image

ženy / Oblasti / ročník 2011/12 / 2.třída sk.A / Základní fáze


tabulka
1. Sokol Stodůlky 16 14 2 1120:732 30
2. SK Viktoria Žižkov 16 10 6 784:672 26
3. Sokol Dolní Počernice C 16 10 6 973:865 26
4. TJ Junior 16 9 7 819:754 25
5. SK Zbraslav 16 10 6 788:763 25
6. TJ Sokol Dubeč 16 7 9 817:921 23
7. Sokol Michle A 16 5 11 655:829 21
8. TJ Podolí Praha 4 16 4 12 672:818 20
9. VSK PV 16 3 13 603:877 19
1. kolo
1. TJ Sokol Dubeč - TJ Podolí Praha 4 03.10.2011 18:00 58:57 (9:15 9:10 20:18 20:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 1

datum: 03.10.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Kunc Martin
Machálek Jan

4. SK Viktoria Žižkov - TJ Junior 05.10.2011 20:15 43:49 (9:17 12:4 14:9 8:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 4

datum: 05.10.2011, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Vágnerová Tereza
Novotný Petr

5. VSK PV - Sokol Stodůlky 05.10.2011 20:30 20:76 (10:14 15:32 17:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
1. kolo, zápas č. 5

datum: 05.10.2011, 20:30:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Kranda Jiří

2. kolo
8. Sokol Stodůlky - Sokol Michle A 12.10.2011 19:40 64:21 (18:5 38:10 12:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 8

datum: 12.10.2011, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Janda Martin

9. TJ Junior - VSK PV 12.10.2011 18:05 67:37 (16:11 16:7 17:12 18:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 9

datum: 12.10.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Lejčko Jan
Nedělka Jiří

11. SK Zbraslav - Sokol Dolní Počernice C 13.10.2011 18:35 64:58 (18:14 31:26 47:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
2. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2011, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Ulrych Lukáš
Svoboda Luděk

3. kolo
14. Sokol Dolní Počernice C - TJ Sokol Dubeč 21.10.2011 19:10 54:48 (14:11 26:22 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 14

datum: 21.10.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Heinrich David
Hrnčíř Martin

15. SK Viktoria Žižkov - SK Zbraslav 19.10.2011 20:15 40:44 (10:12 9:9 8:12 13:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 15

datum: 19.10.2011, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Moravec Jan
Kranda Jiří

17. Sokol Michle A - TJ Junior 18.10.2011 18:35 40:34 (11:12 12:4 10:8 7:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
3. kolo, zápas č. 17

datum: 18.10.2011, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Buršík Martin
Rebić Magdaléna

4. kolo
19. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Stodůlky 25.10.2011 20:00 53:64 (12:9 25:27 39:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2011, 20:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kesler Vladimír
Rebić Magdaléna

22. SK Zbraslav - VSK PV 27.10.2011 18:35 85:34 (22:2 38:18 62:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2011, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Bernáth Matěj
Pokorný Štěpán

23. TJ Sokol Dubeč - SK Viktoria Žižkov 24.10.2011 18:00 46:53 (7:16 15:9 9:7 15:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
4. kolo, zápas č. 23

datum: 24.10.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Vágnerová Tereza

5. kolo
25. Sokol Dolní Počernice C - TJ Podolí Praha 4 04.11.2011 19:10 78:54 (21:6 43:22 60:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 25

datum: 04.11.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kucharič Milan
Jon Miloslav

27. VSK PV - TJ Sokol Dubeč 02.11.2011 20:30 45:30 (12:4 8:11 15:5 10:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 27

datum: 02.11.2011, 20:30:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Záruba Matěj
Týř Pavel

28. Sokol Michle A - SK Zbraslav 01.11.2011 18:35 26:52 (2:10 3:16 11:16 10:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 28

datum: 01.11.2011, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Lochman Radek
Schaffner Vojta

30. Sokol Stodůlky - TJ Junior 02.11.2011 19:40 62:49 (17:15 35:25 48:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
5. kolo, zápas č. 30

datum: 02.11.2011, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Šmíd Pavel

6. kolo
31. TJ Podolí Praha 4 - TJ Junior 10.11.2011 20:30 35:57 (15:15 22:31 25:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2011, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Okleštěk Martin
Kunc Martin

34. TJ Sokol Dubeč - Sokol Michle A 07.11.2011 18:00 51:49 (7:19 19:6 15:19 10:5)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 34

datum: 07.11.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Prošek Michal
Sedláček Ondřej

36. Sokol Dolní Počernice C - SK Viktoria Žižkov 11.11.2011 19:10 51:39 (10:9 21:12 32:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
6. kolo, zápas č. 36

datum: 11.11.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Kohout Radomír
Buršík Martin

7. kolo
37. SK Viktoria Žižkov - TJ Podolí Praha 4 16.11.2011 20:15 48:33 (16:7 12:9 13:9 7:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 37

datum: 16.11.2011, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Veselý Jiří
Tomášek Petr

38. VSK PV - Sokol Dolní Počernice C 16.11.2011 20:00 33:49 (10:18 18:30 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 38

datum: 16.11.2011, 20:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Novotný Petr

41. Sokol Stodůlky - SK Zbraslav 16.11.2011 19:40 65:42 (13:8 34:22 42:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
7. kolo, zápas č. 41

datum: 16.11.2011, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Kucharič Milan
Celina Lukáš

8. kolo
44. SK Zbraslav - TJ Junior 24.11.2011 18:35 25:60 (4:14 8:26 18:40 25:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 44

datum: 24.11.2011, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Šupej Michal
Sláma Vojtěch

45. TJ Sokol Dubeč - Sokol Stodůlky 21.11.2011 18:00 58:96 (17:21 36:46 47:76)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 45

datum: 21.11.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Týř Pavel
Bernáth Matěj

47. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Michle A 25.11.2011 19:10 72:44 (13:6 32:15 50:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 47

datum: 25.11.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Kesler Vladimír

48. SK Viktoria Žižkov - VSK PV 23.11.2011 20:15 66:39 (23:11 14:10 12:11 17:7)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
8. kolo, zápas č. 48

datum: 23.11.2011, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Tomášek Petr
Hellinger Milan

9. kolo
49. VSK PV - TJ Podolí Praha 4 30.11.2011 20:00 51:33 (11:6 8:5 16:13 16:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2011, 20:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kranda Jiří
Seidl Petr

50. Sokol Michle A - SK Viktoria Žižkov 29.11.2011 18:35 25:48 (11:9 7:12 4:8 3:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 50

datum: 29.11.2011, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Hrnčíř Martin
Pokorný Štěpán

53. TJ Junior - TJ Sokol Dubeč 30.11.2011 18:05 55:35 (14:4 16:10 13:10 12:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Slanina Vladimír
Kučírek Martin

10. kolo
55. TJ Podolí Praha 4 - SK Zbraslav 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 55

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:



58. Sokol Dolní Počernice C - Sokol Stodůlky 09.12.2011 19:10 67:54 (19:10 30:29 46:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 58

datum: 09.12.2011, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Jon Miloslav
Kohout Radomír

60. VSK PV - Sokol Michle A 07.12.2011 20:00 56:38 (12:7 12:11 16:11 16:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2011, 20:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Mitáček Jan

11. kolo
61. Sokol Michle A - TJ Podolí Praha 4 13.12.2011 18:35 53:38 (15:6 8:14 12:8 18:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 61

datum: 13.12.2011, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Buršík Martin

63. Sokol Stodůlky - SK Viktoria Žižkov 14.12.2011 19:40 47:52 (12:8 27:26 40:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2011, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Vošahlík Marek
Kořínek Zdeněk

64. TJ Junior - Sokol Dolní Počernice C 14.12.2011 18:05 46:59 (10:8 27:27 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2011, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Petr
Machálek Jan

66. SK Zbraslav - TJ Sokol Dubeč 15.12.2011 18:35 52:78 (15:16 14:19 5:23 18:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
11. kolo, zápas č. 66

datum: 15.12.2011, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Bernáth Matěj

12. kolo
67. TJ Podolí Praha 4 - TJ Sokol Dubeč 12.01.2012 20:30 54:43 (8:13 26:18 39:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 67

datum: 12.01.2012, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Večerka Jakub
Kořínek Zdeněk

70. TJ Junior - SK Viktoria Žižkov 11.04.2012 18:05 43:38 (10:12 14:8 11:10 8:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.04.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Marek


71. Sokol Stodůlky - VSK PV 11.01.2012 19:40 63:34 (17:11 32:17 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.01.2012, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Svoboda Luděk
Vošahlík Marek

13. kolo
74. Sokol Michle A - Sokol Stodůlky 17.01.2012 18:35 56:69 (11:16 18:38 37:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 74

datum: 17.01.2012, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Eichler Jakub
Buršík Martin

75. VSK PV - TJ Junior 18.01.2012 20:00 39:55 (10:16 8:10 13:14 8:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2012, 20:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

77. Sokol Dolní Počernice C - SK Zbraslav 20.01.2012 19:10 57:60 (23:8 35:27 47:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
13. kolo, zápas č. 77

datum: 20.01.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Hernandez Marie
Buršík Martin

14. kolo
80. TJ Sokol Dubeč - Sokol Dolní Počernice C 12.12.2011 18:00 69:57 (17:12 36:22 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 80

datum: 12.12.2011, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Nedělka Jiří

81. SK Zbraslav - SK Viktoria Žižkov 26.01.2012 18:35 39:54 (6:16 18:29 28:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 81

datum: 26.01.2012, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Šupej Michal
Bernáth Matěj

83. TJ Junior - Sokol Michle A 25.01.2012 18:05 49:31 (12:4 14:6 14:10 9:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Jeřáb Jan
Šmůla Petr

15. kolo
85. Sokol Stodůlky - TJ Podolí Praha 4 01.02.2012 19:40 106:38 (28:5 54:15 85:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 85

datum: 01.02.2012, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Buršík Martin

88. VSK PV - SK Zbraslav 01.02.2012 20:00 35:56 (7:13 12:22 24:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 88

datum: 01.02.2012, 20:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Seidl Petr
Machálek Jan

89. SK Viktoria Žižkov - TJ Sokol Dubeč 01.02.2012 20:15 46:58 (15:18 14:9 10:19 7:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
15. kolo, zápas č. 89

datum: 01.02.2012, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Mašát Jan
Veselý Tomáš

16. kolo
91. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Dolní Počernice C 23.02.2012 20:30 55:57 (12:17 28:26 38:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 91

datum: 23.02.2012, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kočan Anton
Kovačovič Matej

93. TJ Sokol Dubeč - VSK PV 20.02.2012 18:00 52:51 (16:8 14:16 11:13 11:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 93

datum: 20.02.2012, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Prošek Michal
Bernáth Matěj

94. SK Zbraslav - Sokol Michle A 23.02.2012 18:35 51:44 (12:6 6:11 19:19 14:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 94

datum: 23.02.2012, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Balog Lukáš

96. TJ Junior - Sokol Stodůlky 22.02.2012 18:05 47:61 (19:11 29:30 40:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
16. kolo, zápas č. 96

datum: 22.02.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Šmůla Marek
Kunc Martin

17. kolo
97. TJ Junior - TJ Podolí Praha 4 29.02.2012 18:05 38:58 (10:16 10:9 8:10 10:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 97

datum: 29.02.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Machálek Jan
Týř Pavel

100. Sokol Michle A - TJ Sokol Dubeč 06.03.2012 18:35 52:51 (12:8 15:19 11:7 14:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 100

datum: 06.03.2012, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Dub Michal
Krbec Martin

102. SK Viktoria Žižkov - Sokol Dolní Počernice C 29.02.2012 20:15 56:42 (10:6 22:15 41:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
17. kolo, zápas č. 102

datum: 29.02.2012, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Mašát Jan

18. kolo
103. TJ Podolí Praha 4 - SK Viktoria Žižkov 08.03.2012 20:30 28:44 (12:10 20:23 26:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 103

datum: 08.03.2012, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Machálek Jan

104. Sokol Dolní Počernice C - VSK PV 13.04.2012 19:10 79:35 (35:9 51:17 68:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 104

datum: 13.04.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Nedělka Jiří
Kranda Jiří

107. SK Zbraslav - Sokol Stodůlky 08.03.2012 18:35 46:58 (16:10 26:29 35:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
18. kolo, zápas č. 107

datum: 08.03.2012, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Sláma Vojtěch
Krbec Martin

19. kolo
110. TJ Junior - SK Zbraslav 14.03.2012 18:05 51:64 (15:22 11:12 18:20 7:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 110

datum: 14.03.2012, 18:05:00

místo: ZŠ Vladivostocká, Praha 10

rozhodčí:
Seidl Petr
Machálek Jan

111. Sokol Stodůlky - TJ Sokol Dubeč 14.03.2012 19:40 92:38 (14:10 44:22 66:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 111

datum: 14.03.2012, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Celina Lukáš
Šmíd Pavel

113. Sokol Michle A - Sokol Dolní Počernice C 13.03.2012 18:35 47:61 (17:20 8:15 5:12 17:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 113

datum: 13.03.2012, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Sejrek Daniel
Mitáček Jan

114. VSK PV - SK Viktoria Žižkov 14.03.2012 20:00 32:50 (8:11 16:20 22:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
19. kolo, zápas č. 114

datum: 14.03.2012, 20:00:00

místo: Sportovní centrum UK, Praha 10

rozhodčí:
Kučírek Martin
Týř Pavel

20. kolo
115. TJ Podolí Praha 4 - VSK PV 22.03.2012 20:30 40:25 (10:9 22:16 34:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.03.2012, 20:30:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Kosek Jiří
Bernáth Matěj

116. SK Viktoria Žižkov - Sokol Michle A 21.03.2012 20:15 61:44 (18:12 18:9 14:13 11:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 116

datum: 21.03.2012, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Veselý Tomáš
Málek Jan

119. TJ Sokol Dubeč - TJ Junior 19.03.2012 18:00 60:49 (20:14 19:16 11:8 10:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
20. kolo, zápas č. 119

datum: 19.03.2012, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Strnad Pavel
Bernáth Lukáš

21. kolo
121. SK Zbraslav - TJ Podolí Praha 4 29.03.2012 18:35 49:41 (9:12 30:23 40:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 121

datum: 29.03.2012, 18:35:00

místo: ZŠ Loučanská, Praha 5

rozhodčí:
Kořínek Zdeněk
Sláma Vojtěch

124. Sokol Stodůlky - Sokol Dolní Počernice C 28.03.2012 19:40 91:65 (19:9 39:25 77:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 124

datum: 28.03.2012, 19:40:00

místo: ZŠ Mládí, Praha 5

rozhodčí:
Šmíd Pavel
Bernáth Matěj

126. Sokol Michle A - VSK PV 27.03.2012 18:35 38:37 (10:4 7:8 12:11 9:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
21. kolo, zápas č. 126

datum: 27.03.2012, 18:35:00

místo: sokolovna Pod Stárkou, Praha 4

rozhodčí:
Kučírek Martin
Kovačovič Matej

22. kolo
127. TJ Podolí Praha 4 - Sokol Michle A 03.04.2012 20:00 35:47 (9:7 17:18 21:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.04.2012, 20:00:00

místo: ZŠ Kupeckého, Praha

rozhodčí:
Dub Michal
Kovačovič Matej

129. SK Viktoria Žižkov - Sokol Stodůlky 04.04.2012 20:15 46:52 (8:12 26:23 32:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 129

datum: 04.04.2012, 20:15:00

místo: ZŠ Chelčického , Praha 3

rozhodčí:
Mašát Jan
Strnad Pavel

130. Sokol Dolní Počernice C - TJ Junior 06.04.2012 19:10 67:70 (8:12 19:25 44:37 51:51 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 130

datum: 06.04.2012, 19:10:00

místo: ZŠ Národních Hrdinů, Praha 9

rozhodčí:
Heinrich David
Jon Miloslav

132. TJ Sokol Dubeč - SK Zbraslav 02.04.2012 18:00 42:59 (6:12 9:16 16:16 11:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2011/12, ženy, Oblasti
2.třída sk.A Základní fáze
22. kolo, zápas č. 132

datum: 02.04.2012, 18:00:00

místo: ZŠ Starodubečská, Praha 10

rozhodčí:
Novotný Petr
Raiman Vojtěch

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.