image

starší minižákyně U13 / Oblasti / ročník 2012/13 / střední Morava / Základní část


tabulka
1. OSK Olomouc B 36 34 2 2589:1000 70
2. TJ OP Prostějov dívky 36 31 5 2641:1136 66
3. TJ Loko Krnov 36 28 8 2583:1205 64
4. TJ Šumperk *4×99 36 26 10 2346:1204 62
5. BK Lipník nad Bečvou 36 19 17 1726:1632 55
6. SK Bruntál 36 15 21 1332:1714 51
7. TBS Přerov * 5×99 36 10 26 1082:1910 45
8. OSK Olomouc C 36 9 27 1106:2548 45
9. OSK Olomouc A 36 7 29 1071:2305 43
10. Proton Zlín *3×99 36 1 35 698:2520 37
1. kolo
*1. BK Lipník - Zlín 15.12.2012 09:00 70:25 (10:11 31:15 40:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 15.12.2012, 09:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Štefan

*2. BK Lipník - Zlín 15.12.2012 11:00 75:26 (26:1 44:9 59:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 15.12.2012, 11:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Štefan

3. OSK Ol. B - Bruntál 28.09.2012 09:00 98:20 (16:8 54:10 77:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 28.09.2012, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Ondřej

4. OSK Ol. B - Bruntál 28.09.2012 11:00 74:21 (19:5 36:9 60:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 28.09.2012, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Ondřej

5. Šumperk - Přerov 29.09.2012 14:00 93:18 (28:9 49:17 77:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 29.09.2012, 14:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Králíčková Kateřina
Havlíček Matěj

6. Šumperk - Přerov 29.09.2012 16:00 83:15 (20:4 43:8 61:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 29.09.2012, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Králíčková Kateřina
Havlíček Matěj

*7. OP Prostějov - OSK Ol. A 21.10.2012 14:00 101:20 (22:2 44:8 63:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 21.10.2012, 14:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

*8. OP Prostějov - OSK Ol. A 21.10.2012 16:00 104:18 (50:2 60:6 90:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 21.10.2012, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

9. Krnov - OSK Ol. C 28.09.2012 09:00 71:30 (22:4 39:18 55:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 9

datum: 28.09.2012, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Tichov Michael

10. Krnov - OSK Ol. C 28.09.2012 11:00 103:21 (25:2 44:7 76:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
1. kolo, zápas č. 10

datum: 28.09.2012, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Janovský Martin
Tichov Michael

2. kolo
11. Zlín - OSK Ol. C 06.10.2012 09:30 12:32 (6:22 8:28 8:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 06.10.2012, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

12. Zlín - OSK Ol. C 06.10.2012 11:15 19:43 (0:7 2:27 13:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 06.10.2012, 11:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

13. OSK Ol. A - Krnov 06.10.2012 12:00 42:95 (18:20 21:48 38:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 13

datum: 06.10.2012, 12:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

14. OSK Ol. A - Krnov 06.10.2012 14:00 22:105 (13:29 15:62 19:85)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 14

datum: 06.10.2012, 14:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

15. Přerov - OP Prostějov 06.10.2012 09:00 21:67 (2:22 8:37 11:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 15

datum: 06.10.2012, 09:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Děrda Rostislav
Krčmář Dominik

16. Přerov - OP Prostějov 06.10.2012 10:30 28:77 (14:16 16:45 20:63)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 16

datum: 06.10.2012, 10:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Děrda Rostislav
Krčmář Dominik

17. Bruntál - Šumperk 07.10.2012 09:00 18:40 (05:04 13:10 17:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 17

datum: 07.10.2012, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Tichov Michael

18. Bruntál - Šumperk 07.10.2012 11:00 27:62 (6:22 14:36 20:52)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 18

datum: 07.10.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Tichov Michael

19. BK Lipník - OSK Ol. B 06.10.2012 09:00 36:56 (6:11 14:23 21:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 19

datum: 06.10.2012, 09:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Bešina Tomáš

20. BK Lipník - OSK Ol. B 06.10.2012 11:00 37:70 (11:24 23:38 31:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
2. kolo, zápas č. 20

datum: 06.10.2012, 11:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Bešina Tomáš

3. kolo
21. OSK Ol. B - Zlín 13.10.2012 09:00 103:13 (26:4 43:4 71:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 21

datum: 13.10.2012, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Jílek David

22. OSK Ol. B - Zlín 13.10.2012 11:00 92:0 (19:0 40:0 64:0)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 22

datum: 13.10.2012, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Jílek David

*23. Šumperk - BK Lipník 20.10.2012 14:00 43:44 (16:9 19:30 30:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 23

datum: 20.10.2012, 14:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Plhák Radim
Havlíček Matěj

*24. Šumperk - BK Lipník 20.10.2012 16:00 68:28 (24:5 42:11 52:19)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 24

datum: 20.10.2012, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Plhák Radim
Havlíček Matěj

*25. OP Prostějov - Bruntál 14.10.2012 13:00 68:14 (24:1 44:6 54:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 25

datum: 14.10.2012, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Schneiderová Aneta

*26. OP Prostějov - Bruntál 14.10.2012 15:00 70:17 (23:2 31:5 46:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 26

datum: 14.10.2012, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Schneiderová Aneta

27. Krnov - Přerov 13.10.2012 08:45 80:14 (14:2 38:6 59:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 27

datum: 13.10.2012, 08:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Krejčí Kristýna
Tichov Michael

28. Krnov - Přerov 13.10.2012 10:30 91:26 (20:6 44:12 66:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 28

datum: 13.10.2012, 10:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Krejčí Kristýna
Tichov Michael

29. OSK Ol. C - OSK Ol. A 12.10.2012 16:45 25:62 (10:20 10:28 18:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 29

datum: 12.10.2012, 16:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Zdražil Tomáš

30. OSK Ol. C - OSK Ol. A 19.10.2012 16:45 37:29 (8:13 18:18 26:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
3. kolo, zápas č. 30

datum: 19.10.2012, 16:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

4. kolo
31. Zlín - OSK Ol. A 25.10.2012 09:30 24:38 (7:12 9:22 16:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 31

datum: 25.10.2012, 09:30:00

místo: Základní škola Dřevnická , Zlín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Dostal Vojtěch

32. Zlín - OSK Ol. A 25.10.2012 11:00 22:54 (8:12 10:19 18:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 32

datum: 25.10.2012, 11:00:00

místo: Základní škola Dřevnická , Zlín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Dostal Vojtěch

33. Přerov - OSK Ol. C 24.10.2012 17:15 31:42 (4:14 19:28 25:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 33

datum: 24.10.2012, 17:15:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kočara Zdeněk

34. Přerov - OSK Ol. C 24.10.2012 18:30 46:37 (7:14 23:22 33:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 34

datum: 24.10.2012, 18:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kočara Zdeněk

35. Bruntál - Krnov 27.10.2012 09:00 30:54 (8:9 16:26 24:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 35

datum: 27.10.2012, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

36. Bruntál - Krnov 27.10.2012 11:00 38:60 (12:19 22:37 29:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 36

datum: 27.10.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

37. BK Lipník - OP Prostějov 24.10.2012 16:45 44:56 (11:25 26:38 33:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 37

datum: 24.10.2012, 16:45:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Pindur Antonín

38. BK Lipník - OP Prostějov 24.10.2012 18:30 32:53 (5:12 15:24 18:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 38

datum: 24.10.2012, 18:30:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Pindur Antonín

39. Šumperk - OSK Ol. B 27.10.2012 10:00 40:50 (10:3 14:33 31:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 39

datum: 27.10.2012, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Králíčková Kateřina
Zdražil Tomáš

40. Šumperk - OSK Ol. B 27.10.2012 12:00 58:78 (15:15 32:38 38:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
4. kolo, zápas č. 40

datum: 27.10.2012, 12:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Králíčková Kateřina
Zdražil Tomáš

5. kolo
41. Šumperk - Zlín 04.11.2012 10:00 92:16 (40:2 52:10 76:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 41

datum: 04.11.2012, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Králíčková Kateřina
Plhák Radim

42. Šumperk - Zlín 04.11.2012 12:00 77:18 (16:5 30:7 58:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 42

datum: 04.11.2012, 12:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Králíčková Kateřina
Plhák Radim

43. OP Prostějov - OSK Ol. B 03.11.2012 09:00 60:31 (15:6 28:20 38:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 43

datum: 03.11.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

44. OP Prostějov - OSK Ol. B 03.11.2012 11:00 71:49 (11:19 26:31 47:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 44

datum: 03.11.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Sokolovský Ladislav

45. Krnov - BK Lipník 04.11.2012 14:00 84:29 (20:6 42:14 63:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 45

datum: 04.11.2012, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opršal Martin
Tichov Michael

46. Krnov - BK Lipník 04.11.2012 15:45 65:19 (14:0 32:7 46:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 46

datum: 04.11.2012, 15:45:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Opršal Martin
Tichov Michael

47. OSK Ol. C - Bruntál 03.11.2012 12:15 30:49 (12:11 16:24 24:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 47

datum: 03.11.2012, 12:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

48. OSK Ol. C - Bruntál 03.11.2012 13:45 27:58 (10:7 16:32 22:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 48

datum: 03.11.2012, 13:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

49. OSK Ol. A - Přerov 04.11.2012 13:00 34:41 (9:10 15:16 23:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 49

datum: 04.11.2012, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zdražil Tomáš

50. OSK Ol. A - Přerov 04.11.2012 15:00 52:38 (19:5 26:16 42:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
5. kolo, zápas č. 50

datum: 04.11.2012, 15:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zdražil Tomáš

6. kolo
51. Zlín - Přerov 10.11.2012 09:30 16:35 (6:8 12:23 14:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 51

datum: 10.11.2012, 09:30:00

místo: Základní škola Dřevnická , Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

52. Zlín - Přerov 10.11.2012 11:15 22:25 (8:2 10:10 18:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 52

datum: 10.11.2012, 11:15:00

místo: Základní škola Dřevnická , Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

53. Bruntál - OSK Ol. A 10.11.2012 09:00 54:22 (7:5 29:9 43:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 53

datum: 10.11.2012, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

54. Bruntál - OSK Ol. A 10.11.2012 11:00 42:33 (8:9 25:15 33:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 54

datum: 10.11.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

55. BK Lipník - OSK Ol. C 11.11.2012 09:00 53:13 (12:0 23:1 34:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 55

datum: 11.11.2012, 09:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Krčmář Dominik

56. BK Lipník - OSK Ol. C 11.11.2012 11:00 64:35 (16:15 36:18 50:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 56

datum: 11.11.2012, 11:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Krčmář Dominik

57. OSK Ol. B - Krnov 10.11.2012 09:00 76:40 (16:9 31:25 43:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 57

datum: 10.11.2012, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Baďura Ota

58. OSK Ol. B - Krnov 10.11.2012 10:45 72:54 (16:10 29:27 44:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 58

datum: 10.11.2012, 10:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Baďura Ota

59. Šumperk - OP Prostějov 10.11.2012 14:00 29:42 (6:11 16:19 21:34)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 59

datum: 10.11.2012, 14:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Havlíček Matěj

60. Šumperk - OP Prostějov 10.11.2012 16:00 44:35 (13:7 22:14 34:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
6. kolo, zápas č. 60

datum: 10.11.2012, 16:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Havlíček Matěj

7. kolo
61. OP Prostějov - Zlín 24.11.2012 09:00 107:24 (36:0 46:16 82:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 61

datum: 24.11.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

62. OP Prostějov - Zlín 24.11.2012 11:00 89:17 (38:2 58:9 87:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 62

datum: 24.11.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

63. Krnov - Šumperk 25.11.2012 09:00 58:42 (13:12 23:24 42:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 63

datum: 25.11.2012, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael
Krejčí Kristýna

64. Krnov - Šumperk 25.11.2012 11:00 71:46 (18:8 39:21 54:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 64

datum: 25.11.2012, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael
Krejčí Kristýna

65. OSK Ol. C - OSK Ol. B 13.11.2012 17:10 19:96 (1:32 14:46 14:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 65

datum: 13.11.2012, 17:10:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Opršal Martin

66. OSK Ol. C - OSK Ol. B 16.11.2012 17:10 13:78 (3:27 5:41 7:70)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 66

datum: 16.11.2012, 17:10:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Sekáč Ondřej

67. BK Lipník - OSK Ol. A 24.11.2012 13:00 73:30 (13:13 39:14 45:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 67

datum: 24.11.2012, 13:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Štefan

68. BK Lipník - OSK Ol. A 24.11.2012 15:00 65:17 (9:4 37:6 53:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 68

datum: 24.11.2012, 15:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Bešina Štefan

69. Přerov - Bruntál 24.11.2012 13:00 38:35 (9:4 13:20 25:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 69

datum: 24.11.2012, 13:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Bešina Aleš

70. Přerov - Bruntál 24.11.2012 15:00 35:47 (6:13 18:25 27:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
7. kolo, zápas č. 70

datum: 24.11.2012, 15:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Pindur Antonín
Dostal Vojtěch

8. kolo
71. Zlín - Bruntál 01.12.2012 10:00 24:44 (8:6 10:16 18:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 71

datum: 01.12.2012, 10:00:00

místo: Základní škola Dřevnická , Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

72. Zlín - Bruntál 01.12.2012 12:00 29:23 (6:2 9:9 22:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 72

datum: 01.12.2012, 12:00:00

místo: Základní škola Dřevnická , Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

*73. BK Lipník - Přerov 12.12.2012 16:00 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 73

datum: 12.12.2012, 16:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef
Procházka Martin

*74. BK Lipník - Přerov 12.12.2012 18:00 65:21 (18:4 33:9 51:11)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 74

datum: 12.12.2012, 18:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Slavík Josef
Procházka Martin

75. OSK Ol. B - OSK Ol. A 30.11.2012 17:10 93:17 (20:2 52:4 74:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 75

datum: 30.11.2012, 17:10:00

místo: Sportovní hala SŠP, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

76. OSK Ol. B - OSK Ol. A 05.12.2012 17:30 48:13 (9:7 23:9 41:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 76

datum: 05.12.2012, 17:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Opršal Martin

77. Šumperk - OSK Ol. C 01.12.2012 10:00 99:22 (44:0 54:8 89:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 77

datum: 01.12.2012, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Sekáč Martin
Havlíček Matěj

78. Šumperk - OSK Ol. C 01.12.2012 12:00 116:24 (12:12 52:12 66:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 78

datum: 01.12.2012, 12:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Sekáč Martin
Havlíček Matěj

*79. OP Prostějov - Krnov 01.12.2012 14:00 43:32 (6:8 22:15 34:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 79

datum: 01.12.2012, 14:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Bešina Štefan
Sokolovský Ladislav

*80. OP Prostějov - Krnov 01.12.2012 16:00 45:39 (10:7 19:24 33:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
8. kolo, zápas č. 80

datum: 01.12.2012, 16:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Bešina Štefan
Sokolovský Ladislav

9. kolo
81. Krnov - Zlín 08.12.2012 12:00 98:12 (20:6 44:10 70:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 81

datum: 08.12.2012, 12:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael


82. Krnov - Zlín 08.12.2012 14:00 104:12 (32:2 52:5 76:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 82

datum: 08.12.2012, 14:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael


83. OSK Ol. C - OP Prostějov 08.12.2012 16:00 26:110 (6:26 10:56 19:80)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 83

datum: 08.12.2012, 16:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jílek David

84. OSK Ol. C - OP Prostějov 08.12.2012 17:45 29:139 (2:57 10:75 21:111)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 84

datum: 08.12.2012, 17:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jílek David

85. OSK Ol. A - Šumperk 08.12.2012 12:30 15:82 (1:34 10:42 10:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 85

datum: 08.12.2012, 12:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Sekáč Ondřej

86. OSK Ol. A - Šumperk 08.12.2012 14:15 31:75 (14:18 15:45 25:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 86

datum: 08.12.2012, 14:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Sekáč Ondřej

87. Přerov - OSK Ol. B 08.12.2012 08:00 27:70 (9:17 15:36 21:58)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 87

datum: 08.12.2012, 08:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Bešina Štefan
Pindur Antonín

88. Přerov - OSK Ol. B 08.12.2012 12:00 29:54 (4:12 13:28 16:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 88

datum: 08.12.2012, 12:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Bešina Štefan
Pindur Antonín

89. Bruntál - BK Lipník 08.12.2012 09:00 44:41 (13:8 33:15 40:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 89

datum: 08.12.2012, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

90. Bruntál - BK Lipník 08.12.2012 11:00 25:40 (9:14 11:28 15:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
9. kolo, zápas č. 90

datum: 08.12.2012, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

10. kolo
91. Zlín - BK Lipník 05.01.2013 10:00 27:70 (3:16 7:39 15:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 91

datum: 05.01.2013, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

92. Zlín - BK Lipník 05.01.2013 11:45 27:79 (2:14 8:30 22:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 92

datum: 05.01.2013, 11:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

93. Bruntál - OSK Ol. B 05.01.2013 09:00 23:46 (3:22 14:27 18:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 93

datum: 05.01.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

94. Bruntál - OSK Ol. B 05.01.2013 11:00 29:48 (5:12 14:26 19:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 94

datum: 05.01.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

95. Přerov - Šumperk 05.01.2013 15:00 23:61 (2:26 14:31 17:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 95

datum: 05.01.2013, 15:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kočara Zdeněk

96. Přerov - Šumperk 05.01.2013 16:45 27:72 (4:30 10:38 14:67)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 96

datum: 05.01.2013, 16:45:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kočara Zdeněk

97. OSK Ol. A - OP Prostějov 05.01.2013 09:00 29:99 (12:17 16:51 22:75)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 97

datum: 05.01.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

98. OSK Ol. A - OP Prostějov 05.01.2013 11:00 28:91 (7:19 16:40 23:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 98

datum: 05.01.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

*99. OSK Ol. C - Krnov 24.03.2013 09:00 21:91 (1:18 7:48 12:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 99

datum: 24.03.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

*100. OSK Ol. C - Krnov 24.03.2013 11:00 22:102 (8:24 13:50 16:79)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
10. kolo, zápas č. 100

datum: 24.03.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

11. kolo
101. OSK Ol. C - Zlín 19.01.2013 12:30 56:27 (16:3 30:9 46:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 101

datum: 19.01.2013, 12:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zdražil Tomáš

102. OSK Ol. C - Zlín 19.01.2013 14:15 42:24 (16:8 28:10 30:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 102

datum: 19.01.2013, 14:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zdražil Tomáš

103. Krnov - OSK Ol. A 19.01.2013 12:30 86:30 (21:5 44:10 64:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 103

datum: 19.01.2013, 12:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael
Opršal Martin

104. Krnov - OSK Ol. A 19.01.2013 14:15 83:21 (20:6 41:6 69:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 104

datum: 19.01.2013, 14:15:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Tichov Michael
Opršal Martin

*105. OP Prostějov - Přerov 15.03.2013 16:45 72:22 (13:12 42:16 48:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 105

datum: 15.03.2013, 16:45:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

*106. OP Prostějov - Přerov 15.03.2013 18:30 88:27 (27:2 50:8 54:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 106

datum: 15.03.2013, 18:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

107. Šumperk - Bruntál 19.01.2013 10:00 71:23 (12:6 29:10 41:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 107

datum: 19.01.2013, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

108. Šumperk - Bruntál 19.01.2013 12:00 74:29 (14:6 36:18 52:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 108

datum: 19.01.2013, 12:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

109. OSK Ol. B - BK Lipník 19.01.2013 09:00 81:21 (22:9 42:15 61:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 109

datum: 19.01.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jílek David

110. OSK Ol. B - BK Lipník 19.01.2013 10:30 76:32 (14:11 31:17 49:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
11. kolo, zápas č. 110

datum: 19.01.2013, 10:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jílek David

12. kolo
111. Zlín - OSK Ol. B 02.02.2013 12:30 10:116 (6:34 6:63 10:81)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 111

datum: 02.02.2013, 12:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Plachý Zdeněk
Kraváček Břetislav

112. Zlín - OSK Ol. B 02.02.2013 14:15 18:96 (9:24 9:54 13:72)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 112

datum: 02.02.2013, 14:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Plachý Zdeněk
Kraváček Břetislav

113. BK Lipník - Šumperk 02.02.2013 09:00 27:61 (6:17 21:31 25:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 113

datum: 02.02.2013, 09:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Bešina Štefan

114. BK Lipník - Šumperk 02.02.2013 11:00 23:68 (4:12 13:32 19:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 114

datum: 02.02.2013, 11:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Doležal Vratislav
Bešina Štefan

115. Bruntál - OP Prostějov 01.02.2013 11:00 33:52 (4:27 12:33 18:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 115

datum: 01.02.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

116. Bruntál - OP Prostějov 01.02.2013 13:00 37:58 (8:15 17:27 22:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 116

datum: 01.02.2013, 13:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

117. Přerov - Krnov 27.03.2013 17:45 17:74 (4:16 13:43 15:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 117

datum: 27.03.2013, 17:45:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Dostal Vojtěch

118. Přerov - Krnov 27.03.2013 18:45 16:72 (6:17 8:27 12:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 118

datum: 27.03.2013, 18:45:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Dostal Vojtěch

119. OSK Ol. A - OSK Ol. C 30.01.2013 16:00 40:32 (11:10 17:15 28:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 119

datum: 30.01.2013, 16:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Sekáč Ondřej

120. OSK Ol. A - OSK Ol. C 30.01.2013 17:30 34:45 (4:8 12:22 23:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
12. kolo, zápas č. 120

datum: 30.01.2013, 17:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Fanta Jiří
Sekáč Ondřej

13. kolo
121. OSK Ol. A - Zlín 09.02.2013 13:00 61:41 (8:11 30:21 45:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 121

datum: 09.02.2013, 13:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Zdražil Tomáš

122. OSK Ol. A - Zlín 09.02.2013 15:00 46:24 (14:8 22:18 34:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 122

datum: 09.02.2013, 15:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Zdražil Tomáš

*123. OSK Ol. C - Přerov 27.02.2013 16:00 36:33 (14:4 27:18 32:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 123

datum: 27.02.2013, 16:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Zdražil Tomáš

*124. OSK Ol. C - Přerov 27.02.2013 17:45 58:39 (16:8 29:15 45:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 124

datum: 27.02.2013, 17:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Zdražil Tomáš

125. Krnov - Bruntál 10.02.2013 09:00 81:29 (16:7 34:16 61:17)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 125

datum: 10.02.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

126. Krnov - Bruntál 10.02.2013 11:00 70:18 (17:8 33:12 56:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 126

datum: 10.02.2013, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

127. OP Prostějov - BK Lipník 14.04.2013 09:00 78:36 (22:6 30:18 56:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 127

datum: 14.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

128. OP Prostějov - BK Lipník 14.04.2013 11:00 74:19 (18:5 40:9 58:13)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 128

datum: 14.04.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Nela
Schneiderová Aneta

129. OSK Ol. B - Šumperk 10.02.2013 14:30 60:33 (2:10 26:17 37:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 129

datum: 10.02.2013, 14:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

130. OSK Ol. B - Šumperk 10.02.2013 16:30 52:42 (14:10 25:14 38:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
13. kolo, zápas č. 130

datum: 10.02.2013, 16:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

14. kolo
131. Zlín - Šumperk 16.02.2013 10:00 18:80 (2:17 10:32 10:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 131

datum: 16.02.2013, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

132. Zlín - Šumperk 16.02.2013 11:30 22:80 (8:22 14:36 18:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 132

datum: 16.02.2013, 11:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

133. OSK Ol. B - OP Prostějov 17.02.2013 09:30 78:48 (10:4 38:18 52:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 133

datum: 17.02.2013, 09:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

*134. OSK Ol. B - OP Prostějov 17.02.2013 11:30 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 134

datum: 17.02.2013, 11:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

135. BK Lipník - Krnov 16.02.2013 09:00 36:69 (0:17 12:29 19:48)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 135

datum: 16.02.2013, 09:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Krčmář Dominik

136. BK Lipník - Krnov 16.02.2013 11:00 30:79 (5:22 18:45 22:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 136

datum: 16.02.2013, 11:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Krčmář Dominik

137. Bruntál - OSK Ol. C 16.02.2013 09:00 46:28 (6:9 21:16 30:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 137

datum: 16.02.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

138. Bruntál - OSK Ol. C 16.02.2013 11:00 78:45 (27:12 40:22 54:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 138

datum: 16.02.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

139. Přerov - OSK Ol. A 16.02.2013 12:45 44:18 (16:0 29:10 34:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 139

datum: 16.02.2013, 12:45:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Pindur Antonín
Dostal Vojtěch

140. Přerov - OSK Ol. A 16.02.2013 14:30 59:24 (4:10 12:13 32:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
14. kolo, zápas č. 140

datum: 16.02.2013, 14:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Pindur Antonín
Dostal Vojtěch

15. kolo
*141. Přerov - Zlín 14.04.2013 08:30 48:13 (9:2 28:3 35:9)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 141

datum: 14.04.2013, 08:30:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Bešina Štefan
Dostal Vojtěch

*142. Přerov - Zlín 14.04.2013 10:00 53:27 (15:10 23:16 31:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 142

datum: 14.04.2013, 10:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Bešina Štefan
Dostal Vojtěch

143. OSK Ol. A - Bruntál 02.03.2013 09:00 42:59 (7:13 13:31 31:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 143

datum: 02.03.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Opršal Martin

144. OSK Ol. A - Bruntál 02.03.2013 11:00 35:71 (14:23 16:49 29:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 144

datum: 02.03.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Opršal Martin

*145. OSK Ol. C - BK Lipník 24.04.2013 15:45 35:90 (3:18 23:50 26:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 145

datum: 24.04.2013, 15:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

*146. OSK Ol. C - BK Lipník 24.04.2013 17:15 38:74 (9:14 20:34 30:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 146

datum: 24.04.2013, 17:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

147. Krnov - OSK Ol. B 03.03.2013 09:00 46:61 (7:18 19:29 25:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 147

datum: 03.03.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan
Tichov Michael

148. Krnov - OSK Ol. B 03.03.2013 11:00 44:60 (8:13 22:27 36:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 148

datum: 03.03.2013, 11:00:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Hlobil Jan
Tichov Michael

149. OP Prostějov - Šumperk 02.03.2013 10:30 47:43 (15:17 29:27 38:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 149

datum: 02.03.2013, 10:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Musil Pavel

150. OP Prostějov - Šumperk 02.03.2013 12:15 58:39 (21:10 40:17 52:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
15. kolo, zápas č. 150

datum: 02.03.2013, 12:15:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Musil Pavel

16. kolo
151. Zlín - OP Prostějov 16.03.2013 10:00 10:100 (0:23 6:49 8:74)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 151

datum: 16.03.2013, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Procházka Martin

152. Zlín - OP Prostějov 16.03.2013 12:00 18:96 (4:17 8:45 18:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 152

datum: 16.03.2013, 12:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Procházka Martin

153. Šumperk - Krnov 16.03.2013 10:00 52:40 (10:10 25:21 38:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 153

datum: 16.03.2013, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Plhák Radim
Havlíček Matěj

154. Šumperk - Krnov 16.03.2013 12:00 49:35 (13:10 23:23 37:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 154

datum: 16.03.2013, 12:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Plhák Radim
Havlíček Matěj

155. OSK Ol. B - OSK Ol. C 06.03.2013 16:15 123:8 (34:1 49:7 88:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 155

datum: 06.03.2013, 16:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Baďura Ota

156. OSK Ol. B - OSK Ol. C 06.03.2013 17:45 106:14 (30:4 52:5 76:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 156

datum: 06.03.2013, 17:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Baďura Ota

*157. OSK Ol. A - BK Lipník 17.04.2013 15:45 16:65 (3:13 7:27 12:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 157

datum: 17.04.2013, 15:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

*158. OSK Ol. A - BK Lipník 17.04.2013 17:15 35:81 (10:19 16:38 23:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 158

datum: 17.04.2013, 17:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

159. Bruntál - Přerov 16.03.2013 09:00 43:29 (5:12 18:15 27:26)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 159

datum: 16.03.2013, 09:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

160. Bruntál - Přerov 16.03.2013 11:00 35:31 (6:8 17:15 31:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
16. kolo, zápas č. 160

datum: 16.03.2013, 11:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

17. kolo
161. Bruntál - Zlín 23.03.2013 10:00 55:18 (13:6 29:12 42:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 161

datum: 23.03.2013, 10:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

162. Bruntál - Zlín 23.03.2013 12:00 60:16 (12:0 26:8 50:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 162

datum: 23.03.2013, 12:00:00

místo: Sportovní hala Bruntál, Bruntál

rozhodčí:
Hlobil Jan
Krejčí Kristýna

163. Přerov - BK Lipník 23.03.2013 08:00 35:28 (2:12 10:16 24:20)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 163

datum: 23.03.2013, 08:00:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Pindur Antonín
Dostal Vojtěch

164. Přerov - BK Lipník 23.03.2013 09:45 44:55 (13:8 26:32 39:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 164

datum: 23.03.2013, 09:45:00

místo: Sokolovna, Přerov

rozhodčí:
Pindur Antonín
Dostal Vojtěch

165. OSK Ol. A - OSK Ol. B 20.03.2013 16:15 9:61 (2:20 2:26 5:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 165

datum: 20.03.2013, 16:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

166. OSK Ol. A - OSK Ol. B 20.03.2013 17:45 8:68 (0:20 2:26 4:50)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 166

datum: 20.03.2013, 17:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sekáč Ondřej

167. OSK Ol. C - Šumperk 23.03.2013 09:00 26:82 (0:30 12:45 16:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 167

datum: 23.03.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Bešina Štefan

168. OSK Ol. C - Šumperk 23.03.2013 11:00 38:78 (16:21 27:40 34:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 168

datum: 23.03.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Bešina Štefan

*169. Krnov - OP Prostějov 13.04.2013 16:30 63:52 (14:9 40:18 48:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 169

datum: 13.04.2013, 16:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Nowický Patrik
Tichov Michael

*170. Krnov - OP Prostějov 13.04.2013 18:30 63:45 (15:13 33:21 49:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
17. kolo, zápas č. 170

datum: 13.04.2013, 18:30:00

místo: Hala TJ Lokomotiva, Krnov

rozhodčí:
Nowický Patrik
Tichov Michael

18. kolo
171. Zlín - Krnov 07.04.2013 11:00 18:94 (4:30 8:58 14:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 171

datum: 07.04.2013, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

172. Zlín - Krnov 07.04.2013 12:45 9:87 (1:22 6:44 9:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 172

datum: 07.04.2013, 12:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

173. OP Prostějov - OSK Ol. C 06.04.2013 09:00 119:28 (37:7 60:13 93:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 173

datum: 06.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

174. OP Prostějov - OSK Ol. C 06.04.2013 11:00 127:29 (38:8 70:13 100:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 174

datum: 06.04.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

175. Šumperk - OSK Ol. A 06.04.2013 10:00 85:15 (25:4 42:8 68:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 175

datum: 06.04.2013, 10:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Plhák Radim
Králíčková Kateřina

176. Šumperk - OSK Ol. A 06.04.2013 12:00 87:31 (36:6 40:18 73:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 176

datum: 06.04.2013, 12:00:00

místo: Hala Tyršův stadion, Šumperk

rozhodčí:
Plhák Radim
Králíčková Kateřina

177. OSK Ol. B - Přerov 06.04.2013 09:00 87:27 (20:4 37:10 62:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 177

datum: 06.04.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Jílek David

178. OSK Ol. B - Přerov 06.04.2013 11:00 62:20 (21:8 38:12 50:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 178

datum: 06.04.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Jílek David

179. BK Lipník - Bruntál 06.04.2013 13:00 55:31 (11:6 29:12 45:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 179

datum: 06.04.2013, 13:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Dostal Vojtěch

180. BK Lipník - Bruntál 06.04.2013 15:00 70:27 (16:12 37:14 42:22)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, starší minižákyně U13, Oblasti
střední Morava Základní část
18. kolo, zápas č. 180

datum: 06.04.2013, 15:00:00

místo: hala SŠE Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou

rozhodčí:
Bešina Štefan
Dostal Vojtěch

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC