 10.01.2012, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Jon Miloslav
Buršík Martin

68. BK Prosek A - VSK Iuridica 09.01.2012 19:45 44:70 (9:21 16:37 28:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.01.2012, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Okleštěk Martin
Rosenberger Tomáš

69. Sokol Nusle B - Sokol Dolní Počernice B 13.01.2012 17:35 53:44 (1:10 18:20 42:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 69

datum: 13.01.2012, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Ondřej
Šmůla Petr

70. HB Basket Praha - Sokol Říčany a Radošovice 12.01.2012 19:15 49:71 (6:16 28:34 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 12.01.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Prošek Michal
Plichta Jan

71. TJ Ruzyně - Sokol Horní Počernice 13.01.2012 18:40 57:49 (7:13 30:27 49:35 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 13.01.2012, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kostolná Zuzana

72. VŠTJ Ekonom - Sokol Michle B 09.01.2012 20:15 38:63 (11:14 6:13 11:14 10:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.01.2012, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kesler Vladimír

13. kolo
73. VŠTJ Ekonom - BLC Praha C 16.01.2012 20:15 52:66 (10:14 20:31 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 73

datum: 16.01.2012, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Týř Pavel

74. Sokol Michle B - TJ Ruzyně 17.01.2012 19:45 65:56 (18:13 18:14 15:15 14:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2012, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Eichler Jakub
Buršík Martin

75. Sokol Horní Počernice - HB Basket Praha 20.01.2012 19:30 43:41 (13:9 24:20 34:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 20.01.2012, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Týř Pavel

76. Sokol Říčany a Radošovice - Sokol Nusle B 17.01.2012 20:00 67:48 (17:10 16:10 11:20 23:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 76

datum: 17.01.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kos Jakub

77. Sokol Dolní Počernice B - BK Prosek A 19.01.2012 19:10 66:47 (14:16 25:25 48:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 19.01.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Okleštěk Martin

78. VSK Iuridica - VŠTJ Medicina 17.01.2012 19:40 48:60 (14:15 24:36 38:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
13. kolo, zápas č. 78

datum: 17.01.2012, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kovačovič Matej

14. kolo
79. BLC Praha C - VSK Iuridica 24.01.2012 18:15 71:53 (15:8 41:24 54:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 79

datum: 24.01.2012, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Jeřáb Jan

80. VŠTJ Medicina - Sokol Dolní Počernice B 24.01.2012 18:10 80:45 (15:12 37:30 62:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 24.01.2012, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Heinrich David
Záruba Matěj

81. BK Prosek A - Sokol Říčany a Radošovice 23.01.2012 19:45 76:56 (17:12 33:32 52:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 23.01.2012, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Prošek Michal
Okleštěk Martin

82. Sokol Nusle B - Sokol Horní Počernice 27.01.2012 17:35 36:56 (8:22 15:36 25:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 82

datum: 27.01.2012, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Prošek Michal
Hrnčíř Martin

83. HB Basket Praha - Sokol Michle B 26.01.2012 19:15 46:58 (13:13 4:13 12:16 17:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 26.01.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Pommer Roman
Lejčko Jan

84. TJ Ruzyně - VŠTJ Ekonom 27.01.2012 18:40 53:48 (22:6 32:19 31:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
14. kolo, zápas č. 84

datum: 27.01.2012, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Heinrich David
Kostolná Zuzana

15. kolo
85. TJ Ruzyně - BLC Praha C 03.02.2012 18:40 48:33 (10:6 23:15 35:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 03.02.2012, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Kostolná Zuzana

86. VŠTJ Ekonom - HB Basket Praha 30.01.2012 20:15 64:30 (20:7 32:14 43:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 86

datum: 30.01.2012, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Machálek Jan

87. Sokol Michle B - Sokol Nusle B 31.01.2012 19:45 56:39 (13:9 10:11 20:6 13:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 87

datum: 31.01.2012, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Záruba Matěj
Pokorný Štěpán

88. Sokol Horní Počernice - BK Prosek A 03.02.2012 19:30 56:37 (15:9 33:21 45:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 03.02.2012, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Kranda Jiří

89. Sokol Říčany a Radošovice - VŠTJ Medicina 31.01.2012 20:00 71:78 (20:18 10:22 21:21 20:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 31.01.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Nedělka Jiří

90. Sokol Dolní Počernice B - VSK Iuridica 02.02.2012 19:10 77:61 (18:14 41:31 58:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
15. kolo, zápas č. 90

datum: 02.02.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Dub Michal

16. kolo
91. BLC Praha C - Sokol Dolní Počernice B 21.02.2012 18:15 87:55 (26:19 51:29 73:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 21.02.2012, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kos Jakub
Ulrych Lukáš

92. VSK Iuridica - Sokol Říčany a Radošovice 21.02.2012 19:40 57:56 (14:13 26:24 41:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 92

datum: 21.02.2012, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Raiman Vojtěch
Jon Miloslav

93. VŠTJ Medicina - Sokol Horní Počernice 21.02.2012 18:10 57:39 (18:8 33:16 40:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 21.02.2012, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Schaffner Vojta
Bukovský Michal

94. BK Prosek A - Sokol Michle B 20.02.2012 19:45 41:72 (23:17 26:39 35:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 20.02.2012, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Okleštěk Martin
Rosenberger Tomáš

95. Sokol Nusle B - VŠTJ Ekonom 24.02.2012 17:35 47:36 (9:13 18:25 32:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 95

datum: 24.02.2012, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Sejrek Daniel

96. HB Basket Praha - TJ Ruzyně 23.02.2012 19:15 40:38 (12:12 21:21 28:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 23.02.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Pommer Roman
Okleštěk Martin

17. kolo
97. HB Basket Praha - BLC Praha C 01.03.2012 19:15 43:69 (10:16 20:28 32:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 01.03.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Pommer Roman
Rebić Magdaléna

98. TJ Ruzyně - Sokol Nusle B 02.03.2012 18:40 55:61 (9:15 18:21 34:34 49:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 98

datum: 02.03.2012, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Lejčko Jan
Kostolná Zuzana

99. VŠTJ Ekonom - BK Prosek A 27.02.2012 20:15 61:58 (10:14 22:28 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 99

datum: 27.02.2012, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Vágnerová Tereza
Strnad Pavel

100. Sokol Michle B - VŠTJ Medicina 28.02.2012 19:45 47:50 (13:13 8:7 14:10 12:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 28.02.2012, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Drápal Jakub
Sejrek Daniel

101. Sokol Horní Počernice - VSK Iuridica 02.03.2012 19:30 38:34 (11:13 21:21 30:30 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 101

datum: 02.03.2012, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Hellinger Milan

102. Sokol Říčany a Radošovice - Sokol Dolní Počernice B 28.02.2012 20:00 57:53 (11:14 18:12 6:16 22:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 28.02.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Linhart Tomáš
Kovačovič Matej

18. kolo
103. BLC Praha C - Sokol Říčany a Radošovice 06.03.2012 18:15 81:54 (19:8 41:19 59:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 06.03.2012, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kučírek Martin
Raiman Vojtěch

104. Sokol Dolní Počernice B - Sokol Horní Počernice 08.03.2012 19:10 47:61 (11:17 25:31 34:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 08.03.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Šťastný Jakub
Drápal Jakub

105. VSK Iuridica - Sokol Michle B 06.03.2012 19:40 36:64 (8:18 18:36 26:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 105

datum: 06.03.2012, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Kec Jakub

106. VŠTJ Medicina - VŠTJ Ekonom 06.03.2012 18:10 42:39 (15:10 26:20 37:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 106

datum: 06.03.2012, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Heinrich David

107. BK Prosek A - TJ Ruzyně 05.03.2012 19:45 65:54 (18:9 35:31 49:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 05.03.2012, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Balog Lukáš

108. HB Basket Praha - Sokol Nusle B 08.03.2012 19:15 37:36 (12:10 22:19 26:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
18. kolo, zápas č. 108

datum: 08.03.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Prokop Karel

19. kolo
109. Sokol Nusle B - BLC Praha C 16.03.2012 17:35 49:55 (13:19 19:33 35:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 109

datum: 16.03.2012, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Sedláček Ondřej
Sejrek Daniel

110. HB Basket Praha - BK Prosek A 15.03.2012 19:15 30:70 (7:20 9:25 19:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 15.03.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Pommer Roman
Kranda Jiří

111. TJ Ruzyně - VŠTJ Medicina 13.04.2012 18:40 56:35 (22:9 28:19 37:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 13.04.2012, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Buršík Martin

112. VŠTJ Ekonom - VSK Iuridica 12.03.2012 20:15 52:57 (18:20 30:26 44:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 112

datum: 12.03.2012, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Blahout Petr
Večerka Jakub

113. Sokol Michle B - Sokol Dolní Počernice B 13.03.2012 19:45 53:48 (6:18 16:14 14:8 17:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 13.03.2012, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Mitáček Jan

114. Sokol Horní Počernice - Sokol Říčany a Radošovice 16.03.2012 19:30 93:49 (20:18 46:25 62:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 16.03.2012, 19:30:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Jon Miloslav

20. kolo
115. BLC Praha C - Sokol Horní Počernice 20.03.2012 18:15 61:69 (16:15 25:24 32:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 20.03.2012, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Bernáth Lukáš

116. Sokol Říčany a Radošovice - Sokol Michle B 20.03.2012 20:00 54:60 (10:14 12:16 15:13 17:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 20.03.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Kovačovič Matej

117. Sokol Dolní Počernice B - VŠTJ Ekonom 22.03.2012 19:10 51:59 (12:10 38:29 47:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Okleštěk Martin
Tomášek Petr

118. VSK Iuridica - TJ Ruzyně 20.03.2012 19:40 51:39 (14:9 27:24 37:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 118

datum: 20.03.2012, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Raiman Vojtěch
Lochman Radek

119. VŠTJ Medicina - HB Basket Praha 20.03.2012 18:10 52:48 (14:16 30:28 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 20.03.2012, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Bukovský Michal
Slanina Vladimír

120. BK Prosek A - Sokol Nusle B 19.03.2012 19:45 52:42 (16:11 34:19 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
20. kolo, zápas č. 120

datum: 19.03.2012, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Okleštěk Martin
Drápal Jakub

21. kolo
121. BK Prosek A - BLC Praha C 26.03.2012 19:45 71:61 (21:10 34:34 48:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 26.03.2012, 19:45:00

místo: Hala Hloubětín, Praha 9

rozhodčí:
Pommer Roman
Tomášek Petr

122. Sokol Nusle B - VŠTJ Medicina 30.03.2012 17:35 41:37 (13:5 19:15 27:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 122

datum: 30.03.2012, 17:35:00

místo: TJ Sokol Nusle, Praha 4

rozhodčí:
Pokorný Štěpán
Sejrek Daniel

123. HB Basket Praha - VSK Iuridica 29.03.2012 19:15 37:52 (13:14 21:26 28:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 123

datum: 29.03.2012, 19:15:00

místo: ZŠ S. Čecha, Praha 7

rozhodčí:
Janda Martin
Svoboda Luděk

124. TJ Ruzyně - Sokol Dolní Počernice B 30.03.2012 18:40 64:55 (17:12 18:11 19:9 10:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 30.03.2012, 18:40:00

místo: TJ Ruzyně, Praha 6

rozhodčí:
Pommer Roman
Kočan Anton

125. VŠTJ Ekonom - Sokol Říčany a Radošovice 26.03.2012 20:15 69:71 (16:17 30:35 49:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 125

datum: 26.03.2012, 20:15:00

místo: SPŠ NaTřebešíně, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Blahout Petr

126. Sokol Michle B - Sokol Horní Počernice 27.03.2012 19:45 56:49 (11:14 12:18 14:7 19:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2012, 19:45:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kovačovič Matej

22. kolo
127. BLC Praha C - Sokol Michle B 03.04.2012 18:15 69:47 (18:10 34:20 55:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2012, 18:15:00

místo: SK Aritma Praha, Praha 6

rozhodčí:
Plichta Jan
Veselý Tomáš

128. Sokol Horní Počernice - VŠTJ Ekonom 13.04.2012 19:15 51:40 (10:12 28:17 41:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 128

datum: 13.04.2012, 19:15:00

místo: Sokol Horní Počernice, Praha 9

rozhodčí:
Dub Michal
Okleštěk Martin

129. Sokol Říčany a Radošovice - TJ Ruzyně 03.04.2012 20:00 66:49 (20:5 10:19 24:14 12:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.04.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Bratří Jandusů, Praha 10

rozhodčí:
Bukovský Michal
Raiman Vojtěch

130. Sokol Dolní Počernice B - HB Basket Praha 05.04.2012 19:10 71:43 (21:7 34:22 52:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 05.04.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Janda Martin
Buršík Martin

131. VSK Iuridica - Sokol Nusle B 03.04.2012 19:40 64:49 (16:11 30:26 53:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.04.2012, 19:40:00

místo: Gym. Postupická, Praha 4

rozhodčí:
Záruba Matěj
Balog Lukáš

132. VŠTJ Medicina - BK Prosek A 03.04.2012 18:10 56:40 (19:7 31:26 43:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
1.třída Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.04.2012, 18:10:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Týř Pavel

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.