image

muži / 2. liga / ročník 2012/13 / skupina A


tabulka
1. BK Teplice 22 19 3 1837:1483 41
2. SKB Rokycany 22 14 8 1574:1518 36
3. SKB Strakonice 22 14 8 1574:1522 36
4. TJ ČZU Praha 22 12 10 1602:1543 34
5. BK Baník Most 22 12 10 1601:1578 34
6. Jiskra Domažlice 22 12 10 1603:1609 34
7. TJ Thermia Karlovy Vary 22 11 11 1905:1870 33
8. Sršni Sokol Písek 22 11 11 1580:1676 33
9. BK Kladno 22 10 12 1593:1565 32
10. BC Benešov 22 9 13 1543:1578 31
11. BK Beroun 22 6 16 1526:1679 28
12. BK Tábor 22 2 20 1396:1713 24
1. kolo
1. Sršni Sokol Písek - SKB Strakonice 08.12.2012 18:30 81:80 (16:20 42:43 66:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2012, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.500/---)
Perlík Michal (1.000/2.500/---)


2. BC Benešov - BK Tábor 08.12.2012 17:00 81:57 (31:8 45:28 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.12.2012, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Král Jakub (1.000/1.000/---)
Pilný Jiří (1.000/1.000/---)


3. Thermia K. Vary - BK Kladno 08.12.2012 17:00 85:83 (27:25 44:35 67:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.12.2012, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


4. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 08.12.2012 18:00 59:60 (16:11 32:28 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2012, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


5. Baník Most - BK Teplice 08.12.2012 19:00 68:62 (17:21 28:26 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.500/2.000/---)


6. ČZU Praha - BK Beroun 08.12.2012 18:30 76:67 (18:16 37:34 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.12.2012, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/4.000/---)
Heinrich David (1.000/2.000/---)


2. kolo
7. Sršni Sokol Písek - ČZU Praha 29.09.2012 19:00 51:72 (10:23 20:43 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Hanuš Václav (1.000/2.500/---)


8. SKB Strakonice - BK Beroun 29.09.2012 17:00 78:68 (18:18 46:37 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2012, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/2.500/---)
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)


9. BC Benešov - Baník Most 29.09.2012 18:00 82:73 (22:21 40:41 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2012, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (2.000/1.000/---)


10. BK Tábor - BK Teplice 29.09.2012 16:30 59:77 (14:20 30:37 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2012, 16:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)


11. Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice 29.09.2012 18:00 101:107 (28:17 51:42 75:67 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 29.09.2012, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


12. BK Kladno - SKB Rokycany 29.09.2012 16:00 74:69 (19:18 34:30 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 29.09.2012, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. Sršni Sokol Písek - BK Beroun 30.09.2012 12:30 61:60 (16:19 32:30 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2012, 12:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/2.000/---)
Hanuš Václav (1.000/4.000/---)


14. SKB Strakonice - ČZU Praha 30.09.2012 11:00 79:73 (11:19 29:42 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/3.500/---)
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)


15. BC Benešov - BK Teplice 30.09.2012 11:00 65:68 (18:19 35:39 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (2.000/1.500/---)


16. BK Tábor - Baník Most 30.09.2012 12:00 64:79 (17:18 29:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2012, 12:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.500/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)


17. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 30.09.2012 11:00 82:88 (24:32 45:61 68:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.500/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.500/2.500/---)


18. BK Kladno - Jiskra Domažlice 30.09.2012 10:00 75:61 (15:15 33:25 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 30.09.2012, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (2.000/2.500/---)


4. kolo
19. ČZU Praha - Jiskra Domažlice 13.10.2012 18:30 69:76 (14:21 29:43 48:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2012, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/2.000/---)
Buršík Martin (2.500/2.000/---)


20. BK Beroun - SKB Rokycany 13.10.2012 17:00 66:78 (19:21 37:37 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.10.2012, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.500/---)


21. Baník Most - Thermia K. Vary 13.10.2012 17:00 84:53 (14:16 39:37 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 13.10.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


22. BK Teplice - BK Kladno 13.10.2012 13:00 80:68 (22:18 47:30 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.10.2012, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


23. Sršni Sokol Písek - BC Benešov 13.10.2012 18:00 65:58 (21:10 35:26 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.10.2012, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)


24. SKB Strakonice - BK Tábor 13.10.2012 18:00 58:41 (19:10 29:21 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.10.2012, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.500/---)


5. kolo
25. ČZU Praha - SKB Rokycany 14.10.2012 11:30 60:62 (18:12 32:35 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2012, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.500/---)
Buršík Martin (2.000/1.500/---)


26. BK Beroun - Jiskra Domažlice 14.10.2012 10:30 70:53 (19:12 35:22 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.500/---)


27. Baník Most - BK Kladno 14.10.2012 13:00 70:73 (16:19 37:37 51:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 14.10.2012, 13:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/1.000/---)
Perlík Michal (2.000/1.000/---)


28. BK Teplice - Thermia K. Vary 14.10.2012 10:00 105:74 (33:24 54:48 78:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 14.10.2012, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/3.500/---)
Votroubek Jaromír (1.000/3.000/---)


29. Sršni Sokol Písek - BK Tábor 14.10.2012 12:00 63:62 (10:13 23:20 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 14.10.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)


30. SKB Strakonice - BC Benešov 14.10.2012 11:00 84:43 (22:15 47:27 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 14.10.2012, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/3.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/3.000/---)


6. kolo
31. BC Benešov - ČZU Praha 27.10.2012 17:00 60:81 (20:26 28:49 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2012, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/4.000/---)
Svoboda Martin (1.000/4.000/---)


32. BK Tábor - BK Beroun 27.10.2012 15:00 64:74 (16:20 24:40 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 27.10.2012, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Hána Michal (1.000/2.000/---)


33. Thermia K. Vary - Sršni Sokol Písek 27.10.2012 18:00 105:78 (25:15 57:31 79:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 27.10.2012, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/2.500/---)
Votroubek Jaromír (1.500/2.500/---)


34. BK Kladno - SKB Strakonice 27.10.2012 17:00 69:71 (27:13 43:32 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 27.10.2012, 17:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)


35. Jiskra Domažlice - Baník Most 27.10.2012 18:00 81:63 (16:17 29:30 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2012, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.500/2.000/---)
Ježek Václav (3.000/3.000/---)


36. SKB Rokycany - BK Teplice 27.10.2012 17:00 52:53 (9:13 24:25 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 27.10.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. BC Benešov - BK Beroun 28.10.2012 12:00 64:61 (14:12 31:25 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2012, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


38. BK Tábor - ČZU Praha 28.10.2012 09:30 72:81 (15:29 35:41 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 28.10.2012, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.500/1.500/---)
Hána Michal (3.000/2.000/---)


39. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 28.10.2012 11:00 82:75 (29:21 58:45 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 28.10.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.500/---)
Votroubek Jaromír (2.000/1.500/---)


40. BK Kladno - Sršni Sokol Písek 28.10.2012 13:00 70:59 (20:26 30:35 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 28.10.2012, 13:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/3.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/3.000/---)


41. Jiskra Domažlice - BK Teplice 28.10.2012 10:00 69:83 (15:16 33:35 48:53 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 28.10.2012, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/2.000/---)
Ježek Václav (4.000/3.500/---)


42. SKB Rokycany - Baník Most 28.10.2012 11:00 74:58 (17:13 30:28 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 28.10.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. ČZU Praha - Baník Most 10.11.2012 18:30 79:40 (18:4 40:13 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 10.11.2012, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)


44. BK Beroun - BK Teplice 10.11.2012 17:00 62:85 (21:10 38:41 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.11.2012, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


45. Sršni Sokol Písek - Jiskra Domažlice 10.11.2012 16:30 86:79 (24:19 43:39 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 10.11.2012, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)


46. SKB Strakonice - SKB Rokycany 10.11.2012 17:00 75:68 (15:21 31:46 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.11.2012, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/2.000/---)
Bernáth Lukáš (1.500/3.500/---)


47. BC Benešov - Thermia K. Vary 10.11.2012 18:00 71:82 (14:23 33:36 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 10.11.2012, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (4.000/2.000/---)


48. BK Tábor - BK Kladno 10.11.2012 15:00 64:81 (19:22 36:42 48:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.11.2012, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.500/---)
Kučera Vít (2.000/1.500/---)


9. kolo
49. ČZU Praha - BK Teplice 11.11.2012 11:30 73:95 (15:28 39:53 57:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 11.11.2012, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


50. BK Beroun - Baník Most 11.11.2012 10:30 79:74 (20:21 38:34 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 11.11.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


51. Sršni Sokol Písek - SKB Rokycany 11.11.2012 12:00 69:72 (15:14 36:32 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 11.11.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)


52. SKB Strakonice - Jiskra Domažlice 11.11.2012 10:00 51:77 (14:17 20:31 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 11.11.2012, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.000/---)


53. BC Benešov - BK Kladno 11.11.2012 11:00 73:65 (15:16 29:23 44:36 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 11.11.2012, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.500/---)
Slanina Vladimír (3.000/2.500/---)


54. BK Tábor - Thermia K. Vary 11.11.2012 09:30 70:85 (18:28 35:46 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 11.11.2012, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/2.000/---)
Kučera Vít (3.000/2.000/---)


10. kolo
55. Thermia K. Vary - ČZU Praha 24.11.2012 18:00 90:94 (23:16 45:38 64:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 24.11.2012, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heinrich David (3.500/1.500/---)
Buršík Martin (1.500/2.000/---)


56. BK Kladno - BK Beroun 22.11.2012 20:00 61:57 (20:15 36:29 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 22.11.2012, 20:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


57. Jiskra Domažlice - BC Benešov 24.11.2012 18:00 88:75 (29:17 41:40 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 24.11.2012, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/4.000/---)
Hána Michal (1.000/2.000/---)


58. SKB Rokycany - BK Tábor 24.11.2012 17:00 70:83 (18:16 32:41 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 24.11.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/1.500/---)
Ježek Václav (4.000/3.000/---)


59. Baník Most - Sršni Sokol Písek 20.11.2012 20:00 76:62 (21:14 47:28 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 20.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)
Votroubek Jaromír (1.500/1.000/---)


60. BK Teplice - SKB Strakonice 24.11.2012 11:00 113:50 (27:6 60:20 88:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 24.11.2012, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Votroubek Jaromír (1.000/1.500/---)


11. kolo
61. Thermia K. Vary - BK Beroun 25.11.2012 12:00 113:93 (27:31 63:47 84:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 25.11.2012, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heinrich David (3.500/2.000/---)
Buršík Martin (1.500/2.000/---)


62. BK Kladno - ČZU Praha 28.11.2012 20:00 58:67 (13:20 26:37 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 28.11.2012, 20:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.500/---)
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)


63. Jiskra Domažlice - BK Tábor 25.11.2012 10:00 77:70 (20:23 37:37 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (2.000/3.500/---)
Hána Michal (3.000/1.000/---)


64. SKB Rokycany - BC Benešov 25.11.2012 11:00 95:67 (34:21 52:34 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 25.11.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (2.000/2.000/---)


65. Baník Most - SKB Strakonice 23.11.2012 20:00 52:77 (17:18 28:32 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 23.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.500/---)


66. BK Teplice - Sršni Sokol Písek 25.11.2012 10:00 100:61 (21:9 51:21 76:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Votroubek Jaromír (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. SKB Strakonice - Sršni Sokol Písek 09.12.2012 11:00 70:63 (19:20 41:36 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.12.2012, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Blahout Petr (2.500/3.000/---)
Ulrych Lukáš (2.500/3.000/---)


68. BK Tábor - BC Benešov 09.12.2012 10:00 80:64 (23:13 39:21 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.12.2012, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/2.000/---)


69. BK Kladno - Thermia K. Vary 09.12.2012 15:00 88:91 (15:20 44:49 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.12.2012, 15:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.500/3.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/2.500/---)


70. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 07.12.2012 20:00 75:76 (24:13 39:31 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.12.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/1.500/---)
Smetana Jiří (3.000/1.500/---)


71. BK Teplice - Baník Most 09.12.2012 10:00 81:73 (24:14 43:33 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.12.2012, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.000/1.000/---)
Perlík Michal (2.000/1.000/---)


72. BK Beroun - ČZU Praha 09.12.2012 10:30 62:92 (25:22 38:43 53:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.12.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)


13. kolo
73. BK Beroun - Sršni Sokol Písek 05.01.2013 17:00 93:75 (33:16 54:23 78:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 05.01.2013, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)


74. ČZU Praha - SKB Strakonice 05.01.2013 18:30 58:70 (18:17 31:34 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 05.01.2013, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (2.500/1.000/---)
Baloun Jan (2.000/1.000/---)


75. BK Teplice - BC Benešov 05.01.2013 10:30 76:69 (18:16 37:32 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 05.01.2013, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.000/---)
Votroubek Jaromír (1.000/2.000/---)


76. Baník Most - BK Tábor 05.01.2013 19:00 84:63 (23:17 46:35 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 05.01.2013, 19:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


77. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 05.01.2013 17:00 98:75 (31:25 46:49 78:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.01.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (2.000/2.000/---)
Linhart Tomáš (2.500/2.500/---)


78. Jiskra Domažlice - BK Kladno 05.01.2013 18:00 78:68 (14:26 32:38 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 05.01.2013, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/2.500/---)
Hrnčíř Martin (1.500/2.500/---)


14. kolo
79. ČZU Praha - Sršni Sokol Písek 06.01.2013 11:30 77:65 (18:15 38:33 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.01.2013, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.500/2.000/---)


80. BK Beroun - SKB Strakonice 06.01.2013 10:30 68:71 (10:22 34:42 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.01.2013, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/1.000/---)
Smetana Jiří (3.000/1.000/---)


81. Baník Most - BC Benešov 04.01.2013 20:00 69:60 (15:12 33:23 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 04.01.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000/---)
Votroubek Jaromír (1.000/1.000/---)


82. BK Teplice - BK Tábor 06.01.2013 10:30 94:74 (27:22 44:36 73:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.01.2013, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


83. Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 06.01.2013 09:00 75:67 (19:16 39:37 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.01.2013, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/2.500/---)
Hrnčíř Martin (1.500/2.500/---)


84. SKB Rokycany - BK Kladno 06.01.2013 11:00 72:63 (16:17 30:37 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.01.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.500/1.500/---)
Horník Michal (1.500/2.000/---)


15. kolo
85. SKB Rokycany - ČZU Praha 19.01.2013 18:00 91:67 (25:16 49:37 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 19.01.2013, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Ježek Václav (1.500/1.000/---)


86. Jiskra Domažlice - BK Beroun 19.01.2013 18:00 60:68 (8:20 26:34 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 19.01.2013, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Horník Michal (2.000/1.000/---)


87. BK Kladno - Baník Most 19.01.2013 16:00 79:83 (21:14 39:38 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 19.01.2013, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


88. Thermia K. Vary - BK Teplice 19.01.2013 17:00 108:111 (27:31 49:53 74:71 94:94 98:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 19.01.2013, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Blahout Petr (3.000/1.500/---)
Hrnčíř Martin (3.500/1.500/---)


89. BK Tábor - Sršni Sokol Písek 19.01.2013 14:00 56:70 (12:17 26:35 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 19.01.2013, 14:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


90. BC Benešov - SKB Strakonice 19.01.2013 15:00 57:60 (21:14 35:21 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 19.01.2013, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. Jiskra Domažlice - ČZU Praha 20.01.2013 10:00 74:58 (20:9 46:24 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 20.01.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/2.500/---)
Vávrová Veronika (2.500/1.000/---)


92. SKB Rokycany - BK Beroun 20.01.2013 10:30 68:63 (22:15 29:35 47:55 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 20.01.2013, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (1.000/2.000/---)


93. Thermia K. Vary - Baník Most 20.01.2013 10:00 89:99 (24:22 53:45 65:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 20.01.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Blahout Petr (4.000/1.500/---)
Hrnčíř Martin (4.000/1.500/---)


94. BK Kladno - BK Teplice 20.01.2013 16:00 63:58 (18:18 31:31 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 20.01.2013, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Perlík Michal (1.000/2.500/---)


95. BC Benešov - Sršni Sokol Písek 20.01.2013 11:00 92:66 (27:16 46:37 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 20.01.2013, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/3.500/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)


96. BK Tábor - SKB Strakonice 20.01.2013 10:00 69:70 (25:24 39:35 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 20.01.2013, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


17. kolo
97. BK Beroun - BC Benešov 02.02.2013 18:00 78:83 (23:13 41:36 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 02.02.2013, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


98. ČZU Praha - BK Tábor 02.02.2013 18:30 73:57 (25:12 51:28 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 02.02.2013, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


99. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 02.02.2013 19:00 72:78 (12:20 31:33 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.02.2013, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (4.000/1.500/---)
Kučera Vít (4.000/2.000/---)


100. Sršni Sokol Písek - BK Kladno 02.02.2013 13:00 88:72 (21:18 42:35 68:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 02.02.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


101. BK Teplice - Jiskra Domažlice 02.02.2013 19:30 86:69 (21:19 43:31 71:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 02.02.2013, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)


102. Baník Most - SKB Rokycany 02.02.2013 17:00 71:55 (11:17 33:33 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 02.02.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. ČZU Praha - BC Benešov 03.02.2013 11:30 60:83 (18:21 31:44 49:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 03.02.2013, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (2.500/2.000/---)
Pokorný Štěpán (2.500/2.000/---)


104. BK Beroun - BK Tábor 03.02.2013 13:30 81:47 (21:11 40:30 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.02.2013, 13:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


105. Sršni Sokol Písek - Thermia K. Vary 03.02.2013 13:00 103:92 (23:24 54:54 81:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.02.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.500/---)
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)


106. SKB Strakonice - BK Kladno 03.02.2013 11:00 89:74 (24:21 42:42 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.02.2013, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/2.000/---)
Kučera Vít (2.000/2.500/---)


107. Baník Most - Jiskra Domažlice 03.02.2013 10:00 61:55 (14:9 21:31 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 03.02.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Most - malá hala, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


108. BK Teplice - SKB Rokycany 03.02.2013 10:00 86:60 (22:13 38:27 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 03.02.2013, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. BK Teplice - ČZU Praha 16.02.2013 19:30 73:65 (22:10 40:33 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 16.02.2013, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


110. Baník Most - BK Beroun 16.02.2013 17:00 97:63 (25:11 40:18 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.02.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


111. SKB Rokycany - Sršni Sokol Písek 16.02.2013 17:00 70:62 (15:19 30:33 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 16.02.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000/---)
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)


112. Jiskra Domažlice - SKB Strakonice 16.02.2013 18:00 66:62 (18:11 41:19 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 16.02.2013, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/2.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/3.000/---)


113. BK Kladno - BC Benešov 16.02.2013 16:00 74:65 (19:14 34:24 47:48 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 16.02.2013, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Kec Jakub (1.000/1.000/---)


114. Thermia K. Vary - BK Tábor 16.02.2013 17:30 99:38 (20:7 54:12 78:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 16.02.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. Baník Most - ČZU Praha 17.02.2013 11:00 75:56 (14:21 36:36 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


116. BK Teplice - BK Beroun 17.02.2013 10:00 109:61 (21:20 53:30 83:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 17.02.2013, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


117. Jiskra Domažlice - Sršni Sokol Písek 17.02.2013 10:00 73:81 (15:18 43:38 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 17.02.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (2.500/1.000/---)


118. SKB Rokycany - SKB Strakonice 17.02.2013 11:00 75:72 (23:22 46:42 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Karásek Jan (1.500/1.000/---)
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)


119. Thermia K. Vary - BC Benešov 17.02.2013 11:00 85:59 (23:15 46:26 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


120. BK Kladno - BK Tábor 12.02.2013 19:40 91:61 (33:12 52:25 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 12.02.2013, 19:40:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


21. kolo
121. BK Beroun - Thermia K. Vary 02.03.2013 17:00 76:87 (17:21 33:44 51:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 02.03.2013, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/1.500/---)
Kučera Vít (2.000/1.500/---)


122. ČZU Praha - BK Kladno 02.03.2013 18:30 68:61 (16:14 39:27 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 02.03.2013, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


123. BK Tábor - Jiskra Domažlice 02.03.2013 16:00 80:81 (19:22 47:38 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 02.03.2013, 16:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.000/---)
Hána Michal (1.000/2.000/---)


124. BC Benešov - SKB Rokycany 02.03.2013 18:00 72:42 (17:14 42:20 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 02.03.2013, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


125. SKB Strakonice - Baník Most 02.03.2013 17:00 93:72 (23:17 47:41 75:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 02.03.2013, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/3.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)


126. Sršni Sokol Písek - BK Teplice 02.03.2013 18:00 73:67 (12:15 34:28 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 02.03.2013, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


22. kolo
127. ČZU Praha - Thermia K. Vary 03.03.2013 11:30 103:82 (24:24 47:44 86:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.03.2013, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Karásek Jan (2.500/1.000/---)
Pokorný Štěpán (3.000/1.000/---)


128. BK Beroun - BK Kladno 03.03.2013 10:30 56:83 (16:22 33:44 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.03.2013, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.000/---)
Kučera Vít (1.500/1.000/---)


129. BC Benešov - Jiskra Domažlice 03.03.2013 10:00 100:69 (27:19 49:37 79:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.03.2013, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/3.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.500/2.000/---)


130. BK Tábor - SKB Rokycany 03.03.2013 13:30 65:80 (23:16 34:33 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.03.2013, 13:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.500/---)
Hána Michal (1.000/1.500/---)


131. Sršni Sokol Písek - Baník Most 03.03.2013 12:00 98:80 (23:22 41:39 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.03.2013, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


132. SKB Strakonice - BK Teplice 03.03.2013 11:00 67:75 (18:25 29:44 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.03.2013, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.