image

mladší minižáci U12 / Oblasti / ročník 2012/13 / střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 / Základní část


tabulka
1. BK Prostějov chlapci 28 22 6 1995:1141 50
2. Proton Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 28 21 7 1618:1352 49
3. OSK Olomouc dívky 28 20 8 1725:1289 48
4. Hranické panterky *5×00 28 13 15 1383:1334 41
5. SK UP BCM Olomouc chlapci 28 12 16 1433:1264 40
6. TJ OP Prostějov dívky 28 13 15 1541:1485 39
7. Slavia MBA Kroměříž 2×dívka 28 11 17 1327:1795 39
8. TJ MEZ Mohelnice dívky 28 0 28 673:2035 28
1. kolo
1. BK Prostějov - Mohelnice 29.09.2012 09:00 91:14 (24:6 54:6 72:10)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 1

datum: 29.09.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sekáč Martin
Svobodová Gabriela

2. BK Prostějov - Mohelnice 29.09.2012 11:00 85:19 (18:6 42:8 64:15)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 2

datum: 29.09.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sekáč Martin
Svobodová Gabriela

3. OSK Olomouc - Kroměříž 26.09.2012 16:00 37:55 (12:12 21:26 29:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 3

datum: 26.09.2012, 16:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Jílek David

4. OSK Olomouc - Kroměříž 26.09.2012 17:30 52:65 (20:18 25:38 47:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 4

datum: 26.09.2012, 17:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Jílek David

5. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - Hranice 28.09.2012 09:30 34:19 (4:5 20:9 24:17 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 5

datum: 28.09.2012, 09:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

6. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - Hranice 28.09.2012 11:00 67:59 (12:19 30:25 44:37 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 6

datum: 28.09.2012, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

7. BCM Olomouc - OP Prostějov 29.09.2012 09:00 61:42 (13:18 30:20 46:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 7

datum: 29.09.2012, 09:00:00

místo: KTV UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Jílek David

8. BCM Olomouc - OP Prostějov 29.09.2012 10:45 49:50 (24:5 30:24 38:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
1. kolo, zápas č. 8

datum: 29.09.2012, 10:45:00

místo: KTV UP Olomouc, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Jílek David

2. kolo
9. Mohelnice - OP Prostějov 13.10.2012 09:00 22:72 (8:17 14:39 21:54)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 9

datum: 13.10.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Navrátil Patrik
Havlíček Matěj

10. Mohelnice - OP Prostějov 13.10.2012 11:00 35:99 (8:26 18:52 29:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 10

datum: 13.10.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Navrátil Patrik
Havlíček Matěj

11. Hranice - BCM Olomouc 13.10.2012 10:00 40:54 (7:10 25:22 31:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 11

datum: 13.10.2012, 10:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka
Kubešová Markéta

12. Hranice - BCM Olomouc 13.10.2012 11:45 41:69 (18:10 24:37 38:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 12

datum: 13.10.2012, 11:45:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka
Kubešová Markéta

13. Kroměříž - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 13.10.2012 09:00 44:67 (16:10 21:35 35:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 13

datum: 13.10.2012, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Petrák Robin

14. Kroměříž - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 13.10.2012 10:30 40:89 (3:33 23:51 31:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 14

datum: 13.10.2012, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Petrák Robin

15. BK Prostějov - OSK Olomouc 13.10.2012 15:00 76:37 (18:11 41:17 59:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 15

datum: 13.10.2012, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Helis Jan

16. BK Prostějov - OSK Olomouc 13.10.2012 17:00 85:51 (17:8 44:24 58:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
2. kolo, zápas č. 16

datum: 13.10.2012, 17:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Helis Jan

3. kolo
17. OSK Olomouc - Mohelnice 20.10.2012 09:00 72:9 (12:1 34:4 50:6)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 17

datum: 20.10.2012, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Děrda Rostislav

18. OSK Olomouc - Mohelnice 20.10.2012 11:00 86:18 (19:3 35:8 63:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 18

datum: 20.10.2012, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Děrda Rostislav

19. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - BK Prostějov 25.10.2012 09:00 83:64 (21:17 33:27 61:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 19

datum: 25.10.2012, 09:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kočara Zdeněk
Krčmář Dominik

20. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - BK Prostějov 25.10.2012 11:00 79:73 (28:14 40:29 64:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 20

datum: 25.10.2012, 11:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kočara Zdeněk
Krčmář Dominik

21. BCM Olomouc - Kroměříž 27.10.2012 09:00 41:61 (10:17 22:32 29:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 21

datum: 27.10.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Ondřej

22. BCM Olomouc - Kroměříž 27.10.2012 10:45 39:64 (13:15 24:23 33:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 22

datum: 27.10.2012, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Ondřej

23. OP Prostějov - Hranice 28.10.2012 09:00 63:53 (17:8 33:22 53:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 23

datum: 28.10.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Schneiderová Aneta

24. OP Prostějov - Hranice 28.10.2012 11:00 39:40 (9:10 20:24 36:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
3. kolo, zápas č. 24

datum: 28.10.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Schneiderová Aneta

4. kolo
25. Mohelnice - Hranice 11.11.2012 09:00 20:66 (4:16 11:24 14:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 25

datum: 11.11.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Ondřej

26. Mohelnice - Hranice 11.11.2012 11:00 27:40 (8:16 13:24 20:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 26

datum: 11.11.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Baďura Ota
Sekáč Ondřej

*27. Kroměříž - OP Prostějov 15.12.2012 09:00 39:74 (10:21 16:38 37:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 27

datum: 15.12.2012, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Procházka Martin

*28. Kroměříž - OP Prostějov 15.12.2012 10:30 44:86 (8:25 28:45 39:62)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 28

datum: 15.12.2012, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Procházka Martin

29. BK Prostějov - BCM Olomouc 10.11.2012 09:00 61:39 (8:10 27:10 42:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 29

datum: 10.11.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Jakub
Hrabalová Lucie

30. BK Prostějov - BCM Olomouc 10.11.2012 11:00 54:39 (17:10 35:17 46:31)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 30

datum: 10.11.2012, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Petrák Jakub
Hrabalová Lucie

31. OSK Olomouc - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 10.11.2012 12:30 46:49 (12:5 23:23 37:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 31

datum: 10.11.2012, 12:30:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jílek David

32. OSK Olomouc - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 10.11.2012 14:15 67:59 (16:11 41:26 55:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
4. kolo, zápas č. 32

datum: 10.11.2012, 14:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Jílek David

5. kolo
33. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - Mohelnice 24.11.2012 10:00 63:32 (20:8 30:10 51:17 )
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 33

datum: 24.11.2012, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

34. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - Mohelnice 24.11.2012 11:45 42:39 (14:6 20:21 28:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 34

datum: 24.11.2012, 11:45:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Nehoda Pavel
Plachý Zdeněk

35. BCM Olomouc - OSK Olomouc 24.11.2012 09:00 34:37 (4:10 14:22 24:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 35

datum: 24.11.2012, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

36. BCM Olomouc - OSK Olomouc 24.11.2012 10:45 55:34 (18:9 32:18 42:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 36

datum: 24.11.2012, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

37. OP Prostějov - BK Prostějov 20.11.2012 17:30 41:77 (10:17 18:41 36:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 37

datum: 20.11.2012, 17:30:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

38. OP Prostějov - BK Prostějov 20.11.2012 19:00 42:81 (11:22 24:48 32:64)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 38

datum: 20.11.2012, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

39. Hranice - Kroměříž 24.11.2012 10:00 75:27 (19:6 40:10 52:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 39

datum: 24.11.2012, 10:00:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka
Kubešová Markéta

40. Hranice - Kroměříž 24.11.2012 11:45 75:45 (17:10 45:22 55:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
5. kolo, zápas č. 40

datum: 24.11.2012, 11:45:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka
Kubešová Markéta

6. kolo
*41. Mohelnice - Kroměříž 27.01.2013 10:00 27:71 (4:14 9:36 19:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 41

datum: 27.01.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Sitař Josef


*42. Mohelnice - Kroměříž 27.01.2013 12:00 37:61 (4:17 19:33 30:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 42

datum: 27.01.2013, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Sitař Josef


43. BK Prostějov - Hranice 09.12.2012 13:00 62:31 (12:8 36:18 46:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 43

datum: 09.12.2012, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

44. BK Prostějov - Hranice 09.12.2012 15:00 68:35 (26:8 38:12 56:25)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 44

datum: 09.12.2012, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

45. OSK Olomouc - OP Prostějov 08.12.2012 09:00 77:45 (13:23 32:27 48:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 45

datum: 08.12.2012, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zdražil Tomáš

46. OSK Olomouc - OP Prostějov 08.12.2012 10:45 69:35 (11:23 30:25 53:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 46

datum: 08.12.2012, 10:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Zdražil Tomáš

*47. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - BCM Olomouc 03.02.2013 11:30 64:48 (8:21 30:27 43:46)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 47

datum: 03.02.2013, 11:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kočara Zdeněk

*48. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - BCM Olomouc 03.02.2013 13:30 62:43 (21:10 35:18 48:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
6. kolo, zápas č. 48

datum: 03.02.2013, 13:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kočara Zdeněk

7. kolo
49. BCM Olomouc - Mohelnice 05.01.2013 09:00 80:20 (30:4 44:12 71:14)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 49

datum: 05.01.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sokolovský Ladislav

50. BCM Olomouc - Mohelnice 05.01.2013 11:00 89:9 (20:4 48:6 66:8)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 50

datum: 05.01.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Zdražil Tomáš
Sokolovský Ladislav

51. OP Prostějov - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 06.01.2013 09:00 65:50 (27:16 35:34 57:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 51

datum: 06.01.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Hrabalová Lucie

52. OP Prostějov - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 06.01.2013 11:00 74:65 (21:23 35:33 63:41)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 52

datum: 06.01.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Hrabalová Lucie

53. Hranice - OSK Olomouc 06.01.2013 09:30 38:51 (10:10 16:24 25:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 53

datum: 06.01.2013, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kubešová Markéta

54. Hranice - OSK Olomouc 06.01.2013 11:30 40:38 (12:12 22:22 28:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 54

datum: 06.01.2013, 11:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Kubešová Markéta

55. Kroměříž - BK Prostějov 06.01.2013 09:00 34:67 (8:14 14:33 26:47)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 55

datum: 06.01.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Procházka Martin

56. Kroměříž - BK Prostějov 06.01.2013 10:30 38:95 (7:24 20:49 32:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
7. kolo, zápas č. 56

datum: 06.01.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Procházka Martin

8. kolo
57. Mohelnice - BK Prostějov 19.01.2013 09:00 18:81 (2:32 2:46 8:69)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 57

datum: 19.01.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Navrátil Patrik
Havlíček Matěj

58. Mohelnice - BK Prostějov 19.01.2013 11:00 32:85 (8:24 16:41 22:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 58

datum: 19.01.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Navrátil Patrik
Havlíček Matěj

59. Kroměříž - OSK Olomouc 20.01.2013 13:00 30:90 (5:26 13:48 21:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 59

datum: 20.01.2013, 13:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Helis Jan

60. Kroměříž - OSK Olomouc 20.01.2013 14:30 41:60 (10:15 18:30 29:43)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 60

datum: 20.01.2013, 14:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Helis Jan

61. Hranice - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 19.01.2013 09:30 57:63 (24:14 30:33 40:51)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 61

datum: 19.01.2013, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka


62. Hranice - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 19.01.2013 11:15 42:57 (8:12 22:26 32:40)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 62

datum: 19.01.2013, 11:15:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka


63. OP Prostějov - BCM Olomouc 20.01.2013 09:00 58:49 (12:12 21:28 36:42)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 63

datum: 20.01.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Musil Pavel

64. OP Prostějov - BCM Olomouc 20.01.2013 11:00 54:74 (20:4 26:32 44:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
8. kolo, zápas č. 64

datum: 20.01.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Hrabalová Lucie
Musil Pavel

9. kolo
65. OP Prostějov - Mohelnice 02.02.2013 09:00 73:14 (13:3 37:11 54:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 65

datum: 02.02.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

66. OP Prostějov - Mohelnice 02.02.2013 11:00 78:26 (21:10 46:16 64:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 66

datum: 02.02.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

67. BCM Olomouc - Hranice 01.02.2013 10:00 23:58 (5:10 13:24 16:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 67

datum: 01.02.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

68. BCM Olomouc - Hranice 01.02.2013 11:45 29:46 (10:6 20:19 23:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 68

datum: 01.02.2013, 11:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

69. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - Kroměříž 02.02.2013 08:30 87:37 (18:4 40:11 62:24)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 69

datum: 02.02.2013, 08:30:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

70. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - Kroměříž 02.02.2013 10:15 88:44 (24:19 41:25 63:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 70

datum: 02.02.2013, 10:15:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

71. OSK Olomouc - BK Prostějov 01.02.2013 09:00 71:68 (10:22 33:35 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 71

datum: 01.02.2013, 09:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Plhák Radim
Jílek David

72. OSK Olomouc - BK Prostějov 01.02.2013 11:00 70:66 (16:17 36:31 52:53)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
9. kolo, zápas č. 72

datum: 01.02.2013, 11:00:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Plhák Radim
Jílek David

10. kolo
73. Mohelnice - OSK Olomouc 13.04.2013 13:00 24:62 (6:10 14:20 20:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 73

datum: 13.04.2013, 13:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Sitař Josef
Navrátil Patrik

74. Mohelnice - OSK Olomouc 13.04.2013 15:00 34:76 (18:11 21:31 27:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 74

datum: 13.04.2013, 15:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Sitař Josef
Navrátil Patrik

75. BK Prostějov - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 17.02.2013 09:00 61:39 (18:7 32:18 39:32)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 75

datum: 17.02.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

76. BK Prostějov - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 17.02.2013 11:00 49:56 (12:14 25:24 40:39)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 76

datum: 17.02.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

77. Kroměříž - BCM Olomouc 16.02.2013 09:00 57:43 (7:9 17:23 35:35)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 77

datum: 16.02.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Skácel Jakub

78. Kroměříž - BCM Olomouc 16.02.2013 10:30 56:60 (12:20 32:31 47:44)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 78

datum: 16.02.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Petrák Jakub
Skácel Jakub

*79. Hranice - OP Prostějov 24.03.2013 09:30 75:43 (15:8 39:19 57:33)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 79

datum: 24.03.2013, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Sanetříková Lenka

*80. Hranice - OP Prostějov 24.03.2013 11:15 64:28 (9:10 23:19 37:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
10. kolo, zápas č. 80

datum: 24.03.2013, 11:15:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sokolovský Ladislav
Sanetříková Lenka

11. kolo
81. Hranice - Mohelnice 03.03.2013 09:30 62:20 (15:2 34:10 48:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 81

datum: 03.03.2013, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Kočara Zdeněk
Krčmář Dominik

82. Hranice - Mohelnice 03.03.2013 11:15 51:46 (10:7 28:18 31:30)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 82

datum: 03.03.2013, 11:15:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Kočara Zdeněk
Krčmář Dominik

83. OP Prostějov - Kroměříž 26.01.2013 09:00 124:13 (34:4 68:10 90:12)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 83

datum: 26.01.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Musil Pavel

84. OP Prostějov - Kroměříž 26.01.2013 11:00 89:45 (26:4 48:18 77:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 84

datum: 26.01.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Musil Pavel

85. BCM Olomouc - BK Prostějov 03.03.2013 09:00 24:72 (2:26 13:38 22:55)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 85

datum: 03.03.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

*86. BCM Olomouc - BK Prostějov 03.03.2013 10:45 0:20 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 86

datum: 03.03.2013, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Latík Zdeněk
Sokolovský Ladislav

*87. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - OSK Olomouc 14.04.2013 10:00 32:85 (9:27 19:44 27:65)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 87

datum: 14.04.2013, 10:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

*88. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - OSK Olomouc 14.04.2013 12:00 67:64 (27:9 32:29 44:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
11. kolo, zápas č. 88

datum: 14.04.2013, 12:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

12. kolo
89. Mohelnice - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 16.03.2013 10:00 16:78 (6:17 9:40 13:56)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 89

datum: 16.03.2013, 10:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

90. Mohelnice - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 16.03.2013 12:00 24:90 (2:23 7:45 14:59)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 90

datum: 16.03.2013, 12:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Sekáč Martin
Sekáč Ondřej

91. OSK Olomouc - BCM Olomouc 27.03.2013 15:45 51:45 (14:11 22:27 34:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 91

datum: 27.03.2013, 15:45:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

92. OSK Olomouc - BCM Olomouc 27.03.2013 17:15 52:49 (19:12 29:35 43:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 92

datum: 27.03.2013, 17:15:00

místo: Základní škola Stupkova, Olomouc

rozhodčí:
Baďura Ota
Zdražil Tomáš

93. BK Prostějov - OP Prostějov 12.03.2013 17:45 74:36 (16:8 31:20 53:28)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 93

datum: 12.03.2013, 17:45:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

94. BK Prostějov - OP Prostějov 12.03.2013 19:00 66:34 (19:2 30:11 46:18)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 94

datum: 12.03.2013, 19:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

95. Kroměříž - Hranice 16.03.2013 09:00 65:43 (11:15 31:24 45:36)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 95

datum: 16.03.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Petrák Robin

96. Kroměříž - Hranice 16.03.2013 10:30 44:43 (6:9 24:15 36:37)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
12. kolo, zápas č. 96

datum: 16.03.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Mrázek Michal
Petrák Robin

13. kolo
97. Kroměříž - Mohelnice 06.04.2013 09:00 74:30 (12:13 35:17 55:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 97

datum: 06.04.2013, 09:00:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Procházka Martin

98. Kroměříž - Mohelnice 06.04.2013 10:30 71:8 (16:2 40:2 61:4)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 98

datum: 06.04.2013, 10:30:00

místo: Hala TJ Slavia, Kroměříž

rozhodčí:
Slavík Josef
Procházka Martin

99. Hranice - BK Prostějov 07.04.2013 09:30 72:66 (20:10 33:36 49:45)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 99

datum: 07.04.2013, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Děrda Rostislav
Doležal Vratislav

100. Hranice - BK Prostějov 07.04.2013 11:15 45:79 (8:22 12:46 29:57)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 100

datum: 07.04.2013, 11:15:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Děrda Rostislav
Doležal Vratislav

101. OP Prostějov - OSK Olomouc 07.04.2013 09:00 41:93 (9:17 19:47 39:71)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 101

datum: 07.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

102. OP Prostějov - OSK Olomouc 07.04.2013 11:00 56:90 (27:11 35:49 56:61)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 102

datum: 07.04.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Svobodová Nela

103. BCM Olomouc - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 06.04.2013 09:00 83:24 (13:4 37:8 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 103

datum: 06.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Sekáč Ondřej

104. BCM Olomouc - Zlín dívky !ODHLÁŠENY! 06.04.2013 10:45 77:24 (30:2 47:11 60:16)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
13. kolo, zápas č. 104

datum: 06.04.2013, 10:45:00

místo: Tělocvična KTV UP, Olomouc

rozhodčí:
Opršal Martin
Sekáč Ondřej

14. kolo
105. Mohelnice - BCM Olomouc 20.04.2013 09:00 22:66 (3:13 11:32 18:38)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 105

datum: 20.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Baďura Ota
Havlíček Matěj

106. Mohelnice - BCM Olomouc 20.04.2013 11:00 31:71 (10:23 16:39 27:60)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 106

datum: 20.04.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Mohelnice

rozhodčí:
Baďura Ota
Havlíček Matěj

*107. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - OP Prostějov 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 107

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

*108. Zlín dívky !ODHLÁŠENY! - OP Prostějov 20:0 historie
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 108

datum: 00.00.0000, 00:00:00

místo: Městská SH Zelené, Zlín

rozhodčí:
Kraváček Břetislav
Plachý Zdeněk

109. OSK Olomouc - Hranice 05.01.2013 09:30 57:38 (9:11 22:13 40:29)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 109

datum: 05.01.2013, 09:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka
Kubešová Markéta

110. OSK Olomouc - Hranice 05.01.2013 11:30 50:35 (10:10 26:20 42:27)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 110

datum: 05.01.2013, 11:30:00

místo: Gymnázium Hranice , Hranice na Moravě

rozhodčí:
Sanetříková Lenka
Kubešová Markéta

111. BK Prostějov - Kroměříž 21.04.2013 09:00 62:32 (11:8 26:11 38:23)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 111

datum: 21.04.2013, 09:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

112. BK Prostějov - Kroměříž 21.04.2013 11:00 107:30 (40:5 60:17 94:21)
     

Informace o zápasu:

ročník: 2012/13, mladší minižáci U12, Oblasti
střední Morava spol.soutěž s dívkami U12 Základní část
14. kolo, zápas č. 112

datum: 21.04.2013, 11:00:00

místo: Tělocvična ZŠ, Prostějov

rozhodčí:
Svobodová Gabriela
Schneiderová Aneta

  • Je-li výsledek utkání v závorce, jde o nepotvrzený výsledek.
  • Je-li vedle čísla utkání hvězdička, zobrazí se po najetí kurzorem poznámka.
  • Kliknutím na nadpis kola zobrazíte podrobný přehled daného kola.
  • Kliknutím na výsledek utkání zobrazíte technický zápis.
  • Kliknutím na průběžné stavy po obdobích zobrazíte podrobný průběh utkání.
  • Odkaz historie zobrazí dosavadní vzájemné výsledky soupeřů.

HLAVNÍ PARTNEŘI ČBF

AirBank

AirBank
dělá bankovnictví jednodušeji, bez zbytečností a hvězdiček, férově a narovinu. Zkrátka takové, abyste se pro něj mohli rozhodnout i vy. www.airbank.cz

Kooperativa

KOOPERATIVA
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu. Byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. www.koop.cz

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
ČEZ, a. s. je největší výrobce elektřiny v České republice a mateřská společnost Skupiny ČEZ, která sdružuje další desítky společností. Značka ČEZ představuje výrobce či dodavatele energií celkem v 7 zemích, a má tak silnou pozici mezi energetikami ve střední a jihovýchodní Evropě. Skupina ČEZ

Tipsport

TIPSPORT
Sázková kancelář Tipsport, největší sázková kancelář v České republice, specializující se na kurzové sázky (především na sportovní události), byla založena v květnu roku 1991. www.tipsport.cz

Hyundai

Hyundai
Hyundai je jihokorejský podnik, jehož výrobní náplní je strojírenská výroba, stavba lodí, chemická výroba, elektronika a výroba automobilů. V ČR v Nošovicích sídlí historicky první výrobní závod Hyundai v Evropě, označován jako jedna z nejmodernějších automobilek v Evropě. www.hyundai.cz

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER ČBF

ČT4

Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizní společností poskytující své vysílání na území Česka. V současnosti ČT vysílá čtyři celoplošné programy (ČT 1, ČT 2, ČT Sport a ČT 24).Česká televize

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

MF DNES

Mladá fronta DNES je největší seriózní deník v České republice. Čtenářům přináší aktuální a kvalitní zpravodajství, užitečné servisní informace i oddechové čtení ve specializovaných přílohách a časopisech.MF DNES

iDNES.cz

Zpravodajský portál iDNES.cz přinesl první zpravodajství uživatelům internetu v roce 1998. Dnes navštíví iDNES.cz měsíčně více než 6 milionů čtenářů. iDNES.cz nabízí obrovskou škálu obsahu, hlavní roli hrají zprávy z České republiky, ze zahraničí, z ekonomiky či s krimi tématikou a magazínové sekce zaměřené na muže či ženy.iDNES.cz

Český rozhlas

Radiožurnál je moderní zpravodajsko-publicistická rozhlasová stanice. 24 hodin denně nabízí rychlý, kvalitní a komplexní informační servis o událostech doma i v zahraničí.Radiožurnál

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI ČBF

BigMedia

BigMedia je největším poskytovatelem venkovních reklamních nosičů na českém trhu venkovní reklamy.bigmedia.cz

Tvcom.cz

TVcom.cz - TVCOM spolupracuje s největšími sportovními svazy v České republice a diváci tak mohou sledovat všechna utkání vybraných soutěží na internetu (basketbal, fotbal, volejbal, florbal atd.).TVCOM

MarketUP

MarketUP
Firma zabývající se online marketingem a prodejem. Pro své klienty navrhují a realizují strategii, která bude mít maximální užitek.MarketUP

PARTNEŘI ČBF

Blažek

Společnost BLAŽEK PRAHA a.s. byla založena v roce 1992. V současnosti zaujímá přední místo mezi výrobci oděvů na českém trhu. Jejím hlavním předmětem činnosti je výroba a prodej pánských oděvů. Blažek

ČEPS

Zajišťujeme rovnováhu výroby a spotřeby elektřiny v každém okamžiku. Provozujeme, rozvíjíme a udržujeme elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR.www.ceps.cz

Molten

Basketbalové míče MOLTEN – hrají se mnou mistři světa, olympijští vítězové, Kooperativa NBL, ŽBL i minižáci. Zkuste to i vy!!www.molten.cz

APS/NIKE

APS/NIKE
APS je celosvětovým držitelem licence na obuv Nike. Zabývá se marketingem, distribucí a prodejem top výrobků Nike pro některé sporty. www.athleteps.com

mondoworldwide

Mondoworldwide
Mondo Sport&Flooring vyvíjí, projektuje a vyrábí sportovní povrchy a zařízení pro vnitřní i venkovní plochy. mondoworldwide

EA Hotels

EuroAgentur Hotels & Travel, a.s. provozuje český hotelový řetězec působící na trhu cestovního ruchu a hotelnictví více než 27 let. 40 hotelů a resortů pod značkou EA Hotels najdete v nejatraktivnějších obchodních a turistických lokalitách České republiky, na Slovensku a v Ruské federaci. EA Hotels

Marienbad

Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Marienbad

 

INSTITUČNÍ PARTNEŘI ČBF

FIBA

FIBA je mezinárodní organizace sdružující 213 národních basketbalových federací po celém světě. FIBA

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor má dle olympijské charty rozvíjet a šířit olympijské ideály a zastupovat a zabezpečovat účast České republiky na olympijských hrách.ČOV

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

MŠMT patří mezi ústřední orgány státní správy, v jejichž čele stojí člen vlády ČR, který se zabývá činností ve školství, tělovýchově a práci s mládeží.MŠMT

Česká unie sportu

Česká unie sportu je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Jsou v ní dobrovolně sdruženy sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení.ČUS

Asosiace školských sportovních klubů

Asociace školních sportovních klubů sdružuje fyzické a právnické osoby a jiné kolektivy, jejichž společným cílem je organizovat zájmovou tělovýchovnou a sportovní činnost dětí a mládeže na ZŠ a SŠ a ve školských zařízeních ČR.AŠSK

Konto Bariéry

Konto Bariéry
Našim cílem je zlepšení života handicapovaných občanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti. Pomáháme vracet lidi do života. Konto Bariéry

MMR

Vzniklo 1. listopadu 1996 a je ústředním orgánem státní správy mimo jiné ve věcech regionální politiky, politiky bydlení, rozvoje domovního a bytového fondu, nájmu bytů a nebytových prostor, územního plánování, stavebního řádu, vyvlastnění, investiční politiky, cestovního ruchu, veřejné dražby a pohřebnictví. MMR

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT

Vysokoškolské sportovní centrum MŠMT VSC