image

muži / 2. liga / ročník 2012/13 / skupina A


tabulka
1. BK Teplice 22 19 3 1837:1483 41
2. SKB Rokycany 22 14 8 1574:1518 36
3. SKB Strakonice 22 14 8 1574:1522 36
4. TJ ČZU Praha 22 12 10 1602:1543 34
5. BK Baník Most 22 12 10 1601:1578 34
6. Jiskra Domažlice 22 12 10 1603:1609 34
7. TJ Thermia Karlovy Vary 22 11 11 1905:1870 33
8. Sršni Sokol Písek 22 11 11 1580:1676 33
9. BK Kladno 22 10 12 1593:1565 32
10. BC Benešov 22 9 13 1543:1578 31
11. BK Beroun 22 6 16 1526:1679 28
12. BK Tábor 22 2 20 1396:1713 24
1. kolo
1. Sršni Sokol Písek - SKB Strakonice 08.12.2012 18:30 81:80 (16:20 42:43 66:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 1

datum: 08.12.2012, 18:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.000/2.500/---)
Perlík Michal (1.000/2.500/---)


2. BC Benešov - BK Tábor 08.12.2012 17:00 81:57 (31:8 45:28 62:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 2

datum: 08.12.2012, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Král Jakub (1.000/1.000/---)
Pilný Jiří (1.000/1.000/---)


3. Thermia K. Vary - BK Kladno 08.12.2012 17:00 85:83 (27:25 44:35 67:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 3

datum: 08.12.2012, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.500/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


4. Jiskra Domažlice - SKB Rokycany 08.12.2012 18:00 59:60 (16:11 32:28 50:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 4

datum: 08.12.2012, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


5. Baník Most - BK Teplice 08.12.2012 19:00 68:62 (17:21 28:26 45:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 5

datum: 08.12.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.500/2.000/---)


6. ČZU Praha - BK Beroun 08.12.2012 18:30 76:67 (18:16 37:34 56:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
1. kolo, zápas č. 6

datum: 08.12.2012, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/4.000/---)
Heinrich David (1.000/2.000/---)


2. kolo
7. Sršni Sokol Písek - ČZU Praha 29.09.2012 19:00 51:72 (10:23 20:43 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2012, 19:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Hanuš Václav (1.000/2.500/---)


8. SKB Strakonice - BK Beroun 29.09.2012 17:00 78:68 (18:18 46:37 62:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2012, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/2.500/---)
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)


9. BC Benešov - Baník Most 29.09.2012 18:00 82:73 (22:21 40:41 59:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 9

datum: 29.09.2012, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (2.000/1.000/---)


10. BK Tábor - BK Teplice 29.09.2012 16:30 59:77 (14:20 30:37 47:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 10

datum: 29.09.2012, 16:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.000/---)


11. Thermia K. Vary - Jiskra Domažlice 29.09.2012 18:00 101:107 (28:17 51:42 75:67 93:93)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 11

datum: 29.09.2012, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/1.500/---)


12. BK Kladno - SKB Rokycany 29.09.2012 16:00 74:69 (19:18 34:30 59:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
2. kolo, zápas č. 12

datum: 29.09.2012, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


3. kolo
13. Sršni Sokol Písek - BK Beroun 30.09.2012 12:30 61:60 (16:19 32:30 44:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 13

datum: 30.09.2012, 12:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/2.000/---)
Hanuš Václav (1.000/4.000/---)


14. SKB Strakonice - ČZU Praha 30.09.2012 11:00 79:73 (11:19 29:42 51:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 14

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/3.500/---)
Salvetr Rudolf (1.000/2.500/---)


15. BC Benešov - BK Teplice 30.09.2012 11:00 65:68 (18:19 35:39 54:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 15

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (2.000/1.500/---)


16. BK Tábor - Baník Most 30.09.2012 12:00 64:79 (17:18 29:34 50:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 16

datum: 30.09.2012, 12:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/2.500/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.500/---)


17. Thermia K. Vary - SKB Rokycany 30.09.2012 11:00 82:88 (24:32 45:61 68:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 17

datum: 30.09.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.500/1.000/---)
Slanina Vladimír (2.500/2.500/---)


18. BK Kladno - Jiskra Domažlice 30.09.2012 10:00 75:61 (15:15 33:25 52:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
3. kolo, zápas č. 18

datum: 30.09.2012, 10:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Blahout Petr (2.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (2.000/2.500/---)


4. kolo
19. ČZU Praha - Jiskra Domažlice 13.10.2012 18:30 69:76 (14:21 29:43 48:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 19

datum: 13.10.2012, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/2.000/---)
Buršík Martin (2.500/2.000/---)


20. BK Beroun - SKB Rokycany 13.10.2012 17:00 66:78 (19:21 37:37 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 20

datum: 13.10.2012, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Linhart Tomáš (2.000/1.500/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.500/---)


21. Baník Most - Thermia K. Vary 13.10.2012 17:00 84:53 (14:16 39:37 64:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 21

datum: 13.10.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


22. BK Teplice - BK Kladno 13.10.2012 13:00 80:68 (22:18 47:30 65:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 22

datum: 13.10.2012, 13:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


23. Sršni Sokol Písek - BC Benešov 13.10.2012 18:00 65:58 (21:10 35:26 50:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 23

datum: 13.10.2012, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)


24. SKB Strakonice - BK Tábor 13.10.2012 18:00 58:41 (19:10 29:21 44:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
4. kolo, zápas č. 24

datum: 13.10.2012, 18:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/1.500/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.500/---)


5. kolo
25. ČZU Praha - SKB Rokycany 14.10.2012 11:30 60:62 (18:12 32:35 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2012, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Kučírek Martin (2.000/1.500/---)
Buršík Martin (2.000/1.500/---)


26. BK Beroun - Jiskra Domažlice 14.10.2012 10:30 70:53 (19:12 35:22 54:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hošek Jan (1.000/2.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/1.500/---)


27. Baník Most - BK Kladno 14.10.2012 13:00 70:73 (16:19 37:37 51:51 66:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 27

datum: 14.10.2012, 13:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/1.000/---)
Perlík Michal (2.000/1.000/---)


28. BK Teplice - Thermia K. Vary 14.10.2012 10:00 105:74 (33:24 54:48 78:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 28

datum: 14.10.2012, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.000/3.500/---)
Votroubek Jaromír (1.000/3.000/---)


29. Sršni Sokol Písek - BK Tábor 14.10.2012 12:00 63:62 (10:13 23:20 42:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 29

datum: 14.10.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.000/---)
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)


30. SKB Strakonice - BC Benešov 14.10.2012 11:00 84:43 (22:15 47:27 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
5. kolo, zápas č. 30

datum: 14.10.2012, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Šedivý Zdeněk (1.000/3.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/3.000/---)


6. kolo
31. BC Benešov - ČZU Praha 27.10.2012 17:00 60:81 (20:26 28:49 46:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 31

datum: 27.10.2012, 17:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/4.000/---)
Svoboda Martin (1.000/4.000/---)


32. BK Tábor - BK Beroun 27.10.2012 15:00 64:74 (16:20 24:40 46:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 32

datum: 27.10.2012, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Hána Michal (1.000/2.000/---)


33. Thermia K. Vary - Sršni Sokol Písek 27.10.2012 18:00 105:78 (25:15 57:31 79:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 33

datum: 27.10.2012, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/2.500/---)
Votroubek Jaromír (1.500/2.500/---)


34. BK Kladno - SKB Strakonice 27.10.2012 17:00 69:71 (27:13 43:32 61:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 34

datum: 27.10.2012, 17:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.500/---)
Slanina Vladimír (1.500/1.000/---)


35. Jiskra Domažlice - Baník Most 27.10.2012 18:00 81:63 (16:17 29:30 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2012, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan (1.500/2.000/---)
Ježek Václav (3.000/3.000/---)


36. SKB Rokycany - BK Teplice 27.10.2012 17:00 52:53 (9:13 24:25 38:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
6. kolo, zápas č. 36

datum: 27.10.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/2.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


7. kolo
37. BC Benešov - BK Beroun 28.10.2012 12:00 64:61 (14:12 31:25 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 37

datum: 28.10.2012, 12:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Scholze Michal (1.000/2.000/---)
Svoboda Martin (1.000/2.000/---)


38. BK Tábor - ČZU Praha 28.10.2012 09:30 72:81 (15:29 35:41 53:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 38

datum: 28.10.2012, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.500/1.500/---)
Hána Michal (3.000/2.000/---)


39. Thermia K. Vary - SKB Strakonice 28.10.2012 11:00 82:75 (29:21 58:45 69:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 39

datum: 28.10.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.500/---)
Votroubek Jaromír (2.000/1.500/---)


40. BK Kladno - Sršni Sokol Písek 28.10.2012 13:00 70:59 (20:26 30:35 50:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 40

datum: 28.10.2012, 13:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/3.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/3.000/---)


41. Jiskra Domažlice - BK Teplice 28.10.2012 10:00 69:83 (15:16 33:35 48:53 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 41

datum: 28.10.2012, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/2.000/---)
Ježek Václav (4.000/3.500/---)


42. SKB Rokycany - Baník Most 28.10.2012 11:00 74:58 (17:13 30:28 46:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
7. kolo, zápas č. 42

datum: 28.10.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Kučera Vít (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


8. kolo
43. ČZU Praha - Baník Most 10.11.2012 18:30 79:40 (18:4 40:13 54:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 43

datum: 10.11.2012, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/2.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/2.000/---)


44. BK Beroun - BK Teplice 10.11.2012 17:00 62:85 (21:10 38:41 53:66)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 44

datum: 10.11.2012, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


45. Sršni Sokol Písek - Jiskra Domažlice 10.11.2012 16:30 86:79 (24:19 43:39 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 45

datum: 10.11.2012, 16:30:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.500/---)
Linhart Tomáš (1.000/1.500/---)


46. SKB Strakonice - SKB Rokycany 10.11.2012 17:00 75:68 (15:21 31:46 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 46

datum: 10.11.2012, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.500/2.000/---)
Bernáth Lukáš (1.500/3.500/---)


47. BC Benešov - Thermia K. Vary 10.11.2012 18:00 71:82 (14:23 33:36 47:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 47

datum: 10.11.2012, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.000/---)
Slanina Vladimír (4.000/2.000/---)


48. BK Tábor - BK Kladno 10.11.2012 15:00 64:81 (19:22 36:42 48:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
8. kolo, zápas č. 48

datum: 10.11.2012, 15:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (2.000/1.500/---)
Kučera Vít (2.000/1.500/---)


9. kolo
49. ČZU Praha - BK Teplice 11.11.2012 11:30 73:95 (15:28 39:53 57:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 49

datum: 11.11.2012, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


50. BK Beroun - Baník Most 11.11.2012 10:30 79:74 (20:21 38:34 56:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 50

datum: 11.11.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


51. Sršni Sokol Písek - SKB Rokycany 11.11.2012 12:00 69:72 (15:14 36:32 47:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 51

datum: 11.11.2012, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/1.000/---)
Jeřáb Jan (1.500/1.000/---)


52. SKB Strakonice - Jiskra Domažlice 11.11.2012 10:00 51:77 (14:17 20:31 32:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 52

datum: 11.11.2012, 10:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.000/---)
Bernáth Lukáš (1.000/1.000/---)


53. BC Benešov - BK Kladno 11.11.2012 11:00 73:65 (15:16 29:23 44:36 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 53

datum: 11.11.2012, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Ulrych Lukáš (2.000/2.500/---)
Slanina Vladimír (3.000/2.500/---)


54. BK Tábor - Thermia K. Vary 11.11.2012 09:30 70:85 (18:28 35:46 54:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
9. kolo, zápas č. 54

datum: 11.11.2012, 09:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/2.000/---)
Kučera Vít (3.000/2.000/---)


10. kolo
55. Thermia K. Vary - ČZU Praha 24.11.2012 18:00 90:94 (23:16 45:38 64:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 55

datum: 24.11.2012, 18:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heinrich David (3.500/1.500/---)
Buršík Martin (1.500/2.000/---)


56. BK Kladno - BK Beroun 22.11.2012 20:00 61:57 (20:15 36:29 50:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 56

datum: 22.11.2012, 20:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


57. Jiskra Domažlice - BC Benešov 24.11.2012 18:00 88:75 (29:17 41:40 65:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 57

datum: 24.11.2012, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/4.000/---)
Hána Michal (1.000/2.000/---)


58. SKB Rokycany - BK Tábor 24.11.2012 17:00 70:83 (18:16 32:41 47:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 58

datum: 24.11.2012, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (2.000/1.500/---)
Ježek Václav (4.000/3.000/---)


59. Baník Most - Sršni Sokol Písek 20.11.2012 20:00 76:62 (21:14 47:28 60:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 59

datum: 20.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)
Votroubek Jaromír (1.500/1.000/---)


60. BK Teplice - SKB Strakonice 24.11.2012 11:00 113:50 (27:6 60:20 88:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
10. kolo, zápas č. 60

datum: 24.11.2012, 11:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.500/---)
Votroubek Jaromír (1.000/1.500/---)


11. kolo
61. Thermia K. Vary - BK Beroun 25.11.2012 12:00 113:93 (27:31 63:47 84:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 61

datum: 25.11.2012, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Heinrich David (3.500/2.000/---)
Buršík Martin (1.500/2.000/---)


62. BK Kladno - ČZU Praha 28.11.2012 20:00 58:67 (13:20 26:37 41:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 62

datum: 28.11.2012, 20:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Karásek Jan (1.000/1.500/---)
Smetana Jiří (1.000/1.500/---)


63. Jiskra Domažlice - BK Tábor 25.11.2012 10:00 77:70 (20:23 37:37 59:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 63

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Hanuš Václav (2.000/3.500/---)
Hána Michal (3.000/1.000/---)


64. SKB Rokycany - BC Benešov 25.11.2012 11:00 95:67 (34:21 52:34 72:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 64

datum: 25.11.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (2.000/2.000/---)


65. Baník Most - SKB Strakonice 23.11.2012 20:00 52:77 (17:18 28:32 40:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 65

datum: 23.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.500/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.500/---)


66. BK Teplice - Sršni Sokol Písek 25.11.2012 10:00 100:61 (21:9 51:21 76:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
11. kolo, zápas č. 66

datum: 25.11.2012, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Votroubek Jaromír (1.000/1.000/---)


12. kolo
67. SKB Strakonice - Sršni Sokol Písek 09.12.2012 11:00 70:63 (19:20 41:36 53:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 67

datum: 09.12.2012, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Blahout Petr (2.500/3.000/---)
Ulrych Lukáš (2.500/3.000/---)


68. BK Tábor - BC Benešov 09.12.2012 10:00 80:64 (23:13 39:21 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 68

datum: 09.12.2012, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/2.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/2.000/---)


69. BK Kladno - Thermia K. Vary 09.12.2012 15:00 88:91 (15:20 44:49 64:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 69

datum: 09.12.2012, 15:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.500/3.000/---)
Slanina Vladimír (2.000/2.500/---)


70. SKB Rokycany - Jiskra Domažlice 07.12.2012 20:00 75:76 (24:13 39:31 62:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 70

datum: 07.12.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/1.500/---)
Smetana Jiří (3.000/1.500/---)


71. BK Teplice - Baník Most 09.12.2012 10:00 81:73 (24:14 43:33 58:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 71

datum: 09.12.2012, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Jeřáb Jan (2.000/1.000/---)
Perlík Michal (2.000/1.000/---)


72. BK Beroun - ČZU Praha 09.12.2012 10:30 62:92 (25:22 38:43 53:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
12. kolo, zápas č. 72

datum: 09.12.2012, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/1.000/---)
Kučírek Martin (1.000/1.000/---)


13. kolo
73. BK Beroun - Sršni Sokol Písek 05.01.2013 17:00 93:75 (33:16 54:23 78:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 73

datum: 05.01.2013, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.500/---)


74. ČZU Praha - SKB Strakonice 05.01.2013 18:30 58:70 (18:17 31:34 45:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 74

datum: 05.01.2013, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (2.500/1.000/---)
Baloun Jan (2.000/1.000/---)


75. BK Teplice - BC Benešov 05.01.2013 10:30 76:69 (18:16 37:32 49:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 75

datum: 05.01.2013, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/2.000/---)
Votroubek Jaromír (1.000/2.000/---)


76. Baník Most - BK Tábor 05.01.2013 19:00 84:63 (23:17 46:35 63:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 76

datum: 05.01.2013, 19:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


77. SKB Rokycany - Thermia K. Vary 05.01.2013 17:00 98:75 (31:25 46:49 78:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 77

datum: 05.01.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (2.000/2.000/---)
Linhart Tomáš (2.500/2.500/---)


78. Jiskra Domažlice - BK Kladno 05.01.2013 18:00 78:68 (14:26 32:38 50:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
13. kolo, zápas č. 78

datum: 05.01.2013, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/2.500/---)
Hrnčíř Martin (1.500/2.500/---)


14. kolo
79. ČZU Praha - Sršni Sokol Písek 06.01.2013 11:30 77:65 (18:15 38:33 60:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 79

datum: 06.01.2013, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Baloun Jan (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.500/2.000/---)


80. BK Beroun - SKB Strakonice 06.01.2013 10:30 68:71 (10:22 34:42 48:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 80

datum: 06.01.2013, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Záruba Matěj (3.000/1.000/---)
Smetana Jiří (3.000/1.000/---)


81. Baník Most - BC Benešov 04.01.2013 20:00 69:60 (15:12 33:23 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 81

datum: 04.01.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Šlaj Jiří (2.000/1.000/---)
Votroubek Jaromír (1.000/1.000/---)


82. BK Teplice - BK Tábor 06.01.2013 10:30 94:74 (27:22 44:36 73:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 82

datum: 06.01.2013, 10:30:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


83. Jiskra Domažlice - Thermia K. Vary 06.01.2013 09:00 75:67 (19:16 39:37 56:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 83

datum: 06.01.2013, 09:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Blahout Petr (1.500/2.500/---)
Hrnčíř Martin (1.500/2.500/---)


84. SKB Rokycany - BK Kladno 06.01.2013 11:00 72:63 (16:17 30:37 50:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
14. kolo, zápas č. 84

datum: 06.01.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Bernáth Lukáš (1.500/1.500/---)
Horník Michal (1.500/2.000/---)


15. kolo
85. SKB Rokycany - ČZU Praha 19.01.2013 18:00 91:67 (25:16 49:37 66:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 85

datum: 19.01.2013, 18:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/1.000/---)
Ježek Václav (1.500/1.000/---)


86. Jiskra Domažlice - BK Beroun 19.01.2013 18:00 60:68 (8:20 26:34 41:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 86

datum: 19.01.2013, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Linhart Tomáš (1.500/1.000/---)
Horník Michal (2.000/1.000/---)


87. BK Kladno - Baník Most 19.01.2013 16:00 79:83 (21:14 39:38 57:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 87

datum: 19.01.2013, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Vávrová Veronika (1.000/1.000/---)


88. Thermia K. Vary - BK Teplice 19.01.2013 17:00 108:111 (27:31 49:53 74:71 94:94 98:98)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 88

datum: 19.01.2013, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Blahout Petr (3.000/1.500/---)
Hrnčíř Martin (3.500/1.500/---)


89. BK Tábor - Sršni Sokol Písek 19.01.2013 14:00 56:70 (12:17 26:35 31:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 89

datum: 19.01.2013, 14:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


90. BC Benešov - SKB Strakonice 19.01.2013 15:00 57:60 (21:14 35:21 48:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
15. kolo, zápas č. 90

datum: 19.01.2013, 15:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


16. kolo
91. Jiskra Domažlice - ČZU Praha 20.01.2013 10:00 74:58 (20:9 46:24 64:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 91

datum: 20.01.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Benda Tomáš (1.000/2.500/---)
Vávrová Veronika (2.500/1.000/---)


92. SKB Rokycany - BK Beroun 20.01.2013 10:30 68:63 (22:15 29:35 47:55 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 92

datum: 20.01.2013, 10:30:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Salvetr Rudolf (1.000/2.000/---)
Ježek Václav (1.000/2.000/---)


93. Thermia K. Vary - Baník Most 20.01.2013 10:00 89:99 (24:22 53:45 65:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 93

datum: 20.01.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Blahout Petr (4.000/1.500/---)
Hrnčíř Martin (4.000/1.500/---)


94. BK Kladno - BK Teplice 20.01.2013 16:00 63:58 (18:18 31:31 42:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 94

datum: 20.01.2013, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/2.000/---)
Perlík Michal (1.000/2.500/---)


95. BC Benešov - Sršni Sokol Písek 20.01.2013 11:00 92:66 (27:16 46:37 70:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 95

datum: 20.01.2013, 11:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (2.000/3.500/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)


96. BK Tábor - SKB Strakonice 20.01.2013 10:00 69:70 (25:24 39:35 55:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
16. kolo, zápas č. 96

datum: 20.01.2013, 10:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Perlík Michal (1.000/1.000/---)


17. kolo
97. BK Beroun - BC Benešov 02.02.2013 18:00 78:83 (23:13 41:36 59:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 97

datum: 02.02.2013, 18:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


98. ČZU Praha - BK Tábor 02.02.2013 18:30 73:57 (25:12 51:28 60:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 98

datum: 02.02.2013, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (2.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


99. SKB Strakonice - Thermia K. Vary 02.02.2013 19:00 72:78 (12:20 31:33 46:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 99

datum: 02.02.2013, 19:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (4.000/1.500/---)
Kučera Vít (4.000/2.000/---)


100. Sršni Sokol Písek - BK Kladno 02.02.2013 13:00 88:72 (21:18 42:35 68:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 100

datum: 02.02.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.000/---)
Havlíček Petr (1.000/1.000/---)


101. BK Teplice - Jiskra Domažlice 02.02.2013 19:30 86:69 (21:19 43:31 71:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 101

datum: 02.02.2013, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.500/---)


102. Baník Most - SKB Rokycany 02.02.2013 17:00 71:55 (11:17 33:33 51:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
17. kolo, zápas č. 102

datum: 02.02.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


18. kolo
103. ČZU Praha - BC Benešov 03.02.2013 11:30 60:83 (18:21 31:44 49:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 103

datum: 03.02.2013, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Buršík Martin (2.500/2.000/---)
Pokorný Štěpán (2.500/2.000/---)


104. BK Beroun - BK Tábor 03.02.2013 13:30 81:47 (21:11 40:30 54:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 104

datum: 03.02.2013, 13:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Karásek Jan (2.000/1.000/---)
Ježek Václav (2.000/1.000/---)


105. Sršni Sokol Písek - Thermia K. Vary 03.02.2013 13:00 103:92 (23:24 54:54 81:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 105

datum: 03.02.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Hána Michal (1.000/1.500/---)
Havlíček Petr (1.000/1.500/---)


106. SKB Strakonice - BK Kladno 03.02.2013 11:00 89:74 (24:21 42:42 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 106

datum: 03.02.2013, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Horník Michal (2.000/2.000/---)
Kučera Vít (2.000/2.500/---)


107. Baník Most - Jiskra Domažlice 03.02.2013 10:00 61:55 (14:9 21:31 45:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 107

datum: 03.02.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala 2, Most

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


108. BK Teplice - SKB Rokycany 03.02.2013 10:00 86:60 (22:13 38:27 61:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
18. kolo, zápas č. 108

datum: 03.02.2013, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Kec Jakub (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


19. kolo
109. BK Teplice - ČZU Praha 16.02.2013 19:30 73:65 (22:10 40:33 59:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 109

datum: 16.02.2013, 19:30:00

místo: Sportovní hala Teplice, Teplice

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.000/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.000/1.000/---)


110. Baník Most - BK Beroun 16.02.2013 17:00 97:63 (25:11 40:18 61:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 110

datum: 16.02.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


111. SKB Rokycany - Sršni Sokol Písek 16.02.2013 17:00 70:62 (15:19 30:33 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 111

datum: 16.02.2013, 17:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Hošek Jan (1.500/1.000/---)
Linhart Tomáš (2.000/1.000/---)


112. Jiskra Domažlice - SKB Strakonice 16.02.2013 18:00 66:62 (18:11 41:19 53:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 112

datum: 16.02.2013, 18:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.500/2.000/---)
Ulrych Lukáš (2.000/3.000/---)


113. BK Kladno - BC Benešov 16.02.2013 16:00 74:65 (19:14 34:24 47:48 65:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 113

datum: 16.02.2013, 16:00:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Jeřáb Jan (1.000/1.000/---)
Kec Jakub (1.000/1.000/---)


114. Thermia K. Vary - BK Tábor 16.02.2013 17:30 99:38 (20:7 54:12 78:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
19. kolo, zápas č. 114

datum: 16.02.2013, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


20. kolo
115. Baník Most - ČZU Praha 17.02.2013 11:00 75:56 (14:21 36:36 58:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 115

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala 1, Most

rozhodčí:
Neuman Ladislav (1.500/1.000/---)
Šlaj Jiří (1.500/1.000/---)


116. BK Teplice - BK Beroun 17.02.2013 10:00 109:61 (21:20 53:30 83:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 116

datum: 17.02.2013, 10:00:00

místo: Sokolovna Na Letné, Teplice

rozhodčí:
Horník Michal (1.000/1.500/---)
Perlík Michal (1.000/1.500/---)


117. Jiskra Domažlice - Sršni Sokol Písek 17.02.2013 10:00 73:81 (15:18 43:38 55:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 117

datum: 17.02.2013, 10:00:00

místo: Městská sportovní hala, Domažlice

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (2.500/1.000/---)


118. SKB Rokycany - SKB Strakonice 17.02.2013 11:00 75:72 (23:22 46:42 66:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 118

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala SKB , Rokycany

rozhodčí:
Karásek Jan (1.500/1.000/---)
Smetana Jiří (1.500/1.000/---)


119. Thermia K. Vary - BC Benešov 17.02.2013 11:00 85:59 (23:15 46:26 64:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 119

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ 1. máje, Karlovy Vary

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


120. BK Kladno - BK Tábor 12.02.2013 19:40 91:61 (33:12 52:25 68:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
20. kolo, zápas č. 120

datum: 12.02.2013, 19:40:00

místo: Kladenská sportovní hala, Kladno

rozhodčí:
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)
Horník Michal (1.000/1.000/---)


21. kolo
121. BK Beroun - Thermia K. Vary 02.03.2013 17:00 76:87 (17:21 33:44 51:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 121

datum: 02.03.2013, 17:00:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (2.000/1.500/---)
Kučera Vít (2.000/1.500/---)


122. ČZU Praha - BK Kladno 02.03.2013 18:30 68:61 (16:14 39:27 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 122

datum: 02.03.2013, 18:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Dvořák Ludvík (1.000/1.000/---)
Pokorný Štěpán (1.000/1.000/---)


123. BK Tábor - Jiskra Domažlice 02.03.2013 16:00 80:81 (19:22 47:38 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 123

datum: 02.03.2013, 16:00:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/2.000/---)
Hána Michal (1.000/2.000/---)


124. BC Benešov - SKB Rokycany 02.03.2013 18:00 72:42 (17:14 42:20 52:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 124

datum: 02.03.2013, 18:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (1.000/1.500/---)
Šedivý Zdeněk (1.000/1.000/---)


125. SKB Strakonice - Baník Most 02.03.2013 17:00 93:72 (23:17 47:41 75:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 125

datum: 02.03.2013, 17:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/3.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.500/---)


126. Sršni Sokol Písek - BK Teplice 02.03.2013 18:00 73:67 (12:15 34:28 57:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
21. kolo, zápas č. 126

datum: 02.03.2013, 18:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


22. kolo
127. ČZU Praha - Thermia K. Vary 03.03.2013 11:30 103:82 (24:24 47:44 86:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 127

datum: 03.03.2013, 11:30:00

místo: ČZU Praha, Praha 6 - Suchdol

rozhodčí:
Karásek Jan (2.500/1.000/---)
Pokorný Štěpán (3.000/1.000/---)


128. BK Beroun - BK Kladno 03.03.2013 10:30 56:83 (16:22 33:44 45:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 128

datum: 03.03.2013, 10:30:00

místo: tělocvična ZŠ Preislerova, Beroun

rozhodčí:
Hrnčíř Martin (1.500/1.000/---)
Kučera Vít (1.500/1.000/---)


129. BC Benešov - Jiskra Domažlice 03.03.2013 10:00 100:69 (27:19 49:37 79:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 129

datum: 03.03.2013, 10:00:00

místo: SH Benešov, Benešov

rozhodčí:
Slanina Vladimír (3.000/3.000/---)
Šedivý Zdeněk (1.500/2.000/---)


130. BK Tábor - SKB Rokycany 03.03.2013 13:30 65:80 (23:16 34:33 52:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 130

datum: 03.03.2013, 13:30:00

místo: Hala 7. ZŠ Helsinská, Tábor

rozhodčí:
Hanuš Václav (1.000/1.500/---)
Hána Michal (1.000/1.500/---)


131. Sršni Sokol Písek - Baník Most 03.03.2013 12:00 98:80 (23:22 41:39 64:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 131

datum: 03.03.2013, 12:00:00

místo: Sportovní hala Sokol, Písek

rozhodčí:
Blahout Petr (1.000/1.000/---)
Záruba Matěj (1.000/1.000/---)


132. SKB Strakonice - BK Teplice 03.03.2013 11:00 67:75 (18:25 29:44 46:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, 2. liga
skupina A
22. kolo, zápas č. 132

datum: 03.03.2013, 11:00:00

místo: STARZ aréna, Strakonice

rozhodčí:
Heinrich David (1.000/1.000/---)
Ulrych Lukáš (1.000/1.000/---)


  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

Deník

Deník
Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa. Deník

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

Basketmag.cz

BASKET Magazín je jediným tištěným médiem, které je v Česku a na Slovensku zaměřeno na basketbal. Webový portál BASKETMAG.CZ nabízí denní informace ze světa basketbalu.Basketmag.cz

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

 

PARTNEŘI ČBF

Czechtourism

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Lotus

Lotus je značka, pod kterou se začal ve Španělsku v roce 1980 odvíjet příběh dnešní velké hodinářské rodiny Festina Group, v současnosti jednoho z nejúspěšnějších hodinářských uskupení světa. Lotus

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Asosiace školských sportovních klubů

Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu v zahraničí i v České republice.CzechTourism

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR