image

muži / Oblasti / ročník 2012/13 / střední Morava / Základní část


tabulka
1. KK Jasenice B 22 21 1 1747:1219 43
2. BK Prostějov B 22 20 2 2033:1388 42
3. TJ MEZ Mohelnice A 22 16 6 1761:1377 38
4. Baskebal Jameson Boys Valašské Meziříčí 22 15 7 1532:1313 37
5. BK Lipník 22 13 9 1578:1436 35
6. TJ Postřelmov 22 10 12 1343:1484 32
7. BK Olomouc 22 10 12 1409:1596 32
8. TJ Šumperk B 22 8 14 1535:1517 30
9. SK UP Olomouc B 22 8 14 1459:1547 30
10. TJ Sigma Hranice 22 5 17 1234:1780 27
11. SK UP SBC Olomouc 22 4 18 1353:1583 26
12. TJ MEZ Mohelnice B 22 2 20 1041:1785 24
1. kolo
*1. Mohelnice B - Šumperk B 21.09.2012 20:30 38:85 (5:27 18:48 31:60 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 21.09.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Machač Michal

*2. Jasenice B - Prostějov B 21.09.2012 18:30 67:55 (17:17 27:33 46:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 21.09.2012, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Fanta Jiří
Kulíšek Martin

*3. SBC Olom. - Lipník 21.09.2012 20:15 45:67 (17:19 24:30 36:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 21.09.2012, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Janoušek Petr
Hrabal Ondřej

*4. Postřelmov - UP Ol. B 21.09.2012 18:00 75:64 (25:18 48:31 66:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 21.09.2012, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

5. Hranice - BJB Val.Mez. 21.09.2012 20:00 34:72 (10:13 17:33 28:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 21.09.2012, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Vyplel David
Novák Petr

6. DUKLA Olom. - Mohelnice A 21.09.2012 18:40 61:72 (16:18 23:38 36:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 21.09.2012, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Doležal Vratislav

2. kolo
*7. Šumperk B - Mohelnice A 28.09.2012 20:15 64:74 (16:16 22:33 41:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 7

datum: 28.09.2012, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín
Hlobil Jan

8. BJB Val.Mez. - DUKLA Olom. 28.09.2012 18:00 53:50 (15:16 33:26 47:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 8

datum: 28.09.2012, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Machač Michal

9. UP Ol. B - Hranice 27.09.2012 18:30 83:35 (19:6 41:17 60:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 27.09.2012, 18:30:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Děrda Rostislav

10. Lipník - Postřelmov 28.09.2012 20:00 80:70 (29:15 47:30 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2012, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef
Mrázek Michal

*11. Prostějov B - SBC Olom. 26.09.2012 19:57 101:40 (26:5 48:16 67:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 26.09.2012, 19:57:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Junek Karel
Fanta Jiří

*12. Mohelnice B - Jasenice B 28.09.2012 20:30 42:76 (7:19 22:34 33:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 28.09.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Válek Jakub
Opršal Martin

3. kolo
13. Jasenice B - Šumperk B 05.10.2012 18:30 69:56 (18:9 38:28 57:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 13

datum: 05.10.2012, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Nehoda Pavel

*14. SBC Olom. - Mohelnice B 05.10.2012 20:15 64:40 (19:6 33:14 47:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 14

datum: 05.10.2012, 20:15:00

místo: ,

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Bešina Štefan

15. Postřelmov - Prostějov B 05.10.2012 18:00 53:80 (17:25 26:42 40:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 15

datum: 05.10.2012, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

16. Hranice - Lipník 05.10.2012 20:00 55:88 (10:23 24:46 33:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 16

datum: 05.10.2012, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Bešina Aleš
Sokolovský Ladislav

17. DUKLA Olom. - UP Ol. B 05.10.2012 18:40 76:55 (20:22 42:40 63:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 05.10.2012, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Válek Jakub

18. Mohelnice A - BJB Val.Mez. 05.10.2012 20:30 86:65 (19:22 41:37 62:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 05.10.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Janoušek Petr

4. kolo
*19. Šumperk B - BJB Val.Mez. 12.10.2012 20:15 67:76 (19:21 35:42 58:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 19

datum: 12.10.2012, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Junek Karel
Sitař Josef

*20. UP Ol. B - Mohelnice A 12.10.2012 20:00 62:74 (13:13 35:30 51:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 20

datum: 12.10.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Fanta Jiří

*21. Lipník - DUKLA Olom. 12.10.2012 20:00 79:75 (15:18 36:35 50:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 21

datum: 12.10.2012, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Novák Petr
Kraváček Břetislav

22. Prostějov B - Hranice 12.10.2012 19:37 104:47 (26:13 50:33 74:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 22

datum: 12.10.2012, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Janoušek Petr
Hrabal Ondřej

*23. Mohelnice B - Postřelmov 12.10.2012 20:30 59:67 (15:17 25:43 38:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 23

datum: 12.10.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Opršal Martin

24. Jasenice B - SBC Olom. 12.10.2012 20:00 72:63 (17:8 31:28 51:42 62:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 24

datum: 12.10.2012, 20:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Nehoda Pavel

5. kolo
25. SBC Olom. - Šumperk B 26.10.2012 20:15 71:74 (9:17 27:36 43:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 25

datum: 26.10.2012, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Fanta Jiří

*26. Postřelmov - Jasenice B 26.10.2012 18:00 50:63 (16:13 25:31 36:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 26

datum: 26.10.2012, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Sitař Josef
Hlobil Jan

27. Hranice - Mohelnice B 26.10.2012 20:00 70:55 (17:13 43:27 59:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 27

datum: 26.10.2012, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Bešina Aleš
Sanetříková Lenka

28. DUKLA Olom. - Prostějov B 26.10.2012 18:40 59:85 (17:28 33:42 50:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 28

datum: 26.10.2012, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Opršal Martin

*29. Mohelnice A - Lipník 26.10.2012 20:30 82:50 (16:20 36:32 59:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 29

datum: 26.10.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kubiš Michal
Junek Karel

30. BJB Val.Mez. - UP Ol. B 26.10.2012 18:00 47:48 (18:13 24:26 36:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 30

datum: 26.10.2012, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Bešina Štefan
Doležal Vratislav

6. kolo
31. Šumperk B - UP Ol. B 02.11.2012 20:15 72:57 (30:13 46:31 58:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 31

datum: 02.11.2012, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

*32. Lipník - BJB Val.Mez. 02.11.2012 20:00 63:65 (19:24 38:39 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 32

datum: 02.11.2012, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Děrda Rostislav
Mrázek Michal

33. Prostějov B - Mohelnice A 02.11.2012 19:37 97:89 (25:27 55:46 75:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 33

datum: 02.11.2012, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

34. Mohelnice B - DUKLA Olom. 02.11.2012 20:30 46:59 (10:11 16:24 28:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 34

datum: 02.11.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Válek Jakub

*35. Jasenice B - Hranice 02.11.2012 18:30 90:52 (19:12 50:23 67:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 35

datum: 02.11.2012, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Slavík Josef
Petrák Jakub

*36. SBC Olom. - Postřelmov 02.11.2012 20:15 51:57 (9:10 21:21 44:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 36

datum: 02.11.2012, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Kulíšek Martin

7. kolo
*37. Postřelmov - Šumperk B 09.11.2012 18:00 62:67 (13:13 26:37 39:46 60:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 37

datum: 09.11.2012, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

38. Hranice - SBC Olom. 09.11.2012 20:00 66:61 (14:17 36:28 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 38

datum: 09.11.2012, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Petrák Jakub

*39. DUKLA Olom. - Jasenice B 09.11.2012 18:40 43:71 (9:15 22:29 36:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 39

datum: 09.11.2012, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Fanta Jiří

40. Mohelnice A - Mohelnice B 09.11.2012 20:30 81:42 (17:8 43:23 58:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 40

datum: 09.11.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

*41. BJB Val.Mez. - Prostějov B 09.11.2012 18:00 71:73 (14:15 22:35 47:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 41

datum: 09.11.2012, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Nehoda Pavel

*42. UP Ol. B - Lipník 23.11.2012 20:00 74:60 (20:9 38:25 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 42

datum: 23.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Janoušek Petr

8. kolo
43. Šumperk B - Lipník 16.11.2012 20:15 73:47 (19:10 33:20 51:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 43

datum: 16.11.2012, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

44. Prostějov B - UP Ol. B 16.11.2012 19:37 102:62 (21:25 45:39 79:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 44

datum: 16.11.2012, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Junek Karel
Machač Michal

45. Mohelnice B - BJB Val.Mez. 16.11.2012 20:30 38:70 (11:19 19:29 29:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 45

datum: 16.11.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Janoušek Petr
Sokolovský Ladislav

46. Jasenice B - Mohelnice A 16.11.2012 20:00 69:52 (17:10 32:19 53:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 46

datum: 16.11.2012, 20:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kulíšek Martin

47. SBC Olom. - DUKLA Olom. 16.11.2012 20:15 91:51 (25:17 48:22 66:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 47

datum: 16.11.2012, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Válek Jakub

48. Postřelmov - Hranice 16.11.2012 18:00 67:64 (25:8 38:21 57:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 48

datum: 16.11.2012, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

9. kolo
*49. Hranice - Šumperk B 30.11.2012 20:00 78:72 (20:13 32:34 56:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 49

datum: 30.11.2012, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Kulíšek Martin
Bešina Štefan

50. DUKLA Olom. - Postřelmov 30.11.2012 18:40 74:57 (21:14 43:37 57:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 50

datum: 30.11.2012, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Válek Jakub

*51. Mohelnice A - SBC Olom. 30.11.2012 20:30 84:63 (25:9 45:27 60:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 51

datum: 30.11.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

*52. BJB Val.Mez. - Jasenice B 30.11.2012 18:00 65:106 (15:25 31:41 46:83)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 52

datum: 30.11.2012, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Aleš

53. UP Ol. B - Mohelnice B 30.11.2012 20:00 77:58 (13:18 31:33 57:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 53

datum: 30.11.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Janoušek Petr

54. Lipník - Prostějov B 30.11.2012 20:00 77:95 (15:26 31:49 55:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 54

datum: 30.11.2012, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Machač Michal

10. kolo
55. Šumperk B - Prostějov B 07.12.2012 20:15 75:88 (9:33 32:56 52:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 55

datum: 07.12.2012, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

56. Mohelnice B - Lipník 07.12.2012 20:30 27:100 (12:18 17:46 20:68)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 56

datum: 07.12.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Králíčková Kateřina

57. Jasenice B - UP Ol. B 07.12.2012 20:00 93:52 (25:4 45:21 65:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 57

datum: 07.12.2012, 20:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Machač Michal
Děrda Rostislav

*58. SBC Olom. - BJB Val.Mez. 07.12.2012 20:15 55:67 (4:18 23:39 42:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 58

datum: 07.12.2012, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Opršal Martin

59. Postřelmov - Mohelnice A 07.12.2012 18:00 35:86 (10:21 18:45 30:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 59

datum: 07.12.2012, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

*60. Hranice - DUKLA Olom. 07.12.2012 20:00 65:81 (17:18 28:33 55:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 60

datum: 07.12.2012, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Petrák Jakub
Slavík Josef

11. kolo
61. DUKLA Olom. - Šumperk B 14.12.2012 18:40 63:53 (12:10 25:21 44:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 61

datum: 14.12.2012, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Děrda Rostislav

62. Mohelnice A - Hranice 14.12.2012 20:30 106:51 (24:17 51:26 81:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 62

datum: 14.12.2012, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

*63. BJB Val.Mez. - Postřelmov 14.12.2012 18:00 71:52 (24:19 33:28 57:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 63

datum: 14.12.2012, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Rektořík Milan
Kateřiňák Jaroslav

64. UP Ol. B - SBC Olom. 14.12.2012 20:00 91:60 (26:8 53:17 72:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 64

datum: 14.12.2012, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Opršal Martin

65. Lipník - Jasenice B 14.12.2012 20:00 61:69 (15:14 30:25 44:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 65

datum: 14.12.2012, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

*66. Prostějov B - Mohelnice B 14.12.2012 19:37 133:51 (31:10 70:21 106:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 66

datum: 14.12.2012, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Bešina Aleš
Bešina Štefan

12. kolo
67. Šumperk B - Mohelnice B 11.01.2013 20:15 77:53 (24:14 41:25 60:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 67

datum: 11.01.2013, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

68. Prostějov B - Jasenice B 11.01.2013 19:37 94:67 (23:19 46:42 66:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 68

datum: 11.01.2013, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Kapl Antonín

69. Lipník - SBC Olom. 11.01.2013 20:00 89:57 (18:15 47:24 69:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 69

datum: 11.01.2013, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kulíšek Martin

*70. UP Ol. B - Postřelmov 11.01.2013 20:00 72:51 (15:11 38:28 54:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 70

datum: 11.01.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Opršal Martin

71. BJB Val.Mez. - Hranice 11.01.2013 18:00 100:39 (25:8 48:19 75:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 71

datum: 11.01.2013, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

72. Mohelnice A - DUKLA Olom. 11.01.2013 20:30 85:58 (25:16 51:30 68:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 72

datum: 11.01.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Hrabal Ondřej

13. kolo
73. Mohelnice A - Šumperk B 18.01.2013 20:30 80:78 (19:24 40:42 56:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 73

datum: 18.01.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

*74. DUKLA Olom. - BJB Val.Mez. 18.01.2013 18:40 54:55 (14:10 34:19 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 74

datum: 18.01.2013, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Janoušek Petr
Hrabal Ondřej

75. Hranice - UP Ol. B 18.01.2013 20:00 76:64 (26:14 48:30 62:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 75

datum: 18.01.2013, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Slavík Josef
Mrázek Michal

76. Postřelmov - Lipník 18.01.2013 18:00 62:55 (17:10 30:27 40:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 76

datum: 18.01.2013, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Sitař Josef
Kubiš Michal

77. SBC Olom. - Prostějov B 18.01.2013 20:15 69:92 (21:25 37:48 49:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 77

datum: 18.01.2013, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Opršal Martin

78. Jasenice B - Mohelnice B 18.01.2013 20:00 94:52 (23:10 47:25 66:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 78

datum: 18.01.2013, 20:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Machač Michal
Děrda Rostislav

14. kolo
79. Šumperk B - Jasenice B 25.01.2013 20:15 68:82 (19:20 31:47 53:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 79

datum: 25.01.2013, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

80. Mohelnice B - SBC Olom. 25.01.2013 20:30 51:73 (10:19 22:37 32:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 80

datum: 25.01.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Sitař Josef

81. Prostějov B - Postřelmov 25.01.2013 19:37 97:63 (17:17 55:36 79:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 81

datum: 25.01.2013, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Janoušek Petr
Hrabal Ondřej

82. Lipník - Hranice 25.01.2013 18:00 73:59 (18:12 35:33 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 82

datum: 25.01.2013, 18:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Machač Michal
Sokolovský Ladislav

*83. UP Ol. B - DUKLA Olom. 25.01.2013 18:40 77:83 (21:11 45:27 55:52 72:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 83

datum: 25.01.2013, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Petrák Jakub

84. BJB Val.Mez. - Mohelnice A 25.01.2013 18:00 61:58 (16:8 28:20 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 84

datum: 25.01.2013, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Novák Petr

15. kolo
85. BJB Val.Mez. - Šumperk B 08.02.2013 18:00 71:57 (16:14 29:28 52:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 85

datum: 08.02.2013, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Bešina Aleš
Bešina Štefan

86. Mohelnice A - UP Ol. B 08.02.2013 20:30 104:62 (29:23 58:29 83:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 86

datum: 08.02.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

87. DUKLA Olom. - Lipník 08.02.2013 18:40 54:74 (15:23 28:39 42:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 87

datum: 08.02.2013, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Válek Jakub

88. Hranice - Prostějov B 08.02.2013 20:00 58:112 (14:23 37:51 48:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 88

datum: 08.02.2013, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Machač Michal
Nehoda Pavel

89. Postřelmov - Mohelnice B 08.02.2013 18:00 67:47 (22:16 40:27 57:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 89

datum: 08.02.2013, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

90. SBC Olom. - Jasenice B 08.02.2013 20:15 62:65 (15:10 27:30 42:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 90

datum: 08.02.2013, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

16. kolo
91. Šumperk B - SBC Olom. 15.02.2013 20:15 82:55 (26:11 41:22 63:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 91

datum: 15.02.2013, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hlobil Jan
Sitař Josef

92. Jasenice B - Postřelmov 15.02.2013 18:30 75:52 (22:12 39:26 56:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 92

datum: 15.02.2013, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Nehoda Pavel

93. Mohelnice B - Hranice 15.02.2013 20:30 67:58 (20:12 41:27 59:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 93

datum: 15.02.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Kubiš Michal

94. Prostějov B - DUKLA Olom. 15.02.2013 19:37 111:55 (34:12 57:28 88:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 94

datum: 15.02.2013, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Fanta Jiří

95. Lipník - Mohelnice A 15.02.2013 20:00 81:76 (18:18 32:38 53:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 95

datum: 15.02.2013, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

*96. UP Ol. B - BJB Val.Mez. 01.03.2013 20:00 57:61 (7:15 24:26 45:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 96

datum: 01.03.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Válek Jakub

17. kolo
97. UP Ol. B - Šumperk B 22.02.2013 20:00 95:67 (24:16 46:34 78:49)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 97

datum: 22.02.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Válek Jakub
Opršal Martin

98. BJB Val.Mez. - Lipník 22.02.2013 18:00 67:92 (21:21 33:46 47:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 98

datum: 22.02.2013, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Slavík Josef

99. Mohelnice A - Prostějov B 22.02.2013 20:30 71:89 (17:19 40:38 54:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 99

datum: 22.02.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Kubiš Michal

100. DUKLA Olom. - Mohelnice B 22.02.2013 18:40 94:65 (28:15 52:36 74:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 100

datum: 22.02.2013, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Janoušek Petr

*101. Hranice - Jasenice B 01.03.2013 20:00 42:115 (8:25 17:49 26:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 101

datum: 01.03.2013, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Petrák Jakub
Mrázek Michal

102. Postřelmov - SBC Olom. 22.02.2013 18:00 71:58 (15:22 35:41 53:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 102

datum: 22.02.2013, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Junek Karel
Kubiš Michal

18. kolo
*103. Šumperk B - Postřelmov 08.03.2013 20:15 67:75 (10:13 34:39 46:53 63:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 103

datum: 08.03.2013, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

104. SBC Olom. - Hranice 29.03.2013 20:15 74:56 (18:11 36:27 55:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 104

datum: 29.03.2013, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Opršal Martin

105. Jasenice B - DUKLA Olom. 08.03.2013 18:30 110:43 (21:13 53:16 82:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 105

datum: 08.03.2013, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Novák Petr

106. Mohelnice B - Mohelnice A 01.02.2013 20:30 39:94 (5:22 17:49 27:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 106

datum: 01.02.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Opršal Martin

107. Prostějov B - BJB Val.Mez. 08.03.2013 19:37 67:79 (20:20 30:44 44:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 107

datum: 08.03.2013, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

*108. Lipník - UP Ol. B 19.04.2013 20:00 61:58 (11:13 30:20 46:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 108

datum: 19.04.2013, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Machač Michal

19. kolo
109. Lipník - Šumperk B 15.03.2013 20:00 70:62 (16:15 30:26 43:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
19. kolo, zápas č. 109

datum: 15.03.2013, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef
Petrák Jakub

*110. UP Ol. B - Prostějov B 15.03.2013 20:00 73:81 (20:17 47:42 60:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
19. kolo, zápas č. 110

datum: 15.03.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Kulíšek Martin

111. BJB Val.Mez. - Mohelnice B 15.03.2013 18:00 95:39 (18:12 42:20 67:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
19. kolo, zápas č. 111

datum: 15.03.2013, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

112. Mohelnice A - Jasenice B 15.03.2013 20:30 56:74 (14:14 22:35 41:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
19. kolo, zápas č. 112

datum: 15.03.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Janoušek Petr

113. DUKLA Olom. - SBC Olom. 15.03.2013 18:40 62:59 (19:15 27:36 40:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
19. kolo, zápas č. 113

datum: 15.03.2013, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Hrabal Ondřej
Bešina Štefan

114. Hranice - Postřelmov 15.03.2013 20:00 53:40 (9:8 28:19 39:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
19. kolo, zápas č. 114

datum: 15.03.2013, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Bešina Aleš

20. kolo
115. Šumperk B - Hranice 22.03.2013 20:15 81:59 (20:10 34:25 63:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
20. kolo, zápas č. 115

datum: 22.03.2013, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

*116. Postřelmov - DUKLA Olom. 22.03.2013 18:00 94:55 (22:18 47:31 70:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
20. kolo, zápas č. 116

datum: 22.03.2013, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Junek Karel
Králíčková Kateřina

117. SBC Olom. - Mohelnice A 22.03.2013 20:15 78:81 (28:28 43:49 54:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
20. kolo, zápas č. 117

datum: 22.03.2013, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Janoušek Petr

118. Jasenice B - BJB Val.Mez. 22.03.2013 18:30 65:62 (21:17 40:32 54:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
20. kolo, zápas č. 118

datum: 22.03.2013, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Novák Petr

119. Mohelnice B - UP Ol. B 22.03.2013 20:30 61:51 (13:16 23:27 39:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
20. kolo, zápas č. 119

datum: 22.03.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kapl Antonín
Junek Karel

120. Prostějov B - Lipník 22.03.2013 19:37 94:71 (21:15 45:34 65:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
20. kolo, zápas č. 120

datum: 22.03.2013, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Fanta Jiří
Hrabal Ondřej

21. kolo
121. Prostějov B - Šumperk B 05.04.2013 19:37 79:66 (22:11 40:26 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
21. kolo, zápas č. 121

datum: 05.04.2013, 19:37:00

místo: TK+ /letní tělocvična/ , Prostějov

rozhodčí:
Kapl Antonín
Janoušek Petr

122. Lipník - Mohelnice B 05.04.2013 20:00 96:46 (27:15 54:24 76:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
21. kolo, zápas č. 122

datum: 05.04.2013, 20:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

123. UP Ol. B - Jasenice B 05.04.2013 20:00 53:84 (9:23 31:49 46:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
21. kolo, zápas č. 123

datum: 05.04.2013, 20:00:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Dolinek Ivo
Opršal Martin

124. BJB Val.Mez. - SBC Olom. 05.04.2013 18:00 92:38 (21:6 43:16 75:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
21. kolo, zápas č. 124

datum: 05.04.2013, 18:00:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Vyplel David
Nehoda Pavel

125. Mohelnice A - Postřelmov 05.04.2013 20:30 79:48 (20:15 39:27 60:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
21. kolo, zápas č. 125

datum: 05.04.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

*126. DUKLA Olom. - Hranice 05.04.2013 18:40 84:67 (18:24 38:35 64:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
21. kolo, zápas č. 126

datum: 05.04.2013, 18:40:00

místo: Sportovní hala DUKLA - Šibeník, Olomouc

rozhodčí:
Machač Michal
Bešina Aleš

22. kolo
127. Šumperk B - DUKLA Olom. 12.04.2013 20:15 72:75 (16:16 39:25 52:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
22. kolo, zápas č. 127

datum: 12.04.2013, 20:15:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Kapl Antonín
Králíčková Kateřina

128. Hranice - Mohelnice A 12.04.2013 20:00 50:91 (14:17 24:39 38:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
22. kolo, zápas č. 128

datum: 12.04.2013, 20:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Machač Michal
Sanetříková Lenka

129. Postřelmov - BJB Val.Mez. 12.04.2013 18:00 75:67 (16:21 42:44 69:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
22. kolo, zápas č. 129

datum: 12.04.2013, 18:00:00

místo: Postřelmov, Postřelmov

rozhodčí:
Kubiš Michal
Sitař Josef

130. SBC Olom. - UP Ol. B 12.04.2013 20:15 66:72 (22:18 37:34 55:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
22. kolo, zápas č. 130

datum: 12.04.2013, 20:15:00

místo: Sportovní hala UP 2, Olomouc

rozhodčí:
Kapaňa Lukáš
Hrabal Ondřej

131. Jasenice B - Lipník 12.04.2013 18:30 71:44 (24:6 48:19 58:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
22. kolo, zápas č. 131

datum: 12.04.2013, 18:30:00

místo: SPŠSt Valašské Meziříčí, Valašské Meziříčí

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav

132. Mohelnice B - Prostějov B 12.04.2013 20:30 25:104 (7:21 13:54 19:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, muži, Oblasti
střední Morava Základní část
22. kolo, zápas č. 132

datum: 12.04.2013, 20:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Junek Karel
Fanta Jiří

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC